سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
ايكس باكس من سه چراغ قرمز داد اما از كجاميشه فهميد براي مشكل حرارتي اخه من يه ساله بيشترنخريدم وزيادبازي نكردم
يه دفعه دستگاه رو روشن كردم ديدم سه چراغ داده و هيچي رو صفحه نمي ياد
حالا مشكل حرارتي يا برا چيز ديگه اي است
اگه براي مشكل حرارتي است بايد چي كارش كنم بفروشمش يا بدم درستش كنند
تورو خدا كمكم كنيد
اولین کاری که بعد از 3 چراغ شدن باید انجام بدین , اینه که اون دکمه دایره ای شکل (همون که برای شناسوندن دسته هست) روی کنسول رو فشار بدین و در همون حال , 4 بار دکمه درایو کنسول رو بزنین. چراغی که توی این 4 بار میبینین , ارور کنسول رو نشون میده. 1 چراغ عدد 1 , دو چراغ عدد 2 , سه چراغ عدد 3 و چهار چراغ عدد 0 رو تعریف میکنن. یعنی اگه به ترتیب 4 چراغ , 1 چراغ , 4 چراغ و 2 چراغ بده , ارورش میشه 0102 که توضیحات بیشتر رو توی این تاپیک میتونین دنبال کنین !

اولین کاری که بعد از 3 چراغ شدن باید انجام بدین , اینه که اون دکمه دایره ای شکل (همون که برای شناسوندن دسته هست) روی کنسول رو فشار بدین و در همون حال , 4 بار دکمه درایو کنسول رو بزنین. چراغی که توی این 4 بار میبینین , ارور کنسول رو نشون میده. 1 چراغ عدد 1 , دو چراغ عدد 2 , سه چراغ عدد 3 و چهار چراغ عدد 0 رو تعریف میکنن. یعنی اگه به ترتیب 4 چراغ , 1 چراغ , 4 چراغ و 2 چراغ بده , ارورش میشه 0102 که توضیحات بیشتر رو توی این تاپیک میتونین دنبال کنین !
ارور0020شدبه تاپيكش رفتم نوشته :هنوزشناخته نشده
حالابايد چي كار كنم

ارور0020شدبه تاپيكش رفتم نوشته :هنوزشناخته نشده
حالابايد چي كار كنم

خوب ناشناخته، ناشناخته هم نیست. اون مطلب مقداری سورش قدیمی هستش و هنوز به روز نشده.

اون کد خطا مربوط به GPU هستش و اگر 0022 بده مربوط به CPU هستش

شما میتونید با یک X-Clamp ساده داستان رو تموم کنید
آموزش کامل X-Clamp Replacement
آموزش Ultimate X-Clamp
x-clamp بهینه شده

توی گوگل سرچ کنید X-Clamp Xbox کلی مطلب و کلیپ تصویری رو میتونید پیدا کنید که در انجام این روش به شما کمک میکنه..

اگر هم بخواید بیرون بدید از 20 تومن تا 50 تومن ممکن هستش ازتون پول تعمیر بگیرند.

در مورد مدت زمان عمر مجدد کنسول و یا همون که دوباره خراب میشه یا نه باید بگم بستگی داره
به میزان صدمه ای که در طی این مدت بهش وارد شده بستگی داره، ممکنه از یک ماه تا 3 ماه و حتی بیشتر هم کار کنه.

این میزان کارکرد رو هم به نحوی صحیح تعمیر و تجربه اضافه کنید زمان اون باز هم متغیر می شود.

سلام يكي از دوستان چند هفته پيش كنسول 60 گيگ پرو خريد . تو هاردش تم داشت اضافه ! يعني كاركردست ؟ كسايي كه پرو دارن تو هاردشون تم اضافه بود ؟

سلام يكي از دوستان چند هفته پيش كنسول 60 گيگ پرو خريد . تو هاردش تم داشت اضافه ! يعني كاركردست ؟ كسايي كه پرو دارن تو هاردشون تم اضافه بود ؟

خود کنسول علاوه بر تمی که روش هست دارای چند تم دیگر هم هست حدودا 10 تا نه کنسولت

کار کرده نیست :smile:

جدیدا وقتی که دستگاه رو روشن میکنم . بالا میاد حتی بازی رو هم اجرا میکنم ولی بعد از 1-2 دقیقه دستگاه قفل میکنه و صفحه تقریبا شطرنجی میشه !!! و بعضی موقع ها که روشن میکنم اصلا دیگه بالا نمیاد و 3 چراغ میده !! مشکل از کجاس ؟

جدیدا وقتی که دستگاه رو روشن میکنم . بالا میاد حتی بازی رو هم اجرا میکنم ولی بعد از 1-2 دقیقه دستگاه قفل میکنه و صفحه تقریبا شطرنجی میشه !!! و بعضی موقع ها که روشن میکنم اصلا دیگه بالا نمیاد و 3 چراغ میده !! مشکل از کجاس ؟

مشکل از عمر کنسولته که به پایان رسیده . متاسفانه همون سه چراغ معروفه . حالا خود دانی یا تعمیرش کنه یا همینجوری بفروشش البته تعمیر رو بهت پیشنهاد نمیکنم .

من تازه 360 گرفتم 3 روز میشه
بازی call of juarez bib رو مرحله اول رو رفتم حالا تو مرحله ذوم مرتب ذسته وسط بازی حاموش میشه و بازی pouse میشه و میگه کنترلر رو ریکانکت کن مشکل از بازیه؟یا دسته؟چکار کنم؟
توی بازی ninja blade این مشکل رو ندارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or