سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

msb65

کاربر سایت
Jun 14, 2012
1

با عرض سلام ،
من يه اسليم 4 گيگ دارم كه lLT3 يه بازي استار وار براي كينكت خرديم ازم اپديت خواست به زور نصب شد از اون رو ارور كلين ديسك داد دستگاه يه روز كه خاموشه بازي مي ذاشتم ميومد مثلا چند بار بردم توپ خونه اونجا كه بازي توش ميذاشت ميومد دوباره كه ميوردم خونه نميومد تا اينكه بردم توپ خونه كلا لنزش عوض كرد يه مدت خوب بود اينقدر كه مكس پين و دو تا ديگه بازي رو تموم كردم الان دوباره قاطي كرده اين چه چيزي شده
براي بار اول كه يه ايكس باكس اسليم همين 4 گيگ داشتم اونم چراق قرمز شد هيشكي نفهميد البته دستگاه تازه اومده بود بردش الان اينه دق جلوي چشمامه !! كلا انداختيمش دور خواهشا كمك كنيد اينم اونطور نشه نميدونم چرا اين بلاهاي نادر گريببان من ميگيره

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
با سلام اقا من میخوام لنزمو عوض کنم حالا چی بندازم خوبه؟درایورم هم بن کیو هست open try میده خودم قبلا با استفاده از پیچ های پشتش سرعتش و بردم بالا اول کار کرد اما بعد خش خش میکرد و بعدا هم دیگه هر کاریش کردم فقط جوابمو با open try میده فکر کنم از لنزمه حالا چی بگیرم و قیمتش چنده با هزینه ی نصبش مرسی .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام. آیا امکانش هست بتونم لنز کنسول رو تمیز کنم؟

بله امکانش هست ولى خودتون نميتونيد. واسه تميز کردنشم بايد مايع پاک کننده ى مخصوصش رو داشته باشيد. من جايي شنيدم که تميز کردن لنز تاثيرى تو عملکرد دستگاه نداره.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد

اگر بلدی قاب کنسول رو در بیاری و درایو کنسول رو جدا کنی که خودت میتونی ولی اگه بلد نیستی بهتره بدی به یه جای مطمئن تا برات تمیز کنن. اگر ــم دادی به کسی بهش بگو جلوی خودت لنز رو تمیز کنه چون ممکنه قطعات اصلی کنسولت رو عوض کنن! این اتفاق برای چندین نفر افتاده بود و مدرکی هم برای اثباتش نداشتن! اگر به کسی دادی تمیز کنه بگو حتمآ جلوی خودت کنسول رو باز کنه و تمیز کنه.

K.Arch9

کاربر سایت
Jun 14, 2012
3
سلام . دوستان یه سوال داشتم .....

مدتی ه که یه x..b..o...x گرفتم .... جدیدا بازی max payn و ghost recon future soldeir رو خریدم - اجرا نمیشدن . پرس جو که کردم گفتن باید lt3 نصب کنم ( یعنی بدم بیرون انجام بدن)

خودم دستگاه رو اپدیت کردم و dashboard عوض شد و ..... بعد دیگه کل این بازی های جدید ( max payn و ghost recon ) اجرا شدن - فقط یه مشکل هست

max payne "بِرن مکس" نیستش و باید از روی خود dvd اجرا کنم و نریزم روی hdd - ولی بعد 15دقیه( حالا متغیر ) یه ارور میده و خارج میشه از بازی - ghost recon ]م همینطور - ارور رو قرار میدم اگر کمک کنی که مشکل از کجاست ممنون میشم.

Myup.ir | Free Image Hosting & Photo Sharing

(اگر جای درستی سوالم رو مطرح نکردم عذر می خوام)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
max payne "بِرن مکس" نیستش و باید از روی خود dvd اجرا کنم و نریزم روی hdd - ولی بعد 15دقیه( حالا متغیر ) یه ارور میده و خارج میشه از بازی - ghost recon ]م همینطور - ارور رو قرار میدم اگر کمک کنی که مشکل از کجاست ممنون میشم.

Max Payne و Ghost Recon از روی هارد اجرا نمیشن و کلآ مشکل دارن. منم همین مشکل شما رو دارم. رفتم از چند جا سوال کردم بهم گفتن بازی حتمآ باید از روی DVD اجرا بشه و از طریق هارد اجرا نمیشه. منم به محض اینکه این دو تا بازی رو از روی هارد اجرا میکنم با ارور Failed Run Disc مواجه میشم. شما هم از روی DVD اجرا کن. بدون مشکل اجرا میشه.

K.Arch9

کاربر سایت
Jun 14, 2012
3
Max Payne و Ghost Recon از روی هارد اجرا نمیشن و کلآ مشکل دارن. منم همین مشکل شما رو دارم. رفتم از چند جا سوال کردم بهم گفتن بازی حتمآ باید از روی DVD اجرا بشه و از طریق هارد اجرا نمیشه. منم به محض اینکه این دو تا بازی رو از روی هارد اجرا میکنم با ارور Failed Run Disc مواجه میشم. شما هم از روی DVD اجرا کن. بدون مشکل اجرا میشه.

ممنون که وقت گذاشتی - خوب مشکل منم همینه دیگه - می خوام با خود dvd اجراش کنم که اون ارور رو میده .

روی هارد هم میشه ریخت البته باید dvd رو بخری که burnermax باشه که 100% رایت شده باشه که قیمتشم حدودخ 12 تومنی هست.

حالا اگه کسی بازم مشکل من رو میدونه راه حلشو کمک کنه ممنون میشم....

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
ممنون که وقت گذاشتی - خوب مشکل منم همینه دیگه - می خوام با خود dvd اجراش کنم که اون ارور رو میده .

روی هارد هم میشه ریخت البته باید dvd رو بخری که burnermax باشه که 100% رایت شده باشه که قیمتشم حدودخ 12 تومنی هست.

حالا اگه کسی بازم مشکل من رو میدونه راه حلشو کمک کنه ممنون میشم....

اها پس بازی شما کلآ ایراد داره. راهی نداره دوست عزیز. البته Max Payne حتمآ DVD 2 هستش و بعضی جاها دارن DVD 1 میفروشن و مشکل داره. اگر DVD 2 هستش که بد رایت شده اما اگه DVD 1 هست باید یدونه درستشو بگیری.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگر بلدی قاب کنسول رو در بیاری و درایو کنسول رو جدا کنی که خودت میتونی ولی اگه بلد نیستی بهتره بدی به یه جای مطمئن تا برات تمیز کنن. اگر ــم دادی به کسی بهش بگو جلوی خودت لنز رو تمیز کنه چون ممکنه قطعات اصلی کنسولت رو عوض کنن! این اتفاق برای چندین نفر افتاده بود و مدرکی هم برای اثباتش نداشتن! اگر به کسی دادی تمیز کنه بگو حتمآ جلوی خودت کنسول رو باز کنه و تمیز کنه.
آره میتونم باز کنم فقط با چی تمیزش کنم؟

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
سلام بچه ها !! یه سوال

قسمت فامیلی سیتینگ هستش من رفتم یه پسورد گذاشتم !! ولی الان پسورد رو یادم رفته باید چیکا کنم ؟!!

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

میتونی از ایزوپروپانل 99% (داروخانه ها دارند) استفاده کنی. با یه دستمال عینک و یا گوش پاک کن خیلی نرم تمیزش کن. اصلا هم فشار نیار. درضمن به خاطر خاصیت پروپانل یکی دوبار بیشتر نمیتونی ازش استفاده کنی، وگرنه یه لایه از لنز رو برمیداره و دیگه باید لیزر رو بندازی دور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر