سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
سلام بچه ها یه مشکل برام پیش اومده.مشکلم اینه که وقتی کنسولو روشن میکنم 3چراغ میده البته هیچ تصویری هم ندارم.همه ی کابلا هم درست وصل کردم .:( راستش وقتی وارد اتاق شدم متوجه روشن بودن کولر گازی شدم یعنی 4ساععت زیر کولر بود وقتی دست زدم دیدم حسابی یخ زده از اون به بعد 3چراغ شد اما هیچ تصویری هم نداره فکر کنم از سرما خراب شده باشه.وقتی گرمم شد هیچ فرقی نکردد.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام بچه ها یه مشکل برام پیش اومده.مشکلم اینه که وقتی کنسولو روشن میکنم 3چراغ میده البته هیچ تصویری هم ندارم.همه ی کابلا هم درست وصل کردم .:(
سلام.
این مشکل اصلی X360 هست که از جی پی یو نشئت میگیره که به علت عدم مراقبت(یا هم مشکلات اسمبل و کولینگ) پیش میاد. کنسولتون رو یک مدت خاموش بذارید و اگر دوباره مشکل داشت، بازش کنید و X-Clampـش کنید احتمالا درست میشه.

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
قطعا باید اجرا بشه
ولی من فیلم های DVD rip رو ندیدم چند تا فیلم رو یه DVD باشه !!!! ;)
اینایی که شما میگی DivX هست و اگه آخرین آپدیت داشبورد رو نکرده باشه این فرمت
روی کنسولتون اجرا نمیشه !
فكر نكنم divx باشه چون توي ps2 جواب ميده-راستي بعضي فيلم هاي dvd رو كه توي 360 ميزارم تصوير سياه ميشه و هيچي نشون نميده
تا موقعي كه dvd رو بر دارم كه اون وقت داشبورد مياد.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام.
باید پایه ی هیت سینکها رو باز کنید و برعکس کنید. فکر کنم اموزشش توی انجمن باشه. این تاپیک.

بر عکس!
x-clamp برای مواقعی هست که پایه gpu شل میشه و شما باید فلز x مانند رو که زیر برد هست پیچ هاشو باز کنی و برداری و به جاش از واشر و پیچ استفاده کنی تا سینک به چیپ خوب بچسبه البته با 3 خط نمیشه کامل گفت

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فكر نكنم divx باشه چون توي ps2 جواب ميده-راستي بعضي فيلم هاي dvd رو كه توي 360 ميزارم تصوير سياه ميشه و هيچي نشون نميده
تا موقعي كه dvd رو بر دارم كه اون وقت داشبورد مياد.
بابا تو کجای دنیا دیدی فیلم های DVD Rip که هر کودومشون 4 گیگ هستن
بیا 6 تا فیلم 4 گیگ رو یه DVD 4.7 گیگی جا بدن ؟

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
دوست عزیز با عرض پوزش بگم که میش خودتون راهنمایی کنید چون من هیچی از اون تاپیک و حرفای خودتون سر در نیو وردم از اول بگید من چی کار کنم تا اخرش:biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوست عزیز با عرض پوزش بگم که میش خودتون راهنمایی کنید چون من هیچی از اون تاپیک و حرفای خودتون سر در نیو وردم از اول بگید من چی کار کنم تا اخرش:biggrin1:

شما کنسولتو ببر تعمیر اگه سر در نمیاری !
ببرش پیش آقا طاهر ( Next GEn )
www.nextgen.ir

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
نمیخواد خودتونو به زحمت بندازینن مشکل من اینه که من بندر عباسم و اقا طاهرتون تهران.اینجا هم کسی نمیشناسم کسی وارد باشه خوب اگه حوصله ندارین یا نمی خواین توضیح بدین اصلا موردی نداره بازم ممنون:(

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
نمیخواد خودتونو به زحمت بندازینن مشکل من اینه که من بندر عباسم و اقا طاهرتون تهران.اینجا هم کسی نمیشناسم کسی وارد باشه خوب اگه حوصله ندارین یا نمی خواین توضیح بدین اصلا موردی نداره بازم ممنون:(

نه مشکلی در توضیح نیست ........مشکل در بیان اون با نوشتار هست
شما اون PDF خلیل جان رو بخون حل میشه
وسایل مورد نیاز اچار trox 8 & trox 10 واشر پلاستیکی . فلزی(اندازه واشر در PDF)
پیچ(در PDF )
شما بیاد x-clamp هارو در بیاری بعد جای اونها از پیچ و واشر استفاده کنی
اما کاملتر همراه با عکس در اون PDF خلیل هست
البته در YOUTUBE نیز ویدیو های هست ........کافیه سرچ بدی X-clamp In 4 mIn و ویدیو رو ببینی;)
کمکم خواستی بگو!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما بندر عباسی منم لارم
من از لار کنسولمو فرستادم تهران بدون مشکل هم رسید و برام برگشت ;) ( با پست )

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بابا تو کجای دنیا دیدی فیلم های DVD Rip که هر کودومشون 4 گیگ هستن
بیا 6 تا فیلم 4 گیگ رو یه DVD 4.7 گیگی جا بدن ؟

علی جون چقدر داری سوتی میدی!! :biggrin1:

فیلم های DVD Rip با فرمت avi ( یا بقولی همون DivX ) معمولا 700 مگابایت هستن! بعضی مواقع به یک گیگ و خورده ای هم میرسن که این درصورتیه که فیلم طولانیتر از معمول باشه...

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا من 360 رو همین الان گرفتم دستگاه رو از خودش روشن کردم رو دسته با ارم 360 روشن کردم بعد دور این ارم هی 4تا چراغ سبز روشن خاموش میشه چیکار کنم دستگاهو دسته هم دیگه رو بشناسن؟!!!!!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام
اقا من 360 رو همین الان گرفتم دستگاه رو از خودش روشن کردم رو دسته با ارم 360 روشن کردم بعد دور این ارم هی 4تا چراغ سبز روشن خاموش میشه چیکار کنم دستگاهو دسته هم دیگه رو بشناسن؟!!!!!!!
یه دکمه ریزی رو خوده دسته و کنسول هست اون دو تا رو بزن هم رو دسته هم رو کنسول تا مشکلت حل بشه
دمکمه دسته بالای دسته هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر