سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با تشکر از شما ولی این بازی ها برنر مکس هستند...امکان نداره مشکل از LT باشه آخه از وقتی LT3 ریختم ایطوری شود بعد اگه جای خوبی برای خرید اینترنتی میدونید به من پ خ کنید(تهران هستم البته)

100 درصد پس بازیتونو بد رایت کردن . چون اکثرا بلد نیستن برنرمکس رایت کنن و یه سرچ کوچیک تو گوگل بزنین برا خرید برنرمکس پره سایت زیاد اینجا بگم اخطار میدن ناظمین محترم .

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
سلام به همه ی بچه های گل بازی سنتر
پیشاپیش از مدیران سایت عذر میخوام من این سوال رو یه جای دیگه هم پرسیدم اما بعدش این تاپیک رو دیدم فکر کنم اینجا زودتر جواب بگیرم باز هم بنده رو ببخشید ...^:)^
بنده مصرف کننده هستم و به هیچ وجه توی کار فروش بازی و این چیزا نیستم فقط میخوام برای مصرف خودم توی خونه مشکلم رو حل کنم امیدوارم کمکم کنید چند روزی هست دارم مطالب مفید سایت رو میخونم اما باز هم نیاز به کمک دارم ...
1- اینکه روش موزیک واقعا روی همه ی بازی جواب میده؟ البته اینم بگم تا بحال خودم به شخصه هر چی رو امتحان کردم مشکلی نداشتم اما اینو بیشتر برای بازی های جدید میگم مثل اساسین یا فارکرای یا کالاف
2- من اساسین و فارکرای رو از سایت دانلودها دانلود کردم حالا میخوام رایتش کنم چند تا سوال برام پیش اومده : اینکه اگه 97% رایت کنم حله یا باید 100% رایت بشه ( 97% رایت کنم بعد با روش موزیک یا اینچیزا بازی رو روی هارد نصب کنم مشکلی پیش نمیاد البته اینم بگم اصلا آنلاین بازی نمی کنم )
3- دی وی دی رایتر من اچ پی 1270 آر هستش میشه فریمورش رو آپدیت کنم برای رایت بازی های برنرمکس یا نه ؟ ( آخه اچ پی 1270 آی جز لیست بود اما مال من نبود )
4- دی وی دی 9 ندارم میخوام بخرم بهترین مارک چیه و از کجا میشه مارک اصلیش رو شناخت ؟
5- از روش برنامه BurnerMAX Payload Tool میشه رایت برنرمکس کرد اگه آره کسی امتحان کرده ببینه مشکلی پیش میاد یانه ؟
6- و سوال آخر : تنظمات برنامه Imgburn رو باید روی چه چیزی بزارم برای رایت بازی مثل اینکه دیفالتش خوب نیست ؟
پیشاپیش از کسانی که بنده را راهنمایی می کنند ممنون و سپاسگذارم ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مدتی پیش برای باردوم بازی Dead Space 2 رو شروع کردم . به اواسط بازی رسیده بودم . از طریق منوی Xbox Live وصل شدم به شبکه و صفحه مخصوص بازی در Live و بعد ازاینکه Xbox رو خاموش کردم و مجدد روشن کردم ، دیدم Save های بازی ازبین رفته ! کلی زحمت کشیدم برای بار دوم و کلی ارتقا و ....

حالا سوالم اینه که Save ها چی شدن ؟! کجا رفتن !؟ ایا مشکل از هارد Xbox هست ؟ راهی برای ریکاوری هارد Xbox 360 وجود داره ؟
خلاصه هر کسی این مشکل رو تجربه کرده و راه حلی براش داره لطفا بهم بگه که بدجوری به فاک رفتیم .:d

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
بچه ها من یه چند تا سوال دارم من 1.5 سال پیش که lt3 اومد دادم دستگاه رو بیرون که آپدیت کنه (تو توپخونه پاساژ شیرازی طبقه پایین((سه چهار تا جونن)) )زد dvdkey دست گاه رو پروند. من هم که اهل درگیری نبودم سپردیمش به خدا.

دستگاه من نیمه دوم 2006 هستش تا الان 3 چراغ نشده درایوش سامسونگه و الان درایورش قسمت جایگاه دیسکش شکسته.

سوالم اینه اگر بدم بیرون میتونه یه lit-on بندازه و dvdkey رو با دستگاه مچ کنه یا نه ؟ چون دستگاه کاملا سالمه و فقط درایورش خراب شده.

چگونه میشه یه دستگاهی که dvdkey پاک شده رو یرگردوند هیچ آموزشی من ندیدم و فقط آموزش هایی بود که نشون میداد چطوری dvdkey دستگاه رو بدست بیاری برای ریختن آپدیت .

ولی برای چگونه برگردوندن درایوی که dvdkeyش پاک شده و میخوای بدست بیاری چیزی نبود .

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بچه ها من یه چند تا سوال دارم من 1.5 سال پیش که lt3 اومد دادم دستگاه رو بیرون که آپدیت کنه (تو توپخونه پاساژ شیرازی طبقه پایین((سه چهار تا جونن)) )زد dvdkey دست گاه رو پروند. من هم که اهل درگیری نبودم سپردیمش به خدا.

دستگاه من نیمه دوم 2006 هستش تا الان 3 چراغ نشده درایوش سامسونگه و الان درایورش قسمت جایگاه دیسکش شکسته.

سوالم اینه اگر بدم بیرون میتونه یه lit-on بندازه و dvdkey رو با دستگاه مچ کنه یا نه ؟ چون دستگاه کاملا سالمه و فقط درایورش خراب شده.

چگونه میشه یه دستگاهی که dvdkey پاک شده رو یرگردوند هیچ آموزشی من ندیدم و فقط آموزش هایی بود که نشون میداد چطوری dvdkey دستگاه رو بدست بیاری برای ریختن آپدیت .

ولی برای چگونه برگردوندن درایوی که dvdkeyش پاک شده و میخوای بدست بیاری چیزی نبود .

دستگاه شما نیاز به rgh داره که بوت شدن این دستگاه ها برای صفحه xell فاجعه هست به هرحال هزینه این کار میشه 60 الی 80 تومان داریو هم الان تو مایه های 120 هست که بنظرم بصرفه نیست!! کلا بیخیال شو یک دستگاه نو بخر جون این همه هزینه میکنی دستگاه بزودی خراب میشه یعنی 3 چراغ میشه

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دستگاه شما نیاز به rgh داره که بوت شدن این دستگاه ها برای صفحه xell فاجعه هست به هرحال هزینه این کار میشه 60 الی 80 تومان داریو هم الان تو مایه های 120 هست که بنظرم بصرفه نیست!! کلا بیخیال شو یک دستگاه نو بخر جون این همه هزینه میکنی دستگاه بزودی خراب میشه یعنی 3 چراغ میشه

اینطوری که الان گفتی شما 80+120 میشه 200 . خوب 200 تومن خیلی بهتر از اینکه 1200 بدی بابت یه کنسول قدیمی . البته سه چراغ نشده ؟

1-الان یه سوال دیگه پیش اومد خود درایور بدم بیرون و یه قاب پلاستیکی از درایور های دیگر رو با این خرابه تعویض کنه و بهد از اون DVDkey رو بدست بیاره چی اینطوری میشه ؟

2-اگر بخوام برد دستگاه رو با یه آرکید تعویض کنم چی ؟

3-یا در کل یه دست 2 آرکید بگیرم ؟

البته مد نظر بیشتر سوال 1 باشه ؟ چون می خوام کمترین خرج رو داشته باشه . سال دیگه همچین موقعی فکر کنم 720 رو داده بیرون ماکروسافت و به احتمال قوی هکر ها یه کاری میکنن که بازی های قدیمی خونده بشه . (چون این رو مطمئنم همیشه تا بوده اینطور بوده.) ولی خب دستگاهم رو زنده کنم خیلی برام ارزش داره .

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اینطوری که الان گفتی شما 80+120 میشه 200 . خوب 200 تومن خیلی بهتر از اینکه 1200 بدی بابت یه کنسول قدیمی . البته سه چراغ نشده ؟

1-الان یه سوال دیگه پیش اومد خود درایور بدم بیرون و یه قاب پلاستیکی از درایور های دیگر رو با این خرابه تعویض کنه و بهد از اون DVDkey رو بدست بیاره چی اینطوری میشه ؟

2-اگر بخوام برد دستگاه رو با یه آرکید تعویض کنم چی ؟

3-یا در کل یه دست 2 آرکید بگیرم ؟

البته مد نظر بیشتر سوال 1 باشه ؟ چون می خوام کمترین خرج رو داشته باشه . سال دیگه همچین موقعی فکر کنم 720 رو داده بیرون ماکروسافت و به احتمال قوی هکر ها یه کاری میکنن که بازی های قدیمی خونده بشه . (چون این رو مطمئنم همیشه تا بوده اینطور بوده.) ولی خب دستگاهم رو زنده کنم خیلی برام ارزش داره .

1- بله میشه درایو را درست کرد اگر درش باشه قیمتش حدود 20 هست شاید هم کسی که براتون rgh میکنه رایگان این رو انجام بده

2- خیر امکان پذیر نیست یعنی بصرفه نخواهد مثل این می مونه که یک دستگاه بخری!

3- نظر به فروشش هست اینجوری از شما حدود 50 برمیدارن

به هرحال ممکنه 1 هفته دیگر 3 چراغ بشه هیچ تضمینی نیست! باین اینوهم فکر کنی

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان من بالاخره جواب سوالم رو پیدا نکردم
میخوام گرفتن dvd key رو تمیرین کنم,و میخوام یه کنسول 3 چراغ که درایوش سالمه رو بخرم و روی اون تمرین کنم,اما نمیدونم همچین چیزی میشه یا نه؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان چند وقتی است وقتی nba 2k13 بازی میکنم ارور میده.بعد مینویسه open try با اینکه سی دی توشه.بعد برنر مکسم گرفتم درست نشد.میخوام لنزو عوض کنم.به نظرتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نترون

کاربر سایت
Jan 10, 2013
11
نام
مهدي
دوستان من یه کینکت دارم نیاز به اپدیت داره باید به اینترنت وصل شم یه نه کپی خور نمیپره البته حدیدترین اپدیت داشبورد دارم راستی من با وایرلس به اینترنت وصل شم کپی خور میپره حتماباید دیسک 100 در صد باشه 97 درصد نمیشه کلا برا کینکت باید چی کارکنم و اینکه به اینترنت وصل شم میپره کپی خور یا نه ممنون

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
مشکل عدم خواندن دیسک های بازی

سلام من چیزی کمتر از یکساله که ایکس باکس 360 خریدم از توپخونه ه خریدم با کلی شرط و ضمانت اصل بودن درایو لایتون و این حرفا اقا این دستگاه من مشکل نداشت و تا الان هرچی اپدیت اومده واسش انلاین گرفته تقریبا یه 70 80 تائی بازی روش اجرا کردم تک و توک بعضی وقتا ارور کثیف بودن دیسک رو میداد اما با خاموش روشن کردن و اینا حل میشد کلا من چون دانشجو شهرستانم هی میرمو میام زیاد وقت نمیکنم بازی کنم الان بعد مدتها اومدم بازی کنم دیسکای خیلی خوبی که تا الان راحت اجرا میکردو هی ارور کثیف بودن دیسک میده در حالیکه دیسک نو هستش و تمیز بعضی ارم که اجرا میکنه یه جائی تو منو یا لودینگ گیر میکنه حتی بازیرم اجرا اگه بکنه مثلا یجاش که میخواد سیو بشه انقدر طولانی میشه که با گیر کردن فرقی نداره

میشه راهنمائی کنید من باید چیکار کنم

اینم مشخصات دستگاه:
داشبورد :
2.0.16.202.0 - k:2.0.16202 (bk:2.0.1888.0)

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام من چیزی کمتر از یکساله که ایکس باکس 360 خریدم از توپخونه ه خریدم با کلی شرط و ضمانت اصل بودن درایو لایتون و این حرفا اقا این دستگاه من مشکل نداشت و تا الان هرچی اپدیت اومده واسش انلاین گرفته تقریبا یه 70 80 تائی بازی روش اجرا کردم تک و توک بعضی وقتا ارور کثیف بودن دیسک رو میداد اما با خاموش روشن کردن و اینا حل میشد کلا من چون دانشجو شهرستانم هی میرمو میام زیاد وقت نمیکنم بازی کنم الان بعد مدتها اومدم بازی کنم دیسکای خیلی خوبی که تا الان راحت اجرا میکردو هی ارور کثیف بودن دیسک میده در حالیکه دیسک نو هستش و تمیز بعضی ارم که اجرا میکنه یه جائی تو منو یا لودینگ گیر میکنه حتی بازیرم اجرا اگه بکنه مثلا یجاش که میخواد سیو بشه انقدر طولانی میشه که با گیر کردن فرقی نداره

میشه راهنمائی کنید من باید چیکار کنم

اینم مشخصات دستگاه:
داشبورد :
2.0.16.202.0 - k:2.0.16202 (bk:2.0.1888.0)

دستگاه شما مشکل فریز در منوی لوگو دارد که باید چیپ شمالی دستگاه تعویض شود برای تعمیر
در شرایطی بعد از فرمت کردن حافظه داخلی مشکل حل میشود

در مورد داریو هم باید لنز دستگاه شما تعویض شود یا اینکه لنز از روی ریل خود خارج شده است که با یه سرویس درست میشه

به هرحال پیش تعمیر کار معتبر دستگاه خود را ببرید مشکل فریز را کسی نمی تواند حل کند پون نیاز به تجهیزات BGA دارد قبل از تحویل با تعمیر کار شرط کنید که دستگاه را درصورت خراب کردن باید خسارت پرداخت کند.

علت وقوع:

برد اسلیم بسیار ضعیف است شما بعد از خاموش کردن فورا آن را جابجا کرده اید و در شرایط ناهموار در زمانی که گرم بوده حرکت داده اید.

اگر به جواب درست نرسیدید یا نتوانستم جواب مناسبی ارائه دهم بدون تردید دوباره سوال کنید

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
دستگاه شما مشکل فریز در منوی لوگو دارد که باید چیپ شمالی دستگاه تعویض شود برای تعمیر
در شرایطی بعد از فرمت کردن حافظه داخلی مشکل حل میشود

در مورد داریو هم باید لنز دستگاه شما تعویض شود یا اینکه لنز از روی ریل خود خارج شده است که با یه سرویس درست میشه

به هرحال پیش تعمیر کار معتبر دستگاه خود را ببرید مشکل فریز را کسی نمی تواند حل کند پون نیاز به تجهیزات BGA دارد قبل از تحویل با تعمیر کار شرط کنید که دستگاه را درصورت خراب کردن باید خسارت پرداخت کند.

علت وقوع:

برد اسلیم بسیار ضعیف است شما بعد از خاموش کردن فورا آن را جابجا کرده اید و در شرایط ناهموار در زمانی که گرم بوده حرکت داده اید.

اگر به جواب درست نرسیدید یا نتوانستم جواب مناسبی ارائه دهم بدون تردید دوباره سوال کنید

من تو منوی وگو مشکل فریز ندارم توی اجرای بازی ها مشکل دارم تازه اونم دستگاه هنگ نمیکنه با کلید روی دسته میتونم به منوی اصلی برگردم

همین الان یه سری بازی ها رو اجرا میکنه خیلی خوب
و من یادم نمیاد دستگاه رو به شکلی که شما گفتید جا به جا نکردم
راهی نیست من خودم چک کنم؟
با این توصیفات تعمیرکار معتبری که خودتون قبول داشته باشید سرمون کلاه نزاره ایراد الکی نزاره رو دستگاه میشناسید؟معرفی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر