سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
برای من سه چراغ شده زنگ زدم همون کس که خریده گفت من تعمیر میکنم با 50 تومن گفتم نبرم خونه بعد یه هفته باز اونطوری شه گگفت نه من به تو 6 ماه زمانت میدم ؟؟؟؟؟؟؟بعد من به خوام مادر بورد عوض کنم جدید بندازم چقدر خرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من زنگ زدم NEXT GEN گفتم 12 ولت چقدر میگیرید !؟ گقت 15 تومن بعد گقت اگه نظر مارو میخواید 12 ولت نکنید و از نظر سخت افزاری دست نزنید یه دونه فن Ixternal بگیرید بزارید ! بعد گفت باسه ما تازه اگه 12ولت کنیم سودش بیشتره چون یه کار فنی میکنیم 15 تومن میره تو جیب خودمون ولی اگه از اون فنا بگیرید سودش باسه ما کمتره ! چون جنس فروختیم !

--------------------------------------------------------------------------------
بعدش زنگ زدم West Game از اونا پرسدم چقدر میگیرید ؟ گفت 15 تومن ! بعدش گفت ما که از این اینتر کولر ها نداریم ولی به نظر ما اگه اینتر کولر بذازی بهتره !!

-------------------------------------
به نظر شما حالا من چیکار کنم !؟
اولا که این فروشگاهها فکر کردن 12 ولت کردن خیلی شق القمره که بابتش 15 تومن میگیرن . واقعا جای تاسفه که جایی مثل نکست جن که طاهر تا یکی دو سال پیش عضو ثابت اینجا بود و نظریات سازنده و خوبی میداد الان میاد و اینطوری نظر میده . در ضمن این اینتر کولرها کمتر از 15 تومن واسشون سود نداره تازه وقتشون هم بابت 12ولت گرفته نمیشه و همون سود رو با فروش اینتر کولرها میکنن .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دستگاه من روی DVD بازیها خط میندازه مشکلش چیه و چجور حل میشه؟

اگه میخوای درایوت دستکاری نشه نوع قرار گرفتن کنسولت رو عوض کن (عمودی به افقی و بالعکس )اگه درست نشد اونوقت باید درایوت چک بشه .

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
فالکون 250 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..........................مطمعنی..........
اره توی همین سایت یکی از بچه ها میگفت کجا میفروشن
خودم!!!!!!!!!!:confused:
یک نفر هم هست اصفهان بفرستم براش خراب تر نمیشه؟
خودت!!! مگه خودت چه مشکلی داری؟ مگه اصلا چه مشکلی داره 360 تعمیر کنی؟ کافیه 2 تا ویدیو توی YT با جزوه خلیل بخونی و از روش rbjtech استفاده کنی.............
فقط نکته چند تا داره مثلا زیر و روی برد رو واشر پلاستیکی بکار ببری به برد فشار نیاد
هیچ سختم نیست فقط دقت + حوصله میخواد
اگرم نمیتونی بفرست نکست جن

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
مادر برد فالکون بهمراه کولینگ درست مرگ نداره 
مادر بردهای سری قدیم هم که کولینگ شده و سه چراغ میشه احتمالا قبلا مدت زیادی بدون کولینگ کار کرده و در اثر حرارت زیاد خمیر سلیکونش فرسوده شده و بعدا اثرشو نشون میده 
من به بچه هایی که مازربورد سری قدیم دارن و حتی کولینگ هم کردن پیشنهاد میکنم دمای خروجی gpu رو چک کنن 
اگه باد ولرم مایل به گرم نده عمر خمیرشون به پایان رسیده و گرمارو به هیتسینک انتقال نمیده
پس تا به قسمت بست gpu به برد آسیب نزده یه خمیر خوب بگیرن عوض کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر