سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یکی از دوستام دیروز دستگاهش 3 چراغ شد . تاریخش 9/2007 بود . طرف بهش گفت فالکونه اما امروز که برد پیش تعمیرکار بهش گفت فالکون نیست :eek: گفت کیس فالکونو داده بهت فقط اما مین بردش معمولیه :mad:.
بهمن 86 خریده بو د از تهران . این اتفاق ممکنه ؟
توی بهمن 86 بنظرم فالکون توی ایران نبوده ... اگرم بود خیــلی کم بود ...

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
یکی از دوستام دیروز دستگاهش 3 چراغ شد . تاریخش 9/2007 بود . طرف بهش گفت فالکونه اما امروز که برد پیش تعمیرکار بهش گفت فالکون نیست :eek: گفت کیس فالکونو داده بهت فقط اما مین بردش معمولیه :mad:.

همه چیز ممکنه
چون در ایران نه مایکرو نمایندگی داره نه نظارتی میشه
بهمن 86 هم زیاد فالکون مثل الان زیاد نبود پس احتمالش نزدیک100% هست که لانچ بوده;)

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا

نه عزیز آخه کیس ها که با هم فرقی ندارن (بجز جای پورت HDMI) که حتما دوستتون به این پورت توجه کرده پس برد زفیر هستش یا فالکون که زفیر هم تقریبا برد خوبیه احتمالا تعمیر کار می خواسته برد رو با یه برد لانچ عوض کنه به دوستتون بگین حسابی مراقب باشه موفق باشید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

لازمه تاپیک مربوط به تشخیص مادربورد ها رو بخونید بعد مادربورد رو نگاه کنید.
احتمال زیاد Zephyr بوده.آمار 3 چراغ توی Zephyr کم نیست.

QuintUS

کاربر سایت
Nov 10, 2007
76
پورت HDMI نداشت . ازش پرسیدم گفت نداره . مگه فالکون از 8/2007 به بعد نیست ؟ این 9/2007 دیگه .
منم می خوام فالکون بخرم . کلی مطلب در مورد فالکون خوندم و فرقش با مین های دیگه . اما می ترسم مثل بردهای دیگه خراب بشه:( اخه یه بار تجربه 3 چراغ داشتم .
میشه راهنماییم کنین:blushing: ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پورت HDMI نداشت . ازش پرسیدم گفت نداره . مگه فالکون از 8/2007 به بعد نیست ؟ این 9/2007 دیگه .
منم می خوام فالکون بخرم . کلی مطلب در مورد فالکون خوندم و فرقش با مین های دیگه . اما می ترسم مثل بردهای دیگه خراب بشه:( اخه یه بار تجربه 3 چراغ داشتم .
میشه راهنماییم کنین:blushing: ؟

خوب پس مادربورد Launch بوده.مادربورد رو توی جعبه دیگه ای گذاشتن.مطمئنا تاریخش این نبوده.
مادربورد فالکون بروز مشکل گرمایی توش خیلی کم شده.اما در کل باید رعایتش رو کنی.برای این که خیالت هم راحت باشه می تونی فن ها رو 12 ولت کنی.
من هم Launch بود مادربورد کنسولم.فروختمش و الان Falcon دارم.فرق بینشون هم زمین تا آسمونه...فالکون خیلی دیر گرم میشه و اصلا نباید نگران باشی.

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
من یه سوال برام پیش اومده اگه کنسولو عمودی بزاریم دیگه باد زیرش نمرi این مشکلی نداره اخه وقتی افقی میزاریم باد از زیرشم میره ؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من یه سوال برام پیش اومده اگه کنسولو عمودی بزاریم دیگه باد زیرش نمرi این مشکلی نداره اخه وقتی افقی میزاریم باد از زیرشم میره ؟

میتونی در حالت عمودی زیرش پایه بزاری
مثلا پازل و یا سرامیک ولی باید خوب تراز کنی که نیفته
مشابه این کارو مهدی جان انجام داده;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

وقتی افقی بذارید چون زیر مادربورد روی زمین هست بیشتر داغ میشه تا این که عمودی بذارید.به همین دلیل اکثرا عمودی گذاشته میشه.البته می تونید افقی بذارید ولی زیرش یه وسیله ای بذارید که فاصله بگیره از زمین و هوا زیر کنسول هم رد بشه... ;)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا سلام.من تازه عضو شدم.كنسول من يه مدت سه چراغ ميداد اونم با 3تا كد مختلف ديروز بود قابشو دراوردم دوباره جا انداختم و يه كم هم با دكمه هاي روش ور رفتم پاورشو زدم ديدم روشن شد و الان 2روزه داره كار ميكنه:confused:يعني دليل علمي داشته؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا سلام.من تازه عضو شدم.كنسول من يه مدت سه چراغ ميداد اونم با 3تا كد مختلف ديروز بود قابشو دراوردم دوباره جا انداختم و يه كم هم با دكمه هاي روش ور رفتم پاورشو زدم ديدم روشن شد و الان 2روزه داره كار ميكنه:confused:يعني دليل علمي داشته؟

کد ارور هاش چی بودن ؟

در ضمن باز هم 3 چراغ میده.بهتره X-Clamp بشه... ;)

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن

ببین یه چی بگم خیالتو راحت کنم کلا 360 دلیل علمی نداره به عنوان مثال یکی از دوستام 360 سه چراغ شده بود رفتیم ببینیم چی شده بعد از در آوردن کدش فهمیدیم برای گرم شدن بیش از حد Gpu و Cpu بوده بیچاره کلی ناراحت فرمود
چند روز بعد زنگ زد گفت درست شده گفتم چی کار کردی گفتش کابل تصویرو عوض کردم درست شد:eek:
حالا Cpu و Gpu چه ربطی به کابل تصویر داره نمیدونم:biggrin1:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
ببین یه چی بگم خیالتو راحت کنم کلا 360 دلیل علمی نداره به عنوان مثال یکی از دوستام 360 سه چراغ شده بود رفتیم ببینیم چی شده بعد از در آوردن کدش فهمیدیم برای گرم شدن بیش از حد Gpu و Cpu بوده بیچاره کلی ناراحت فرمود
چند روز بعد زنگ زد گفت درست شده گفتم چی کار کردی گفتش کابل تصویرو عوض کردم درست شد:eek:
حالا Cpu و Gpu چه ربطی به کابل تصویر داره نمیدونم:biggrin1:

درسته 360 کیفیت ساختش بده ولی دیگه نه اینقدر
3چراغ حتما معنیش gpu یا cpu نیست علت های زیادی داره
این دوست شمام احتمالا e74 گرفته (error)

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
سلام
لطف یه کمک به من کنید من یه اسپیکر مدل logitec x-540 دارم حالا میخوام هم pc و هم 360 رو هم زمان بهش وصل کنم تو رو خدا اگه راه حلی بلدید بگید چون خیلی نیاز دارم مرسی :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر