سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
شما پروفایل بساز.دستگاتو خاموش روشن کن باز فلشو بزن.اگه نشود از همون $$هم استفاده کن.اگه باز نشود از پشت دستگاه استفاده کن.اول بدونه دوتا $ امتحان کن نشد $$
آقا سپهر پیغام آپدیت رو نداد ولی پروفایل ساختم صورت آواتارم سفید نبود !! کاملادرست کار کرد و وارد آواتار ادیتور هم شد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
اسمشو درست یادم نیست ! طبقه آخر پاساژ لباف بود فک کنم
دوست عزیز حق گرفتنیه ، دادنی نیست ، اونم توی این مملکت، پول دادی یارو باید دستگاهتو درست تحویلت بده، من خودم دستگاهم الیت بود بردم دادم طبقه زیرزمین لباف rgh کرد اومدم خونه بعد 1 ساعت بازی کردن 3 چراغ داد ، بردم مغازه طرف شروع کرد بد صحبت کردنو زیر بار نرفتن و اینکه دستگاه قدیمیه و این حرفها منم گفتم این حرفها حالیم نیست دستگاه رو سالم دادم سالمم تحویل میگیرم ، این حرفهارو باید قبل کار میزدی نه الان ، بعدم طرف دید بیخیال بشو نیستم بعد نیم ساعت بحث کردن گفت بزار ببینم چه جوریه، فرداش زنگ زد گفت درست شد بیا ببر !! ، شما اگه سنت پایینه با داداشت یا بابات برو بالا سر طرف ، وقتی تو xex فاتال میده یعنی دستگاه مشکل داره دیگه
در ضمن به دور فن دستگاه هم دست نزن بزار روی همون 30 بمونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
درسته دوست عزیز.دوست عزیز ایا قبلا اشتباهی اپدیت بالاتر انجام ندادی؟؟؟
نه اصلا،از وقتی جی تگ شده فقط آپدیت 17526 رو نصب کردم،الان این که آواتارم سفید نیست نشونه خوبیه یا بده ؟! آخه اولی که تحویل گرفتم کنسولو آواتارم سفید بود توی آواتار ادیتور هم نمیرفت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه اصلا،از وقتی جی تگ شده فقط آپدیت 17526 رو نصب کردم،الان این که آواتارم سفید نیست نشونه خوبیه یا بده ؟! آخه اولی که تحویل گرفتم کنسولو آواتارم سفید بود توی آواتار ادیتور هم نمیرفت
ی کلییر کش کن.ببین میشه یانه پروفایلتم باز پاک کن.باز اول با تک $.اگه نشد $$.فقط برای امتحان دستگاتو خاموش روشن کن.

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
دوست عزیز حق گرفتنیه ، دادنی نیست ، اونم توی این مملکت، پول دادی یارو باید دستگاهتو درست تحویلت بده، من خودم دستگاهم الیت بود بردم دادم طبقه زیرزمین لباف rgh کرد اومدم خونه بعد 1 ساعت بازی کردن 3 چراغ داد ، بردم مغازه طرف شروع کرد بد صحبت کردنو زیر بار نرفتن و اینکه دستگاه قدیمیه و این حرفها منم گفتم این حرفها حالیم نیست دستگاه رو سالم دادم سالمم تحویل میگیرم ، این حرفهارو باید قبل کار میزدی نه الان ، بعدم طرف دید بیخیال بشو نیستم بعد نیم ساعت بحث کردن گفت بزار ببینم چه جوریه، فرداش زنگ زد گفت درست شد بیا ببر !! ، شما هم اگه سنت پایینه با داداشت یا بابات برو بالا سر طرف ، وقتی تو xex فاتال میده یعنی دستگاه مشکل داره دیگه
در ضمن به دور فن دستگاه هم دست نزن بزار روی همون 30 بمونه
دم شما گرم عزیزم که اینا رو گفتی،بله حق با شماست،خیر سنم پایین نیست پیر هم شدم دیگه :D 33 سالمه ،حرف شما درست ولی من آدم خیلی آرومیم ولی اگه عصبی بشم واقعا آدم دیگه ای میشم،اونجا من کم کم داشتم عصبی میشدم که ممکن بود هم برای خودم هم برای اونا دردسر های جبران ناپذیری درست کنم برای همین ترجیح دادم خودم مشکلو حل کنم و اونجا سکوت کنم،در عین حال چون زمانم یه مقدار مهم بود دوست نداشتم از دستش بدم و در آخر این که مشکل من سخت افزاری نبود و قابل حل شدن بود همینطور که میبینید با کمک و زحمت های آقا سپهر داره به یه جاهایی میرسه،بازم دم شما گرم دوست من ?:-bd

ی کلییر کش کن.ببین میشه یانه پروفایلتم باز پاک کن.باز اول با تک $.اگه نشد $$.فقط برای امتحان دستگاتو خاموش روشن کن.
الان ردیفش میکنم

آقا سپر عزیز بازم آپدیت نشد ! من دفعه قبلی از تو XeX Menu فایل آواتار کریتور رو که باز کردم پیغام آپدیت اومد و آپدیت کردم الان هم این کارو بکنم ؟! ولی همونطور که گفتم آواتارم سالمه،یعنی صورتش سفید نیست
بعد یه موضوع دیگه : من فلشمو وصل که میکنم اون پایین نمیزنه دیواس دیتکتد ولی تو استورج میشناستش

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سپر عزیز بازم آپدیت نشد ! من دفعه قبلی از تو XeX Menu فایل آواتار کریتور رو که باز کردم پیغام آپدیت اومد و آپدیت کردم الان هم این کارو بکنم ؟! ولی همونطور که گفتم آواتارم سالمه،یعنی صورتش سفید نیست
بعد یه موضوع دیگه : من فلشمو وصل که میکنم اون پایین نمیزنه دیواس دیتکتد ولی تو استورج میشناستش
دیتکت نشدن بخاطر اینکه هنوز برنامه ای نصب نکردی.ما میخوایم سیستمتونرو اپ دیت کنیم با اواتار ادیتور کاری نداریم.صبر کن تا ببینم علتش چیه.زود جواب میدم

دیتکت نشدن بخاطر اینکه هنوز برنامه ای نصب نکردی.ما میخوایم سیستمتونرو اپ دیت کنیم با اواتار ادیتور کاری نداریم.صبر کن تا ببینم علتش چیه.زود جواب میدم
سلام دوست عزیز اگه نتونستی اپدیت کنی.این احتمال وجود داره .1. ایا شما هاردتونو کاملا فرمت کردید .2 اگه فرمت میکنید و باز اواتاراتون بعد از ساختن پروفایل میاند شما نمیتونید دستگاتونو دیگه اپ دیت مجدد کنید.چراکه کسی که دستگاتونو جیتگ کرده توی برنامه جیتگ اواتار اضافه کرده.بطوری که شما هر چه پروفایلتونو پاک کنید.باز بعد از ساختن پروفایل جدید اواتارها بدونه اپدیت بر میگردند.در کل وقتی که اواتارها هستند شما قادر به اپ دیت دستگاه نخواهی شد.شما باید از طریق RGH نسبت به اپدیت اقدام کنید.که این روش کار اسان ولی باید خیلی توجه بکنید که چطور این کارو انجام میدند.کسی که دستگاه شمارو جیتگ کرده باید گوزینه ریتیلو برای جی تگ انتخاب میکرد.ولی این هیچ اشکالی نداره .که موجب ناراحتی شما بشه.برای اپدیت دستگاه جیتگ .میتونید از فیلمهای یوتیوب استفاده کنید.اگه هم نمیتونید این کارو بکنید بدید تا براتون انجام بدند.اگه میتونید میتونید خودتون اینکارو انجام بدید.فقط باید چند بار فیلمهارو ببینید خیلی هم اسونه.اما قبل از اینکار شما باز بازی دیابلو رو نصب کنید ببینید تعقیری کرده یانه.چون امروز شما چندتا کار انجام دادید.برای اپدیت دستگاه چیتگ .اینو تایپ کنید.how to update xbox 360 RGH.دوتا برنامه داره.و یک اپدیت هک شده.فقط خوب دقت کنید.باور کن دوست عزیز اگه من اونجا بودم تموم کارای دستگاتو انجام میدادم بدونه هیچ هزینه ای.موفق باشی دوست عزیز.سوالی داشتی بپرس.در خدمتم.

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام دوست عزیز اگه نتونستی اپدیت کنی.این احتمال وجود داره .1. ایا شما هاردتونو کاملا فرمت کردید .2 اگه فرمت میکنید و باز اواتاراتون بعد از ساختن پروفایل میاند شما نمیتونید دستگاتونو دیگه اپ دیت مجدد کنید.چراکه کسی که دستگاتونو جیتگ کرده توی برنامه جیتگ اواتار اضافه کرده.بطوری که شما هر چه پروفایلتونو پاک کنید.باز بعد از ساختن پروفایل جدید اواتارها بدونه اپدیت بر میگردند.در کل وقتی که اواتارها هستند شما قادر به اپ دیت دستگاه نخواهی شد.شما باید از طریق RGH نسبت به اپدیت اقدام کنید.که این روش کار اسان ولی باید خیلی توجه بکنید که چطور این کارو انجام میدند.کسی که دستگاه شمارو جیتگ کرده باید گوزینه ریتیلو برای جی تگ انتخاب میکرد.ولی این هیچ اشکالی نداره .که موجب ناراحتی شما بشه.برای اپدیت دستگاه جیتگ .میتونید از فیلمهای یوتیوب استفاده کنید.اگه هم نمیتونید این کارو بکنید بدید تا براتون انجام بدند.اگه میتونید میتونید خودتون اینکارو انجام بدید.فقط باید چند بار فیلمهارو ببینید خیلی هم اسونه.اما قبل از اینکار شما باز بازی دیابلو رو نصب کنید ببینید تعقیری کرده یانه.چون امروز شما چندتا کار انجام دادید.برای اپدیت دستگاه چیتگ .اینو تایپ کنید.how to update xbox 360 RGH.دوتا برنامه داره.و یک اپدیت هک شده.فقط خوب دقت کنید.باور کن دوست عزیز اگه من اونجا بودم تموم کارای دستگاتو انجام میدادم بدونه هیچ هزینه ای.موفق باشی دوست عزیز.سوالی داشتی بپرس.در خدمتم.
سلام آقا سپر عزیز
دم شما خیلی گرم،راستش یه تغیرات جالبی ایجاد شده انگار کنسولم سریع تر شده و گیم ها بهتر میاد بالا البته الان فقط GTA V رو ریختم،اینم هست که وقتی تازه کنسولو گرفته بودم روش Dashlunch ریختم و وقتی اجراش کردم هنگ کرد و یه فایل تو فولدرش ایجاد شد به اسم icrash ولی ایندفعه که هاردو فرمت کردم همه چی عالی اومد بالا :-bd
در مورد آپدیت بله آقا سپهر خوشبختانه بلدم آپدیت کردن دستگاهو،من از تتوریال های این بابا خیلی استفاده کردم شما هم وقت کردی یه نگاهی بنداز بهش ببین اوکیه ؟! اون قصه وصل کردن کنسول به اینترنت هم از این یاد گرفتم که از شما پرسیدم،حالا شاید بعدا اونم امتحان کنم.
در نهایت دم شما گرم که این همه زحمت کشیدی واقعا خیلی ممنونم ازت ?%%-:)>-?

فقط آقا سپهر یه موضوع : این قصه کاور بازی ها توی Aurora و FSD 3 رو به من میگید ؟ من ایندفعه Aurora رو ریختم (یه کم سریع تره از FSD)
توی اینترنت هرچی سرچ میکنم از راه وصل کردن کنسول به اینترنت و داخل همون داشبرد کاور هارو میذارن روی گیم ها !
تایتل آپدیت رو بلدم بریزم دستی با USB و DLC رو هنوز امتحان نکردم ولی فکر کنم راهش مثل همون Title Update باشه.
فقط کاور هارو نمیتونم با یو اس بی منتقل کنم !!
ممنونم ازت %%-:)>-

• Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
فقط آقا سپهر یه موضوع : این قصه کاور بازی ها توی Aurora و FSD 3 رو به من میگید ؟ من ایندفعه Aurora رو ریختم (یه کم سریع تره از FSD)
توی اینترنت هرچی سرچ میکنم از راه وصل کردن کنسول به اینترنت و داخل همون داشبرد کاور هارو میذارن روی گیم ها !
تایتل آپدیت رو بلدم بریزم دستی با USB و DLC رو هنوز امتحان نکردم ولی فکر کنم راهش مثل همون Title Update باشه.
فقط کاور هارو نمیتونم با یو اس بی منتقل کنم !!
ممنونم ازت %%-:)>-
با سلام و تشکر از دوست عزیزم.برای گذاشتن کاور در Aurora or FSD3 شما باید ی کابل LAN به اینترنت وصل کنید.موقعی که وصل میشید در تسک بار فری اس در گوشه سمت چپ پایین.شماره سرور شما به نمایش در میاد.با دیدن این شماره.شما به روی تب xbox 360 games در فری اس بروید.در اونجا بازی تون به شکل ی عکس سبز هست.روی بازی دکمه Yو گزینه refresh Artwork رو یک بار بزنید خودش به طور اتو ماتیک کاور وجزعیات رو قرار میده.و اما در ارورا.در ارورا این خیلی کاورهاش زیباتره.برای این کار شما باید روی بازی رفته و دکمه Y رو بزنید برید روی گزینه 5 جهت رو به سمت بزنید تا به گزینه دانلود کاور برسید بعد دکمه A رو بزنید..توجه کنید که موقع وصل شدن به اینترنت در محیط داشبرد اصلی ایکس باکس نباشید.چرا که ازتون درخواست اپ دیت میکنه.البته جای نگرانی نیست چرا که ازتون سوال میکنه و شما باید NO رو انتخاب کنید.موفق باشی دوست عزیز.اینو هم بگم دوست عزیز من کاری که کردم با دستگام به دوستان میگم بنده به هیچ وجه با روش دستی اینکارو انجام ندادم و همچین چیزی ممکن نیست.البته مگر اینکه فری اس نتونه کاور بزاره که باید به طور دستی اینکارو انجام داد ولی باز باید به شبکه وصل باشید من خودم این کارو کردم.با ارزوی موفقیت

• Like
Reactions: alicobra and maz88

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
با سلام و تشکر از دوست عزیزم.برای گذاشتن کاور در Aurora or FSD3 شما باید ی کابل LAN به اینترنت وصل کنید.موقعی که وصل میشید در تسک بار فری اس در گوشه سمت چپ پایین.شماره سرور شما به نمایش در میاد.با دیدن این شماره.شما به روی تب xbox 360 games در فری اس بروید.در اونجا بازی تون به شکل ی عکس سبز هست.روی بازی دکمه Yو گزینه refresh Artwork رو یک بار بزنید خودش به طور اتو ماتیک کاور وجزعیات رو قرار میده.و اما در ارورا.در ارورا این خیلی کاورهاش زیباتره.برای این کار شما باید روی بازی رفته و دکمه Y رو بزنید برید روی گزینه 5 جهت رو به سمت بزنید تا به گزینه دانلود کاور برسید بعد دکمه A رو بزنید..توجه کنید که موقع وصل شدن به اینترنت در محیط داشبرد اصلی ایکس باکس نباشید.چرا که ازتون درخواست اپ دیت میکنه.البته جای نگرانی نیست چرا که ازتون سوال میکنه و شما باید NO رو انتخاب کنید.موفق باشی دوست عزیز.اینو هم بگم دوست عزیز من کاری که کردم با دستگام به دوستان میگم بنده به هیچ وجه با روش دستی اینکارو انجام ندادم و همچین چیزی ممکن نیست.البته مگر اینکه فری اس نتونه کاور بزاره که باید به طور دستی اینکارو انجام داد ولی باز باید به شبکه وصل باشید من خودم این کارو کردم.با ارزوی موفقیت
آها پس ردیفه که به اینترنت وصل شم با کنسول :-bd دم شما خیلی گرم آقا سپهر،راستی فک کنم مشکل Fatal Crash هم حل شده \:D/\:D/ تا حالا که نداده

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها پس ردیفه که به اینترنت وصل شم با کنسول :-bd دم شما خیلی گرم آقا سپهر،راستی فک کنم مشکل Fatal Crash هم حل شده \:D/\:D/ تا حالا که نداده
خدا کنه دیگه مشکل FATAL CRASH به وجود نیاد.مشکل دوست عزیزی مثل شما حل بشه برای من ی افتخاره.

• Like
  • Love
Reactions: alicobra and maz88

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
خدا کنه دیگه مشکل FATAL CRASH به وجود نیاد.مشکل دوست عزیزی مثل شما حل بشه برای من ی افتخاره.
سلام آقا سپهر گل

آقا دم شما خیلی گرم بابت زحماتی که کشیدی،خواستم بگم مشکل Fatal Crash کاملا حل شد و کنسول به خوبی داره کار میکنه (اینو بعد چند روز تست میگم)،بازم ممنون :)>-???%%-

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقا سپهر گل

آقا دم شما خیلی گرم بابت زحماتی که کشیدی،خواستم بگم مشکل Fatal Crash کاملا حل شد و کنسول به خوبی داره کار میکنه (اینو بعد چند روز تست میگم)،بازم ممنون :)>-???%%-
خواهش میکنم دوست عزیز این نظر لطفتونه.واینکه جا داره از خودتون هم تشکر کنم بخاطر هوش خوبتون.موفق باشید دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر