سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

milinem

کاربر سایت
Dec 15, 2012
8
یه سوال کنسول من توسط کابل vga به بشت مانیتور وصل میشه از این کابل دوتا خروجی صدا هست و یک خروجی ابتیکال....... روی کیس من یک وردودی ابتیکال هم هست یک سیستم کریتیو 5.1 هم به کامبیوتر وصله... میخوام بدونم چجوری وصل کنم؟؟ چون ابتیکو ا کنسول وصل میکنم به کامبیوتر اما صدا در نمیاد از بلندگوهااا

sajjadv313

کاربر سایت
Dec 21, 2012
2
برای من یه دستگاه ایکس باکس 360 از امریکا اوردن که وقتی بعضی بازیهارو میذارم توش ارور میده که region دستگاه با بازی فرق میکنه!این خیلی اذیتم میکنه!چون هیچ بازی فوتبالیو به جز fifa street نمیخونه!که اصلا لذت بقیه رو نداره:(!پرس و جو کردم میگن دستگام regionش pal نیست.راهی هست که regionشو عوض کنم؟!البته از طرف یه اشنا به یه شماره زنگ زدم گفتن:باید یه kit روش بذاریم که حدود 100هزار تومن میشه.از جواب دهنده خواهش میکنم جوابشو فورا به این ایمیل بفرسته!:sajjadv313@yahoo.com

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
برای من یه دستگاه ایکس باکس 360 از امریکا اوردن که وقتی بعضی بازیهارو میذارم توش ارور میده که region دستگاه با بازی فرق میکنه!این خیلی اذیتم میکنه!چون هیچ بازی فوتبالیو به جز fifa street نمیخونه!که اصلا لذت بقیه رو نداره:(!پرس و جو کردم میگن دستگام regionش pal نیست.راهی هست که regionشو عوض کنم؟!البته از طرف یه اشنا به یه شماره زنگ زدم گفتن:باید یه kit روش بذاریم که حدود 100هزار تومن میشه.از جواب دهنده خواهش میکنم جوابشو فورا به این ایمیل بفرسته!:sajjadv313@yahoo.com

دوست عزیز نه رجین دستگاهو نمیشه دستکاریش کرد و اون چیزیم که اون اقا گفته بهش میگن جی تگ کردن که دیگه همه رجیونارو میتونین بازی کنین . ولی به شرطیکه داشتبوردتون اپدیت جدید نشده باشه اگه شده باشه جی تگم نمیتونین کنین موفق باشین .

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
یه سوال کنسول من توسط کابل vga به بشت مانیتور وصل میشه از این کابل دوتا خروجی صدا هست و یک خروجی ابتیکال....... روی کیس من یک وردودی ابتیکال هم هست یک سیستم کریتیو 5.1 هم به کامبیوتر وصله... میخوام بدونم چجوری وصل کنم؟؟ چون ابتیکو ا کنسول وصل میکنم به کامبیوتر اما صدا در نمیاد از بلندگوهااا

شما باید از خرجی XBOX به ورودی سیستمت وصل کنی,البته فکر کنم باید به ورودی اسپیکرت وصل کنی تا صدا ازش در بیاد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
S/PDIF رو کیس خروجیه نه ورودی !
اگه Speakerهات ورودی S/PDIF دارن که هیچ اگه نداره باید یدونه از این تبدیلا بگیری :arrowd:

M7401.jpg

حالا اگه Speaker ورودی ش بصورت 3.5mm نیست مستقیم اون دو فیش سفید و قرمز (منظور اون فیش هایی که از کابل VGA در اومده) رو وصل میکنی به Speaker !

milinem

کاربر سایت
Dec 15, 2012
8
خب من این فیشو باید وصل کنم به کام یا به سیستم صوتی.... سیستم صوتی من 5.1 که وصله به کام.... بعد ایا صدا ب صورت 5.1 دالبی میاد یا 2channel?

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خب من این فیشو باید وصل کنم به کام یا به سیستم صوتی.... سیستم صوتی من 5.1 که وصله به کام.... بعد ایا صدا ب صورت 5.1 دالبی میاد یا 2channel?
بهترین کار اینه که یه عکس از ورودی/خروجی های اسپیکر و همینطور کابل هاش بذاری اینجا !

milinem

کاربر سایت
Dec 15, 2012
8
یه کابل ابتیکال هم دارم... سیستم به کام وصله که 5.1 چنل استفاده میکنه
original.jpg

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

rear.jpg

sajjadv313

کاربر سایت
Dec 21, 2012
2
دوست عزیز نه رجین دستگاهو نمیشه دستکاریش کرد و اون چیزیم که اون اقا گفته بهش میگن جی تگ کردن که دیگه همه رجیونارو میتونین بازی کنین . ولی به شرطیکه داشتبوردتون اپدیت جدید نشده باشه اگه شده باشه جی تگم نمیتونین کنین موفق باشین

عزیز دستت درد نکنه!فقط یه سوال دیگه:شما میدونید درسته که میگن تو امریکا اصلا دستگاه با رجین pal نیست؟!لطفا اگه بازم تونستی یه جوابم به همون ایمیلم بفرست(راستی فقط real madrid!);)

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوست عزیز نه رجین دستگاهو نمیشه دستکاریش کرد و اون چیزیم که اون اقا گفته بهش میگن جی تگ کردن که دیگه همه رجیونارو میتونین بازی کنین . ولی به شرطیکه داشتبوردتون اپدیت جدید نشده باشه اگه شده باشه جی تگم نمیتونین کنین موفق باشین

عزیز دستت درد نکنه!فقط یه سوال دیگه:شما میدونید درسته که میگن تو امریکا اصلا دستگاه با رجین pal نیست؟!لطفا اگه بازم تونستی یه جوابم به همون ایمیلم بفرست(راستی فقط real madrid!);)

خوب پال برا اروپاست و اینجور نیست که کلا نباشه شاید کسی اروپایی باشه و تو امریکا زندگی میکنه از اروپا خریده با بازیاش برده امریکا اینو که نمیشه گفت . ولی برا فروش انبوه فکر نکنم زیاد باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر