سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
دوستان امروز من رفتم 360خریدم و فروشنده بازی برای من امتحان کرد
ولی الان من هر بازی جدید که میزارم مثل دویل می کرای و فار کرای و هیتمن و هیلو4 رو میگه دیسک کثیفه و اجرا نمیکنه
اخه چرا (slim 250g liton)

تو رو خدا راهنمایی کنید:((

اگه پست منو بالاتر خونده باشی میبینی منم همچین داستانی دارم من یه چیز جدید کشف کردم و اونم اینه که وقتایی که شروع میکنه به گیر دادن اینکه دیسک کثیفه دستگاه رو از برق بکش 5 دقیقه بعدش بزن واسه من جواب داده حالا جریان چیه منم نمیدونم

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
کسی میدونه من بیشتر بازی هام یجور لگ داره مثلا یکم خیلی کم کنده کسی میدوته چرا؟
مثل حالتی که رم کامپیوتر ضعیف باشه!

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
اقا یکی منو راهنمائی کنه چه خاکی به سرم بریزم من همچنان مشکل کثیفی دیسک رو دارم اما خیلی جالبه اگه وقتی این ارور رو میده 10 دقیقه خاموش کنم دستگاه رو بعدش روشن کنم درست میشه ایراد از چیه؟ لنزم خراب شده؟ اخه من 4 ماه نیست دستگارو خریدم تازه سرجمع حساب کنیم به اندازه ی یه ماهم روشن نبوده

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
میشه منظورتو وازه تر بگید دوست عزیز؟؟؟؟
خودمم دقیقا نمیدونه بهش میگن چی -این حالت مثلا ساختمونا تار هستن یا ناپدیدن یهو ظاهر میشن.بعد بازی کنده .مخصوصا ویدیو های داستانی بازی .
شما حالتی داشتی که با یک رم ضعیف یک بازی قوی رو اجرا کنی ؟همون حالت

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
اقا یکی منو راهنمائی کنه چه خاکی به سرم بریزم من همچنان مشکل کثیفی دیسک رو دارم اما خیلی جالبه اگه وقتی این ارور رو میده 10 دقیقه خاموش کنم دستگاه رو بعدش روشن کنم درست میشه ایراد از چیه؟ لنزم خراب شده؟ اخه من 4 ماه نیست دستگارو خریدم تازه سرجمع حساب کنیم به اندازه ی یه ماهم روشن نبوده

ببین دوست عزیز به احتمال زیاد CD هات نامرقوب هستند و شما هم تو این مدت بازی ها را بدونه INESTAL کردن بازی کردی و لنز دستگاهت ضعیف شده.
شما بایستی بازی زمانی که تمیز هست با زدن دکمه ابی بازی را روی هارد نصب و بعد اجرا کنید تا کمتر از لنز کنسول استفاده بشود.
اگر تهویه کنسول هم درست عمل نکنه احتمال اینکه CD را نخونه هست.
بهترین راه اگر کنسول شما لنز سی دی رمش خراب شده و شما از LIVE استفاده نمیکنید جیتاک و اجرای بازیها از روی هارد و بدونه CD هست.

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
ببین دوست عزیز به احتمال زیاد CD هات نامرقوب هستند و شما هم تو این مدت بازی ها را بدونه INESTAL کردن بازی کردی و لنز دستگاهت ضعیف شده.
شما بایستی بازی زمانی که تمیز هست با زدن دکمه ابی بازی را روی هارد نصب و بعد اجرا کنید تا کمتر از لنز کنسول استفاده بشود.
اگر تهویه کنسول هم درست عمل نکنه احتمال اینکه CD را نخونه هست.
بهترین راه اگر کنسول شما لنز سی دی رمش خراب شده و شما از LIVE استفاده نمیکنید جیتاک و اجرای بازیها از روی هارد و بدونه CD هست.

دستگاه من 4 گیگه باید هارد بخرم واسش؟

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

راستی من واقعا فرق این جیتگ با نوع های دیگه ی کپی خور شدن رو نمیدونم میشه یه توضیحی بدید؟ من بدم نمیاد لایو بازی کنم اما نمیدونم چجوری باید کانکت شد به سرورش کلا حالا اگه جیتگ کنم بعدا پشیمون شم راهی واسه برگشت هست؟

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
دستگاه من 4 گیگه باید هارد بخرم واسش؟

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

راستی من واقعا فرق این جیتگ با نوع های دیگه ی کپی خور شدن رو نمیدونم میشه یه توضیحی بدید؟ من بدم نمیاد لایو بازی کنم اما نمیدونم چجوری باید کانکت شد به سرورش کلا حالا اگه جیتگ کنم بعدا پشیمون شم راهی

اگر جی تاک نکنی و بخوای از هارد استفاده کنی باید هارد مخصوص ایکس باکس را بگیری ولی با جیتاک میتونی از هارد usb هم استفاده کنی درست مثل پلی 3
قیمت جی تاک هم حدود 70 هزار میشه.
جی تاک یه برد و نرم افزار ها مربوط به خودش را داره و بعد از نصب برد و اپدیت بازیها بدونه cd اجرا میشند و هم سریعتر بازی لود میشه هم کنسول از لحاظ سخت افزاری کمتر داغ میکنه.
Live هم با کنسولهای کپی احتمال بن شدن و شناسایی از طرف شرکت ماکرو سافت را داره.من 2 تا کنسول دارم یکیش را جیتاک کردم اون یکی را هم میخوام بدم جیتاک کنم.حتی بازی را از روی فلاش هم به بهترین حالت اجرا میکنه.

آخرین ویرایش:

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
اگر جی تاک نکنی و بخوای از هارد استفاده کنی باید هارد مخصوص ایکس باکس را بگیری ولی با جیتاک میتونی از هارد usb هم استفاده کنی درست مثل پلی 3
قیمت جی تاک هم حدود 70 هزار میشه.
جی تاک یه برد و نرم افزار ها مربوط به خودش را داره و بعد از نصب برد و اپدیت بازیها بدونه cd اجرا میشند و هم سریعتر بازی لود میشه هم کنسول از لحاظ سخت افزاری کمتر داغ میکنه.
Live هم با کنسولهای کپی احتمال بن شدن و شناسایی از طرف شرکت ماکرو سافت را داره.من 2 تا کنسول دارم یکیش را جیتاک کردم اون یکی را هم میخوام بدم جیتاک کنم.حتی بازی را از روی فلاش هم به بهترین حالت اجرا میکنه.

خوب اینجور که میگی شما بهترین کار جیتاگه چون اگه برم لنز عوض کنم 1ماه دیگه باز خراب میشه حالا شما جاییرو میشناسی ترو تمیز اینکارو انجام بدن که بیام خونه راضی باشم نه اینکه هی فحش بدم به خودم؟

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
خوب اینجور که میگی شما بهترین کار جیتاگه چون اگه برم لنز عوض کنم 1ماه دیگه باز خراب میشه حالا شما جاییرو میشناسی ترو تمیز اینکارو انجام بدن که بیام خونه راضی باشم نه اینکه هی فحش بدم به خودم؟

شما اگه اصفهانی بودید بله سراغ دارم که یه روزه دستگاهت را جیتاک میکنه.شما پولی که واسه تعویض لنز میخوای بدی را بده واسه جیتاک.
بازیهات را هم با برنامه های مختلف میتونی با pc کپی کنی روی هارد یا فلاش و بعد بزنی به کنسول و حالشو ببری.

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
شما اگه اصفهانی بودید بله سراغ دارم که یه روزه دستگاهت را جیتاک میکنه.شما پولی که واسه تعویض لنز میخوای بدی را بده واسه جیتاک.
بازیهات را هم با برنامه های مختلف میتونی با pc کپی کنی روی هارد یا فلاش و بعد بزنی به کنسول و حالشو ببری.

نه اصفهانی نیستم حاضرم هزینه هم بکنم اما انتظار یه چیز خوب دارم که این اعصاب خوردیام تموم بشه خوب شما اینجاییرو که میگی بی زحمت پ.خ بکن

بعد یه سوالی کلا الان من هارد خود ایکس باکسو بگیرم بهتره یا نه؟ منظورم وقتیه که جیتگ میشه

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
نه اصفهانی نیستم حاضرم هزینه هم بکنم اما انتظار یه چیز خوب دارم که این اعصاب خوردیام تموم بشه خوب شما اینجاییرو که میگی بی زحمت پ.خ بکن

بعد یه سوالی کلا الان من هارد خود ایکس باکسو بگیرم بهتره یا نه؟ منظورم وقتیه که جیتگ میشه

مطمعنا هارد خود ایکس باکس بهتره ولی چون قیمت بالا و حجم کمتری داره به صرفه نیست.من خودم بازیها را از روی فلاش هم اجرا کردم و بدونه هیچ مشکلی و خیلی سریعتر از cd هم اجرا شد.
اکثرا برد تو اصفهان و شهر های دیکه از لحاظ سخت افزاری یکی هست و همه تعمییر کارها همون برد را میزارند شما تو شهر خودت هم بگردی یه جا را پیدا میکنی جیتاک کنه.
من تلفن و ادرس یکی را پخ میکنم میتونی هر سوالی در رابطه با جیتاک داری را ازش بکنی.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
یکی ما رو راهنمای میکنه؟ایا درایوBenQدستگاه فت به LT3ابدیت میشه یا نه؟با تشکر
میشه زود جواب بدید.........................

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
خودمم دقیقا نمیدونه بهش میگن چی -این حالت مثلا ساختمونا تار هستن یا ناپدیدن یهو ظاهر میشن.بعد بازی کنده .مخصوصا ویدیو های داستانی بازی .
شما حالتی داشتی که با یک رم ضعیف یک بازی قوی رو اجرا کنی ؟همون حالت

درایو کنسولت شاید خرابه. در چه بازهایی اینطوریه؟؟؟
در بازیهای ارجینال هم همین طوره؟؟

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام
امروز وسط فیفا 13 ارور دیسک داد اومد بیرون حالا هر بازی میزارم به غیر چند تا استثنا مثل Call Of Duty 3;فن دستگاه صدا های عجیب غریب در میاره و بازی اجرا نمیشه.مشکل از چیه؟!
مدیران لطفا پاک نکنید:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر