سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
game eror میزنه دوست عزیز نه دستگاه جی تگ نیست
سلام دوست عزیز .این احتمالات وجود دارد.1.دیسک بازیت خطو خش داشته باشه.2.بازی ایراد داشته باشه3 .لنز دستگات ضعیف باشه.همون بازی مورد نظری که ارور میده رو از ی شرکت دیگه تهیه کن برای امتحان.دوست عزیز کوچکترین خش یا کثیفی روی دیسک یا جای اثر انگشت این مشکلاتو پیش میاره.مثلا بازی هنگ میکنه.و این جای نگرانی نیست.که فکر کنی از دستگاته.موفق باشی دوست عزیز.سوالی بود در خدمتم

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام دوست عزیز .این احتمالات وجود دارد.1.دیسک بازیت خطو خش داشته باشه.2.بازی ایراد داشته باشه3 .لنز دستگات ضعیف باشه.همون بازی مورد نظری که ارور میده رو از ی شرکت دیگه تهیه کن برای امتحان.دوست عزیز کوچکترین خش یا کثیفی روی دیسک یا جای اثر انگشت این مشکلاتو پیش میاره.مثلا بازی هنگ میکنه.و این جای نگرانی نیست.که فکر کنی از دستگاته.موفق باشی دوست عزیز.سوالی بود در خدمتم
دوست
ممنون دوست عزیز ولی رو همه ی بازی ها این مشکل رو داره لنزش رو نشون دادم گفتن مشکلی نداره چون بازی ها رو میاره بالا ولی وسطش فریز میشه یا میپره بیرون چند تا تعمیر کار هم گفتن درایوش مشکل داره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوست

ممنون دوست عزیز ولی رو همه ی بازی ها این مشکل رو داره لنزش رو نشون دادم گفتن مشکلی نداره چون بازی ها رو میاره بالا ولی وسطش فریز میشه یا میپره بیرون چند تا تعمیر کار هم گفتن درایوش مشکل داره
سلام دوست عزیز من ساده ترین و شایع ترین مشکلو برای شما در نظر گرفتم.بله اگه بخوایم در کل نظر بدیم به درایو دستگاه هم مربوط میشه.که شاید موتور اسپین که دیسک رو میچرخونه یا موتور مارپیچی که لنزو عقب جلو میکنه مربوط باشه.یا گردو غبار روی موتور مار پیچ رو گرفته و نمیزاره درست به راحتی لنزو به حرکت دراره.بهتر به یک تعمیر کار نشونش بدیدن تا مشکلتون هر چه زودتر حل بشه عزیزم.با ارزوی موفقیت.

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام دوست عزیز من ساده ترین و شایع ترین مشکلو برای شما در نظر گرفتم.بله اگه بخوایم در کل نظر بدیم به درایو دستگاه هم مربوط میشه.که شاید موتور اسپین که دیسک رو میچرخونه یا موتور مارپیچی که لنزو عقب جلو میکنه مربوط باشه.یا گردو غبار روی موتور مار پیچ رو گرفته و نمیزاره درست به راحتی لنزو به حرکت دراره.بهتر به یک تعمیر کار نشونش بدیدن تا مشکلتون هر چه زودتر حل بشه عزیزم.با ارزوی موفقیت.
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییات یه مشکل دیگه هم دارم پروفایلم شده یه آدم بدون لباس و سر و بدن عین یه ماکت هر کاری میکنم درست نمیشه !! مشکلش چیه ؟؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییات یه مشکل دیگه هم دارم پروفایلم شده یه آدم بدون لباس و سر و بدن عین یه ماکت هر کاری میکنم درست نمیشه !! مشکلش چیه ؟؟
سلام عزیزم .در مورد ادم هایی که لباس نداره.ما به اونا میگیم اواتار و تنها کاری که شما میتونید اونارو به حالت قبل درارید اپدیت کردن دستگاست .با اپدیت کردن دستگاه اون ادمکها درست میشوند.شما باید ی بازی استفاده کنید که جدید باشه تا اپدیت بشه.اما تا موقع درست نشدن درایو دستگاتون این کار انجام نمیشه.بهتر اون موقع که میدید تعمیر خود تعمیر کار اپدیتش بکنه که اپ دیتش 30 ثانیست .با ارزوی موفقیت.سوالی بود در خدمتم

سلام . آقا سپهر بالاخره امروز یک میلیون و هفتصد فروختم از شرش راحت شدم . پیش به سوی ps4 و xbox one s
سلام کیارش جان موفق باشی خوشحال شدم.امید وارم دستگاهی که میخری دقت لازم رو داشته باشی.سوالی بود در خدمت برادر کوچیکم هستم

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام عزیزم .در مورد ادم هایی که لباس نداره.ما به اونا میگیم اواتار و تنها کاری که شما میتونید اونارو به حالت قبل درارید اپدیت کردن دستگاست .با اپدیت کردن دستگاه اون ادمکها درست میشوند.شما باید ی بازی استفاده کنید که جدید باشه تا اپدیت بشه.اما تا موقع درست نشدن درایو دستگاتون این کار انجام نمیشه.بهتر اون موقع که میدید تعمیر خود تعمیر کار اپدیتش بکنه که اپ دیتش 30 ثانیست .با ارزوی موفقیت.سوالی بود در خدمتم
البته آقا سپهر یه مورد جالبی هم وجود داره دستگاهم یه هارد ۲۵۰ گیگ داره ولی نمیدونم مشکلش چیه که هر جا میبرم میگن بازی روش نصب نمیشه بعد وقتی هارد به دستگاه وصله آواتار ها درست هستن ولی وقتی هارد رو از دستگاه جدا میکنم آواتار ها دچار مشکل میشن

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
لطفا راهنمایی کنید
سلام امیر جان .ببخش من لب تاپم دچار مشکل شده .سوالتو ندیدم.شرمنده.در مورد سوال اولت که نمیتونی روی هاردت بازی بریزی .1 عزیزم اول درایو دستگاتو درست کن بعد اقدام به نصب کن تا مشکل درایوت حل نشه نمیشه نظری داد.سوال دومت اینکه وقتی هاردو از دستگات خارج میکنی اواتار هات دچار مشکل میشند این طبیعیه چون پروفایلت داخل هارده دستگات .دوست عزیز شما اول اقدام به تعمیر درایو دستگات بکن تا مشکل هاردتو هم برطرف کنیم.سوالی بود در خدمتم عزیزم.هشدار به هیچ وجه موقع روشن بودن دستگاه هارد را از دستگاه جدا نکنید

چطور میتونیم بازی ایکس باکس رو که خودش رایت شده ، روی سی دی دیگه رایت کنیم؟
سلام دوست عزیز شما میتونید بازی رایتی مورد نظر رو با نرم افزار IMGBURN یک ایمیج از بازی تهیه کنید سپس از یک سی دی 8 گیگ خام با همین نرم افزار ایمیجو رایت کنید روی سی دی خالی.ببخشید دیر جواب دادم .سوالی بود در خدمتم عزیزم.با ارزوی موفقیت 147640

این ارور رو چجوری میشه درست کرد 8015402B
موقع ساخت اکانت لایو اومد
سلام دوست عزیز شما برای برطرف کردن مشکلتون در لایو به اینجا مراجعه کنید.امیدوارم مشکلتون حل بشه.دوست عزیز اگه دستگاتون جی تگ هست به هیچ وجه به لایو وصل نشید. لطفا اینو در گوگل تایپ کنید. xbox 360 live error8015402B

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوباره من یه سوال داشتم مایکروسافت ریوارد چیه ؟ میشه توش امتیاز گرفت بعد باهاش گلد خرید
سلام اقا سبحان گل.ریوارد همون جایزه هست عزیزم.حالا چطور و چگونه باید این امتیازو گرفت من در جریانش نیستم.البته اینم بگم که دروغ یا شایعه نیست.بایست خودت ببینی چه امتیازی باید بگیری.با ارزوی موفقیت برای اقا سبحان گل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر