سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقا سپهر.برای دسته هم باتری شارژی خریدم هم شارژر باتری.باتریها چند ساعت تو شارژر بمونند کافیه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
سلام دوست عزیز اقا سیامک .برای کارایی بهتر باطری ی شب تا صبح. فقط ی بار کافیه برای اینکه شارژ اولیه هست.برای روزهای بعد بستگی به خودتون داره.موفق باشی دوست عزیز

دم شما گرم آقا سپهر
آره من الان از داشبورد خود ایکس باکس استفاده میکنم،حتما الان اینا رو نصب میکنم،فقط یه موضوعی : من در حال حاضر XEX Menu 1.1 رو نصب دارم ( خود اون بابایی که جی تگ کرد نصب کرده ) الان اونو پاک کنم این ورژنی که که شما میگی رو نصب کنم ؟ (اگه پاکش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟) و این که dash_launch_v3.19 هم دارم،اینم پاک کنم و جدیدشو بریزم ؟ در ضمن داشبورد ایکس باکس من الان ورژن 17526 هست
سلام عزیزم اشکال نداره که داری ایگزه منو یا داش لانچ.ازشون استفاده کن.فقط عجله نکن در ضمن قرار نیست بازیهاتو هم پاک کنی.میتونی با ایگزه ی دایرکتوری در هاردت ایجاد کنی به اسم games 360 .تا بعد از اینکه فری استایلتو3 تو نصب کردی .تو تنضیمات فری استایل بهت میگم چطور بازیاتو موو بکنی و در قسمت مربوته بازیاتو ببینی.یادت باشه از اون فایل لانچ اینی به خوبی استفاده کنی در داش لانچ.تا وقتی دستگاتو خاموش روشن کردی اتومتاتیک بری توی فری استایل 3.خیلی قابلیت داره.فقط تنضیمات فری استایلتو دستکاری نکن.فعلا نصبش بکن ..به داشبردت ربطی نداره.یادت باشه دسگاه جی تگو اپ دیت نکنی.یا به لایو وصل نشی.بعد از نصب موفق فری اس 3 به من اطلاع بده.موفق باشی عزیزم

یه سوال دیگه هم پیش اومد،اگه قرار شد 1.exe menu1.2 رو نصب کنم ورژن Live رو نصب کنم ؟
هیچ فرقی نمیکنه دوست عزیز.اگه داری چه بهتر همونو استفاده کن چه بهتر که داریش

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام عزیزم اشکال نداره که داری ایگزه منو یا داش لانچ.ازشون استفاده کن.فقط عجله نکن در ضمن قرار نیست بازیهاتو هم پاک کنی.میتونی با ایگزه ی دایرکتوری در هاردت ایجاد کنی به اسم games 360 .تا بعد از اینکه فری استایلتو3 تو نصب کردی .تو تنضیمات فری استایل بهت میگم چطور بازیاتو موو بکنی و در قسمت مربوته بازیاتو ببینی.یادت باشه از اون فایل لانچ اینی به خوبی استفاده کنی در داش لانچ.تا وقتی دستگاتو خاموش روشن کردی اتومتاتیک بری توی فری استایل 3.خیلی قابلیت داره.فقط تنضیمات فری استایلتو دستکاری نکن.فعلا نصبش بکن ..به داشبردت ربطی نداره.یادت باشه دسگاه جی تگو اپ دیت نکنی.یا به لایو وصل نشی.بعد از نصب موفق فری اس 3 به من اطلاع بده.موفق باشی عزیزم
اها پس من از همینایی که دارم استفاده کنم و فقط FSD 3 رو همو ورژنی که تو همون صفحه هست همراه با «راحل آموزشش نصب کنم،عالی

من پس نصب میکنم و خبر میدم،خیلی ممنونم از شما

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اها پس من از همینایی که دارم استفاده کنم و فقط FSD 3 رو همو ورژنی که تو همون صفحه هست همراه با «راحل آموزشش نصب کنم،عالی

من پس نصب میکنم و خبر میدم،خیلی ممنونم از شما
بله دوست عزیز.فقط توی اون توضیحات که نوشته اپدیت داش لانچ نیازی نیست.بقیشو دقیق انجام بده

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
راستی من یه آموزش تو یوتوب دیدم که از طریق یه سری نرم افزار ها با Nand داشبرد رو آپدیت میکرد و در مورد اینترنت هم توی Dash Lunch گزینه Liveblock رو فعال کرد و با استفاده از اکانت Unity به اینترنت وصل شد ! این کار رو در آینده نکنم برای بازی آنلاین ؟ مثل GTA V

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
راستی من یه آموزش تو یوتوب دیدم که از طریق یه سری نرم افزار ها با Nand داشبرد رو آپدیت میکرد و در مورد اینترنت هم توی Dash Lunch گزینه Liveblock رو فعال کرد و با استفاده از اکانت Unity به اینترنت وصل شد ! این کار رو در آینده نکنم برای بازی آنلاین ؟ مثل GTA V
من توصیه نمیکنم.عواقبش جبران ناپذیره.موفق باشی دوست عزیز

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام دوست عزیز.ایا قبلا هم اینطوری بود؟2 .مدل دستگات چیه3.هاردتو چطوری فرمت کردی با کامپیوتر یا با خود دستگاه4.ایا قبلا به کامپیوتر وصل کردی ببینی توی باس کامپیوتر حجمش چقدره.توی باس کامپیوتر نه ویندوز.حجم واقعی رو اونجا نشون میده..البته ی احتمال هم میدم که خودت هارد خریدی نصب کردی .که کمتر نشون میده.منتظر جوابم برای راهنمایی بهتر.موفق باشی
راستش دستگاه برای آشنامون هست چن سال قبل دست دو خریده. مدلش فکر کنم سوپر اسلیم هست سال ساختش ۲۰۱۳ یا ۱۴.
دستگاهو بردم مغازه گفتم جیتگش کن برام، چون سی دی نمیخوند فک کردم مشکل از لنزه. وصل کرد تلویزیون گفت دستگات قبلا جیتگ شده هارد رو جدا کرد سی دی گذاشت راحت خوندش. گفت لنزت سالمه مشکل از هارده. بازی جی تی ای وی که نیاز به نصب داره نمیتونی بازی کنی ولی بدون هارد با سی دی میتونی بازیای دیگه رو بازی کنی. خلاصه هاردمو با کامپیوتر فرمت کرد و گفت هاردت ۵۰۰ هست! چون رو بندش نوشته بود ۳۲۰.
بعد از دو ساعت بازی کپی کردن رو هارد گفت هاردت مشکل داره کاری نمیشه کرد مگر هاردو عوض کنی. من دستگاهو آوردم خونه تست کردم دیدم ۱۴ تا بازی رو هارد نصبه و اجرا میشه!! الانم بدون مشکل میشه بازی کرد فقط حدود ۹۰ گیگ در دسترسه! ولی میتونم بازی پاک کنم و نصب کنم. خودم با کابل ساتا وصل کردم به کامپیوتر ۴۶۰ گیگ نشون میده. ببخشید طولانی شد...

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
راستش دستگاه برای آشنامون هست چن سال قبل دست دو خریده. مدلش فکر کنم سوپر اسلیم هست سال ساختش ۲۰۱۳ یا ۱۴.
دستگاهو بردم مغازه گفتم جیتگش کن برام، چون سی دی نمیخوند فک کردم مشکل از لنزه. وصل کرد تلویزیون گفت دستگات قبلا جیتگ شده هارد رو جدا کرد سی دی گذاشت راحت خوندش. گفت لنزت سالمه مشکل از هارده. بازی جی تی ای وی که نیاز به نصب داره نمیتونی بازی کنی ولی بدون هارد با سی دی میتونی بازیای دیگه رو بازی کنی. خلاصه هاردمو با کامپیوتر فرمت کرد و گفت هاردت ۵۰۰ هست! چون رو بندش نوشته بود ۳۲۰.
بعد از دو ساعت بازی کپی کردن رو هارد گفت هاردت مشکل داره کاری نمیشه کرد مگر هاردو عوض کنی. من دستگاهو آوردم خونه تست کردم دیدم ۱۴ تا بازی رو هارد نصبه و اجرا میشه!! الانم بدون مشکل میشه بازی کرد فقط حدود ۹۰ گیگ در دسترسه! ولی میتونم بازی پاک کنم و نصب کنم. خودم با کابل ساتا وصل کردم به کامپیوتر ۴۶۰ گیگ نشون میده. ببخشید طولانی شد...
به احتمال زیاد هاردت پارتیشن داره که توی دستگاه کم نشون میده.هارد ایکس باکس باید تک پارتیشن باشه.با تجه به اینکه میگی کامپیوتر 460 نشون میده.همون 500 گیگ.میتونی اگه بخوای پیشه کسی ببری تا درستش کنه.بقیه حجمش برگرده.موفق باشی دوست عزیز.

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام. ببخشید اینجا میپرسم.
کنسولم جیتگ هس. بازی جی تی ای وی دانلود کردم دو دیسکه. کپی کردم رو هارد. دیسک اول اجرا نمیشه میزنه سی دیتو تمیز کن یا کنسول ریستارت کن. دیسک دو هم میره تو بازی اول کار میگه اکانت انلاین میخواد و اجازه رد شدن نمیده! مشکل چیه بنظرتون؟!

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام. ببخشید اینجا میپرسم.
کنسولم جیتگ هس. بازی جی تی ای وی دانلود کردم دو دیسکه. کپی کردم رو هارد. دیسک اول اجرا نمیشه میزنه سی دیتو تمیز کن یا کنسول ریستارت کن. دیسک دو هم میره تو بازی اول کار میگه اکانت انلاین میخواد و اجازه رد شدن نمیده! مشکل چیه بنظرتون؟!
سلام دوست عزیز.شما باید درست نصبش کنید این بازی رو .اول شما اون 2 فایلی که دانلود کردیدرو محتویات اول 2 دیسک رو نشون بدید تا براتون بگم چطور نصبش کنید.در خدمت دوست عزیز هستم

آقا سپر الان داشتم Diablo بازی میکردم باز هم وسط بازی ارور Fatal Crash داد :-< افت فرم چند جا داشت،بازی فریز کرد بعد سریع Fatal Crash داد
سلام دوست عزیز .شما این بازی رو نصب کردید.ببخشید کمی طول کشیدجواب بدم... که فاتال کرش میده؟منظورم دیابلو 141536

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام دوست عزیز.شما باید درست نصبش کنید این بازی رو .اول شما اون 2 فایلی که دانلود کردیدرو محتویات اول 2 دیسک رو نشون بدید تا براتون بگم چطور نصبش کنید.در خدمت دوست عزیز هستم
سلامت باشی. من فایلای دانلود شده رو اکسترکت کردم. فایل ایزو که بدست اومد با برنامه isogod تبدیل کردم کپی کردم رو فلش با فرمت fat32 . به همین روش ده بازی نصب کردم و مشکلی نداره. بازی gtav هم مطمئنم درست پیش رفتم ولی اجرا نشد.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلامت باشی. من فایلای دانلود شده رو اکسترکت کردم. فایل ایزو که بدست اومد با برنامه isogod تبدیل کردم کپی کردم رو فلش با فرمت fat32 . به همین روش ده بازی نصب کردم و مشکلی نداره. بازی gtav هم مطمئنم درست پیش رفتم ولی اجرا نشد.
میدونم دوست عزیز نصب این بازی فرق میکنه.همونطور که ازت خواستم عکس 2 فایلو نشون بده.دیسک 1 دیسک 2.موفق باشی

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام دوست عزیز .شما این بازی رو نصب کردید.ببخشید کمی طول کشیدجواب بدم... که فاتال کرش میده؟منظورم دیابلوView attachment 141536
سلام آقا سپهر عزیز

بله هم این هم Rayman Legends،دیروز توی XeX menu هم که میرفتم Fatal Crash میداد که دوباره نصبش کردم درست شد ولی توی پروسه نصب XeX menu و درست کردن یو اس بی درایو برای نصب دوبارش متوجه یه چیزی شدم : چون من هارد خود ایکس باکس رو در اوردم که بتونم فلشمو تبدیل به درایو ایکس باکس کنم دیدم کنسولم سریع تر میاد بالا و انگار ردیف تر شده بود !! حالا به نظر شما اشکال Fatal Crash میتونه از هاردم باشه ؟! آخه این هارد داستان هم داشت اگه یادتون باشه (یه عالمه بد سکتور داشت که من توی کامپیوتر ردیفش کردم) میگم شاید هارد داره بازی در میاره چون همیشه یه جا هم کرش نمیکنه،یه روز میبینی اصلا کرش هم نمیکنه،من دور فن رو هم بردم بالا (روی 80 گذاشتم) که ببینم شاید جی پی یو داغ میکنه اینطور میشه یا این که جای کنسولم جای مناسبی نیست ولی تاثیری نداشت، شما راه حل دیگه ای پیدا کردید ؟!

یه نکته ای هم در آخر اشاره کنم که من امروز کنسولمو بردم پشت شهرداری همون جایی که جی تگ کردن و بعد از چند ساعت الافی همشون جواب سر بالا دادن بهم و هیچ مسئولیتی رو نپذیرفتن حتی یکی از اون دوستان به طرز احمقانه ای گفت وقت ندارم برای انجامش (در صورتی که خودش ارور Fatal Crash روی XeX Menu رو دید و کاملا متوجه شد که یه جا گند زده) !!! بعد از این موضوع مخصوصا یادم به شما افتاد که چه آدم خوبی هستین که همینطور راه رضای خدا وقت میذارین برای آدما و مشکلشون رو حل میکنید،دم شما خیلی گرم و من شخصا واقعا خیلی ممنونم از شما حتی اگه مشکلم حل نشه ???:)>-

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقا سپهر عزیز

بله هم این هم Rayman Legends،دیروز توی XeX menu هم که میرفتم Fatal Crash میداد که دوباره نصبش کردم درست شد ولی توی پروسه نصب XeX menu و درست کردن یو اس بی درایو برای نصب دوبارش متوجه یه چیزی شدم : چون من هارد خود ایکس باکس رو در اوردم که بتونم فلشمو تبدیل به درایو ایکس باکس کنم دیدم کنسولم سریع تر میاد بالا و انگار ردیف تر شده بود !! حالا به نظر شما اشکال Fatal Crash میتونه از هاردم باشه ؟! آخه این هارد داستان هم داشت اگه یادتون باشه (یه عالمه بد سکتور داشت که من توی کامپیوتر ردیفش کردم) میگم شاید هارد داره بازی در میاره چون همیشه یه جا هم کرش نمیکنه،یه روز میبینی اصلا کرش هم نمیکنه،من دور فن رو هم بردم بالا (روی 80 گذاشتم) که ببینم شاید جی پی یو داغ میکنه اینطور میشه یا این که جای کنسولم جای مناسبی نیست ولی تاثیری نداشت، شما راه حل دیگه ای پیدا کردید ؟!

یه نکته ای هم در آخر اشاره کنم که من امروز کنسولمو بردم پشت شهرداری همون جایی که جی تگ کردن و بعد از چند ساعت الافی همشون جواب سر بالا دادن بهم و هیچ مسئولیتی رو نپذیرفتن حتی یکی از اون دوستان به طرز احمقانه ای گفت وقت ندارم برای انجامش (در صورتی که خودش ارور Fatal Crash روی XeX Menu رو دید و کاملا متوجه شد که یه جا گند زده) !!! بعد از این موضوع مخصوصا یادم به شما افتاد که چه آدم خوبی هستین که همینطور راه رضای خدا وقت میذارین برای آدما و مشکلشون رو حل میکنید،دم شما خیلی گرم و من شخصا واقعا خیلی ممنونم از شما حتی اگه مشکلم حل نشه ???:)>-
سلام دوست عزیز خواهش میکنم.وظیفمه.من بازی دیابلو رو دانلود کردم.اجراش کردم فقط بخاطر تو دوست عزیز که ببینم ایا این مشکل برای منم پیش میاد.بخاطر اونه که من دیر جواب دادم.دوست عزیز برای من نه مشکل فریم داشت نه مشکل صدا نه فاتال کرش.البته اینو بگم من از سایت ایرانی بازی دانلود نمیکنم.ی بار دانلود کردم بازی ایراد داشت.من بازیهارو به شکل RGH دانلود میکنم.و تا به حال مشکلی برام بوجود نداشته.ادرسشو میدم.در اخر.دوست عزیز من به زبان مسلطم.منظورم اینه که در چند سایت خارجی هم فعالیت دارم.این مشکل که شما دارید در یکی از سایتها بود که در جواب نوشته بودنند که شاید مشکل از فایل بازی باشه.البته درسته.ببین دوست عزیز اگه ی فایل بازی ایراد داشته باشه.دستگاه جی تگ شده این بازی رو اجرا میکنه.و معلوم نیست کجا ارور بده.ولی به اعتقاد من میتونه از دادها هم باشه منظورم هارد شماست.اگه هارد مشکل داشته باشه این مشکل بوجود میاد.برای امتحان شما بازیتونو بریزید توی فلش هاردتونو درارید.واز فلش امتحان کنید.ببینید چطوره.من اونجا نیستم که بتونم بهتر مشکلتونو حل کنم.فایل بازی که من دانلود کردم به این شکله دیابلو 141607 این سایت خوبیه درسته کمی سرعتش پایینه ولی هر بازی که دانلود کردم مشکلی نداشته.این به این معنی نیست فایل ایزو مشکل داشته باشه.ولی به حر حال من از سایت ایرانی بازی دانلود نمیکنم.اینم سایتش AJtag/RGH Archives - Download Game Xbox New Free این سایت بازیهاش با دستگاهای جی تگ شده مچه.البته میشه با نرم افزار مخصوص خودتون بازی های ایزو رو بهRGH این شکل تبدیل کنید .اسم نرم افزارXbox_Image_Browse_v2.9.0.350.دوست عزیز شما باید از سالم بودن هاردتون مطلع بشید.همونطور که گفتم با یک فلش امتحان کن.یادتون نره هاردتونو خارج کنید.بازم سوالی بود در خدمتم

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
میدونم دوست عزیز نصب این بازی فرق میکنه.همونطور که ازت خواستم عکس 2 فایلو نشون بده.دیسک 1 دیسک 2.موفق باشی
متاسفانه فایل های ایزو رو پاک کردم چون هاردم فضا کافی نداشت. فقط فایل های تبدیل شده با ایزوگاد رو دارم.

متاسفانه فایل های ایزو رو پاک کردم چون هاردم فضا کافی نداشت. فقط فایل های تبدیل شده با ایزوگاد رو دارم.
لطفا اگه راهی هست بفرمایید چون کنسول تا فردا صبح دستم هست

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    38.4 KB · مشاهده: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    36 KB · مشاهده: 6

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
لطفا اگه راهی هست بفرمایید چون کنسول تا فردا صبح دستم هست
حتما دوست عزیز من فایلای بازیتو دیدم.نباید اونارو به ایزوگاد تبدیل میکردین باید به RGH تبدیل میکردین.ولی دارم تلاش میکنم ببینم ایا راهی برای ایزوگاد هست.من امشب جواب خواهم داد عزیزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر