سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
من اکانت ایکس باکس لایو هم دارم دستگاهم اسلیمه اگر بگین چطوری بتونم بدون مشکل در بازی ها آنلاین بازی کنم ممنون میشوم
اریا جان شما نیاز به اینترنت با سرعت بالا رو دارید.2 از سی دی برنر مکس استفاده کنیدو3 این احتمال هم هست که ماکروسافت به کشور ما خدمات ارایه نکنه چرا که مورد تحریم هم هستیم.قبل از رفتن به لایو حتما باید از بازی برنر مکس استفاده کنی تا در صورت موفقیت از سوی ماکروسافت قادر به این نباشه که بفهمه شما دستگاتونو کپی خور کردید.اگه برنر مکس ندارید به هیچ وجه به لایو وصل نشید.موفق باشی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
سلام . آقا سپهر این دستگاه رو تو دیوار زدم دو میلیون و پونصد هنوز کسی نگرفته . بنظرتون به این خریدار های ایکس باکس ۳۶۰ بفروشم ؟ به چند تاشون زنگ زدم اول میگن سیاهه یا سفیده بعد میگن چند تا دسته بعد میگن هاردش چند گیگه . اکثرا یک میلیون و پونصد میخرن . بنظرتون همون یک و پونصد بفروشم ؟ شما جایی سراغ داری دو میلیون و پونصد بخره ؟ بابا خود ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش الان قیمت آکبندش سه میلیون هست حالا ما که راضی هستیم ۲ تومن هم بدیم .

راستی آقل سپهر نظرتون درمورد ایکس باکس وان اس چیه ؟ میشه کپی خور کردش ؟ نیازی هم به وان ایکس ندارم چون نه تلوزیون 4k دارم نه دوست دارم بخرم . بنظرتون بازی های وان اس میتونه کاری کنه که دیگه نخوام بازی های انحصاری ps4 رو بکنم ؟

بازی های انحصاری ps4 هم فقط میخوام یه مرد عنکبوتی و گاد او وار ۴ رو تجربه کنم .

با یه bloodborne

آیا این ایکس باکس وان اس هم مثل ایکس باکس ۳۶۰ قبلی ام باز ناامیدم‌ میکنه ؟
درضمن آیا ایکس باکس وان اس مشکی داریم یا فقط سفیده ؟ من مشکی رو دوست دارم اما اگه سفید باشه میشه به رنگش عادت کرد یا نه ؟ بازی هاش کپی خور قیمتش چقدره ؟ خودمون میتونیم دانلود کنیم یا حتما باید ببریم جایی برامون بریزن ؟
کپی خور کردنش مثل ۳۶۰ سخت افزاریه و میخواد عذابمون بده ؟ یا اینکه خودمون میتونیم نرم افزاری حلش کنیم ؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
سلام . آقا سپهر این دستگاه رو تو دیوار زدم دو میلیون و پونصد هنوز کسی نگرفته . بنظرتون به این خریدار های ایکس باکس ۳۶۰ بفروشم ؟ به چند تاشون زنگ زدم اول میگن سیاهه یا سفیده بعد میگن چند تا دسته بعد میگن هاردش چند گیگه . اکثرا یک میلیون و پونصد میخرن . بنظرتون همون یک و پونصد بفروشم ؟ شما جایی سراغ داری دو میلیون و پونصد بخره ؟ بابا خود ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش الان قیمت آکبندش سه میلیون هست حالا ما که راضی هستیم ۲ تومن هم بدیم .
سلام برادر عزیز.خوب میتونی قیمتو تو دیوار بیاری پایین .میدونی من میخوام دستگاه تو 1.700 فروخته بشه.2.نه ایکس باکس اکبند داریم نه پلی 3 اینو متمعن باش همشو سر هم کردند.3.اگه دستگاتو بدی مغازه دار صدر صد میدونه دستگات فالکونه .دو تا حالت پیدا میکنه یا میخرتش زیر قیمت .یا اصلا نمیخرتش.و اینکه شاید هم همون قیمت برداره مغازه دار.که بعید میدونم.اونا زرنگتر از این حرفاند.باز امتحانش کن.قابش هم که مشکیه خوبه.موفق باشی دوست عزیز.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
سلام برادر عزیز.خوب میتونی قیمتو تو دیوار بیاری پایین .میدونی من میخوام دستگاه تو 1.700 فروخته بشه.2.نه ایکس باکس اکبند داریم نه پلی 3 اینو متمعن باش همشو سر هم کردند.3.اگه دستگاتو بدی مغازه دار صدر صد میدونه دستگات فالکونه .دو تا حالت پیدا میکنه یا میخرتش زیر قیمت .یا اصلا نمیخرتش.و اینکه شاید هم همون قیمت برداره مغازه دار.که بعید میدونم.اونا زرنگتر از این حرفاند.باز امتحانش کن.قابش هم که مشکیه خوبه.موفق باشی دوست عزیز.
میشه در مورد ایکس باکس وان اس یسری اطلاعات بدی ؟ خوبه دستگاهش ؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
میشه در مورد ایکس باکس وان اس یسری اطلاعات بدی ؟ خوبه دستگاهش ؟
سلام .ببین ایکس اس دستگاه خوبیه.2 نوع داریم درایو دار و بدون درایو.در مورد ریختن بازی نه کار شما نیست.باید بدی برات بیرون بریزند.در مورد کپی خور کردن نرم افزاری .و دستگاه باز نمیشه.همون در رده پی اس 4 معولیه.ولی نمیتونه رقیب پی اس 4 پرو باشه.رقیب سر سخت پی اس 4 ایکس وان ایکس که از پرو هم بالاتره.مشکل فریم در بازی نداره .ولی پی اس 4 پرو داره.منظور در هین بازی کردن سرعت بازی ی کم میاد پایین.ولی تو ایکس وان ایکس نه.برای اطلاعات بیشتر به همه چیز در مورد ایکس باکس وان در این سایت مراجعه کن اونا بهتر راهنماییت میکنند.موفق باشی عزیزم

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
سلام . آقا سپهر واسه بازی توی ایکس باکس وان همش باید دائماً به اینترنت وصل شی من جایی خوندم توی اینترنت . واقعاً هربار بخوای بازی کنی باید آنلاین باشی یا فقط بازی های آنلاین اینجوریه ؟

آقا سپهر شما خودتون چه دستگاهی پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه خودتون میدونید من چقدر روی کنسول حساس هستم به قول خودتون ؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
آقا سپهر شما خودتون چه دستگاهی پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه خودتون میدونید من چقدر روی کنسول حساس هستم به قول خودتون ؟
سلام اقا کیارش .ببین دوست عزیز در مورد سوال اولت منم شنیدم ایکس اس هر 24 ساعت باید اپدیت بشه.نمیدونم حقیقت داره یانه.در مورد پی اس 4 معمولی که همون هم سطح ایکس اس اونم بعضی از مدلاش دیدم نمیشه بازی بریزی توش.چون خودم دیدم مردم بازیاشونو کرایه میکنند شبی 15000 میدند.ولی ی ورژن داره که بپرسی بهت میگند اونا رو توشون میشه بازی ریخت نه خودت بیرون میریزند توی هادشون.در مورد کدومشون خوبه من شخصا اگه قرار بود بخرم ایکس اس میخریدم.دیگه تورو نمیدونم.ببین عزیزم بزار ی چیزی بهت بگم 2 تاشون هم ی مشکل دارند تو بازی کردند.چرا چون اینا هک نشدند.باز بهت گفتم از کسی بپرس که داره یکی از این دستگاه هارو.بهت گفتم سوالتو از همین انجمن عزیز همه چیز در مورد دستگاه مورد نظرت بپرس اونا دارند بهتر از مغازه دارها مشکلاتشونو میدونند.ی مراجعه کن ازشون بپرس.موفق باشی دوست عزیز.من باز در خدمتم

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
528
نام
امیرحسین
دوستان جایی رو میشناسید که هنوز 360 کپی خور کنه؟
برای سوپر اسلیم میخوام به روش LT

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
دوستان جایی رو میشناسید که هنوز 360 کپی خور کنه؟
برای سوپر اسلیم میخوام به روش LT
سلام دوست عزیز.بله لطفا به پاساژ لباف طبقه زیرین مراجعه کنید اونجا هستند که این کارارو انجام میدند.سوالی داشتید در خدمتم. با سپاس فراوان از تمامی دوستان در بازی سنتر

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
سلام . آقا سپهر این چندمدت که میخوام ایکس باکسم رو بفروشم توی این حالت نگهش داشتم . آیا آسیب میبینه ؟👇
145523

آقا سپهر فکر کنم باید اینو همون یک میلیون و پونصد بفروشم تا الان کسی ازم نخریده .

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
328
آقا سپهر فکر کنم باید اینو همون یک میلیون و پونصد بفروشم تا الان کسی ازم نخریده .
سلام کیارش جان .سوال اولت که در اون حالت نگه داشتی مشکلی نداره.سوال دومت اگه میخرند 1.500 اره بده بره عزیزم.موفق باشی.قدرت خرید مردم متاسفانه پایین .سوالی بود در خدمت هستم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,947
نام
رضا
دوست عزیز خودت باشی ۱۵۰۰ میخری؟
مردم خیلی درامدشون کم شده !

Sent from my iPhone using Tapatalk

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
آقا سپهر الان یکی اومده میخوام بهش یک میلیون و هشتصد میخره گفته تاریخ پشت دستگاه مال کِی هستش و دسته هاش سالمن ؟ من دسته هام جفتشون دکمه ی LB شون اتصالی داره . میشه یه راهنمایی دقیق بکنی ببینم چیکار کنم اگه طرف بخره راضی نباشه من عذاب وجدان تا آخر عمر ولم نمیکنه .

خب بنظر شما چند بفروشم ؟ ۵۰۰ هزارتومن بفروشم خوبه ؟ همین ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش و آک بندش نیست الان قیمتش ۳ تومن هستش .

خود من بله دستگاه رو یک و هفتصد و پنجاه گرفتم .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,947
نام
رضا
خب بنظر شما چند بفروشم ؟ ۵۰۰ هزارتومن بفروشم خوبه ؟ همین ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش و آک بندش نیست الان قیمتش ۳ تومن هستش .
نه نمیگم ارزون ولی معقولتر که فروش بره کسی که داشته باشه میره پی اس ۴ میگیره قبول کنید بیشترمونم طمع میکنیم میگیم چون همه چی گرون شده منم کرون بفروشم

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
147
نه نمیگم ارزون ولی معقولتر که فروش بره کسی که داشته باشه میره پی اس ۴ میگیره قبول کنید بیشترمونم طمع میکنیم میگیم چون همه چی گرون شده منم کرون بفروشم

حالا باز این خیلی اروز تره اینو من آبان گرفتم یک و هفتصد و پنجاه . الانم میدمش یک و پونصد . با توجه به الان کهxbox one s دو تومن بود الان شده پنج تومن پی اس ۴ سلیم سه تومن بود شد ۶ تومن . پلی استیشن ۳ یک و پونصد بود شده سه تومن . حالا خودتون مقایسه کنید ببینید من گرون فروشم یا نه .

• Like
Reactions: sepehr58 and all4u

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟