سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با توجه به این آموزش یعنی دیگه کلا بعد از اینکه فلش با ایکس باکس هم خونی پیدا کرد دیگه از فلش به صورت جداگونه نمیشه استفاده کرد ؟؟؟
اگر دقیقا 16GB رو تنظیم کنی دیگه فقط برای 360 قابل استفاده س مگر اینکه حجم کمتری رو در نظر بگیری !

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوسان من بازی مکس پین رو به روش رایت معمولی خریدم...دی وی دی اولش در کل بازی کردنم شاید 8 بار ارور clean the disk داد ولی این دی وی دی دوم که هنوز 2 مرحله از این دی وی دی رو رفتم بیشتر از 10 بار این ارور رو داده...جه راهی پیشنهاد میکنید که این ارور ور کمتر بده؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوسان من بازی مکس پین رو به روش رایت معمولی خریدم...دی وی دی اولش در کل بازی کردنم شاید 8 بار ارور clean the disk داد ولی این دی وی دی دوم که هنوز 2 مرحله از این دی وی دی رو رفتم بیشتر از 10 بار این ارور رو داده...جه راهی پیشنهاد میکنید که این ارور ور کمتر بده؟

یا برین دیسک برنرمکس تهیه کنین یا به روش موزیک بازیو نصب کنین بعد اجرا کنین ببینین اجرا میشه . روش موزیکم تو گوگل سرچ کنین توضیح داده شده موفق باشین .

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
دوستان درایو کنسول من دیسک بازیهای پشت بنفش رو دیگه نمیخونه فکر کنم t gate باشن unrecodnized dick میده ولی بقیه نوع دیسکهارو خیلی راحت اجرا میکنه تازه کنسولم جیتگ هستش و فقط بازیهارو نصب میکنم. بازی که تا دیروز اجرا میشد اگه پشتش بنفش باشه دیگه اجرا نمیشه میتونه مشکل از لنز درایو باشه؟؟؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام دوستان،ميشه media center xbox 360 رو آفلاين بريزم؟ اگه ميشه كمك كنيد!

---------- نوشته در 05:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

كسي نيست؟

dani2012

کاربر سایت
Dec 24, 2012
2
فقط درایو دوست عزیز

سلام دوست عزیز

من الان درایو رو آوردم ولی یه جا بردم گفت باید برد هم باشه. این آقا درست وارد نبودند یا جدا برد هم لازمه ؟ لطفا اگه جایی رو تو تهران میشناسید که انجام میدم بگید برم همون جا ؟

ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان من بازی nba 2k13 رو تا کوارتر 4 بازی میکنم بعد ارور دیسک میده و چندبار عوضش کردم.برنر مکسم گرفتم.ولی بازیای دیگه اینجوری نیست ولی همون بازی تو ایکس باکس رفیقم میاد.مشکل از چیه؟خواهشا زود جواب بدید

ma_sal2000

کاربر سایت
Jan 6, 2013
1
سلام من xbox 360 رو برای اینکه بازی GEAR of wars قابل بازی روش نبود ولی بقیه بازیها ok به یک تعمیر کار دادم بعد از ریختن یک آپدیت و format کردن هارد داخلی 4g نه تنها بازی gear of war قابل اجزا نیست که یک مشکل مهم دیگه پیدا کرده دیگه هارد داخلی دستگاه رو نمیشناسه و در قسمت system و storage پیغام no storage device found رو میده کمک کنید لطفا

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
سلام دوستان . منم معمولا کنسول رو به تلوزیون اچ دی وصل میکنم با کابل اچ دی ، ولی مدتی پیش وقتی کابل سه فیش رو نصب کردم (برای تلوزیون قدیمی) دیدم تصویر ندارم..یه سری خطوط سیاه میاد وقتی کنسول روشنه . رفتم یه کابل دیگه خریدم ولی دیدم اینم مشکل داره ! ینی خود دستگاه خرابه ظاهرا ! کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه ، و احیانا هزینه تعمیر چقدره ؟

دوستان یه مشکل دیگه هم هست ، وقتی که تو دستگاه دیسکت نیست ، درب دستگاه باز نمیشه ! باید یه اهرم بندازم گوشش بکشم تا باز شه :(

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام دوستان . منم معمولا کنسول رو به تلوزیون اچ دی وصل میکنم با کابل اچ دی ، ولی مدتی پیش وقتی کابل سه فیش رو نصب کردم (برای تلوزیون قدیمی) دیدم تصویر ندارم..یه سری خطوط سیاه میاد وقتی کنسول روشنه . رفتم یه کابل دیگه خریدم ولی دیدم اینم مشکل داره ! ینی خود دستگاه خرابه ظاهرا ! کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه ، و احیانا هزینه تعمیر چقدره ؟

دوستان یه مشکل دیگه هم هست ، وقتی که تو دستگاه دیسکت نیست ، درب دستگاه باز نمیشه ! باید یه اهرم بندازم گوشش بکشم تا باز شه :(

با توجه به اینکه کابل hdmi شما سالم هست و تصویر دارید سوکت AV پشت دستگاه شما خراب شده قابل تعویض هست و با هزینه حدود 30 الی 40 هست.

در مورد درایو هم باید سرویس کامل بشه و تسمه درایو عوض بشه هزینه برای سرویس کامل و تعویض تسمه هم 10 تومن هست بعضی جاها 100 هم گرفتن!!! گفتن باید درایو عوض بشه!!!

هدف از اعلام قیمت برای آگاهی کاربران است که مورد سواستفاده قرار نگیرند. موفق باشید.

Nima.SS

کاربر سایت
Apr 16, 2011
2
سلام ببخشید من یه Slim 4GB دارم و این مشکل از وقتی LT3 رو ریختم پیش اومده که 1)Xbox موقع خوندن بد جوری صدا میده و مشکل اصلی اینه که 2)بازی هایی مثل NFS Most Wanted و Fifa13 پیغام The Disc is Unreadable... میده یا یه خورده که از بازی میگذره هنگ میکونه و باید به Xbox Home برم البته در بازی COD:Black OPS2 این مشلو ندارم(همه ی بازی ها Burner Maxe هستن)

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام عزیزانم ...
میگم یکی اینکه یکی بیاد اینجا روش موزیک رو خلاصه و تمیز توضیح بده
یکی تو پیام خصوصی زحمت کشید گفت نفهمیدم دوباره پیام دادم جواب نداده هنوز
من هارد ندارم فلش دارم
و اینکه درایو کنسولم صدا میده یعنی کر کر میکنه لنزش تازه عوض شده ها
چه کار کنم ؟؟
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام ببخشید من یه Slim 4GB دارم و این مشکل از وقتی LT3 رو ریختم پیش اومده که 1)Xbox موقع خوندن بد جوری صدا میده و مشکل اصلی اینه که 2)بازی هایی مثل NFS Most Wanted و Fifa13 پیغام The Disc is Unreadable... میده یا یه خورده که از بازی میگذره هنگ میکونه و باید به Xbox Home برم البته در بازی COD:Black OPS2 این مشلو ندارم(همه ی بازی ها Burner Maxe هستن)

دوست عزیز من براتون دوتا پیش نهاد دارم اگه اینارو انجام بدین دیگه مشکلی نخواهین داشت قول میدم .
اول از همه اینه که یه هارد مخصوص اسلیم برا کنسولتون بخرین که دیگه اصلا ازش صدا در نمیاد . در اومدن صدا تا حدودی عادیه ولی هارد بزارین اصلا دیگه در نمیاد صداش .
دوم اینکه حتما بازیاتونو برنرمکس تهیه کنین یا از جای درست حسابی بخرین اگه معمولیم میخرین حداقل . موفق باشین .

Nima.SS

کاربر سایت
Apr 16, 2011
2
دوست عزیز من براتون دوتا پیش نهاد دارم اگه اینارو انجام بدین دیگه مشکلی نخواهین داشت قول میدم .
اول از همه اینه که یه هارد مخصوص اسلیم برا کنسولتون بخرین که دیگه اصلا ازش صدا در نمیاد . در اومدن صدا تا حدودی عادیه ولی هارد بزارین اصلا دیگه در نمیاد صداش .
دوم اینکه حتما بازیاتونو برنرمکس تهیه کنین یا از جای درست حسابی بخرین اگه معمولیم میخرین حداقل . موفق باشین .
با تشکر از شما ولی این بازی ها برنر مکس هستند...امکان نداره مشکل از LT باشه آخه از وقتی LT3 ریختم ایطوری شود بعد اگه جای خوبی برای خرید اینترنتی میدونید به من پ خ کنید(تهران هستم البته)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر