سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام
امروز که کنسول رو روشن کردم 1 چراغ قرمز و E74 داد. اولین باری بود که ارور میده. دستگاه خاموش روشن کردم و درست شد. جند بار دیگه هم متحان کردم مشکلی نبود و تو بازی ها هو مشکلی نیست. ممکنه مشکل از شل بودن کابل ها باشه یا دستگاه حتما عیب داره؟ جون من روکش فیش کابل AV رو کندم تا کنار HDMI با هم جا شن و یجورایی شله.
دستگاه هم فالکون 28/3/2008
متشکر
این دیگه چه بلایی بود سر کابل آوردی به احتمال 90% از کابله ،کابل باید کاملا تو جاش ثابت باشه.از من میشنوی یا کابلتو عوض کن یا اگه HD TV داری HDMI استفاده کن این کنسول اصلا اعصاب نداره یه وقت دیدی همین مشکل ساده تو رو به صفحه ترحیم سایت راهنمایی کرد.:):):)

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
M3M

تا دستگاهت ردیف شد 5 ساعت باهاش بازی کردی؟حتما یه ضرب دیگه؟؟؟

اره
حتی اگه می زاشتم سر جاش می موند شاید الان هم بازی می کردم
ولی یه جابه حایی کوچولو کارش رو ساخت
بعد اون 5 ساعت هم چند بار همون طور که گفتم درست شد ولی 2 چراغ داد و 0012 پیغامش بود و وقتی هم که یه کم پیچ ها رو سفت می کردم دیگه درست نمی شد ( یه ذره سفت می کردم 0031 می داد یه ذره شل e74 )

نوشته شده توسط miladesn
سلام
امروز که کنسول رو روشن کردم 1 چراغ قرمز و E74 داد. اولین باری بود که ارور میده. دستگاه خاموش روشن کردم و درست شد. جند بار دیگه هم متحان کردم مشکلی نبود و تو بازی ها هو مشکلی نیست. ممکنه مشکل از شل بودن کابل ها باشه یا دستگاه حتما عیب داره؟ جون من روکش فیش کابل AV رو کندم تا کنار HDMI با هم جا شن و یجورایی شله.
دستگاه هم فالکون 28/3/2008
متشکر

به قول دوستمون 90 درصد از کابل هست ( البته به نظر من 100 درصد چون اگه مثل واسه من e74 می داد اصلا دیگه کار نمی کرد )
زیاد به این فالکون اطمینان نکنید !

آخرین ویرایش:

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من اصفهان هستم
می خوام کنسولم رو 12 ولت کنم ولی خودم نمی تونم و توی اصفهان هم جایی رو نمی شناسم که 12 ولت کنن
من یه اینتر کولر هم دارم که مارکش Logic3 هست:
244-1.jpg

به نظر شما چکار کنم؟

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عزیز باور کن هیچ مشکلی نداره با راهنماییهای خلیل عزیز خود به راحتی میتونی اینکارو انجام بدی اگر هم میترسی دست به برد بزنی با یه آداپتور 12 ولت میتونی اونو از برد جدا کنی به یه 12 ولت وصلکنی به هم سادگی فقط نترس انجام بده من با دستگاهم کم مونده کشتی بگیرم .

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام
من اصفهان هستم
می خوام کنسولم رو 12 ولت کنم ولی خودم نمی تونم و توی اصفهان هم جایی رو نمی شناسم که 12 ولت کنن
من یه اینتر کولر هم دارم که مارکش Logic3 هست:
244-1.jpg

به نظر شما چکار کنم؟

من که وقتی 360 رو خریدم اصلا بلد نبودم 360 ر. به تلویزیون وصل کنم ولی تا دو روز بعدش خودم 12 ولتش کردم ولی...............:((:((:((

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام
بچه ها من وقتی تو قسمت مشخصات هارد میرم ظرفیت کل رو مینویسه 13.9GB در صورتی که هارد من 20 گیگه
یعنی 6 گیگ واسه فایلهای سیستمی خود XBOX گرفته میشه ؟!؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
اون 6 گیگ برای دموها و بازیهای آرکیدی هستش که روی دستگاهتونه، اولین بار که دستگاهتون رو روشن میکنید یه فیلم که نشون میده، کلی همون حجمش هستش. پروفیل شما و پچ بازیها و همه اینا روی اون حجم تاثیر میذارن.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نه منظورم رو متوجه نشدید من تمام دمو ها و بازیها رو پاک کردم پروفایلم 100 مگ نمیشه
یه حجم اشغال شده داریم (USED) یه ظرفیت (Capacity)و یه فضای خالی ( FREE SPACE )
Capacity رو نوشته 13.9 گیگابایت

ویرایش :
اون 6گیگ برای اجرای سریعتر و بهتر بازیهاست, همینطور برای اجرای بازی های XBOX 1 روی 360, شما هم به این قسمت دسترسی ندارین.
:love:مرسی

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نه منظورم رو متوجه نشدید من تمام دمو ها و بازیها رو پاک کردم پروفایلم 100 مگ نمیشه
یه حجم اشقال شده داریم (USED) یه ظرفیت (Capacity)و یه فضای خالی ( FREE SPACE )
Capacity رو نوشته 13.9 گیگابایت
اون 6گیگ برای اجرای سریعتر و بهتر بازیهاست, همینطور برای اجرای بازی های XBOX 1 روی 360, شما هم به این قسمت دسترسی ندارین.

"اشغال" شده درسته :love:

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
بچه ها من یه دستگاه قدیمی دارم که 1 سال پیش fail شد.چند جا هم بردمش ولی درست نشد
خطای e 74
و 1422 هم میده برو بچز نظرتون چیه.
خلیل جون یه نظر کارشناسی بده که پیش دکتر دیگه نبرمش:p:cheesygri.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
شرمنده من دستگاهم خروجی HAMI نداره میخواستم بدونم ایا وسیله ی هست مثل رابط یا مبدل که به دستگاه وصل کرد و بشه باهاش با HDMI بازی کرد

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان سلام 360 من هر بازیی توش میزاری unreadable میزنه مشکل از چیه درایوه باید تعویضش کنم با تنظیمه لنز درست میشه هزینش چقدره ؟
از لنزه.
البته دعا کن لنزت درست شه و گرنه باید یه لنز نو بندازی جاش!الان لنز نو حدود 60 تومن هستش!!;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان سلام 360 من هر بازیی توش میزاری unreadable میزنه مشکل از چیه درایوه باید تعویضش کنم با تنظیمه لنز درست میشه هزینش چقدره ؟

شما آپدیت جدید رو نصب کن . احتمالا اگه درایوت ضعیف شده با این آپدیت که بازی رو میریزه توی هارد مشکلت برطرف میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر