سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام دوست عزیز خواهش میکنم.وظیفمه.من بازی دیابلو رو دانلود کردم.اجراش کردم فقط بخاطر تو دوست عزیز که ببینم ایا این مشکل برای منم پیش میاد.بخاطر اونه که من دیر جواب دادم.دوست عزیز برای من نه مشکل فریم داشت نه مشکل صدا نه فاتال کرش.البته اینو بگم من از سایت ایرانی بازی دانلود نمیکنم.ی بار دانلود کردم بازی ایراد داشت.من بازیهارو به شکل RGH دانلود میکنم.و تا به حال مشکلی برام بوجود نداشته.ادرسشو میدم.در اخر.دوست عزیز من به زبان مسلطم.منظورم اینه که در چند سایت خارجی هم فعالیت دارم.این مشکل که شما دارید در یکی از سایتها بود که در جواب نوشته بودنند که شاید مشکل از فایل بازی باشه.البته درسته.ببین دوست عزیز اگه ی فایل بازی ایراد داشته باشه.دستگاه جی تگ شده این بازی رو اجرا میکنه.و معلوم نیست کجا ارور بده.ولی به اعتقاد من میتونه از دادها هم باشه منظورم هارد شماست.اگه هارد مشکل داشته باشه این مشکل بوجود میاد.برای امتحان شما بازیتونو بریزید توی فلش هاردتونو درارید.واز فلش امتحان کنید.ببینید چطوره.من اونجا نیستم که بتونم بهتر مشکلتونو حل کنم.فایل بازی که من دانلود کردم به این شکله دیابلوView attachment 141607این سایت خوبیه درسته کمی سرعتش پایینه ولی هر بازی که دانلود کردم مشکلی نداشته.این به این معنی نیست فایل ایزو مشکل داشته باشه.ولی به حر حال من از سایت ایرانی بازی دانلود نمیکنم.اینم سایتش AJtag/RGH Archives - Download Game Xbox New Free این سایت بازیهاش با دستگاهای جی تگ شده مچه.البته میشه با نرم افزار مخصوص خودتون بازی های ایزو رو بهRGH این شکل تبدیل کنید .اسم نرم افزارXbox_Image_Browse_v2.9.0.350.دوست عزیز شما باید از سالم بودن هاردتون مطلع بشید.همونطور که گفتم با یک فلش امتحان کن.یادتون نره هاردتونو خارج کنید.بازم سوالی بود در خدمتم
سلام آقا سپهر گل

آقا دم شما خیلی گرم مجددا، عزیز من بازی Rayman Legends رو روی یو اس بی نصب کردم هارد هم وصل نبود و اصلا نیومد بالا (انگار گیر کرد)،روی یو اس بی XeX menu هم نصب کرده بودم،Rayman تو صفحه سیاه گیر کرده بود همون موقع اجرا،بعد من دکمه هوم ایکس باکس رو زدم و برگشتم به داشبرد و وقتی XeX menu رو باز کردم Fatal Crash داد (از روی USB) !!! اینجا فهمیدم مشکل از هاردم نیست.
در مورد گیم ها باید بگم که متاسفانه من هم Diablo هم Rayman رو از سایت "پارسی گیمز" دانلود کردم B-( :D،اتفاقا آقا سپهر من هم به زبان انگلیسی مسلط هستم و این سایتی که شما فرستادی هم میشناسم به علاوه " " این سایت هم پیدا کردم که به نظر کامل و خوب میاد،مشکل من با این دوتا سایت این بود که دانلود هاش resumeble نیست (چون از سرور 1fichier.com استفاده میکنن که اشتراکش پولیه) و باید هر دفعه حداقل 2 ساعت با اینترنت کار نداشته باشم تا 8 گیگ دانلود شه،الان متوجه شدم بسیار اشتباه کردم و حق با شماست و احتمال داره مشکل از گیم ها باشه که توی یو اس بی هم باعث Fatal Crash شد !
من یه روز که کار نداشتم بازی GTA V رو از این سایته که فرستادم با فرمت Iso دانلود کردم و حالا میخوام هارد ایکس باکسمو فرمت کنم و فقط GTA V رو روش نصب کنم ببینم مشکلم حل میشه یا نه، حالا چند تا سوال دیگه هم دارم آقا سپهر (با عرض پوزش که وقتتو میگیرم انقدر)

اول این که آقا سپهر احتمالش هست که مشکل جی تگ دستگاه باشه این ارور ؟! چون منم تو فروم های خارجی زیاد چرخیدم (بیشتر تو اینا : se7ensins.com ، digiex.net ، realmodscene.com ، team-xecuter.com ) فقط یه بار یکی کامت داده بود که احتمال داره موقع جی تگ اشکالی رخ داده باشه،ولی من از اون مغازه ای که برده بودم پرسیدم گفتن اینا خبره های جی تگ پشت شهرداری هستن !! (هرچند بسیار بد اخلاق و غیر حرفه ای بودن) خود یارو هم ادعا داشت که تاحالا همچین مشکلی برای مشتریاش پیش نیومده !!

دوم این که من کنسولمو وقتی با دکمه ایجکت درایوش روشن میکنم اون صفحه آبیه میاد ولی تهش گیر میکنه و کنسول بالا نمیاد هی اسکن میکنه تهش رو و ارور میده دوباره اسکن میکنه (عکس جایی که گیر میکنه رو ضمیمه کردم)،این مشکله یا ردیفه ؟!

و در آخر آقا سپهر من بازیارو چه طور بریزم که بهتر باشه ؟! Iso2God یا با استفاده از 360mpGui v1.0.2.3 یا این نرم افزاری که شما گفتی Xbox_Image_Browse_v2.9.0.350 ؟ هر سه رو دارم،و این که آیا اصلا Iso دانلودشون کنم یا آماده شده برای RGH ؟!

ببخشید خیلی طولانی شد آقا سپهر خواستم کامل اطلاعات وضعیتم رو بدم،خیلی ممنونم از شما %%-

Attachments

• WhatsApp Image 2020-05-15 at 1.43.16 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-15 at 1.43.16 PM.jpeg
    144 KB · مشاهده: 4

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقا سپهر گل

آقا دم شما خیلی گرم مجددا، عزیز من بازی Rayman Legends رو روی یو اس بی نصب کردم هارد هم وصل نبود و اصلا نیومد بالا (انگار گیر کرد)،روی یو اس بی XeX menu هم نصب کرده بودم،Rayman تو صفحه سیاه گیر کرده بود همون موقع اجرا،بعد من دکمه هوم ایکس باکس رو زدم و برگشتم به داشبرد و وقتی XeX menu رو باز کردم Fatal Crash داد (از روی USB) !!! اینجا فهمیدم مشکل از هاردم نیست.
در مورد گیم ها باید بگم که متاسفانه من هم Diablo هم Rayman رو از سایت "پارسی گیمز" دانلود کردم B-(:D،اتفاقا آقا سپهر من هم به زبان انگلیسی مسلط هستم و این سایتی که شما فرستادی هم میشناسم به علاوه " " این سایت هم پیدا کردم که به نظر کامل و خوب میاد،مشکل من با این دوتا سایت این بود که دانلود هاش resumeble نیست (چون از سرور 1fichier.com استفاده میکنن که اشتراکش پولیه) و باید هر دفعه حداقل 2 ساعت با اینترنت کار نداشته باشم تا 8 گیگ دانلود شه،الان متوجه شدم بسیار اشتباه کردم و حق با شماست و احتمال داره مشکل از گیم ها باشه که توی یو اس بی هم باعث Fatal Crash شد !
من یه روز که کار نداشتم بازی GTA V رو از این سایته که فرستادم با فرمت Iso دانلود کردم و حالا میخوام هارد ایکس باکسمو فرمت کنم و فقط GTA V رو روش نصب کنم ببینم مشکلم حل میشه یا نه، حالا چند تا سوال دیگه هم دارم آقا سپهر (با عرض پوزش که وقتتو میگیرم انقدر)

اول این که آقا سپهر احتمالش هست که مشکل جی تگ دستگاه باشه این ارور ؟! چون منم تو فروم های خارجی زیاد چرخیدم (بیشتر تو اینا : se7ensins.com ، digiex.net ، realmodscene.com ، team-xecuter.com ) فقط یه بار یکی کامت داده بود که احتمال داره موقع جی تگ اشکالی رخ داده باشه،ولی من از اون مغازه ای که برده بودم پرسیدم گفتن اینا خبره های جی تگ پشت شهرداری هستن !! (هرچند بسیار بد اخلاق و غیر حرفه ای بودن) خود یارو هم ادعا داشت که تاحالا همچین مشکلی برای مشتریاش پیش نیومده !!

دوم این که من کنسولمو وقتی با دکمه ایجکت درایوش روشن میکنم اون صفحه آبیه میاد ولی تهش گیر میکنه و کنسول بالا نمیاد هی اسکن میکنه تهش رو و ارور میده دوباره اسکن میکنه (عکس جایی که گیر میکنه رو ضمیمه کردم)،این مشکله یا ردیفه ؟!

و در آخر آقا سپهر من بازیارو چه طور بریزم که بهتر باشه ؟! Iso2God یا با استفاده از 360mpGui v1.0.2.3 یا این نرم افزاری که شما گفتی Xbox_Image_Browse_v2.9.0.350 ؟ هر سه رو دارم،و این که آیا اصلا Iso دانلودشون کنم یا آماده شده برای RGH ؟!

ببخشید خیلی طولانی شد آقا سپهر خواستم کامل اطلاعات وضعیتم رو بدم،خیلی ممنونم از شما %%-
سلام دوست عزیز.در مورد صفه XELL برای همه همینطوره.اون گیر کردن نیست.داره دنبال سرور میگرده.یا برنامه های elf.اگه داره در اخر صفهه مدام دنبال سرور میگرده جی تگت مشگل نداره.این طبیعیه.ولی اگه صفحه هنگ کنه بله این مشکل داره.من ی پیشنهاد دارم.بهتره این کارو با دستگات انجام بدی.دستگاتو ریست سیستم کن.مثل بازگشت به کار خانه.دو بعد از اون کلییر کش کن. 3 که خیلی مهمه دقت کن ببین اپ دیته دستگات شمارش چنده.بعد اون اپدیتو با همون شماره دانلود کن .بریز توی ی فلشی که فرمت کرده باشی هیچی نداشته باشه. برو توی داشبرد اصلی بدونه اینکه به دکمه ای دست بزنی.فلش هاوی اپ دیتو به دستگات بزن.تو چند ثانیه ی سوال برای اپ دیت ازت می پرسه.یس بده بزار اپ دیت انجام شه.عجله نکن صبر کن اپ دیت کامل انجام بشه.هشدار به هیچ عنوان نباید ورژن اپ دیتت بالاتر از ورژن دستگات باشه.چون میتونه دستگاتو از بین ببره.همون شماره ورژن دستگاتو دانلود کن.قبل از این کار هاردتم داخل دستگاه باشه.بهتره هر چی داره به کل فرمتش بکنی.اگه اپ دیت انجام نشد به من خبر بده تا بهت بگم چیکار کن.برای دانلود اپ دیت تایپ کن.download system update xbox 360 و اینکه ورژن اپ دیت دستگاتم اضافه کن.توی سایت digiex.هم هست. این کارارو دونه به دونه انجام بده.موفق باشی.سوالی بود در خدمتم

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
راستی آقا سپهر من چه طور میتونم بدون اتصال به اینترنت کاور آرت بازی ها رو توی Freestly Dash 3 یا Aroura بذارم ؟! فایل های PNG کاور هارو هم دانلود کردم از سایت Xbox Unity،همچنین Title Update و DLC شون رو هم گرفتم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
راستی آقا سپهر من چه طور میتونم بدون اتصال به اینترنت کاور آرت بازی ها رو توی Freestly Dash 3 یا Aroura بذارم ؟! فایل های PNG کاور هارو هم دانلود کردم از سایت Xbox Unity،همچنین Title Update و DLC شون رو هم گرفتم
دانلود کاور احتیاج نیست شما بهتره مشکل دستگاتونو اول حل کنید .بعد از اون بهتون هردوشونو میگم.خیلی هم راهته.موفق باشی عزیزم

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام دوست عزیز.در مورد صفه XELL برای همه همینطوره.اون گیر کردن نیست.داره دنبال سرور میگرده.یا برنامه های elf.اگه داره در اخر صفهه مدام دنبال سرور میگرده جی تگت مشگل نداره.این طبیعیه.ولی اگه صفحه هنگ کنه بله این مشکل داره.من ی پیشنهاد دارم.بهتره این کارو با دستگات انجام بدی.دستگاتو ریست سیستم کن.مثل بازگشت به کار خانه.دو بعد از اون کلییر کش کن. 3 که خیلی مهمه دقت کن ببین اپ دیته دستگات شمارش چنده.بعد اون اپدیتو با همون شماره دانلود کن .بریز توی ی فلشی که فرمت کرده باشی هیچی نداشته باشه. برو توی داشبرد اصلی بدونه اینکه به دکمه ای دست بزنی.فلش هاوی اپ دیتو به دستگات بزن.تو چند ثانیه ی سوال برای اپ دیت ازت می پرسه.یس بده بزار اپ دیت انجام شه.عجله نکن صبر کن اپ دیت کامل انجام بشه.هشدار به هیچ عنوان نباید ورژن اپ دیتت بالاتر از ورژن دستگات باشه.چون میتونه دستگاتو از بین ببره.همون شماره ورژن دستگاتو دانلود کن.قبل از این کار هاردتم داخل دستگاه باشه.بهتره هر چی داره به کل فرمتش بکنی.اگه اپ دیت انجام نشد به من خبر بده تا بهت بگم چیکار کن.برای دانلود اپ دیت تایپ کن.download system update xbox 360 و اینکه ورژن اپ دیت دستگاتم اضافه کن.توی سایت digiex.هم هست. این کارارو دونه به دونه انجام بده.موفق باشی.سوالی بود در خدمتم
نه گیر که نمیکنه ولی کنسول هم بالا نمیاد،همینطور میگرده !!
من تازه که کنسولمو گرفتم توی فلش به خاطر این که آواتار هام سفید بود آپدیت 17526 که آپدیت داشبرد دستگاهم بود رو ریختم ولی یادمه اونموقع اصلا پیغام آپدیت نداد بعد رفتم سرچ کردم اول فایل آپدیت رو به $$ تغییر دادم بازم نشد،خودم دستی رفتم توی فایل آپدیت و Avatar Editor رو آوردم بالا و اونجا گفت آپدیت هست و درست شد،فلشم هم Fat32 بود و خالی هم بود توی هیچ فلدر اضافه ای هم نریخته بودم آپدیتو

دانلود کاور احتیاج نیست شما بهتره مشکل دستگاتونو اول حل کنید .بعد از اون بهتون هردوشونو میگم.خیلی هم راهته.موفق باشی عزیزم
دم شما خیلی گرم آقا سپهر گل،پس من الان میرم تو کار فرمت هارد

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه گیر که نمیکنه ولی کنسول هم بالا نمیاد،همینطور میگرده !!
من تازه که کنسولمو گرفتم توی فلش به خاطر این که آواتار هام سفید بود آپدیت 17526 که آپدیت داشبرد دستگاهم بود رو ریختم ولی یادمه اونموقع اصلا پیغام آپدیت نداد بعد رفتم سرچ کردم اول فایل آپدیت رو به $$ تغییر دادم بازم نشد،خودم دستی رفتم توی فایل آپدیت و Avatar Editor رو آوردم بالا و اونجا گفت آپدیت هست و درست شد،فلشم هم Fat32 بود و خالی هم بود توی هیچ فلدر اضافه ای هم نریخته بودم آپدیتو
بله این درست ولی باید سیستم اپ دیت بطور اتوماتیک انجام بشه.شما همه چیزتونو همونطور که گفتم انجام بدید.اواتار ادیتور هیچ کمکی به شما نمیکنه.باید اپدیت سیستم انجام بشه.به محض بالا امدن صفحه اصلی اروم فلشتون رو داخل درگاه یو اس بی بزنید.تا اپ دیت انجام بشه.موفق باشی دوست عزیز

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
بله این درست ولی باید سیستم اپ دیت بطور اتوماتیک انجام بشه.شما همه چیزتونو همونطور که گفتم انجام بدید.اواتار ادیتور هیچ کمکی به شما نمیکنه.باید اپدیت سیستم انجام بشه.به محض بالا امدن صفحه اصلی اروم فلشتون رو داخل درگاه یو اس بی بزنید.تا اپ دیت انجام بشه.موفق باشی دوست عزیز
عالی،من الان انجام میدم و خبر میدم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
عالی،من الان انجام میدم و خبر میدم
دوست عزیز.1 .هاردتونو فرمت کن با خود دستگات.2.دستگاتونو ریست سیستم کن یعنی بر گرده به کارخونه.3.اپدیتو انجام بده.منتظرم.یادتم باشه فلشتو با کامپیوتر فرمت کن

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
دوست عزیز.1 .هاردتونو فرمت کن با خود دستگات.2.دستگاتونو ریست سیستم کن یعنی بر گرده به کارخونه.3.اپدیتو انجام بده.منتظرم.یادتم باشه فلشتو با کامپیوتر فرمت کن
2.دستگاتونو ریست سیستم کن یعنی بر گرده به کارخونه ؟!! چه طوری این کارو بکنم ؟
من الان فلشو هی میزنم اتفاقی نمیوفه،هاردو فرمت کردم کلیر کش هم کردم

@maz88
کدوم مغازه بردی دسنگاه رو؟؟
اسمشو درست یادم نیست ! طبقه آخر پاساژ لباف بود فک کنم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
2.دستگاتونو ریست سیستم کن یعنی بر گرده به کارخونه ؟!! چه طوری این کارو بکنم ؟
من الان فلشو هی میزنم اتفاقی نمیوفه،هاردو فرمت کردم کلیر کش هم کردم
system settings/initial setup

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سپهر انجام دادم اما بازم آپدیت نمیکنه،هنوز پروفایل هم نساختم
شما پروفایل بساز.دستگاتو خاموش روشن کن باز فلشو بزن.اگه نشود از همون $$هم استفاده کن.اگه باز نشود از پشت دستگاه استفاده کن.اول بدونه دوتا $ امتحان کن نشد $$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر