سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
یعنی سری جدیدی هم که وارد ایران بشه مشکله گرماییش حل می شه؟؟تو خارج چی؟؟؟؟
اطلاعات بیشتری از این که چه تازیخ به بعد کنسول ها بدون مشکل خواهند بود نیست؟؟:confused::(

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
اطلاعات بیشتری از این که چه تازیخ به بعد کنسول ها بدون مشکل خواهند بود نیست؟؟:confused::(

هنوز هیچ خبر رسمی نیومده. ولی انگار الان Elite هائی که تو خارج فروش میره این Heat Sink جدید رو دارن. تو پائیز هم قراره سری جدید کنسولها بیان با چیپ 65nm و Heat Sink که دیگه همه چی رو حل میکنن. ولی تا اونها بیان این کنسولهائی که میان با چه Heat Sink میان رو خدا میدونه...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

ببین اصلا به تاریخ به نظر من ربط نداره چون کسانی هستن که تاریخ 2005 دارن تو همین سایت روزی 5 تا 6 ساعت باهاش بازی می کنن
تنها چیزی که هست اینه که شانسیه شانست خوب باشه حله

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
به نظر من که xbox360دیگه کنسول آینده داری نیست و 2-3 سال دیگه کهنه میشه چون از دایرکست 10 پشتیبانی نمیکنه این سری جدید هم بخاطر فروش کردن برای هالو درست میکنن

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
یعنی با اینکه Heat Sink گذاشتن و 65 نانو متری کردن هم شانسه؟؟؟
بازم مشکل داره؟؟؟

چرا! اینطوری حتماً درست میشه چن همه میگن مشکل از سیستم خنک کننده GPU میاد و با Heat Sink این خیلی بهتر میشه و چیپ 65 نانو هم حرارتش خیلی کمتره.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
به نظر من که xbox360دیگه کنسول آینده داری نیست و 2-3 سال دیگه کهنه میشه چون از دایرکست 10 پشتیبانی نمیکنه این سری جدید هم بخاطر فروش کردن برای هالو درست میکنن

اینم از اون حرفاسا !
مگه کنسول های نسل قبل Direct X 9.0 رو ساپرت میکردن یا مثلا همین PS3 مگه از Direct X 10 پشتیبانی میکنه ؟
Direct X که همه چیز نیست /:)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
امشب نمی دونم دستگام چش شده تو 10 دقیقه سه بار هنگ کرده:(7تا فن کامپیوتر بهش وصله خیلی خنکه نمی دونم ایراد از کجاشه برقمون یه کم قطع و وصل میشع می تونه موثر باشه؟:thinking:آخه محافظم دارم

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

میشه بگین از کدوم دلیل و منطق به این نتیجه رسیدین؟
نکنه می خوای بگی PS2 آینده داره؟!؟!؟!:laughing:
یا شایدم Super Sega ؟!؟!؟! البته سوپر سگا هنوز که هنوزه از فروش بسیار بالایی برخورداره! اینو جدی میگم!

فقط می خوام بگم X360 آینده ای تضمین تر شده نسبت به بقیه کنسولها داره که بخش اعظمش بخاطر جیب بزرگ مایکروسافته! اینو همه می دونن!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جانه من یکم سطحتونو ببیرید بالا
آخه به نظرت این جملت خنده دار نیست؟
اصلا من هنوز فلسفه وجودی این directx رو نفهمیدم
کم کم دارم اعتقاد میارم که فقط برای پوله
در ضمن اینو بدونید که directx فقط تو pc تاثیر داره نه کنسول

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه مشکلی داشتم ...
من نمیدونم چرا هر چی بازی از دوستام میگیرم ارور Unrecognized Disk میده !! شاید نباید مرده خوری کنم !!! :)
اما گذشته از شوخی چیکار کنم ؟؟ هی میگه با یه دستمال نرم تمیز کن دیسک رو .... تمیز کردم اما بازم نمیشه ... راه دیگه ای نیست ؟

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
اجرا نكردن بعضي بازي ها

سلام .. xbox360 من بعضي بازيها را اجرا نمي كند اين ارور را مي دهد

Attachments

• cap01.JPG
    cap01.JPG
    31.7 KB · مشاهده: 63