سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقا من کنسولم Ntsc j هست اما بعضی بازی هارو اجرا نمیکنه و ارور رجیون رو میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی بازی Nfs:undercover رو از PLaybox گرفتم اما باز ارور داد حتی رفتم Miror's Edge رو گرفتم باز ارور داد .
حالم خیلی گرفتست :(

حتما بازیهایی که میزاری تو دستگاه ریجنشون نمیخوره

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
بچه ها یه اتفاقه جالب من چند روز پیش گفتم لنزم خراب شده بردم nextgen لنزو عوض کردم یه بازیم ازش گرفتم فقط همون یه بازیو میخونه بقیه بازیها تا میره توش کامل هنگ میکنه چه کار کنم ؟ دیگه داره حالم از ماکروسافت بهم میخوره

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بچه ها یه اتفاقه جالب من چند روز پیش گفتم لنزم خراب شده بردم nextgen لنزو عوض کردم یه بازیم ازش گرفتم فقط همون یه بازیو میخونه بقیه بازیها تا میره توش کامل هنگ میکنه چه کار کنم ؟ دیگه داره حالم از ماکروسافت بهم میخوره

در مورد حالت کاری نمیتونم بکنم ولی اون دیسکی که میخونه چه مارکی هستش؟از اون مارک یه بازی دیگه امتحان کن ببین چی میشه.در کل ببر پیش خورشون بگو چی شده.

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
در مورد حالت کاری نمیتونم بکنم ولی اون دیسکی که میخونه چه مارکی هستش؟از اون مارک یه بازی دیگه امتحان کن ببین چی میشه.در کل ببر پیش خورشون بگو چی شده.
سلام دوسته عزیز مرسی بابت جواب ولی من یه سوال دارم مگه لنزو عوض میکنی انگار اینطوری نیست که مثلا یه درایو نو میندازی پس چرا یه چند تا از دیسکامو نمیخونه از جمله شرکته پرتو ولی قبلیه همرو میخوند

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام دوسته عزیز مرسی بابت جواب ولی من یه سوال دارم مگه لنزو عوض میکنی انگار اینطوری نیست که مثلا یه درایو نو میندازی پس چرا یه چند تا از دیسکامو نمیخونه از جمله شرکته پرتو ولی قبلیه همرو میخوند
ببر پیش نکست جن و چند تا از اون بازیهایی که نمیخونه رو ببر و نشونش بده 100% دوباره اقا طاهر یه نگاهی روش میکنه.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام من جدیدا یه مشکل عجیب دارم البته اگه بشه اسمش رو مشکل گذاشت!
وقتی دارم با دسته 1 بازی میکنم توی کنسول هم چراغ دسته1 روشن هست ولی بعضی اوقات به صورت ناگهانی چراغ دسته2 روشن میشه ولی بعد از چند ثانیه خاموش میشه و باز برمیگرده روی دسته1 !
حالا این درست بشو هست میشه کاریش کرد؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام من جدیدا یه مشکل عجیب دارم البته اگه بشه اسمش رو مشکل گذاشت!
وقتی دارم با دسته 1 بازی میکنم توی کنسول هم چراغ دسته1 روشن هست ولی بعضی اوقات به صورت ناگهانی چراغ دسته2 روشن میشه ولی بعد از چند ثانیه خاموش میشه و باز برمیگرده روی دسته1 !
حالا این درست بشو هست میشه کاریش کرد؟

حتما یه نفر داره تو خونتون یه دسته ی دیگرو هی روشن میکنه هی چراغا عوض میشه;)

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من یک یا بهتره بگم دوتا 360دارم که یکیشون رو بی خیال ولی این یکیم
سه چراغ زد بعد دادم تعمیر حالا یه چراغ میده که مال چیپ گرافیکش دیگه نتونستن برش گردونن راهی هست که خودم بتونم درستش کنم
اگه درست شه و بحث کولینگ رو خوب رعایت کنم چقدرواسم کار میکنه تصلا ارزششو داره

اگه آره من چطور خودم این کارو کنم آموزش های تو سایتم کامل هست ولی پراکنده و زیاد

ممنون میشم یکی کامل راهنمایی کنه

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
منم یه سوال دارم !
من درایو کنسول قبلیم هیتاچی بود ! (مدل دقیقشو الن نمیدونم !) و واسه تعویض درایو با لایت ان استفاده کردمش !
ولی این مادر بوردم سالمه ! الان بخوام یه درایو بزارم روش همونقدر (تعوضی لایت ان با درایو دیگه) باید هزینه کنم ؟

راهی نداره که هزینه فقط مال درایو باشه ؟(باید دیقا همون مدل باشه ؟)

اگر شما بک اپ درایو قبلی رو داشته باشی میشه وگرنه.......:((:((:((

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من یک یا بهتره بگم دوتا 360دارم که یکیشون رو بی خیال ولی این یکیم
سه چراغ زد بعد دادم تعمیر حالا یه چراغ میده که مال چیپ گرافیکش دیگه نتونستن برش گردونن راهی هست که خودم بتونم درستش کنم
اگه درست شه و بحث کولینگ رو خوب رعایت کنم چقدرواسم کار میکنه تصلا ارزششو داره

اگه آره من چطور خودم این کارو کنم آموزش های تو سایتم کامل هست ولی پراکنده و زیاد

ممنون میشم یکی کامل راهنمایی کنه

ماله منم گهگاهی یه چراغ میده
ببینم حالا مطمئنی که از چیپ گرافیکشه؟؟
به نظر من خودت بری تایپیکارو بخونی بهتر میفهمی

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
سلام . من ایکس باکسم 3 چراغ شده . به نظزتون بدم نکس جن یا وست گیم ؟ با وست گیم هماهنگ کزدم . لطف کنید هر کی شماره نکس جن رو داره بنویسه . خیلی ضروریه !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام . من ایکس باکسم 3 چراغ شده . به نظزتون بدم نکس جن یا وست گیم ؟ با وست گیم هماهنگ کزدم . لطف کنید هر کی شماره نکس جن رو داره بنویسه . خیلی ضروریه !

نکست جن فکر می کنم تجربه کاری بهتری داشته باشه.شماره و آدرسشون توی NextGen.IR هست.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان 360 من اروز 0102 داد به نظر شما قابل تعمیر هست با توجه به اینکه که 6 ماه پیش 0020 داد و با X-clamp مشکلش حل شد;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان
من 360 رو 12 ولتیده بودم و یه آداپتور 4 آمپر در حد تیم ملی براش گزاشتنه بودم...
همیشه هم باش بازی میکردم
من رنگش کردم یکمی ضخیمتر شد اونم بخاطر کیفیت گند رنگها بود که مجبور شدم چند بار رنگ بزنم....
امروز برادرم حدود یه ساعت داشت بازی میکرد که بوی سوختنی تو اتاق بلند شد...
صدام زد منم وحشت کردم گفتم نکنه 360 نابود شده دویدم و رفتم تو اتاق بوی گند سوختنی همه جا رو برداشته بود انگار که پیاز رو با پلاستیک و چوب و زغال و آشغال با هم آتیش زده باشن...360 رو بو کردم اونچنان بویی نمیداد گشتم دیدم بو از آداپتور بلند شده و بد جور داغ کرده ....آداپتوری که اصلا داغ نمیکرد چه جوری این بلا سرش اومد الله اعلم...آداپتور کار میکرد ولی من گفتم خطرناکه و طبق نظر شوری امنیت 360 به تعلیق در آمد...الان هم به دنبال علت صانحه هستم تا منجر به فوت نشود...

----->یه کیس نو میخردیم سنگینتر بودم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر