سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام

کنترلر اصل که گیر نمیاد مگه دسته دوم ده سال کار کرده! این فیکها هم که بعد ۶ ماه به فنا میرن و فقط برای فوتبال خوبن!

یا آنالوگ دریفت پیدا میکنه یا تریگر خودش شلیک میکنه! فعلا مشکل اینجاست که تریگر خودش شلیک میکنه!

میشه تریگر رو تبدیل به دکمه کرد؟

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام

کنترلر اصل که گیر نمیاد مگه دسته دوم ده سال کار کرده! این فیکها هم که بعد ۶ ماه به فنا میرن و فقط برای فوتبال خوبن!

یا آنالوگ دریفت پیدا میکنه یا تریگر خودش شلیک میکنه! فعلا مشکل اینجاست که تریگر خودش شلیک میکنه!

میشه تریگر رو تبدیل به دکمه کرد؟
سلام دوست عزیز.در مورد سوال اولت بله دسته اصلی خوب وجود نداره باشه هم معلوم نیست اصل یا نه.سوال دومت در مورد اینکه انالوگ دریفت پیدا میکنه خوب عزیزم هر چیزی ی عمری داره .میتونی انالوگ اصل اگه سر دراری تعویضش کنی .مشکلش کلا برطرف بشه.سوال سومت گفتی که تریگرو به دکمه تبدیل کنم .دوست عزیز هم انالوگ هم تریگر با پتانسیل کار میکنند وقتی این پتانسیلها درست تقسیم نباشه مشکل خود به خود حرکتی پیش میاد این مشکل در اثر زیاد کار کردن فنر اصلی داخل انالوگ هست که تعادل رو در پتانسیلها ایجاد میکنه ولی وقتی فنر ضعیف میشه دیگه تعادل پتانسیل وجود نداره و شروع میکنه به خود به خود حرکت کردن یا خود بخود شلیک کردن .اینکه شما بخواید تریگر رو به دکمه تبدیل کنید این کار غیر ممکنه.چرا که پتانسیلها 3 پایه هستند و دکمه 2 پایه.بهتر بدی تعویضشون کنند.با ارزوی موفقیت دوست عزیز سوالی بود در خدمتم 149836 149837

سلام دوستان من یه 360 آرکید جیتگ شده دارم چند باری تو بازیها fatal error میداد الان هم فقط چراغ پاورش روشن میشه و بالا نمیاد میشه کسی کمکم کنه؟ ممنون
سلام دوست عزیز .اگه هارد داره یا فلش داره دستگاتو خاموش کن دوتا شونو خارج کن ببین میاد بالا یا نه.منتظر جوابت هستم دوست عزیز.موفق باشی

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام دوست عزیز.در مورد سوال اولت بله دسته اصلی خوب وجود نداره باشه هم معلوم نیست اصل یا نه.سوال دومت در مورد اینکه انالوگ دریفت پیدا میکنه خوب عزیزم هر چیزی ی عمری داره .میتونی انالوگ اصل اگه سر دراری تعویضش کنی .مشکلش کلا برطرف بشه.سوال سومت گفتی که تریگرو به دکمه تبدیل کنم .دوست عزیز هم انالوگ هم تریگر با پتانسیل کار میکنند وقتی این پتانسیلها درست تقسیم نباشه مشکل خود به خود حرکتی پیش میاد این مشکل در اثر زیاد کار کردن فنر اصلی داخل انالوگ هست که تعادل رو در پتانسیلها ایجاد میکنه ولی وقتی فنر ضعیف میشه دیگه تعادل پتانسیل وجود نداره و شروع میکنه به خود به خود حرکت کردن یا خود بخود شلیک کردن .اینکه شما بخواید تریگر رو به دکمه تبدیل کنید این کار غیر ممکنه.چرا که پتانسیلها 3 پایه هستند و دکمه 2 پایه.بهتر بدی تعویضشون کنند.با ارزوی موفقیت دوست عزیز سوالی بود در خدمتمView attachment 149836View attachment 149837

ممنون که تا این حد وقت گذاشتید! معمولا جوابها دو کلمه ای شده ولی دم شما گرم که وقت میزارید?

امکان داره که با تعویض فنر مشکل رفع بشه؟ بعید میدونم چون حتی دستم سمت rt نرفته بعضا خودش شلیک میکنه!

البته من بیشتر با ۳۶۰ بازی میکنم تا ps4 که دستش اورجیناله ولی کلا عمر دسته فیک بیشتر از ۶ ماه نیست! بازم ممنون از وقتی که گذاشتید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون که تا این حد وقت گذاشتید! معمولا جوابها دو کلمه ای شده ولی دم شما گرم که وقت میزارید?

امکان داره که با تعویض فنر مشکل رفع بشه؟ بعید میدونم چون حتی دستم سمت rt نرفته بعضا خودش شلیک میکنه!
بله دوست عزیز متوجه هستم .اون پتانسیل مربوط به ار تی باید باید وسط باشه یعنی نه سمت راست نه چپ.هیچ فرقی با پتانسیل انالوگ نداره فقط ار تی ی کم کلفت تره.به هر حال اگه پیچ گوشتی داری اون فنر ار تیرو خلاس کن ببین درست میشه.اگه نشود اینو بدون که زغال داخل پتانسیل ایراد داره.و باید تعویض بشه.دوست عزیز با کمی حوصله میشه فنر ار تی رو خلاص کرد اما اینو بدون باید خیلی مراقب باشی عجله نکنی فنر ار تی رو بردار بزار دکمه ار تی ازاد بشه همون طور که بازه دسته ببین توی بازی باز شلیک میکنه خود به خود یا نه.اینم بگم پیچ گوشتی مخصوص لازم داری برای اینکار با هر پیچ گوشتی دسته ایکس باکس باز نمیشه.قیمتش هم 30 هزار تمنه.دوست عزیز عواقب هر گونه اشتباه از طرف شخص خودت به خودت مربوط میشه بنده هیچ مسعولیتی رو در قبال انجام این کار نمیپزیرم.موفق باشی دوست عزیز سوالی بود در خدمتم عزیزم

saleh.m

کاربر سایت
Jun 21, 2020
7
سلام دوست عزیز .اگه هارد داره یا فلش داره دستگاتو خاموش کن دوتا شونو خارج کن ببین میاد بالا یا نه.منتظر جوابت هستم دوست عزیز.موفق باشی
بله هر دو تا رو در آوردم و با فلش هم امتحان کردم ولی بالا نیومد.
ممنون از لطفت دوست عزیز

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بله هر دو تا رو در آوردم و با فلش هم امتحان کردم ولی بالا نیومد.
ممنون از لطفت دوست عزیز
سلام دوست عزیز.1.تاریخ ساخت دستگات چیه.2.رابطهای تصویرو برسی کن.3.اگه باز تصویرش نیاد به احتمال زیاد یکی از سیم برد جیتگ دستگات قطع شده .4. اگه سیم برد جی تگت قطع نشده باشه دستگات 3 چراغ شده و دیگه درست نمیشه.البته به تاریخ ساختش خیلی ربط داره.امیدوارم سیم برد جیتگش قطع شده باشه چون درست میشه.موفق باشی .سوالی بود در خدمتم

saleh.m

کاربر سایت
Jun 21, 2020
7
سلام دوست عزیز.1.تاریخ ساخت دستگات چیه.2.رابطهای تصویرو برسی کن.3.اگه باز تصویرش نیاد به احتمال زیاد یکی از سیم برد جیتگ دستگات قطع شده .4. اگه سیم برد جی تگت قطع نشده باشه دستگات 3 چراغ شده و دیگه درست نمیشه.البته به تاریخ ساختش خیلی ربط داره.امیدوارم سیم برد جیتگش قطع شده باشه چون درست میشه.موفق باشی .سوالی بود در خدمتم
2009-03-19

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
2009-03-19
خوبه دستگات مدلش جسپره.به تعمیر کار نشونش بده حتما درست میشه.دستگاهت جسپره و هیچ وقت 3 چراغ نمیشه عزیزم.با ارزوی موفقیت نگران نباش جایی که دادی جی تگ کردن بده همون جا درست میشه نگران نباش صالح جان.بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
13
سلام مجدد به دوستان.من تو freestyle 3 که تازه نصب کردم بازی هام نمایش داده نمیشن.خواهش میکنم یه راهنمایی جامع و کامل بدید.
بعد ایکس باکسمو که جیتگ هست اگه با کابل به اینترنت وصل کنم نشکلی پیش نمیاد؟ی مشکل دیگه هم دارم این هست که میخواستم aurora 7 نصب کنم ولی فایلش کامل منتقل نمیشد به هارد ایکس باکس.یعنی یک سری از فایلاش منتقل نیشه یو سریش نمیشه .از 38 مگ 27مگ منتقل میشه.با xex امتحان کردن ولی هم فری استایل و هم Aurora 6 کامل منتقل شدن.

اقا سپهر عزیز ببخسید زیاد سوال میپرسم.همونطور که گفتم ایکس باکسم جیتگه.اگه با کابل وصل کنم به اینترنت،بن میشه؟؟؟

بازم من سوال دارم.این که من ی کنترلرم تو سمت چپ و پایینش کار نمیکنه ولی تو پی اس کار میکنه.اینم بگم تو کالاف کار میکنه ولی ی ربع باید بگیرن تا ی دور بزنه.شوک سنت چپ یا ls.جیکار کنم؟؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام مجدد به دوستان.من تو freestyle 3 که تازه نصب کردم بازی هام نمایش داده نمیشن.خواهش میکنم یه راهنمایی جامع و کامل بدید.
بعد ایکس باکسمو که جیتگ هست اگه با کابل به اینترنت وصل کنم نشکلی پیش نمیاد؟ی مشکل دیگه هم دارم این هست که میخواستم aurora 7 نصب کنم ولی فایلش کامل منتقل نمیشد به هارد ایکس باکس.یعنی یک سری از فایلاش منتقل نیشه یو سریش نمیشه .از 38 مگ 27مگ منتقل میشه.با xex امتحان کردن ولی هم فری استایل و هم Aurora 6 کامل منتقل شدن.

اقا سپهر عزیز ببخسید زیاد سوال میپرسم.همونطور که گفتم ایکس باکسم جیتگه.اگه با کابل وصل کنم به اینترنت،بن میشه؟؟؟

بازم من سوال دارم.این که من ی کنترلرم تو سمت چپ و پایینش کار نمیکنه ولی تو پی اس کار میکنه.اینم بگم تو کالاف کار میکنه ولی ی ربع باید بگیرن تا ی دور بزنه.شوک سنت چپ یا ls.جیکار کنم؟؟
سلام دوست عزیز علیرضا.در مورد اینکه چرا بازی هات در فری استایل 3 نمایش داده نمیشن به این ترتیب عمل کن.به ستینگ فری استایل بورو کانتنت ستینگ/منیج گیم پس.وارد منیج گیم پس شو دکمه زرد رو بزن 2 تا گزینه سمت چپ و راست هست تیک 2 تا گزینه رو ایکس باک 360 انتخاب کن اسکن پس رو بزار روی 5/و همون جا وارد چینج پس شو هاردتو انتخاب کن /و اونجا که بازیاتو ریختی دکمه زردو بزن بعد با دکمه ابی سیو رو بزن .تمام...البته اینم بگم همیشه بازیاتو بریز توی ی پوشه مثلا من ی پوشه درست کردم به اسم ایکس باکس 360 گیمز.تو هر اسمی گذاشتی رو انتخاب کن اشکالی نداره.بعد ی رفرش فری استایل کن بورو توی بازی ها اونجا بازیات رو میبینی...در مورد سوال دومت اگه با ایکس باکس جیتگ شده به لایو وصل بشی دستگات بن میشه اینکارو هرگز نکن.....سوال سوم اینکه ارورا 7 کامل داخل هاردت کپی نمیشه برای اینه که هارد ایکس باکس فایلهای نا شناسو قبول نمیکنه.برای اینکار میتونی از ی فلش معمولی استفاده کنی.اخرین سوالت در مورد کنترولرت اینکه باید بدیش تعمیر کار عزیزم.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام دوست عزیز علیرضا.در مورد اینکه چرا بازی هات در فری استایل 3 نمایش داده نمیشن به این ترتیب عمل کن.به ستینگ فری استایل بورو کانتنت ستینگ/منیج گیم پس.وارد منیج گیم پس شو دکمه زرد رو بزن 2 تا گزینه سمت چپ و راست هست تیک 2 تا گزینه رو ایکس باک 360 انتخاب کن اسکن پس رو بزار روی 5/و همون جا وارد چینج پس شو هاردتو انتخاب کن /و اونجا که بازیاتو ریختی دکمه زردو بزن بعد با دکمه ابی سیو رو بزن .تمام...البته اینم بگم همیشه بازیاتو بریز توی ی پوشه مثلا من ی پوشه درست کردم به اسم ایکس باکس 360 گیمز.تو هر اسمی گذاشتی رو انتخاب کن اشکالی نداره.بعد ی رفرش فری استایل کن بورو توی بازی ها اونجا بازیات رو میبینی...در مورد سوال دومت اگه با ایکس باکس جیتگ شده به لایو وصل بشی دستگات بن میشه اینکارو هرگز نکن.....سوال سوم اینکه ارورا 7 کامل داخل هاردت کپی نمیشه برای اینه که هارد ایکس باکس فایلهای نا شناسو قبول نمیکنه.برای اینکار میتونی از ی فلش معمولی استفاده کنی.اخرین سوالت در مورد کنترولرت اینکه باید بدیش تعمیر کار عزیزم.با ارزوی موفقیت دوست عزیز
سلام سپهر جان بعد از چند روز سر و کله زدن فهمیدم کلا درست کردن دستگاهم کار بیهوده ای هستش‌ و تصمیم گرفتم بفروشمش حالا چون یکم ایکس باکس اذیتم کرد فکرم تیمه پی اس ۳ بگیرم به نظرت خوبه یا نه ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سپهر عزیز،میگم مشکلام حل شد دستت درد نکنه ،ولی چجوری اسکین برا فری استایل نصب کنم و سوال مهم تر این که اصلا از کجا دان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز در باره سوال اولت منظورت کاور بازیهاست؟؟سوال دومت هم دانلود بازیه.اگه ایناست تا جواب درستو بهت بگم.موفق باشی

سلام سپهر جان بعد از چند روز سر و کله زدن فهمیدم کلا درست کردن دستگاهم کار بیهوده ای هستش‌ و تصمیم گرفتم بفروشمش حالا چون یکم ایکس باکس اذیتم کرد فکرم تیمه پی اس ۳ بگیرم به نظرت خوبه یا نه ؟
سلام امیر جان.عدم شناخت کافی از نوع و انتخاب دستگاه باعث شده که تو از خرید دستگاه ایکس باکس نتیجه بدی داشته باشی.در مورد خرید سونی 3 که هم رنج ایکس باکس 360 اینو بگم که سونی 3 هم مشکلات خاص خودشو داره.مثلا دیده شده بعد از مدتی خروجی اچ دیشون از بین میره بخاطر حکشون.یا قطعاتشون خیلی کمه تو بازار.البته اگه دوست داشتی بخری نوع اسلیمشو بخر.این به خودت مربوط میشه که کدومشه بخری.با ارزوی موفقیت امیر جان

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام امیر جان.عدم شناخت کافی از نوع و انتخاب دستگاه باعث شده که تو از خرید دستگاه ایکس باکس نتیجه بدی داشته باشی.در مورد خرید سونی 3 که هم رنج ایکس باکس 360 اینو بگم که سونی 3 هم مشکلات خاص خودشو داره.مثلا دیده شده بعد از مدتی خروجی اچ دیشون از بین میره بخاطر حکشون.یا قطعاتشون خیلی کمه تو بازار.البته اگه دوست داشتی بخری نوع اسلیمشو بخر.این به خودت مربوط میشه که کدومشه بخری.با ارزوی موفقیت امیر جان
سپهر عزیز پیشنهاد تو چیه ؟ کدوم دردسر کمتری داره شنیدم هزینه های پی اس ۳ کمتره آیا درسته ؟؟

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سپهر عزیز پیشنهاد تو چیه ؟ کدوم دردسر کمتری داره شنیدم هزینه های پی اس ۳ کمتره آیا درسته ؟؟
سلام دوست عزیز.همونطور که گفتم هر کدوم مشکل خواص خودشو دارند.من خودم ی ایکس باکس360 نیو اسلیم کرونا اصل ماکروسافت سال ساخت 2013/7 دارم و تا کنون مشکلی در بازی نداشتم.من نمیتونم بگم سونی 3 بخر یا نه.ولی اینو میدونم که چون سونی 3 خیلی پیش اومده که بعد از مدتی خروجی اچ دیشونو از دست میدند.و دیگه نمیشه با کابل اچ دی بازی کرد چون سیاه سفید نشون میده.بعضی موقع با ریست کردن دستگاه درست میشه بعضی هاش درست نمیشند متاسفانه.و باید از خروجی معمولی استفاده بشه.اینو همیشه بدون شخص فروشنده برای فروش دستگاش حتما بهترین تبلیغو میکنه.برای بهتر شناختن سونی 3 به همین سایت همه چیز در مورد پلی استیشن 3 رجوع کن اونا این دستگاهو دارند بهتر میدونند چه مشکلاتی داره یا نداره.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر