سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ebi zhangoler

کاربر سایت
Oct 1, 2009
22
سلام
دوستان به كمكتون شديدا احتياج دارم.

من وقتي بازي قرار ميدم تو xbox اجرا نميشه و عكس لوگو xbox مياد و اجرا نميشه.
همين الان هم آخرين update رو نصب كردم و باز هم اجرا نشد و لوگو xbox اومد.
دوستان حالا مشكل از كجاست؟ چي كار كنم درست شه؟ واقعا ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.؟؟؟؟؟؟؟

K.Arch9

کاربر سایت
Jun 14, 2012
3
اها پس بازی شما کلآ ایراد داره. راهی نداره دوست عزیز. البته Max Payne حتمآ DVD 2 هستش و بعضی جاها دارن DVD 1 میفروشن و مشکل داره. اگر DVD 2 هستش که بد رایت شده اما اگه DVD 1 هست باید یدونه درستشو بگیری.

اره اینم میتونه باشه - ولی من هرچی بازی دارم اینطوری ه . کلا با خود dvd بازی کردن مشکب دارم - دوستان اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم بگن.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
می خواستم بدونم اينكه كنسول برای مدت طولانی به صورت خاموش تو برق باشه (چندين ماه يا سال!) مثل PC های قديمی تو فرسوده شدن خازن ها و كلا قطعات بردش تاثير داره يا نه؟

AMIR_5

کاربر سایت
Jun 18, 2012
1
سلام من تازه عضو شدم و سوالی دارم : ایکس باکسم فقط cd و dvd میخونه و گیم هارو play نمیکنه مشکلم دقیقا توی این ویدیو معلومه.لطفا کمکم کنید(البته من جدیدا آپدیت کردم و مدل ایکس باکسم Arcade مادربرد jasper است و تازگیا این مشکل برام پیش اومده)

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوستان
یه الایت جسپر دارم
به صورتی افی میذارمش رو میز
مشکلی براش درست نمیشه؟مشکل حرارتی منظورمه..
مشکلی پیش نمیاد اما در کل عمودی بهتره برای کمتر گرم شدنش.
افقی یه مشکلی هم داره خیلی بی ریخت میشه کنسول تو حالت افقی.!!!!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان کسی جایی رو میشناسه که آنفلگ کنن ، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم !
ان فلگه چی؟؟؟ اگه انلاین فلگ شدی دیگه تمومه.هیچ راهی نداره مگر اینکه افلاین فلک شده باشی.

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام دوستان من دستگام open try میداد اول خودم با استفاده از پیچ های پشتش سرعت خوندنشو بردم بالا و درست شد اما بعد از مدتی هنگام خوندن سرو صدا میکرد و دیگه این اواخر حرف اول و اخرش شده open try حالا من بردمش پیش تعمیر کار گفت تعویض لنز جواب نمیده باید درایور رو تعویض کنی.میگه درایور liteon دارم اصلی 95000 تومان samsung هم دارم 70000 ضمن اینکه درایور خودم benq بود حالا چنتا سوال
1.با تعویض درایو مشکلی در بازی کردن لایو به وجود نمیاد.(این جریان dvd key که میگن چیه دقیقا)
2.ایا liteon درایور خوبی است؟
3.اگر درایور رو تعویض کنم امکان داره بازیها رو دیگه رندر نکنه یعنی افت فریم دیگه نداشته باشه؟
4.این بابا قیمت رو چه جوری گفته خوب گفته یا بالا گفته اصلا قیمت درایور لایتون چنده؟ و چه نوع درایوری خوبه؟
5-قیمت کپی خور کردنش چنده؟

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام دوستان من دستگام open try میداد اول خودم با استفاده از پیچ های پشتش سرعت خوندنشو بردم بالا و درست شد اما بعد از مدتی هنگام خوندن سرو صدا میکرد و دیگه این اواخر حرف اول و اخرش شده open try حالا من بردمش پیش تعمیر کار گفت تعویض لنز جواب نمیده باید درایور رو تعویض کنی.میگه درایور liteon دارم اصلی 95000 تومان samsung هم دارم 70000 ضمن اینکه درایور خودم benq بود حالا چنتا سوال
1.با تعویض درایو مشکلی در بازی کردن لایو به وجود نمیاد.(این جریان dvd key که میگن چیه دقیقا)
2.ایا liteon درایور خوبی است؟
3.اگر درایور رو تعویض کنم امکان داره بازیها رو دیگه رندر نکنه یعنی افت فریم دیگه نداشته باشه؟
4.این بابا قیمت رو چه جوری گفته خوب گفته یا بالا گفته اصلا قیمت درایور لایتون چنده؟ و چه نوع درایوری خوبه؟
5-قیمت کپی خور کردنش چنده؟
بله باید درایو عوض بشه
لایت آون بندازید از این دلیل از همه بهتره که زودتر فرمور براش میاد و از سامسونگ هم به این دلیل بهتره که سامسونگ یکم برا لایو خطری ـه
1-نه مشکلی نداره ...کی شما نپریده اگر میپرید و لاست میشد اون وقت نمیشد با کی های فیک وصل شد لایو پس مشکلی نیست.
2-بله
3-ربطی نداره ! شما باید یه هارد بخری اگر اون اوایل هارد میخریدی الان درایو مرخص نبود
4-هشتاد تومن بود دو ماه پیش
5-پانزده تومن

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
درود
دوستان یه 360 جسپر هست که وقتی به داشبورد 14719 آپدیتش کردم دیگه کینکت کار نمیکنه چراغ سنسورش روشن میشه ولی کار نمیکنه تو قسمت کینکت setting هم میرم هر تنظیماتیرو عوض میکنم میگه try again :|
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام
این درایو کنسول ما بعضعی موقع ها وقتی درایو باز میکنی میبندی ، اون سی دی چرخونش به دیواره پشت درایو برخورد میکن و باعث میشه صدای ناهنجاری به وجود بیاد راه حلی هست برای این مشکل ایا ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر