سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
همون طور ک خوندید هارد من دچار مشکل شده.. که توسط خود کنسول شناسایی نمیشه اما توسط برنامه های ریکاوری و حتی خود کامپیوتر در قسمتdevice manager شناسایی میشه و میاد... میخوام بدونم با توجه ب اینکه من چندبار با برنامه های مختلف سعی کردم فرمتش کنم و نشد.. ایا برنامه ای هست که این هاردو به فرمت خاصی فرمت کنه که توسط کنسول شناسایی شه؟/ یعنی بشه مثل اولش ولی خب فایلی هم دیگه توش نباشه

با برنامه HddHacker میتونید اون رو به فرمت خاصی که توی XBox360 لازمه فرمت کنید و بعدش شناسایی میشه.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
یک Xbox هست وسط آپدیت نمی دونم چه بلایی سرش آوردن ، آرم Xbox میاد و همونجا یک پیغام میده و دشبورد بالا نمی یاد :
cant read the update from disk please reinsert the disk to conuinue the up date .
if the problem pesists , visit xbox.com/support
status code :
397F-3CD6-2800-0F00-C000-0059
تو فلش آپدیت جدید ریختم زدم ولی درست نشد !
پس من چی ! :(

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
یه سوال از دوستان اهل فن,میخواستم بپرسم که کنسول 3 چراغ رو میشه باهاش dvd key گرفت؟و بعد lt+3 ریخت؟
یعنی میخوام یه برد 3 چراغ بگیرم,دیگه همه ابدیت هارو روی اون انجام بدم,رو برد اصلی دستگاه انجام ندم

آخرین ویرایش:

why

کاربر سایت
Dec 18, 2012
2
سلام دوستان
من جدیدا خواستم آپدیت بازی skyrim رو از سایت XBOX 360 Update Center بگیرم که با استفاده از USB XTAF GUI تونستم پچ بازی رو بریزم توی فلش، ولی توی ایکس باکس به صورت unknown game میاره! چند بار هم طبق آموزش خود سایت دوباره امتحان کردم ولی باز آپدیت هارو نشناخت!
پروفایلمم اشتباهی پاک شد ولی خوشبختانه سیو هام هنوز توی هارد درایو هست! میخواستم ببینم میشه اون سیو هارو به یه صورتی توی پروفایل جدید انتقال بدم؟

Babaxan7

کاربر سایت
Jan 12, 2012
15
سلام
آقا من امروز بازي بلك اوپسII رو خريدم وقتي گذاشتم داخل دستگاه يه پيغام اومد كه براي بازي كردن بايد آپديت كنيد من هم yes رو زدم دستگاه ريستارت شد و الان اين پيغام مياد :

can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.
status code: 31F-3CD6-B800-0F00-C000-0059

لطفاً راهنمايي بكنيد.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
یه سوال از دوستان اهل فن,میخواستم بپرسم که کنسول 3 چراغ رو میشه باهاش dvd key گرفت؟و بعد lt+3 ریخت؟
یعنی میخوام یه برد 3 چراغ بگیرم,دیگه همه ابدیت هارو روی اون انجام بدم,رو برد اصلی دستگاه انجام ندم
گرفتن Key ربطی به 3 چراغ و کلا برد کنسول نداره (فقط ولتاژ مورد نیاز درایو باید تامین شه) شما فقط با درایوش کار داری !
سلام
آقا من امروز بازي بلك اوپسII رو خريدم وقتي گذاشتم داخل دستگاه يه پيغام اومد كه براي بازي كردن بايد آپديت كنيد من هم yes رو زدم دستگاه ريستارت شد و الان اين پيغام مياد :

can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.
status code: 31F-3CD6-B800-0F00-C000-0059

لطفاً راهنمايي بكنيد.
برای حل مشکل به این تاپیک قسمت رفع مشکلات ناقص بودن آپدیت مراجعه کن !

آخرین ویرایش:

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
تشکر,پس میشه با برد 3 چراغ هم درایو رو کپی خور کرد؟بعد من الان دستگاهم هر مدلی باشه,یه برد فالکون بگیرم,میشه باهاش هر درایوی رو کپی زد؟دوستان کسی برد 3 چراغ داشت بگه,ممنون

آخرین ویرایش:

milinem

کاربر سایت
Dec 15, 2012
8
هارد کنسول سوخت میخوام ببینم اگه من فلش بزنم و ابدیت جدید داشبوردو و رو فلش نصب کنه از طریق شبکه ..ایا هارد خریدم این داشبوردو میشه انتقال داد از فلش ب هارد؟؟ یا باید فلش دیگه بمونه تو دستگاه؟

why

کاربر سایت
Dec 18, 2012
2
فقط خواهشا یکی اگر میدونه بگه چطوری میشه سیو هارو از روی هارد به یه پروفایل جدید انتقال داد!
پروفایل قبلیم پاک شده ولی هنوز سیو ها توی هارد هست.
واقعأ اگر کمک کنید ممنون میشم.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
تشکر,پس میشه با برد 3 چراغ هم درایو رو کپی خور کرد؟بعد من الان دستگاهم هر مدلی باشه,یه برد فالکون بگیرم,میشه باهاش هر درایوی رو کپی زد؟دوستان کسی برد 3 چراغ داشت بگه,ممنون
خوب اینجا یه نکته هست من فک کردم شما میگی یه برد 3چراغ (هر کنسولی) که تعمیر شده رو میخوای به عنوان برد تست برای آپدیت ، گرفتن Key و... استفاده کنی این از این حالا اینکه با برد 3چراغی که تعمیر نشده هم میشه کار کرد یا نه رو باید تحقیق کنم ببینم جریانش چیه ولی تا جایی که اطلاع دارم هیچ فرمانی مثل باز و بسته کردن در درایو و... رو قبول نمیکنه !

ebrah!m

کاربر سایت
Feb 25, 2010
21
نام
Ebrahim Sh
سلام من باز دست گل به آب دادم! یه کنسول فت دارم که به lt3 آپدیت نمیشه. امروز از روی کنجکاوی(!) اینترنت وصل کردم بهشو خلاصه آپدیت شد! داشبورد جدیدو اینا! خیلی شیک! حالا بازیارو نمیاره :( باهاش خدافظی کنم یا راه حلی داره؟ مثلا میشه دانگیرد کرد؟! درضمن دستم به دامنتون!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام.من میخوام کنسولو به led 42" وصل کنم.با کابل معمولی تست کردم کیفیتش بد بود.
با کابل مانیتور تست کردم صدا نداشت.
اگه کابل hdmiبگیرم بازم لازمه کابل خاکستریه به کنسول نصب باهش?خوب جا نمیشن جفتشون باهم که!ارکید ه کنسولم

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام.من میخوام کنسولو به led 42" وصل کنم.با کابل معمولی تست کردم کیفیتش بد بود.
با کابل مانیتور تست کردم صدا نداشت.
اگه کابل hdmiبگیرم بازم لازمه کابل خاکستریه به کنسول نصب باهش?خوب جا نمیشن جفتشون باهم که!ارکید ه کنسولم

دیگه چرا میخوای کابل AV رو هم وصل کنی آخه؟؟؟

HDMI هم صدا میده هم تصویر.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دیگه چرا میخوای کابل AV رو هم وصل کنی آخه؟؟؟

HDMI هم صدا میده هم تصویر.

اقا دمت گرم خیالم راحت شد برم بخرم پس.
راستی این کابل برای پی اس 3هم به همین شکل کار میکنه?(بدون نیاز به avکابل)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر