سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.من امروز 360 رو روشن کردم و رفتم سراغ end war که 2-3 روزی هست رو هارد نصبش کردم و بازیش میکنم یه 5 دقیقه که بازی کردم 360 3چراغ قرمز چشمک زن داد:mad: منم خاموشش کردم و دوباره روشن درست شد و یه 2 ساعت بازی کردم بعد1.5 ساعت دوباره 2 ساعت بازی کردم هیچی نشد حتی یه تیک کوچیکم نزد این 3چراغ چه دلیلی داره؟(فالکونه)
البته طی ای یه ماهه نه فریز شده نه ارور داده کنسولم
فقط بگم 2-3شب بود که 360 تو یه اتاق بود که هوا خیلی سرد میشد مال اون که نیست؟:confused:
و اینکه از وقتی بازیهارو رو هارد نصب کردم دمای کنسول که ازش میاد بیرون نصف شده این مال همین نچرخیدن درایو(که درسته دما کم میشه ولی تا این حد؟) یا به خاطر چیز دیگه که اتفاقی با نصب اپدیت جدید همزمان شده و مشکلی هست یا شل شدن هیتسینک یا؟:-"
:eek::eek::eek:
چقدر مساله رو بزرگ کردی ! احتمال داره از نوسان برق بوده باشه همین 3 چراغه
هوای سرد هم که مشکلی نداره
دما هم به خاطر همون نچرخیدنس احتمالا

نه بزرگش نکردم حساس شدم اخه یه بار دیگم 6ماه پیش روز اولی که خریدم این جوری شد که مطمعا هستم مال نوسان بود ولی ای یکی رو فکر کنم مال نوسان باشه.البته 2تا ساختمون سازی تو کوچه ی ما هست ممکنه مال اون دستگاه های جوششون باشه؟

نه بزرگش نکردم حساس شدم اخه یه بار دیگم 6ماه پیش روز اولی که خریدم این جوری شد که مطمعا هستم مال نوسان بود ولی ای یکی رو فکر کنم مال نوسان باشه.البته 2تا ساختمون سازی تو کوچه ی ما هست ممکنه مال اون دستگاه های جوششون باشه؟

شاید از اون هم باشه

راستی خواهشا یکی به این سوال اول صفحه من جواب بده خواهشا

اين جيگر 360 رو برم... که سر کوچه هم دارن جوش کاری ميکنن اين حساسه !!!:laughing::laughing::laughing::laughing:
اين از دختر هم دختر تره!!!:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

کلا" سه چراغه چشمک زن در اثر چیه؟
من هم چند روز پیش 2ساعت بازی کردم بعد از 1.5 ساعت اومدم روشن کردم 3 چراغ چشمک زن داد بار دوم هم همینطور ولی بار سوم راحت روشن شد و تا الان هم بدون مشکل داره کار میکنه
مال من هم فالکونه 2-3 ماه خریدم مشکل از چیه؟ این ارور بیشتر مربوط به چی میشه؟
این سوال رو صفحه قبل هم کردم کسی جواب نداد دوستان اگه امکان داره کمک کنید

360 شما الیت هست ؟؟؟
چند وقته که خریدی؟؟؟

کلا" سه چراغه چشمک زن در اثر چیه؟
من هم چند روز پیش 2ساعت بازی کردم بعد از 1.5 ساعت اومدم روشن کردم 3 چراغ چشمک زن داد بار دوم هم همینطور ولی بار سوم راحت روشن شد و تا الان هم بدون مشکل داره کار میکنه
مال من هم فالکونه 2-3 ماه خریدم مشکل از چیه؟ این ارور بیشتر مربوط به چی میشه؟
این سوال رو صفحه قبل هم کردم کسی جواب نداد دوستان اگه امکان داره کمک کنید

دلایل و کد های خطا رو توی تاپیک زیر می تونید بخونید :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14734

360 شما الیت هست ؟؟؟
چند وقته که خریدی؟؟؟

پریمیوم هست و 7 ماه خریدم.البته مشکلات ربطی به مدل نداره مهم مادر برد که همش یه جاشون میلنگه.
راستی کسی خبری از کی هک شدن لایت ان نداره؟(شرمنده این اخری خیلی به این جا ربط نداشت)

e79

سلام خدمت دوستان عزیز و محترم.من به یه مشکل بر خوردم دستکاهم ارور e79میده hardرو هم جدا کردم اما باز هم ارور میده.اگه میشه بکین مشکل از کجاست و چطور حل میشه ؟با تشکر از دوستان محترم.

با سلام بر اساتيد
ايكس باكس بنده چند روز پيش سه چراغه شد.(اول تصوير ايست شد بعد ريست كردم سه چراغ مي داد).دادم تعميرگاه گفت مشكل حرارتي داره.بعد از چند روز گفت cpu رو درست كردم ولي gpu مشكل داره و درست نميشه.گفت زيادي حرارت ديده.مي خوام بدونم ممكنه gpu بيشتر از cpu اسيب ديده باشه؟:confused:بعدشم با چه روشي ميشه تعميرش كرد.(خود تعمير كار الكترونيك خونده ولي تعميرات ايكس باكسو در حد مقدماتي بلده)يه راهي جلوي پاي من بذاريد كه به ايشون بگم و ايشون اجرا كنه و ايشا ا.. درست شه.در ضمن من يزد هستم و نمي تونم برم nextgen و ... . در ضمن خيلي هم باهاش بازي نكردم حداكثر 2ساعت پشت سر هم.با تشكر:blushing:

با سلام بر اساتيد
ايكس باكس بنده چند روز پيش سه چراغه شد.(اول تصوير ايست شد بعد ريست كردم سه چراغ مي داد).دادم تعميرگاه گفت مشكل حرارتي داره.بعد از چند روز گفت cpu رو درست كردم ولي gpu مشكل داره و درست نميشه.گفت زيادي حرارت ديده.مي خوام بدونم ممكنه gpu بيشتر از cpu اسيب ديده باشه؟:confused:بعدشم با چه روشي ميشه تعميرش كرد.(خود تعمير كار الكترونيك خونده ولي تعميرات ايكس باكسو در حد مقدماتي بلده)يه راهي جلوي پاي من بذاريد كه به ايشون بگم و ايشون اجرا كنه و ايشا ا.. درست شه.در ضمن من يزد هستم و نمي تونم برم nextgen و ... . در ضمن خيلي هم باهاش بازي نكردم حداكثر 2ساعت پشت سر هم.با تشكر:blushing:

اول ميشه به چندتا سؤال من جواب بدی؟:confused:

کنسول شما تاريخ ساختش برای کی هست؟:confused:
زمانی که خريدی فن رو 12 ولت کردی ؟:confused:
يا فن جانبی بهش وصل کردی؟:confused:

راجع به تعمير والا چاره اي نداره ميتونی آدرس نکست جن رو بگيری براشون پست کنی!:biggrin1:
درضمن چرا کنسول رو ميدی به آدم مبتدی ؟ پول داديد ها:laughing:

سلام
تاريخش فكر كنم 22/9/2007 باشه.
نه 12 ولت نكردم
فن جانبي داشت بعد از مدتي خراب شد.حدود سه ماه بود كه استفاده نمي كردم.خود كنسول رو هم 7 ماه بود داشتم.
در مورد پست كردن واينا هم فكر نكنم بتونم.مگه اينكه بدم يكي از فاميلا بياره تهرون.حالا اونجا براي تعمير چند مي گيرن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or