سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دوستان عزیز و گرامی اگه نمیترسید این بازی رو هم انجام بدید البته بدون استفاده از چیت که بازی رو اسون میکنهView attachment 204392
من میخوام این بازی رو روی PS4 انجام بدم چون زیرنویس فارسی داره . دوستانی هم که PS4 جیلبریک ندارن میتونن نسخه PC رو با زیرنویس فارسی رایگان بازی کنند .

LordAMA

عضو جدید
May 9, 2021
1
سلام من Xbox 360 دارم یه مدت cpu سوخته بود عوض کردم درست شد الان بعد از چند ماه وقتی روشن میکنم بالا میاد ولی بعد از چند دقیقه تصویر شطرنجی یا برفکی میشه چیکار کنم ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام من Xbox 360 دارم یه مدت cpu سوخته بود عوض کردم درست شد الان بعد از چند ماه وقتی روشن میکنم بالا میاد ولی بعد از چند دقیقه تصویر شطرنجی یا برفکی میشه چیکار کنم ؟
سلام
شاید مشکل از کابل HDMI یا VGA که استفاده میکنید باشه
امتحان کردید؟
یه بار کابل رو عوض کنید

• Like
Reactions: Sega_genesis

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز با عرض تاسف مشکل از GPU دستگات که باید با دستگاه مخصوص bga machine برداشته بشه و مجددا چیپ GPU ریبال بشه تا مشکلت برطرف بشه .اگه دستگات از این مدلهای فت هست ارزش تعمیر نخواهد داشت چرا که باز اینطوری میشه . تا موقع رفع مشکل از دستگات استفاده نکن دوست عزیز ...سوالی بود در خدمتم دوست عزیز

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
یکی از آشناها دنبال خرید xbox 360 ه ، به من سپرده
الان xbox 360 سری slim و super slim چنده حدودا؟
کپی خور میشن ؟ دسته 360 چنده؟
سوپر اسلیم از تاریخ 2014 به بالا نه کپیخور میشه نه جی تگ باید زیر 2014 باشه دوست عزیز قیمت هم 3 تا 3میلیونو 300

aliiiiiiiiiiii

کاربر سایت
May 21, 2021
4
من فیفا که میزارم مال سالش همه چی امتحان کردن فن صدا برای همه بازیها اما بقیه بازی ها سالمه مثلا pes دو ساعت تو ترکیب و انتخاب و...... سالمه ولی فیفا تو ترکیب بیش تر 10 ثانیه وایسی ارور میده گاهی خود به خود هنگ میکنه نمیشه کرییر بازی کنی. مشکل چیه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من فیفا که میزارم مال سالش همه چی امتحان کردن فن صدا برای همه بازیها اما بقیه بازی ها سالمه مثلا pes دو ساعت تو ترکیب و انتخاب و...... سالمه ولی فیفا تو ترکیب بیش تر 10 ثانیه وایسی ارور میده گاهی خود به خود هنگ میکنه نمیشه کرییر بازی کنی. مشکل چیه
سلام دوست عزیز این فیفا هنوز مشکلش هل نشده برای همه اینطوری هست .درست اپدیت نکردنش متاسفانه.باید صبر کرد ببینیم خارجیها دانلودشو میزارند یا نه

aliiiiiiiiiiii

کاربر سایت
May 21, 2021
4
سلام دوست عزیز این فیفا هنوز مشکلش هل نشده برای همه اینطوری هست .درست اپدیت نکردنش متاسفانه.باید صبر کرد ببینیم خارجیها دانلودشو میزارند یا نه
خب من شاید 5 تا 2019 ماد و خارجی اصلی گذاشتم خرابشده چند وقت پیش خوب اما الان مال هر سالی میزارم خرابه میسه لطفا سریع مشکلمو حل کنید بیزارم ممنون

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
تو سایت dlxbgames آپدیت فیفا ۲۱ رو برای فیفا ۱۹ گذاشتن

• Like
Reactions: aliiiiiiiiiiii

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
13
سلام دوستان و سلام ویژه به آقا سپهر . ی سوال داشتم این که از چه سایتی بازی برای ایکس باکس جیتگ دانلود کنم و چجوری نصبش کنم؟ نصبش روی کنسول نیازمند کامپیوتر یا لپ‌تاپ هست؟ خواهشا جواب بدید ممنونم.اگرم میشه ی سایت بدید ک توضیح بده چجوری بدون کامپیوتر و لپ‌تاپ نصب کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر