سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

kiumarse

کاربر سایت
Dec 29, 2012
4
سلام خدمت دوستان
با عرض معذرت من یه سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد و من هم سردرگم موندم.
دوستان و اساتید عزیز
من یه دستگاه اسلیم 250 گیگ خریدم دادم به یه تعمیرکار واسم جی تگش کرد یه مدت همه بازی ها رو میخوند تا اینکه بازی tomb raider رو اجرا نکرد بردمش واسه همون تعمیر کار گفت برنامه ایی که روش ریختم رو دستکاری کردی بعد 50 هزار گرفت یه فری استایل ریخت رو دستگاه و گفت حالا میتونی بازی ها رو روی هارد بریزی بعدش یه مدت دستگاه بی مشکل کار میکرد تا یهو کلا از کار افتاد و بازی هایی که رو هارد بود پاک شد و فقط یکیش که بازی shift هستش موند و الان فقط و فقط همون بازی اجرا میشه و هیچ دیسکی رو نمیخونه و error میده .
لطفا راهنمایی کنین اگه خودم با فایل هایی که توی سایت هستش اپدیت کنم مشکل حل میشه؟
چه قسمت هایی رو آپدیت کنم؟
اگه اپدیت کنم دستگاه خراب نمیشه؟
جی تگش از بین نمیره؟

ظاهرا هرچند بار هم که بپرسم کسی از دوستان حاضر به کمک و راهنمایی نیست.
چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

تورو خدا راهنمایی کنین
کسی از دوستان میتونه شماره تلفن بده مزاحمش بشم؟
واقعا موندم

FCO

کاربر سایت
May 24, 2010
127
نام
Behzad
سلام
ما واسه اواین بار خواستیم خودمون یه بازی برا ایکس باکس دانلود کنیم و رایتش کنیم
همه جور اموزشی هم خودنم ولی حین کار این اررور رو داد
آپلود عکس » مشاهده تصویر » capture.jpg
حالا چیکار کنم؟؟کجارو اشتباه کردم؟؟

[h=2]آموزش کامل رایت بازیها به دو روش 97% و 100%[/h]

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
بازی cod ghosts را خریدم hd content موجود در dvd2 را نصب کردم ولی وقتی دیسک اول را در دستگاه گذاشتم تا بازی کنم در اولین پخش cutscene ارور تمیز نبودن دیسک را داد در حالی که وقتی بازی را پس دادم فروشنده خودش بازی رو امتحان کرد و توانست بدون مشکل بازی را اجرا کند.

مشکل از کجاست؟

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
با سلام دوستان. يه مشكل خيلي بد با كنسولم پيدا كردم :
مدل كنسولم اسليم ٢٥٠ گيگ هست.
مشكل اينجاست جديدا هر بازي ميذارم اول تو reading ميمونه كه بايد دستگاه رو چند ساعتي خاموش كنم بعد روشن كنم كه وقتي دوباره امتحان ميكنم بازي رو ميشناسه اما وقتي play ميزنم متاسفانه دستگاه هنگ ميكنه !

حتي چندباري هم وسط بازي هنگ كرده !

البته بايد بگم اين مشكل رو با بازي هاي كينكتي و همينطور gta v بيشتر تجربه كردم.
خودم احتمال ميدم چون تو بازي gta v از ديسك دوم استفاده ميكنم و درايور صداي خر خر ميكنه باعث شده اينجوري بشه !
به نظرتون چيكار كنم ؟؟

Sent from my iPhone 4s IOS 7.0.4 using Tapatalk ... Royal_Star

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مشكل اينجاست جديدا هر بازي ميذارم اول تو reading ميمونه كه بايد دستگاه رو چند ساعتي خاموش كنم بعد روشن كنم كه وقتي دوباره امتحان ميكنم بازي رو ميشناسه اما وقتي play ميزنم متاسفانه دستگاه هنگ ميكنه !

خودم احتمال ميدم چون تو بازي gta v از ديسك دوم استفاده ميكنم و درايور صداي خر خر ميكنه باعث شده اينجوري بشه !
به نظرتون چيكار كنم ؟؟

فکر می کنم با توصیفاتی که انجام دادین از موتور لنز باشه.یا خشک شده یا کثیف است اگر با این ها برطرف نشه باید عوض بشه

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
فکر می کنم با توصیفاتی که انجام دادین از موتور لنز باشه.یا خشک شده یا کثیف است اگر با این ها برطرف نشه باید عوض بشه

اگر به گفته شما لنز كثيف يا خشك شده باشه چطور ميشه رديفش كرد ؟؟ بايد كنسول باز بشه ؟؟ بدون بازكردن ميشه كاري كرد ؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگر به گفته شما لنز كثيف يا خشك شده باشه چطور ميشه رديفش كرد ؟؟ بايد كنسول باز بشه ؟؟ بدون بازكردن ميشه كاري كرد ؟؟

نه متاسفانه باید حتما باز بشه ،شما زمانی که بازی را می زاری و گیر می کنه صدایی از رامت میاد یا نه؟یا مثلا زمانی که داره می خوانه دیسک را یک صدایی شبیه به سوت ازش بیرون نمیاد که آزار دهنده باشه؟!

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
نه متاسفانه باید حتما باز بشه ،شما زمانی که بازی را می زاری و گیر می کنه صدایی از رامت میاد یا نه؟یا مثلا زمانی که داره می خوانه دیسک را یک صدایی شبیه به سوت ازش بیرون نمیاد که آزار دهنده باشه؟!

اولش که بازی رو میذاری یه صدایی میاد که بعدش تو داشبورد میزنه PLAY GAME اما عکس بازی پس زمینه نیست و می دونین که اگه عکس بازی پس زمیه همین PLAY GAME نباشه بازی اجرا نمیشه !! البته برای من اینجوریه !!
هیچ صدای آزاردهنده ای هم موقع گیر کردن بازی نداره ...

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
بازی cod ghosts را خریدم hd content موجود در dvd2 را نصب کردم ولی وقتی دیسک اول را در دستگاه گذاشتم تا بازی کنم در اولین پخش cutscene ارور تمیز نبودن دیسک را داد در حالی که وقتی بازی را پس دادم فروشنده خودش بازی رو امتحان کرد و توانست بدون مشکل بازی را اجرا کند.

مشکل از کجاست؟

داداش بازی برنر نیست. لنز دستگاه شما کمی ضعیف هست برای همین نمی تونه بازی رو بخونه و روی cache دستگاه شما هم هیچ اطلاعاتی از بازی نیست که بخواد بازی رو راحت بشناسه و بخونه. مغازه دارا اول یه بازی سالم امتحان می کنن تو دستگاه هاشون تا اطلاعات بره روی cache دستگاه هاشون تا یکی که مثل شما وارد مغازه شد و گفت خراب هست سریع امتحان کنن و با اطلاعاتی که روی cache دستگاه دارن بازی رو اجرا کنن و بگن نه مشکلی نداره تا نه پول برگردونن نه یه دیسک جدید به شما بدن.
برو بش بگو بازی که دادی درست، اما یه دیسک دیگه بده تا امتحان کنم بعد بر می گردونم. اگه نداد حتما یه ریگی به کفشش هست.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام خدمت دوستان
با عرض معذرت من یه سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد و من هم سردرگم موندم.
دوستان و اساتید عزیز
من یه دستگاه اسلیم 250 گیگ خریدم دادم به یه تعمیرکار واسم جی تگش کرد یه مدت همه بازی ها رو میخوند تا اینکه بازی tomb raider رو اجرا نکرد بردمش واسه همون تعمیر کار گفت برنامه ایی که روش ریختم رو دستکاری کردی بعد 50 هزار گرفت یه فری استایل ریخت رو دستگاه و گفت حالا میتونی بازی ها رو روی هارد بریزی بعدش یه مدت دستگاه بی مشکل کار میکرد تا یهو کلا از کار افتاد و بازی هایی که رو هارد بود پاک شد و فقط یکیش که بازی shift هستش موند و الان فقط و فقط همون بازی اجرا میشه و هیچ دیسکی رو نمیخونه و error میده .
لطفا راهنمایی کنین اگه خودم با فایل هایی که توی سایت هستش اپدیت کنم مشکل حل میشه؟
چه قسمت هایی رو آپدیت کنم؟
اگه اپدیت کنم دستگاه خراب نمیشه؟
جی تگش از بین نمیره؟

ظاهرا هرچند بار هم که بپرسم کسی از دوستان حاضر به کمک و راهنمایی نیست.
چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

تورو خدا راهنمایی کنین
کسی از دوستان میتونه شماره تلفن بده مزاحمش بشم؟
واقعا موندم

آموزش های امضای من را بخوان

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
داداش بازی برنر نیست. لنز دستگاه شما کمی ضعیف هست برای همین نمی تونه بازی رو بخونه و روی cache دستگاه شما هم هیچ اطلاعاتی از بازی نیست که بخواد بازی رو راحت بشناسه و بخونه. مغازه دارا اول یه بازی سالم امتحان می کنن تو دستگاه هاشون تا اطلاعات بره روی cache دستگاه هاشون تا یکی که مثل شما وارد مغازه شد و گفت خراب هست سریع امتحان کنن و با اطلاعاتی که روی cache دستگاه دارن بازی رو اجرا کنن و بگن نه مشکلی نداره تا نه پول برگردونن نه یه دیسک جدید به شما بدن.
برو بش بگو بازی که دادی درست، اما یه دیسک دیگه بده تا امتحان کنم بعد بر می گردونم. اگه نداد حتما یه ریگی به کفشش هست.

دیسک را با یه دیسک دیگه هم عوض کردم ولی بازم همینطوری میشه !
چیزی که باعث تعجب من شده اینه که بقیه بازی ها را خوب اجرا میکنه فقط با گوست مشکل داره !

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

به نظرتون چيكار كنم ؟؟

ایکس باکس جی تگ داشتی؟

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام.دوستان دیروز خواستم ایکس باکسمو روشن کنم که به مشکل قرمز شدن آداپتور کنسول مواجه شدم..بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟؟ایکس باکس من الیت 120گیگ هستش..​

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من قبلن باکنسولم ور رفته بودم وقتی خاموش میشه میره رو standby،الان هرچی دنباله اون جایی که میشد تغییرش داد میگردم پیدا نمی کنم،یکی راهنمایی کنه کجا میشه تغییر داد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر