سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من دستگاه رو تازه روشن کرده بودم که سه چراغ شد و بعد هم که ارورش رو دیدم فهمیدم که 0020 هست ، حالا دستگاه با روش x-clamp تعمیر میشه یا اینکه نه ، خرجش چقدر میشه ؟ اگه تعمیر میشه پیش چه کسی ببرم که قابل اعتماد باشه با تعمیر دوباره به مشکل سه چراغ بر می خورم یا اینکه به فکر 1 دستگاه دیگه باشم ؟ :(

هم از آموزش های توی سایت می تونی استفاده کنی هم می تونی ببری دستگاه رو NextGen.مشکل حل میشه اما امکان بروزش دوباره هست.شاید به فکر یه دستگاه دیگه باشی بهتر باشه.همچنین بهتره دستگاه جدیدی که می خری روش های Cooling رو روش انجام بدی که مشکلی برات پیش نیاد.

hamed4002

کاربر سایت
Jun 5, 2008
90
نام
hamed
امکانش هست که دستگاه با x-clamp مشکلش به کلی حل بشه یا اینکه نه ، موقعی که دادم تعمیر میشه فهمید که چند بار تعمیر شده یا نه چون دستگاه رو دست دوم خریدم طرف هم گفت که تا حالا سه چراغ نشده که اگه موقع تعمیر معلوم میشه که چند بار تعمیر شده ببرم سراغ طرف با دعوا یا هر چیزی باهاش حل کنیم خودم با اموزشهای سایت میتونم تعمیر کنم یا اینکه بدم بیرون ، اگر در ضمن دستگاه رو بخوام با همین وضعیت بفروشم چقدر بر میدارند ، کلا یک ماه با دستگاه تونستم بازی کنم که بیشتر از سه ساعت به دستگاه فشار نیاوردم، لطفا راهنماییم کنید که کدوم کار رو که بهتر هست انجام بدم ؟:(

hamed4002

کاربر سایت
Jun 5, 2008
90
نام
hamed
ارور0020

امکانش هست که دستگاه با x-clamp مشکلش به کلی حل بشه یا اینکه نه ، موقعی که دادم تعمیر میشه فهمید که چند بار تعمیر شده یا نه چون دستگاه رو دست دوم خریدم طرف هم گفت که تا حالا سه چراغ نشده که اگه موقع تعمیر معلوم میشه که چند بار تعمیر شده ببرم سراغ طرف با دعوا یا هر چیزی باهاش حل کنیم خودم با اموزشهای سایت میتونم تعمیر کنم یا اینکه بدم بیرون ، اگر در ضمن دستگاه رو بخوام با همین وضعیت بفروشم چقدر بر میدارند ، کلا یک ماه با دستگاه تونستم بازی کنم که بیشتر از سه ساعت به دستگاه فشار نیاوردم که سه چراغ داد ، لطفا راهنماییم کنید که کدوم کار رو که بهتر هست انجام بدم ؟:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
امکانش هست که دستگاه با x-clamp مشکلش به کلی حل بشه یا اینکه نه ، موقعی که دادم تعمیر میشه فهمید که چند بار تعمیر شده یا نه چون دستگاه رو دست دوم خریدم طرف هم گفت که تا حالا سه چراغ نشده که اگه موقع تعمیر معلوم میشه که چند بار تعمیر شده ببرم سراغ طرف با دعوا یا هر چیزی باهاش حل کنیم خودم با اموزشهای سایت میتونم تعمیر کنم یا اینکه بدم بیرون ، اگر در ضمن دستگاه رو بخوام با همین وضعیت بفروشم چقدر بر میدارند ، کلا یک ماه با دستگاه تونستم بازی کنم که بیشتر از سه ساعت به دستگاه فشار نیاوردم که سه چراغ داد ، لطفا راهنماییم کنید که کدوم کار رو که بهتر هست انجام بدم ؟:(

در صورتی که روش های X-Clamp و ... رو هم انجام بدی باز امکانش هست 3 چراغ بشه.
خودت با آموزش های سایت هم می تونی انجام بدی فقط حوصله و دقت می خواد.
کنسول رو بفروشی بیشتر از 200000 تومان ازت نمی خرن.بهتر هست یه دستگاه نو بخری که مادربوردش هم Falcon باشه که احتمال بروز این مشکل توش خیلی کم هست.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بله این طبیعی هست.

اتفاقا این توی Display Setting هست و شما تنظیمات تصویر رو از روی حال PAL-50 برمیدارید.من هم همین مشکل رو داشتم که با عوض کردن به PAL-60 مشکل حل شد.

میشه دقیق بگی کجاست ؟! نمیتونم پیداش کنم ! :confused:

hamed4002

کاربر سایت
Jun 5, 2008
90
نام
hamed
ارور 0020

شهامت به خرج دادم و با هر بدبختی بود کیس روباز کردم ، گذاشتم تا فردا که همه جا باز شد برم واشر بخرم ، میشه از واشر پلاستیکی بر روی سطح برد استفاده کرد یا اینکه همه واشرها باید فلزی باشند ؟
در ضمن 12 ولت کردن هم روی دستگاه تاثیر میذاره یا نه ؟
:((

hamed4002

کاربر سایت
Jun 5, 2008
90
نام
hamed
ارور 0020

کدوم روش x-clamp رو باتوجه به ارورم پیشنهاد میکنید ، روش اول رو انجام بدم یا روش دوم رو ، با کدو م روش نتیجه بهتری میگیرم ؟:confused:

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
سلام دستگاه من بازی ها رو کامل اجرا میکرد اما مدتی بود که به جوز DVD مالزی اجرا نمی کرد (بگیر نگیر )ولی چند روز پیش این ارور رو میده (unplay able disc ) روی تمام DVD ها من باید چیکارکنم ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دستگاه من بازی ها رو کامل اجرا میکرد اما مدتی بود که به جوز DVD مالزی اجرا نمی کرد (بگیر نگیر )ولی چند روز پیش این ارور رو میده (unplay able disc ) روی تمام DVD ها من باید چیکارکنم ممنون

به دلیل استفاده از دیسک های بی کیفیت مالزی لنز دستگاهت ضعیف شده.با تنظیم یا تعویض لنز مشکلتون حل میشه.ببر یه جایی مثل NextGen برات درستش کنن.در ضمن دیگه اصلا از دیسک های مالزی استفاده نکن که دوباره درایوت رو خراب می کنه.
پیشنهاد می کنم از دیسک هایی که فروشگاه های Parto,WestGame و NextGen می فروشن استفاده کنی.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام
من ميخوام يكي از اين ARCADE ها از پيام بگيرم
كه FALCON هست
ميخواستم بدونم باز هم نيازه كه ببيرم و COOLING و اين مبحث روش انجام بشه ؟
يا لازم نيست حتما ؟

البته ميدونم نبايد زياد بهش فشار بيارم
و ميخواستم بدونم حدودا با مادر برد FALCON تا چند ساعت ميشه مداوم بازي كرد طوري كه فشار نياد ؟
ممنون ميشم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من ميخوام يكي از اين ARCADE ها از پيام بگيرم
كه FALCON هست
ميخواستم بدونم باز هم نيازه كه ببيرم و COOLING و اين مبحث روش انجام بشه ؟
يا لازم نيست حتما ؟

البته ميدونم نبايد زياد بهش فشار بيارم
و ميخواستم بدونم حدودا با مادر برد FALCON تا چند ساعت ميشه مداوم بازي كرد طوري كه فشار نياد ؟
ممنون ميشم

نیازی به انجام روش های Cooling نیست.اما برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکل گرمایی پیشنهاد میشه...
بدون انجام روش های Cooling بهتر هست بیشتر از 2-3 ساعت باهاش بازی نکنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید دستگاه من ارور 0022 داده x- clamp کنم درست میشه ؟ یکی بیاد بگه دقیقا با x-clampچه اتفاقی میوفته که دستگاه درست میشه ؟

این خطا مربوط به شل شدن CPU هست.احتمالا به دلیل گرمای زیاد پایه هاش از مادربورد جدا شدن.باید نشون یه نفر مثل طاهر که این کاره هست بدی...
مهدی جان هم اگر آنلاین بشن مطمئنا راهنمایی بیشتری می کنن... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر