سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام اگه میشه کمکم کنید من درایو ms28 دارم drive key رو هم دارم ولی orig.bin رو ندارم حالا فریمور دستگاه پریده درایو فقط باز و بسته میشه هیچی نمیخونه حتا cd فریمور هک شده هم جواب نمیده به فریمور اصلی یه درایو ms28 نیاز دارم تا drive key رو جایگزین کنم اگه کسی داره ممنون میشم واسم email کنه اگه میشه به این email بدید a2amm4j@yahoo.com
:biggrin1:mi30
پدرام جان یه کمکی بکن تو 100 تا تاپیک مشکلم رو گفتم گسی جواب نمیده:(

آخرین ویرایش:
سلام اگه میشه کمکم کنید من درایو ms28 دارم drive key رو هم دارم ولی orig.bin رو ندارم حالا فریمور دستگاه پریده درایو فقط باز و بسته میشه هیچی نمیخونه حتا cd فریمور هک شده هم جواب نمیده به فریمور اصلی یه درایو ms28 نیاز دارم تا drive key رو جایگزین کنم اگه کسی داره ممنون میشم واسم email کنه اگه میشه به این email بدید a2amm4j@yahoo.com
:biggrin1:mi30
پدرام جان یه کمکی بکن تو 100 تا تاپیک مشکلم رو گفتم گسی جواب نمیده:(

من با درایو Samsung کار نکردم.به همین دلیل هم تا الان پاسخت رو ندادم.

با سلام
من الان یک پریمیوم با درایو سامسونگ کپی خور کردم،که همه عملیات به خوبی انجام شد اعم از Reading و Flashing،بعد که دستگاه رو از کامپیوتر جدا کردم،حالا که به TV وصلش میکنم هیچ تصویری ندارم و فقط چراغ Power دستگاه روشن میشه و هیچ دسته ای هم نمیشناسه،مشکلش چیه؟

خیلی جالبه که وقتی یه هارد بهش وصل میکنم یه لحظه لوگو میاد بعد سریع ریست میشه،یه هارد دیگه هم دارم که وقتی اونو بهش وصل میکنم یه کم لوگوش بیشتر میاد و بعد دوباره ریست میشه

آخرین ویرایش:
اگه پاور چراغش روشن میشه 4 تاش هم سبز میشه پس سالمه ببین چراغ وسط دستگاه چشمک میزنه یا نه راستی اگه میشه SAM-OFW رو واسم بفرست ممکنه MS28 باشه میتونی EMAIL کنی؟

اگه پاور چراغش روشن میشه 4 تاش هم سبز میشه پس سالمه ببین چراغ وسط دستگاه چشمک میزنه یا نه راستی اگه میشه SAM-OFW رو واسم بفرست ممکنه MS28 باشه میتونی EMAIL کنی؟
بله آقا چرا نمیشه،تا چند ساعت دیگه ایمیلش میزنم،الان که درایو رو جدا کردم کنسول راحت روشن میشه ولی وقتی دویاره وصلش می کنم روشن نمیشه و چراغ وسط هم از همون اول روشن میمونه و چشمک هم نمیزنه،پس یه جورایی ایراد به درایو ربط داره دیگه؟

آق مشکل من به طرز عجیبی حل شد،یه کابل ساتای دیگه زدم و درست شد،جالب اینه که وقتی کابل خودشه میرنم بالا نمیاد کلا و وقتی کابل خودشو برعکس میزنم ارورE64 میده
حالا ایرادی نداره از یه کابل ساتای دیگه به جای اصلی استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:
بله آقا چرا نمیشه،تا چند ساعت دیگه ایمیلش میزنم،الان که درایو رو جدا کردم کنسول راحت روشن میشه ولی وقتی دویاره وصلش می کنم روشن نمیشه و چراغ وسط هم از همون اول روشن میمونه و چشمک هم نمیزنه،پس یه جورایی ایراد به درایو ربط داره دیگه؟

آق مشکل من به طرز عجیبی حل شد،یه کابل ساتای دیگه زدم و درست شد،جالب اینه که وقتی کابل خودشه میرنم بالا نمیاد کلا و وقتی کابل خودشو برعکس میزنم ارورE64 میده
حالا ایرادی نداره از یه کابل ساتای دیگه به جای اصلی استفاده کنم؟

میتونی مشکلی پیش نمیاد

دوستان من یک فن گرفتم که lcd داره و درجه حرارت رو نشون میده....

می خواستم بدونم درجه حرارت مجاز چقدر هست؟؟؟ همچنین می خواستم بدونم که چرا وقتی کنسول رو خاموش می کنی فن خاموش نمیشه و 30 دقیقه بعد خاموش میشه...البته lcd همیشه روشن باقی می مونه؟؟؟

دوستان من یک فن گرفتم که lcd داره و درجه حرارت رو نشون میده....

می خواستم بدونم درجه حرارت مجاز چقدر هست؟؟؟ همچنین می خواستم بدونم که چرا وقتی کنسول رو خاموش می کنی فن خاموش نمیشه و 30 دقیقه بعد خاموش میشه...البته lcd همیشه روشن باقی می مونه؟؟؟

حالت نرمالش 35-36 درجه باید باشه.داغ بشه میره بالای 40 درجه...
روشن موندن فن هم برای خنک کردن دستگاه بعد از خاموشیه...

ممنون پدرام جان از راهنمایی شما:love:

یه عده میگن فن رو بعد از خاموش کردن دستگاه خاموش کنیم و بذاریم به صورت طبیعی و خود به خود خنک بشه بهتره:eek: نظر شما در این مورد چیه؟؟؟

در ضمن چرا بعد از 30 دقیقه lcd فن خاموش نمیشه و همچنان روشنه؟؟؟؟ حتی خاموش کردن دستی فن ( زدن دکمه خاموش) هم باعث خاموشی lcd نمیشه و همچنان روشنه....فقط با بیرون کشیدن سیم برق خاموش میشه:eek:

سلام دوستان
دستگاه من مدتی است که روشن می شود ولی نه صدا دارد نه تصویر نه چراغ قرمزی فقط چراغ کوچک سبز وسطی روشن می شود لطفا کمکم کنید

سلام دوستان
دستگاه من مدتی است که روشن می شود ولی نه صدا دارد نه تصویر نه چراغ قرمزی فقط چراغ کوچک سبز وسطی روشن می شود لطفا کمکم کنید
احتمالا کایل VGA یا Component مشکل داره با یه کابل دیگه تست کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or