سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خیلی ممنون. ولی من از کجا بدونم کدوم اینا هستن؟! صفحه نمایش که سیاهه و اصلا چیزی نمیاد.

اون دکمه روی کنسول که در کنار اسلات مموری کارته رو نگه دار و دکمه ی eject روی درایو رو فشار بده....
با انجام این کار تعداد چراغ های چشمک زن تغییر میکنه.
اگه یکی از چراغها روشن موند یعنی 1
اگه 2تا یعنی 2
اگه 3 تا یعنی 3
اگه 4 تا یعنی صفر
این کار را 4 بار انجام داده تا کد مربوطه به دست بیاید....
ارور های متداول:
0102 یعنی کنسول نمیتونه تشخیص بده ایراد از کجاست.
0110 مشکل در رم هست
0022 گرمای زیاد در gpu

0022و0020
دوست عزیز این دو error مربوط به شل شدن پایه هیت سینک (شایدGPU)دستگاه شما هست.(همون تراز نبودن هیت سینکها رو چیپ میشه)
برو تو کار x-clamp کردن !!!

آخرین ویرایش:
اون دکمه روی کنسول که در کنار اسلات مموری کارته رو نگه دار و دکمه ی eject روی درایو رو فشار بده....
با انجام این کار تعداد چراغ های چشمک زن تغییر میکنه.
اگه یکی از چراغها روشن موند یعنی 1
اگه 2تا یعنی 2
اگه 3 تا یعنی 3
اگه 4 تا یعنی صفر
این کار را 4 بار انجام داده تا کد مربوطه به دست بیاید....
ارور های متداول:
0102 یعنی کنسول نمیتونه تشخیص بده ایراد از کجاست.
0110 مشکل در رم هست
0022 گرمای زیاد در gpu

0020:(( یعنی الفاتحه نه؟:( ولی بعضی وقتا میتونم روشنش کنم ولی وقتی خاموشش کردم نمیشه دیگه چند ساعت روشنش کرد. راه حلی داره یا .....:-"

0020:(( یعنی الفاتحه نه؟:( ولی بعضی وقتا میتونم روشنش کنم ولی وقتی خاموشش کردم نمیشه دیگه چند ساعت روشنش کرد. راه حلی داره یا .....:-"

رضا جان دقیقا این ارور معلوم نشده که دلیلش چی هست ولی خوب اینطوری که نشون میده مثل این که از گرمای زیاد هست...
یا فکر یک دستگاه دیگه باش یا کنسولت رو بفرست NextGen برات X-Clamp انجام بده...

ممنون از همتون. میترسم بدم تعمیر بعدا دوباره بره تو اغما. این مدل آرکید ها که اینطوری نمیشن؟!
با این روش x-clamp تضمین میشه یا شانسیه؟

بهتر هست فکر همون آرکید باشی...
آرکید چون مادربوردش Falcon هست احتمال این که همچین مشکلی پیش بیاد براش خیلی کم هست.برای اطمینان می تونی آرکید رو بدی 12 ولت هم برات بکنن...
اگر این رو X-Clamp کنی باز هم ممکنه همچین مشکلی برات پیش بیاد...

salam

سلام ببخشید من کنسولم کور هستش همون اول هم که ایکس باکس اومد گرفتمش بگذریم اقا من چند تا بازی دارم که پلی نمیکنن درایوم هم ضعیف نشده چون 41 بازی دیگه منو اجرا میکنه بعد اون بازی ها که gta4 از قبیلشون هست بعد از چند بار که داخل کنسول میکنیش بعد یکدفعه پلی میکنه در ضمن بازی ها رو از نکست جن گرفتم شما فکر میکنید علت چیه ممنون

سلام ببخشید من کنسولم کور هستش همون اول هم که ایکس باکس اومد گرفتمش بگذریم اقا من چند تا بازی دارم که پلی نمیکنن درایوم هم ضعیف نشده چون 41 بازی دیگه منو اجرا میکنه بعد اون بازی ها که gta4 از قبیلشون هست بعد از چند بار که داخل کنسول میکنیش بعد یکدفعه پلی میکنه در ضمن بازی ها رو از نکست جن گرفتم شما فکر میکنید علت چیه ممنون

2 تا احتمال هست.
یکی که دیسک ها کیفیت نداشته باشن.
دوم این که لنز ضعیف شده باشه که بعد از چند بار گذاشتن بازی در درایو اجرا بشه.
کنسولت رو ببر یه نگاهی کنن ممکنه تنظیم لنز بخواد...

100% ایراد از کیفیت دیسک هست.... چون من و شما دسگاهمون مثل همه من هم از یگانه خریدم(روز دومی که اومده بود)
الان منم مشکل شما رو دارم به شکلی که بعضی از بازیا مثل Conan رو روی 2 تا دیسک دارم یکیش hp که از وست خریدم یکی هم ماله خودمه که tdk هست..... الان اونیکه باسه وسته با اینکه خط و خش هم نداره نمیخونه. ولی باسه خودمو میخونه.....
در مورد اونایی که گفتی بار اول میخونه بار دوم نمیخونه باید بگم که ببین دیسک خش نداره دوم هم ببین اینکه ممکنه به احتماله خیلی کم ایراد از لنزت باشه...
اگه از پلی باکس استفاده میکنی باید بگم که ایراد از دی وی دی هستش.;)

اقا من دیروز امدم بازی کنم دستگاهو روشن کردم اما هیچ صفحه ای نیومد (صفحه سیاه بود) بعد از 1 دقیقه دستگاهم 3 چراغ داد:((
لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز مواردی که در زیر گفته رو انجام بدید تا کد ارور بهتون نشون داده بشه.کد رو اینجا بگذارید تا راهنماییتون کنیم... ;)

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=422082&postcount=2296

0022 هست :((

شما هم مثل من بهتره به فکر به کنسول جدید باشی.;) این ارور هم مربوط به مشکل گرمایی هستش به نظرم.:( کلا اونایی که کنسولشون مدل لانچ بوده بعد دوسال باید به فکر یه کنسول دیگه باشن.(اکثر دوستایی که داشتم همشون سه چراغ شده بودن)
ببخشید این کنسول هایی که مربوط به اوایل سال 2007 هستن اونا هم مدل فالکون اند یا زیپر و یا لانچ؟:confused: پدارم جان مال میثم کنسولش 2007 بود که مال اون یه سال نشده سه چراغ داد. :-"

شما هم مثل من بهتره به فکر به کنسول جدید باشی.;) این ارور هم مربوط به مشکل گرمایی هستش به نظرم.:( کلا اونایی که کنسولشون مدل لانچ بوده بعد دوسال باید به فکر یه کنسول دیگه باشن.(اکثر دوستایی که داشتم همشون سه چراغ شده بودن)
ببخشید این کنسول هایی که مربوط به اوایل سال 2007 هستن اونا هم مدل فالکون اند یا زیپر و یا لانچ؟:confused: پدارم جان مال میثم کنسولش 2007 بود که مال اون یه سال نشده سه چراغ داد. :-"

مشکل شما اگر ارور 0022 باشه مربوط میشه به شل شدن CPU احتمالا که شاید به خاطر گرمای زیاد همچین مشکلی پیش بیاد.
کنسول های اوایل 2007 لانچ هستن.الان کنسول های 3-4 ماهه آخر 2007 به بعد فالکون هستن.
مشکل کنسولت احتمالا با X-Clamp و یه 12 ولت کردن حل میشه ولی امکان بروز 3 چراغ دوباره هست.

از ماه 11 2007 به بعد کنسول ها فالکون هستند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or