سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
این درایو کنسول ما بعضعی موقع ها وقتی درایو باز میکنی میبندی ، اون سی دی چرخونش به دیواره پشت درایو برخورد میکن و باعث میشه صدای ناهنجاری به وجود بیاد راه حلی هست برای این مشکل ایا ؟!

بد جا زده درایوتونو ، اگه خودتون بلد بازش کنین درست جا بزنین اگه نه ببرین بدین خود تعمیر کاره درست کنه موفق باشین .

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
شما باید با نرم افزار هوریزون فایلتونو تو فلش بریزین بعد وصل کنین به یو اس بی XBOX نگاه کنین .

سلام
برنامه رو دانلود کردم الان مشکلی که دارم اینه که فلش رو پیدا نمیکنه.
فلش رو هم با xbox کانفیگور کردم.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
بد جا زده درایوتونو ، اگه خودتون بلد بازش کنین درست جا بزنین اگه نه ببرین بدین خود تعمیر کاره درست کنه موفق باشین .
ممنون از پاسخت ولی خودم میتونم باز کنم ولی فکر نکنم به بد جا زدن باشه ها !!!! اخه الان دو سه دفعه هست که سر تمیز کردن فن ، درایو رو هم در میارم . درست جا میزنمش اما .....

ᶆŏʜᴀḿ²ḁḑ

کاربر سایت
Feb 26, 2012
1
نام
mohammad
بعد از اینکه حدود 1 سال XBOX رو دادم برای آپدیت و داشبود هم آپدیت کردن برام
بازی های قبلیم دیگه اجرا نمیشه از جمله Assassin Creed ها! هیچکدومش دیگه نمیاد!
تنها :
PES 11
FIFA 12
FIFA STREET
MAX PAYNE 3
اجرا میشه! قبل از آپدیت خیلی فیفا 12 بازی میکرد! بعد از آپدیت
یک هفته که فیفا 12 بازی کردم یهو میان بازی رفت به داشبود و نوشت که
* دیسک رو پاک کنین
* ایکس باکس رو ریستارت کنین
من هرکاری کردن نیومد گفتم شاید سی دیش دیگه خیلی خش داره
رفتم یه فیفا 12 جدید خریدم بعد از 1 یا 2 ساعت بازی باز هم اینطوری شد و دیگه بالا نمیاد.....
مشکل چیه دوستان؟:( خیلی ایکس باکسِ داره اذیتم میکنه بعد از آپدیت حدود 30 یا 40 تا بازی رو بیرون انداختم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
میگم امکانش هست که هادره اکسترنال رو به 360 وصل کنم و بخونه و بتونم بازی و ... روش نصب کنم؟؟؟
آره ولی فقط یه چند گیگش رو میتونی استفاده کنی ، بازی هم باید تو خود درایو باشه
اون چیزی که مد نظرت هست با جی تگ امکان پذیره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
میگم امکانش هست که هادره اکسترنال رو به 360 وصل کنم و بخونه و بتونم بازی و ... روش نصب کنم؟؟؟

دوست عزیز هاردو نهایت تا 16 گیگ میشناسه و اینم حواستون باشه اگه جی تگ کنین لایو نمیتونین بازی کنین . موفق باشین .

death666

کاربر سایت
Jun 23, 2012
3
من ایکس باکسمو با کابل hdmi به مانیتور وصل کردم تصویر مشکلی نداره ولی صدای ایکس باکس نمی یاد کابل سه فیش هم ندارم چه جوری صدا رو از طریق هد فون بشنوم لطفا کمک کنید تنها دلیلی که تو این سایت عضو شدم پرسیدن این سوال بود

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
من ایکس باکسمو با کابل hdmi به مانیتور وصل کردم تصویر مشکلی نداره ولی صدای ایکس باکس نمی یاد کابل سه فیش هم ندارم چه جوری صدا رو از طریق هد فون بشنوم لطفا کمک کنید تنها دلیلی که تو این سایت عضو شدم پرسیدن این سوال بود

اگه با کابل hdmi.Dvi وصل کردین راهی ندارین ،باید صدار رو از قسمت av بگیرین

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
دوستان كنسولم آپديت lt3داره بازي رو كه احرا ميكنم(مكس پين و فورزا) اينطوري ميشه
همه جوره هم امتحان كردم جفتشونو يبار رووهارد نصب كردم بعدم پاك كردم ولي بازم اين ارور رو ميده بازي ها دو ديسكن اگر روش خاصي داره بگيد
253fba3c-f349-e8b4.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر