سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من تازه 360 گرفتم 3 روز میشه
بازی call of juarez bib رو مرحله اول رو رفتم حالا تو مرحله ذوم مرتب ذسته وسط بازی حاموش میشه و بازی pouse میشه و میگه کنترلر رو ریکانکت کن مشکل از بازیه؟یا دسته؟چکار کنم؟
توی بازی ninja blade این مشکل رو ندارم

عزیز این یعنی باطریت داره تموم میشه!

حتما چراغ های دسته هم به صورت ضربدری چشمک میزنن.

باطری دسته که ضعیف میشه هی اینطوری میشه!

باطری Energizer بخر. خیلی زیاد میمونن

عزیز این یعنی باطریت داره تموم میشه!

حتما چراغ های دسته هم به صورت ضربدری چشمک میزنن.

باطری دسته که ضعیف میشه هی اینطوری میشه!

باطری Energizer بخر. خیلی زیاد میمونن
موقع گرفتن اچیومنت چراغ ها ضربدری چشمک میزه این عادیه ..نه

1سوال

سلام

من تازه کنسول گرفتم الایت جاسپر داشتم دیشب proto type بازی میکردم دستگاه 1دفعه هنگ کرد تصویر ثابت مونده بود دستم کار نمی کرد .
مجبور شدم دستگاهو 1بار خاموش روشن کنم

این را هم بگم که dvd بازی خشک داشت

کنسولم که مشکلی نداره ؟

این مشکلات برای همه پیش میاد ؟

نه عزيز فريز كردن وسط بازي بيشتش به مشكلات بازي مخصوصا نحوه ي كرك شدنش ربط داره
------------
من يه مشكل دارم:
وقتي ميز تلويزيونمون رو خاموش مي كنم xbox هم با هاش كلا خاموش ميشه و وقتي دوباره روشنش ميكنم تاريخ دستگاه به 8.22.2005 بر ميگرده و مشكل اصلي اينه كه يه سري از سيو هام هم نابود ميشن.كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
در ضمن دستگاه پرميوم با برد فالكون ساخت 8.8.2008 هستش

------------
من يه مشكل دارم:
وقتي ميز تلويزيونمون رو خاموش مي كنم xbox هم با هاش كلا خاموش ميشه و وقتي دوباره روشنش ميكنم تاريخ دستگاه به 8.22.2005 بر ميگرده و مشكل اصلي اينه كه يه سري از سيو هام هم نابود ميشن.كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

اینکه تاریخ و ساعت بهم میریزه علتش این است که کنسول را از برق جدا میکنید!

اما این که سیو ها نابود بشن دیگه غیرطبیعیه و نباید اینطور باشه! (من اطلاعی درباره حل این مشکل ندارم)

سلام
يه سوال

تارگيا وقتي دارم بتمن بازي مي كنم يعذ از 20 دقيقه سه چراغه ميشه و مياد بيرون. كسي ميدونه مشكل چيه؟
هنوز بازي ديگه اي هم امتخان نكردم
يكي بياد من رو نجات بده بابا به ماه نيست دستگاه رو خريدم. تاريخ ساختشم برا 7 ماه پيشه مگه ميشه يه همين راحتيا خراب بشه
2mo5pow.gif

bf1.gif

سلام
يه سوال

تارگيا وقتي دارم بتمن بازي مي كنم يعذ از 20 دقيقه سه چراغه ميشه و مياد بيرون. كسي ميدونه مشكل چيه؟
هنوز بازي ديگه اي هم امتخان نكردم
يكي بياد من رو نجات بده بابا به ماه نيست دستگاه رو خريدم. تاريخ ساختشم برا 7 ماه پيشه مگه ميشه يه همين راحتيا خراب بشه
2mo5pow.gif

bf1.gif

فقط این بازی؟

کنسول سه چراغه میده و هنگ میکنه یا فقط از بازی میپره بیرون ؟

بعد از سه چراغ بلافاصله روشنش کنی روش میشه؟

جسپر هم هست. ( نباید مشکل داشته باشه)

فكر كنم، ممكنه بخاطر نوع دي وي دي باشه (T-gate(
fifa09 (Ridata) نيم ساعت بازي كردم چيزي نشد
آره سه چراغه كه ميشه صفحه سياه ميشه سه چراغش چشمك ميزنه تا اينكه دوباره خاموش روشن ميكنم درست ميشه

------------
من يه مشكل دارم:

سلام

توصیه میکنم اینطوری کل تلوزیون و بقیه دستگاه هاتون رو از برق نکشین.
تاریخ رو دوستمون گفت چرا از دست میدین؛ به همون دلیل نمیتونین به save های آخرتون دسترسی داشته باشین وگرنه save هاتون نپریده.

شما هروقت تاریخ دستگاهت پرید؛ تاریخ رو درست کن؛ saveهات برمیگرده. مشکل از اینجاست که دستگاه با توجه به تاریخ فعلی برای شما save میاره و لیست رو مرتب میکنه و اگه دستگاه ریست شده باشه به 2005 دیگه سیو های 2009 رو درست نشون نمیده.

من یه چند روزی میشه از این شارژر های دسته خردم. ولی متاسفانه دسته شارژ نمیشه. باتری رو به دسته میذارم و بعد هم سیم رو وصل میکنم ولی چراغ قرمز نشون میده و شارژ نمیکنه. فقط میتونم با سیم بازی کنم. چه باید کرد؟

سلام من یه النچ دارم ماله اواخر ماهه اول سال 2007!حدود یک سال سه چراغ بود اول تابستون دادم تعمیرش کردن و فن گذاشتن و 12 ولت کردن!حالا حدود نیم ساعت بازی کردم بدون هیچ مشکلی نه هنگ نه سرعت فریم پایین...دو ساعت بعد که روشن کردم اول جای آرم Xbox هنگ کرد بعد خاموش کردم دفعه ی بعد 3 چراغ نداد ولی تصویر سیاه بود دفعه ی آخر هم که سه چراغ داد!این طوری:
ringofdeath.jpg
الان راهی نداره دیگه؟عمرش به سر رسیده؟

سلام من یه النچ دارم ماله اواخر ماهه اول سال 2007!حدود یک سال سه چراغ بود اول تابستون دادم تعمیرش کردن و فن گذاشتن و 12 ولت کردن!حالا حدود نیم ساعت بازی کردم بدون هیچ مشکلی نه هنگ نه سرعت فریم پایین...دو ساعت بعد که روشن کردم اول جای آرم Xbox هنگ کرد بعد خاموش کردم دفعه ی بعد 3 چراغ نداد ولی تصویر سیاه بود دفعه ی آخر هم که سه چراغ داد!این طوری:
ringofdeath.jpg
الان راهی نداره دیگه؟عمرش به سر رسیده؟
ارزش تعمير نداره ! پيشنهاد مي كنم يك دستگاه نو بخري ! آركيد جسپر بگير فكر كنم 265 هزار باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or