سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اگه میشه لطفا جواب بدید ؟ یه دستگاه الایت واسه کسی گرفتم حالا که درایورش رو باز میکنم بعد بسته شدن اول موقع خوندن دیسک یه صدای خاصی مثل یه جیغ ریز میاد به نظرتون عادیه ؟ درضمن موقعی که بازیو رو هارد میزنی موقعی که کامل میره تو بازی لنز دیسک رو نمیخونه اما همین طور پشت سرهم یه صدای تق تق تق ریز میاد؟ مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چه قدره ؟ اگه میشه سریع جواب بدید

آخرین ویرایش:

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
من یه بازی رو وقتی اجرا میکنم با دیسک مشکلی نداره ولی وقتی میخوام نصب کنم رو 4 درصد میگه دیسک کثیفه.
بعد خواستم با کامپیوتر امتحانش کنم با IMGBURN ازش ایمیج گرفتم سالم بود!!
مشکله از دستگاهه؟چون تازه خریدمش

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگه میشه لطفا جواب بدید ؟ یه دستگاه الایت واسه کسی گرفتم حالا که درایورش رو باز میکنم بعد بسته شدن اول موقع خوندن دیسک یه صدای خاصی مثل یه جیغ ریز میاد به نظرتون عادیه ؟ درضمن موقعی که بازیو رو هارد میزنی موقعی که کامل میره تو بازی لنز دیسک رو نمیخونه اما همین طور پشت سرهم یه صدای تق تق تق ریز میاد؟ مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چه قدره ؟ اگه میشه سریع جواب بدید

احتمالا مشکل شما از موتور لنز یا خوده لنز است که هزینه اش تا جایی که من می دونم بین 50 تا 130 تومان میشه.

من یه بازی رو وقتی اجرا میکنم با دیسک مشکلی نداره ولی وقتی میخوام نصب کنم رو 4 درصد میگه دیسک کثیفه.
بعد خواستم با کامپیوتر امتحانش کنم با IMGBURN ازش ایمیج گرفتم سالم بود!!
مشکله از دستگاهه؟چون تازه خریدمش

ممکن این نوع دیسک که استفاده می کنید به لنز دستگاه شما نمی خوره . ممکن با سرعت خیلی بالا رایت شده و این مشکل را داره. ممکن کیفیت دیسک بسیار پایین است. ممکن لنز دستگاه شما هنگام کپی خور کردنش صدمه دیده باشه. خوده من زمانی که دستگاهم را تازه خریدم فقط دیسک های Verbatim را خوب می خواند بقیه را بازی در میارد تا اینکه لنز دستگاه را عوض کردم. به نظر من بازی های دیگر را امتحان کنید یا از جایی دیگر بازی را تهیه کنید که کیفیت بهتری داشته باشه دیسک.

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
ممکن این نوع دیسک که استفاده می کنید به لنز دستگاه شما نمی خوره . ممکن با سرعت خیلی بالا رایت شده و این مشکل را داره. ممکن کیفیت دیسک بسیار پایین است. ممکن لنز دستگاه شما هنگام کپی خور کردنش صدمه دیده باشه. خوده من زمانی که دستگاهم را تازه خریدم فقط دیسک های Verbatim را خوب می خواند بقیه را بازی در میارد تا اینکه لنز دستگاه را عوض کردم. به نظر من بازی های دیگر را امتحان کنید یا از جایی دیگر بازی را تهیه کنید که کیفیت بهتری داشته باشه دیسک.

واچ داگز و هیتمن اینطورین چجوری بفهمم لنز دستگاه سالمه یا مشکل از رایت بازیاست؟

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
واچ داگز و هیتمن اینطورین چجوری بفهمم لنز دستگاه سالمه یا مشکل از رایت بازیاست؟

تنها راهش این است که شما بازی های دیگری که روی دیسک های دیگه رایت شده امتحان کنید. کلا لنز xbox خیلی ضعیف است و عمر کوتاهی هم داره.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من می خوام هاردمو فرمت کنم ولی اون کدشو ندارم.میشه بدونه اون کاری کرد؟(هارد برایه خودم نیست)

سریال نامر دستگاه را باید وارد کنید وارد seting شوید و system infromation را بزنید سریال دستگاه را از این قسمت بردارید.

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
سلام دوستان من یه مانیتور ال جی از سری IPS داشتم (22 اینچ )که پشتش ورودی HDMI داشت و ایکس باکسو با اون به مانیتور وصل کردم اما الان رزولوشن ای که اراعه میده انگار نه انگار 1080 هست لبه های آبجکت ها خیلی بریده بریده نشون داده میشه ...درصورتی که وقتی میرم تو DISPLAY SETTINGS کنسول رزولوشن رو 1080P هست و همچنین WIDE SCREEN مشکل از کجاست ؟ ممکنه بخاطر کابل HDMI باشه ؟؟؟

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
سلام. من یک کابل VGA‌گرفتم واسه ایکس باکس که کار میکنه و میزنم به مانتیور تصویر میده ولی یک جوریه و انگار پشت متن چند بار همون جوری تکرار میشه و تار میشه یه جور تاره. به چه دلیل اینجوریه؟‌ \:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سریال نامر دستگاه را باید وارد کنید وارد seting شوید و system infromation را بزنید سریال دستگاه را از این قسمت بردارید.
هارد برایه خودم نبوده یعنی قبلا با یه سریال نامبره دیگه اوکی شده.شما مطمئنی اینطوری درست میشه؟ چون باید خیلی چیزها رو پاک کنم.

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقا من یه تبدیل جک 2.5 به 3.5 میلیمتری گرفتم که از اون سوراخ پایین دسته هدفون رو بش وصل کنم . اما تست کردم جواب نداد . او تیک های مربوط به صدا هدست هم زدم اما نداشت راهی نیست درست شه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

شما اول باید ببینید اصلا مانیتور شما FullHD هست یا خیر. مدل مانیتور را اینجا هم بگید تا دوستان دیگه هم راهنمایی کنند. ممکن مانتیور شما اصلا قابلیت پخش 1080p را نداشته باشه و علاوه بر این خیلی از بازی های Xbox اصلا 1080 نیستند . البته نوع کابل و نویز اطراف هم در این قضیه دخیل است که ممکن تصویر قابل قبول را ارائه نده اما شما قبل از هرچیز اول اطلاعات مانتیورتون را بخوانید و بعد بازی که 1080 هست امتحان کنید و در نهایت برید سراغ کابل.

- - -ویرایش - - -

سلام. من یک کابل VGA‌گرفتم واسه ایکس باکس که کار میکنه و میزنم به مانتیور تصویر میده ولی یک جوریه و انگار پشت متن چند بار همون جوری تکرار میشه و تار میشه یه جور تاره. به چه دلیل اینجوریه؟‌ \:

کلا تبدیل های VGA همینطوری است شما از هر 100 تا کابلی که می گیری نسبت به قدرت ماینتورت و جنس کابل شاید یکدونش بدون مشکل تصویر را بهت بده. خیلی روی این تبدیل ها برای کیفیت خوب نمیشه حساب کرد.

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
کلا تبدیل های VGA همینطوری است شما از هر 100 تا کابلی که می گیری نسبت به قدرت ماینتورت و جنس کابل شاید یکدونش بدون مشکل تصویر را بهت بده. خیلی روی این تبدیل ها برای کیفیت خوب نمیشه حساب کرد.[/QUOTE]
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟‌ S:

- - -ویرایش - - -

کمک کنین تورو خدا

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
شما اول باید ببینید اصلا مانیتور شما FullHD هست یا خیر. مدل مانیتور را اینجا هم بگید تا دوستان دیگه هم راهنمایی کنند. ممکن مانتیور شما اصلا قابلیت پخش 1080p را نداشته باشه و علاوه بر این خیلی از بازی های Xbox اصلا 1080 نیستند . البته نوع کابل و نویز اطراف هم در این قضیه دخیل است که ممکن تصویر قابل قبول را ارائه نده اما شما قبل از هرچیز اول اطلاعات مانتیورتون را بخوانید و بعد بازی که 1080 هست امتحان کنید و در نهایت برید سراغ کابل.

- - -ویرایش - - -

کلا تبدیل های VGA همینطوری است شما از هر 100 تا کابلی که می گیری نسبت به قدرت ماینتورت و جنس کابل شاید یکدونش بدون مشکل تصویر را بهت بده. خیلی روی این تبدیل ها برای کیفیت خوب نمیشه حساب کرد.
عزیز سری IPS ال جی همشون Full HD هستن واتفاقا ال جی هم تو تبلیغاتش خیلی رو مناسب بودن مانیتور های این سری برای بازی مانور میده بخاطر همینه که من فک میکنم مشکل از کابله حالا اگه یه دونه از اون کابلایی که خود مایکروسافت
زده واسه XBOX بگیرم پس حل میشه مشکل ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر