سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام بعضی وقتا xbox درس سیو نمیکنه یعنی کلی میرم جلو ولی سیو نمکنه تو بازی های dishonored و
Bioshock Infinite این بلا سرم امده

به خاطر تاریخ هست و اینکه احتمالا کنسول رو از برق میکشید و تاریخ ریست میشه به 2005

boyofwar

کاربر سایت
Oct 11, 2011
25
نام
محمد كرمي
حالا چیکار کنم که درست شه در ضمن بازیه دد پول گزاشتم اصلا سیو نمی کرد میگفت حافضه پره درصورتی که حافضه کاملا خالیه

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
دوستان ، من وقتی روشن میکنم دستگاه رو نمیتونه دسته بی سیم رو شناسایی کنه و تصویری هم نمیده.............هیچ چیزی هم در مورد چراع ها داده نمیشه

amir_fo

کاربر سایت
Jul 31, 2013
2
سلام دوستان
یه مشکلی چند روز برام پیش اومد
اصلا هیچ بازی اجرا نمیشه,وقتی cd میذارم تو دستگاه انگار نه انگار مینویسه open tray
مشکلش چیه؟؟لطفا راهنماییم کنین

آخرین ویرایش:

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,621
نام
محسن
سلام دوستان
یه مشکلی چند روز برام پیش اومد
اصلا هیچ بازی اجرا نمیشه,وقتی cd میذارم تو دستگاه انگار نه انگار مینویسه open tray
مشکلش چیه؟؟لطفا راهنماییم کنین

دوست عزیز احتمالا لنز درایو شما مثل مال من عمرشو کرده باید به فکر تعویض لنز باشید.

Sent from my 998 using Tapatalk 2

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
اقا مشکل از کجاس ؟ باتری دسته هر دو روز تمام میشه . باتری نو میزارم توش اوایل خوب کار میکنه ولی بعد از دو روز دسته هی خاموش میشه . مشکل از باتری هست یا کلان دسته مصرفش زیاده ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا مشکل از کجاس ؟ باتری دسته هر دو روز تمام میشه . باتری نو میزارم توش اوایل خوب کار میکنه ولی بعد از دو روز دسته هی خاموش میشه . مشکل از باتری هست یا کلان دسته مصرفش زیاده ؟

شما دو تا باطری سونی درست حسابی شارژی بگیر راحت بالای 30 ساعت بهت شارژ می ده.CyberEnergy ها بیگر.اگر ایران هستی برو از ایران رهجو سونی خرید کن که اورجینال باشه.

behzad1356

کاربر سایت
Jun 22, 2012
6
نام
بهزاد
بچه ها سلنگ
این بیلبیلک دسته هست که توش باطری قرار میگیره ! خب؟ :D این ضامنش برای من شل شده برا همین باطری کانکت نمیشه به دسته ! و الان من در آمپاس شدید قرار دارم !! آمپــــاساااا !
خواستم ببینم کجا برم یه دونه دیگه ازینا بخرم؟ ینی یه تعمیراتی درست حسابی کجاس؟ توپخونه گیر میارم؟ آخه جاهای دیگه فک کنم خودشونو لوس کنن بگن تعمییر نمیکنیم که یه دسته دیگه ازشون بخرم :-؟؟ هوم؟

سلام. داشتم تو اینترنت در مورد باطری جستجو می کردم که به این راه حل برای مشکل شما رسیدم. به امتحانش می ارزد. به لینک زیر مراجعه کنید.
http://www.instructables.com/id/Improvised-Xbox-360-AA-Battery-Pack

تو همین تاپیک چند وقت پیش مطرح شده بود که با پخش آهنگ از روی کنسول میشه بازی هایی رو که برنرمکس نیست روی هارد نصب کرد و بدون مشکل بازی کرد.
من هم امتحان کردم و الحمدلله تا الان هر چی بازی بوده با این روش بازی کردم.:bighug:
منتها ترسم از آپدیت جدید داشبورد هست که نکنه مایکروسافت این سوراخ رو بسته باشه.:-s
ورژن داشبورد من 2.0.16197.0 است.
می خوام بدونم کسی ورژن جدید تر از من مثل 2.0.16202.0 یا 2.0.16203.0 یا 2.0.16529.0 رو آپدیت کرده که تست کنه ببینه هنوزم میشه با آهنگ بازی هایی که روی هارد نصب شده اند رو اجرا کرد؟^:)^
دو تا بازی دارم که آپدیت جدید رو می خواد
1 - Remember Me
2 - Army of Two The Devils Cartel

کسی کنسولش رو آپدیت نکرده؟ تا امتحان کنه؟

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من یه کنسول جدیدا گرفتم ، چند روز اول خوب بود اما الان تو بازیا هنگ میکنه چیکار کنم؟ همیشه از این ایکس باکس بدم اومده اه

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من یه کنسول جدیدا گرفتم ، چند روز اول خوب بود اما الان تو بازیا هنگ میکنه چیکار کنم؟ همیشه از این ایکس باکس بدم اومده اه

ایکس باکس که سهله,ابر کامپیوتر خراب هم بهت انداخته بشه ازش متنفر میشی!
ربطی به خوده ایکس باکس بودن و پلی بودن نداره.برو یقه فروشنده که دستگاه خراب بهت انداخته رو بگیر.(البته اگه واقعا فروشنده ای در کار هست!)وگرنه اینجا همه بچه ها کنسولشون عین بولدوزر کار میکنه مشکلی هم نیست

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

دقیقا حق با karamooz است کلا این فروشنده ها عادت کردن جنس خراب بدن دست ملت و پرویی هر چه تمام تر تقصیر می اندازن گردن خریدار.من جای شما بودم می رفتم سراغ فروشنده و به هیچ عنوان زیر بار تعمییر و درست کردن نمی رفتم تا یک دستگاه نو نمی گرفتم.

king s

کاربر سایت
Aug 6, 2013
3
سلام . میخواستم بپرسم هارد اکسترنال Seagate u3 که usb 3.0 هست به 360 میخوره ؟ سوکت هاش سازگاری داره ؟ کسی هست تست کرده باشه ؟ ممنون میشم توضیح بدید . سپاس .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر