سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

apple.center

کاربر سایت
Jul 28, 2013
2
با سلام
xbox من صفحش صفید شده بود این ارور رو میداد
cant read the update from the disc. please reinsert the disc to if the problem presist . visit www.xbox.com/support

status code: 22FB - 351F - B800 - 0F00 - C000 - 0013

که با ریختن اپدیت درست شد اما الا هیچ بازی رو اجرا نمی کنه ممنم میشم راهنماییم کنید

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
با سلام
xbox من صفحش صفید شده بود این ارور رو میداد
cant read the update from the disc. please reinsert the disc to if the problem presist . visit www.xbox.com/support

status code: 22FB - 351F - B800 - 0F00 - C000 - 0013

که با ریختن اپدیت درست شد اما الا هیچ بازی رو اجرا نمی کنه ممنم میشم راهنماییم کنید
احتمالا کپی خور دستگاه شما پریده و باید دوباره کپی خورش کنید.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
با سلام خدمت دوستان
من يه ايكس باكس اسليم دارم هر ديسكي ميزارم توش ارور ريجن كد ميده
ممنون ميشم راهنمايي كنيد؟

دستگاهتون رو احتمالا از چین یا همچین جایی خریدین و ریجن دستگاهntsc هستش...و به دلیل اینکه بازیهای توی بازار اکثرا pal هستن دستگاهتون نمیتونه اجراشون کنه و باید ریجن free یاهمونntscشون رو پیدا کنید.
راه های دیگه هم هست مثل اینکه دستگاه رو JTAG کنید یا بدین به یک تعمیرکار وارد که ریجن کنسول رو براتون عوض کنه:D

MexPaH

کاربر سایت
Nov 26, 2010
56
نام
mehran
دستگاهتون رو احتمالا از چین یا همچین جایی خریدین و ریجن دستگاهntsc هستش...و به دلیل اینکه بازیهای توی بازار اکثرا pal هستن دستگاهتون نمیتونه اجراشون کنه و باید ریجن free یاهمونntscشون رو پیدا کنید.
راه های دیگه هم هست مثل اینکه دستگاه رو JTAG کنید یا بدین به یک تعمیرکار وارد که ریجن کنسول رو براتون عوض کنه:D

اگه بخوا بدم تغيير ريجن كنن چقدر هزينش ميشه ؟

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
اگه بازی دنس سنترال ال تی 2 هست مشکلی ایجاد نمیکنه.بد ترین اتفاق از نظر من بن شدن هست چون خودم 4 سال یه الایت داشتم هیچ ایرادی پیدا نکرد.برا اینکه داشبورد رو ببری پایین فک کنم بیرون این کارو بکنن ولی چرا میخوای ببریش پایین؟:|
برا رایت بازی هم تاپیک مخصوص به خودش پست بزار زود تر به جواب برسی.
اگر به
13599 ببرم بلا استثنا همه بازی عارو میخونه:)

apple.center

کاربر سایت
Jul 28, 2013
2
احتمالا کپی خور دستگاه شما پریده و باید دوباره کپی خورش کنید.

سلام ممنون از راهنماییتون چطور باید این کارو بکنم میخوام خ.دم این کارو بکنم به هیچ وجه حوصله تمیرگاه بردن ندارم چون من شهرستانم و اینجا هیچکس ازین کارا نمی کنه ممنون میشم به من که یه جایه پرت زندگی میکنم کمک کنید

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام ممنون از راهنماییتون چطور باید این کارو بکنم میخوام خ.دم این کارو بکنم به هیچ وجه حوصله تمیرگاه بردن ندارم چون من شهرستانم و اینجا هیچکس ازین کارا نمی کنه ممنون میشم به من که یه جایه پرت زندگی میکنم کمک کنید
فکر نمی کنم کار راحتی باشه و منم دادم بیرو نواسم این کارو کرده ولی رو نت بگردی فکر کنم آموزشش هست

behzad1356

کاربر سایت
Jun 22, 2012
6
نام
بهزاد
دوستان باطری مناسب دسته 360 چند میلی آمپر باید باشه؟

من با باطری 2450 میلی آمپری Energizer بازی میکنم. بسیار عالیه و مدت زمان زیادی شارژ نگه می داره. تقریبا 2 سال هست که دارم و هر چند هفته یکبار شارژ می کنم.

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
سلام دوستان پیغام failed to authorize disc برا چیه؟امروز بعد مدت ها ایکس باکس رو تعمیر کردم وقتی بازی MW3 رو گذاشتم بازی اجرا میشد بعد از یکم این پیغام میومد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

پ.ن:با پاک کردن بازی از رو هارد مشکل حل شد.
Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 4 Beta

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان پیغام failed to authorize disc برا چیه؟امروز بعد مدت ها ایکس باکس رو تعمیر کردم وقتی بازی MW3 رو گذاشتم بازی اجرا میشد بعد از یکم این پیغام میومد.نصب هم کردم فایده نداشت.ممنون میشم راهنمایی کنید.

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 4 Beta
وقتی این ارور میاد بازی رو در بیا با ذگمه ی ایجکت اگه اوکی رو بزنی کنسول ریست میشه

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,619
نام
محسن
دوستان سلام من لنز ایکس باکسم مشکل پیدا کرده‌‌‌ الان قیمت لنز چنده مثل این که الان لنز تو بازار خیلی کم پیدا میشه من کجا میتونم تعویضش کنم:confused:

Sent from my 998 using Tapatalk 2

boyofwar

کاربر سایت
Oct 11, 2011
25
نام
محمد كرمي
سلام بعضی وقتا xbox درس سیو نمیکنه یعنی کلی میرم جلو ولی سیو نمکنه تو بازی های dishonored و
Bioshock Infinite این بلا سرم امده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر