سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من حدودا ده دوزه یه xbox arcade falcon 2008 گرفتم. روزی هم باش بیش از کی دو ساعت بازی نکردم. تقریبا از همون روزهای اول دستگاه زود به زود هنگ می کردو تا حالا نزدیک به بیست بار هنگ کرده. با تنظیم لنز هم درست نشد. اطراف دستگاهم خالیه.به نظر شما راه حل چیه و هزینش حدودا چقدر میشه؟خیلی ممنون.....

کنسول شما با این اوضاعی که گفتید مشکل حادی داره و باید سریعا بدین تعمیر البته اگه از رمهاش باشه بعیده به راحتی درست بشه ولی بازم باید بررسی بشه . احتنال زیاد کنسول شما تعمیری و خراب بوده چون احتمال خراب شدن کنسول نو در اوایل کار خیلی خیلی کمه .
دوستانی که کنسول میخرن حتما موقع تست کنسول در مغازه در منو قسمت setting شماره سریال کنسول رو با شماره پشت کنسول مطابقت بدن چون احتمال داره که بورد کنسول رو عوض کنن .

ghm122

کاربر سایت
May 10, 2008
15
نه دستگاه رو آکبند برام از اونور آوردند. سریالش هم یکیه . راستش دستگاه چند روز خاموش بود .دیروز یه پنکه گذاشتم پشتش حدود دو ساعت کار کرد.با این حساب احتمالا این شاهکار مایکروسافت مشکل گرمایی داره. روش cache رو هم قبلا امتحان کردم . متاسفانه اونم جواب نداد......:(

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نه دستگاه رو آکبند برام از اونور آوردند. سریالش هم یکیه . راستش دستگاه چند روز خاموش بود .دیروز یه پنکه گذاشتم پشتش حدود دو ساعت کار کرد.با این حساب احتمالا این شاهکار مایکروسافت مشکل گرمایی داره. روش cache رو هم قبلا امتحان کردم . متاسفانه اونم جواب نداد......:(

پنکه رو پشت کنسول گذاشتی :eek:
اگه اینطوری که من متوجه شدم باشه خودت باعثش شدی .

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام.من 7 روزه 360 گرفتم.تا دیروز call of duty4-halo3-geow-bf:bc و.....بازی میکردم و هر 2-3 ساعت یه 2-3 ساعتی بش استراحت میدادم.روزی هم بیشتر از 6-7 ساعت به این صورت بازی نمیکردم.:((.کنسول من یه پریمیوم هست که دو تا بازی اورجینال روش بود و روی هاردشم 20-30 تایی بازی دمو بود.دیروز بازی دموی کربن رو اجرا کردم یدفه فریز شد سریع خاموشش کردم و بعد روشن کردم و چند تا از اون بازی هایی که گفتم رو بازی کردم دستگاه اخ هم نگفت:baby:.امروز بازی ها رو اجرا میکرد که به سرم زد یکی از اون بازی های اورجینال رو بذارم یه 15 دقیقه ای که بازی کردم 3 چراغ داد:o البته چشمک زن بود:eek:.(اگه دستگاه رو افقی در نظر بگیرید چراغ های سمت چپ و پایین سمت راست قرمز چشمک زن شدن:lightbulb::lightbulb::lightbulb:)دستگاه رو خاموش کردم و بعد 2-3 دقیقه روشن کردم و یه1-2 ساعتیassassins creed بازی کردم و دستگاه هیچیش نشد.راستی وقتی اون بازی اورجینال رو گذاشتم احساس کردم دمای باد دستگاه بیشتر شد:scare:.من دستگاهمو افقی میذارم و زیرشو 5cm فاصله میدم و کولر روشن هست و پنکه از 2-3 متری به روبروی دستگاه باد میزنه.دستگاهم با هیچ کدوم بازی هام مشکل نداشته فقط دیشب بعد 2 ساعت بازی روی geow یکم تیک زد که خاموشش کردم.
حالا ایا این 3 چراغ یعنی خدا حافظ 360 یا فقط مشکل اون چند تا چیزه که گفتم؟تاریخ کنسولم هم 27/11/2007 هست و فالکون هست .لطفا کمکم کنید:praying:

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام/ دسته من کلید y یش خراب شده حالا من می خوامستم دسته رو با پیچ گوشتی ستاره ای باز کنم که دیدم نمیخره باید با چه پیچ گوشتی بازش کنم؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام/ دسته من کلید y یش خراب شده حالا من می خوامستم دسته رو با پیچ گوشتی ستاره ای باز کنم که دیدم نمیخره باید با چه پیچ گوشتی بازش کنم؟

با همون ستاره ایها باز میشه البته باید سایزش باشه . فقط اون پیچ زیر جای باطری که زیر برچسب دسته قرار داره رو فراموش نکنی .

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
با همون ستاره ایها باز میشه البته باید سایزش باشه . فقط اون پیچ زیر جای باطری که زیر برچسب دسته قرار داره رو فراموش نکنی .
هر کاری کردم نخرد یک چیزی وسط ستاره پیچ هست که نمیزاره پیچ گوشتی داخل ستاره بره

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
نه بابا .بعد خراب شدنش این ابتکار زدم. چون دیگه راهی برام نمونده بودددد:laughing: حالا نمیدونم فن قدرت پنکه رو داره؟

این کاری که شما کردی باعث انداختن پارازیت:cheesygriرو سیستم تهویه است...
اینطوری فن ها که هوای گرم رو نمیتونن خارج کنن:eek:;)

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
کنسول شما با این اوضاعی که گفتید مشکل حادی داره و باید سریعا بدین تعمیر البته اگه از رمهاش باشه بعیده به راحتی درست بشه ولی بازم باید بررسی بشه . احتنال زیاد کنسول شما تعمیری و خراب بوده چون احتمال خراب شدن کنسول نو در اوایل کار خیلی خیلی کمه .
دوستانی که کنسول میخرن حتما موقع تست کنسول در مغازه در منو قسمت setting شماره سریال کنسول رو با شماره پشت کنسول مطابقت بدن چون احتمال داره که بورد کنسول رو عوض کنن .
ترسيدممممممم:o
منم تا پنج شنبه يكي ميره دوبي مي خواستم بهش بگم برام يا يه آركد يا پريميوم بياره
نكنه تو راه اينجوري شده مال ايشون :blink1:
مال ما نشهههه :((
با كلي بد بختي پولرو برا پنج شنبه جور كردم :(
اينجوري خدايي نكرده بشه خودكشي ميكنم :bye:

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
ترسيدممممممم:o
منم تا پنج شنبه يكي ميره دوبي مي خواستم بهش بگم برام يا يه آركد يا پريميوم بياره
نكنه تو راه اينجوري شده مال ايشون :blink1:
مال ما نشهههه :((
با كلي بد بختي پولرو برا پنج شنبه جور كردم :(
اينجوري خدايي نكرده بشه خودكشي ميكنم :bye:
دوست عزیز مشکلات در کنسول 360 بطور شانسیه یه وقت میبینی کنسولت همون اول 3 چراقه شد یه وقت هم هست که تا ده سال برات کار میکنه البته باید تو نگهداریشم دقت کنی :love: موفق باشید:love:

Everyone_psp

کاربر سایت
Sep 1, 2007
12
سلام.من درایو xbox هم مشکل پیدا کرده .فقط بازو بسته میشه.هیچ دیسکی هم نمی خونه/:)
درایوم ms 28 samsung هست .drive key رو هم دارم ولی org.bin رو ندارو .هر کس میتونه کمک
کنه.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر