سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مرسی از پاسختون.
چراغ وسط چشمک نمیزنه. قرمز ثابته.

دوست عزیز هر چیه مشکل از سخت افزاره شما ببرین پیش کسیکه درستش کرده خودشون این کارن و درست میکنن . موفق باشین . باز سوالی داشتین در خدمتم .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام .
دوستان بنده یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینکه دستگاهم فت هستش و امروز دادم آپدیتش کردن.بازیهای lt3 97% رو که میزارم(از اون 100% ها ندارم که امتحان کنم) پیام میده باید آپدیت بشه منم آپدیت کردم.حالا play game میاد ولی تصویر آیکن بازی نمیاد .داخل بازی که میرم بعد 5 ثانیه میاد بیرون.همه بازیهارو هم امتحان کردم ولی بازم اینجوری میشه.البته اینو هم بگم که من دو تا کنسول فت دارم اون یکی هم آپدیت lt3 داره و داشبوردشم آپدیت کردم ولی همه بازیها رو اجرا میکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام .
دوستان بنده یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینکه دستگاهم فت هستش و امروز دادم آپدیتش کردن.بازیهای lt3 97% رو که میزارم(از اون 100% ها ندارم که امتحان کنم) پیام میده باید آپدیت بشه منم آپدیت کردم.حالا play game میاد ولی تصویر آیکن بازی نمیاد .داخل بازی که میرم بعد 5 ثانیه میاد بیرون.همه بازیهارو هم امتحان کردم ولی بازم اینجوری میشه.البته اینو هم بگم که من دو تا کنسول فت دارم اون یکی هم آپدیت lt3 داره و داشبوردشم آپدیت کردم ولی همه بازیها رو اجرا میکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

داشبوردو آپدیت کن
14699 بزن اول

arash1357

کاربر سایت
Jun 9, 2012
3
سلام،
من ديروز بازي Star war را داخل دستگاه گذاشتم، سوال كرد آپديت كنه، yes زدم. بعد از آپديت شدن، بازيهايي مثل Summer star كه بدون هيچ مشكلي اجرا مي شد را اجرا نمي كند.
ابتدا مي خواهد sign in كنم، بعد از آن يك صفحه مي آيد كه در خواست وصل شدن به اينترنت را مي دهد، بعد از NO زدن باز مجدد بر مي گردد به صفحه Sign in و همينطور اين چرخه تكرار مي شود.
چه اتفاقي براي دستگاهم افتاده و براي حل آن چه كار بايد انجام بدهم؟

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
من یه اسلیم گرفتم ، وقتی Max Payne 3 رو می ذارم تو دستگاه می گه باید آپدیت شه.آپدیتم که می زنم بشه ، وسطاش یه ارور می ده که Unreadable Disk ـو اینا. فقطم با یه دیسک نیست مشکلش ، 3-4 تا دی وی دی امتحان کردم همین ارورو داد. میخوام ببینم مشکل از بازیه یا دستگاه ایراد داره؟

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
نام
حسین
دوستان من یه اسلیم دارم تازگیا ال تی 3 روش نصب کردم از اون موقه به بعد دستگاه زیاد فریز میکنه یا ارور دی وی دی خرابه میده
اگه میشه یه راهنمایی کنید :(

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا ترخدا جواب بدین من کنسولو روشن میکنم چراغ وسط ایکس باکس (اون 4 تا نه ها) وسطیه چشمک میزنه بعد درایوو نمیتونم وقتی این چشمک میزنه باز کنم کمک (اجکت کنم منظورمه)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
اقا ترخدا جواب بدین من کنسولو روشن میکنم چراغ وسط ایکس باکس (اون 4 تا نه ها) وسطیه چشمک میزنه بعد درایوو نمیتونم وقتی این چشمک میزنه باز کنم کمک (اجکت کنم منظورمه)
چطور این اتفاق افتاد؟
دستگاه چیه؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سلام دوستان! من جدیدا یه اسلیم 4 گیگ گرفتم یه چند تا سوال دارم:
1-من نمایشگرم Full HD هست و از کابل HDMI هم استفاده می کنم، اما کیفیت بعضی جاها اصلا HD به نظر نمیاد! توی بازی و فضای داشبورد همش HD _ه اما توی قسمت اچیومنت ها و یا مثلا وقتی دکمه ی Xbox guide رو می زنم اصلا HD نیست. یه خورده تاره! در ضمن تنظیمات خروجی ویدیو هم روی 1080p هست. مشکل چیه؟
2- من هر موقع دستگاه رو خاموش می کنم و دوباره رو شن می کنم ساعت و تاریخ دوباره ریست می شن! چطوری درستش کنم؟
3- چطوری از پدیده ی شوم سه چراغه جلوگیری کنم؟ مثلا هر نوبت چند ساعت بازی کنم یا....؟
مرسی!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر