سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام .. xbox360 من بعضي بازيها را اجرا نمي كند اين ارور را مي دهد

از کجا گرفتی ؟
چون من چند وقت پیش یه سزی دیسک از یه جایی خریدم همش این ارور رو می داد بعد گفتم حتما لنز ایراد داره
اما بعد که دوباره از فروشگاه قبلی خرید کردم هیچ مشکلی نداشت شما بگو از کجا می خری

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
میشه بگین از کدوم دلیل و منطق به این نتیجه رسیدین؟
نکنه می خوای بگی PS2 آینده داره؟!؟!؟!:laughing:
یا شایدم Super Sega ؟!؟!؟! البته سوپر سگا هنوز که هنوزه از فروش بسیار بالایی برخورداره! اینو جدی میگم!

فقط می خوام بگم X360 آینده ای تضمین تر شده نسبت به بقیه کنسولها داره که بخش اعظمش بخاطر جیب بزرگ مایکروسافته! اینو همه می دونن!
يعني مي خواي بگي PS2 آينده دار نبود ؟ به نظر تو آينده يعني چي ؟ اين كنسول 125.000.000 تا فروخته ... از كنارش هزاران نفر نون خوردن ... بازم مي گي آيندش خراب بوده ؟!؟!؟!؟ :eek:
در رابطه با 360 حرفت رو قبول دارم ...;)

بهترین راه 360 را داخل یخچال بزارید چه طوره؟یا داخل این یخچال هایی که مسافرتی اونموقع داغ نمیکنه که هیچ یخ میکنه حسابی

آقا محدي .... شما نمي خواي بي خيال شي ؟‌ بچه ها رو جمع كنم بيايم تالاره PS3 رو بهم بريزيم ... اين يعني چي كه شما هر 2 صفحه يه بار مياي يه متلك ميندازي ميري ؟ يه كم هم به قسمت پر ليوان توجه كن .
از مديران مي خوام كه برخورد بشه ... :mad:
موفق باشيد...

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
از کجا گرفتی ؟
چون من چند وقت پیش یه سزی دیسک از یه جایی خریدم همش این ارور رو می داد بعد گفتم حتما لنز ایراد داره
اما بعد که دوباره از فروشگاه قبلی خرید کردم هیچ مشکلی نداشت شما بگو از کجا می خری

از پاساژ لباف -فروشگاه كيان خريدم گفت اصل مالزي هست هر سيدي 8000 هزار تومان داد

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
يعني مي خواي بگي PS2 آينده دار نبود ؟ به نظر تو آينده يعني چي ؟ اين كنسول 125.000.000 تا فروخته ... از كنارش هزاران نفر نون خوردن ... بازم مي گي آيندش خراب بوده ؟!؟!؟!؟ :eek:
در رابطه با 360 حرفت رو قبول دارم ...;)

منظور ایشون چند سال آیندست وگرنه ps2 بهترین و پرفروشترین کنسول تاریخ هست و خواهد بود;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
متاسفانه فقط 360 هست که مشکل داره ps3 مشکل نداره!
ولی فروش 360 خیلی از ps3 بیشتره!
بازیهایی هم که تا حالا اومدن روی 360 بهتر بودن(قابل توجه اونایی که میگن ps3 سل داره وبا داره سیاه سرفه داره!!!)
در کل بازیهای 360 که تا الان اومدن چه از لحاظ کمیت چه از لحاظ کیفیت از ps3 بهتر بودن
در آینده هم بازم 360 در زمینه بازی برتر هست!
فقط یک مشکل هست:کیفیت ساخت ps3:عالی کیفیت ساخت 360:افتضاح!!!
ولی تا 2-1 ماه دیگه صبر کنید اینطور که معلومه همزمان با اومدن HALO 3:guitar: و اومدن سری جدید کنسول های 360 مشکلات کنسول Xbox360 حل خواهد شد:smoke:
اونموقع دیگه هیچ دلیلی برای خرید ps3 نمیمونه;)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بهترین راه 360 را داخل یخچال بزارید چه طوره؟یا داخل این یخچال هایی که مسافرتی اونموقع داغ نمیکنه که هیچ یخ میکنه حسابی

هرگز هرگز هرگز این کارو نکن. وسایل الکتریکی از جمله همین 360 برای کار توی اون دما ساخته نشدن. بذاری تو یخچال خراب می‌شن.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
از پاساژ لباف -فروشگاه كيان خريدم گفت اصل مالزي هست هر سيدي 8000 هزار تومان داد
همین دیگه شما دیسک های verbatim از Next Gen یا West Game بگیر مشکلت حل میشه اگه نشد تنظیم لنز بکن اگه باز نشد لنز عوش کن اگه نشد درایو عوض کن اگه نشد کنسول عوض کن اگه باز نشد PS3 بگیر اینا رو جدی می گما
هرگز هرگز هرگز این کارو نکن. وسایل الکتریکی از جمله همین 360 برای کار توی اون دما ساخته نشدن. بذاری تو یخچال خراب می‌شن.

حرف ایشون شوخی بود جدی نمی گففتن

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان این یه مقاله خیلی جالب درباره کنسولهایی که Heat Sink جدید رو دارن:

http://benheck.com/08-02-2007/see-i...ithout-voiding-the-precious-warranty#more-309

خلاصه میگه از بالا عکس بگیرین از دستگاه. اگه DVD Player رو میبینید، یعنی Heat Sink جدید رو ندارید، اگه نه یعنی دارید:cool:

ولی مهم اینه که انگار جداً کنسولهای جدید با این Heat Sink جدید دارن در میان :biggrin1:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان این یه مقاله خیلی جالب درباره کنسولهایی که Heat Sink جدید رو دارن:

http://benheck.com/08-02-2007/see-i...ithout-voiding-the-precious-warranty#more-309

خلاصه میگه از بالا عکس بگیرین از دستگاه. اگه DVD Player رو میبینید، یعنی Heat Sink جدید رو ندارید، اگه نه یعنی دارید:cool:

ولی مهم اینه که انگار جداً کنسولهای جدید با این Heat Sink جدید دارن در میان :biggrin1:
کی میان ؟ این جدیدا با heat sink کی میان ؟

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
دوستان عزیز یک سوال داشتم :
چراغ های دو دسته ی 360 من گاهی اوقات شروع به روشن وخاموش شدن و گردش به طور همزمان میکنند میخواستم راهنماییم کنید که علت چیه:blushing::blushing:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
دوستان عزیز یک سوال داشتم :
چراغ های دو دسته ی 360 من گاهی اوقات شروع به روشن وخاموش شدن و گردش به طور همزمان میکنند میخواستم راهنماییم کنید که علت چیه:blushing::blushing:

يعني ميزان شارژ دستهات از نصف كمتر شده(باتري هاش رو گفتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر