سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
سلام یک هفته ای بعد آپدیت دستگاه به LT3.0 مشغول بازی کردن بازی های جدید مثل Max Pyne 3 بودم بعد یکسری از بازی های قدیمی دیگه که گذاشتم توی دستگاه شروع به Unsupported Disc میده
لیست بازی ها:
Driver San francisco
Call of duty MW3
Forza 4

برای اجرای این بازی ها باید چه کار کنم؟

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام ...
میخواستم بدونم DVD Rom رو راحت میشه عوض کرد یا باید کار خاص دیگه ای انجام بشه .. مثلا اگه DVD rom بک xbox خراب بشه میشه از یک xbox دیگه DVD rom رو برداشت و گذاشت روش ؟
مدل درایو باید یکی باشه
اگه lite-on , باید lite-on عوض کنی,, key درایو هم باید داشته باشی که روی درایو جدید write کنی.

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچه ها من یک ایکس باکس 60 گیگ با برد جاسپر دارم داشتم باهاش بازی میکردم بعد یک دفعه پام خورد به سیمی که داخل پریز بود یکدفعه ریستارت شد سه تا چراغ قرمز اومد ولی چراغ وسطی سبز بود بعد دوباره خاموش کردم روشن کردم دیدم درست شده حالا نگرانم اتفاقی نیوفته باشه؟:(

ᶆŏʜᴀḿ²ḁḑ

کاربر سایت
Feb 26, 2012
1
نام
mohammad
من بعد از اینکه خودم ایکس باکس رو آپدیت کردم
دیگه بیشتر بازی هام نمیخورن روش فقط فیفا 12 رو میخونه
دیگه assassin creed هارو هم نمیخونه میگه ساپورت نمیشه
امروزم بازی مکس پین رو گرفتم و بازم نمیخونه مینویسه ساپورت نمیشه
مشکل چیه چکار کنم از نظر شما :(

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام بچه ها من یک ایکس باکس 60 گیگ با برد جاسپر دارم داشتم باهاش بازی میکردم بعد یک دفعه پام خورد به سیمی که داخل پریز بود یکدفعه ریستارت شد سه تا چراغ قرمز اومد ولی چراغ وسطی سبز بود بعد دوباره خاموش کردم روشن کردم دیدم درست شده حالا نگرانم اتفاقی نیوفته باشه؟:(
نه نوسان برق بوده. برو حالشو بر چیزیش نشده.هر گردی گردو نیستش هر سه چراغی هم سه چراغ نیستش.!!

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

من بعد از اینکه خودم ایکس باکس رو آپدیت کردم
دیگه بیشتر بازی هام نمیخورن روش فقط فیفا 12 رو میخونه
دیگه assassin creed هارو هم نمیخونه میگه ساپورت نمیشه
امروزم بازی مکس پین رو گرفتم و بازم نمیخونه مینویسه ساپورت نمیشه
مشکل چیه چکار کنم از نظر شما :(
مدل داریوت چیه؟؟؟
چه بازی هایی رو تست میکنی که نمیخونه؟؟؟؟ بازی قدیمی هم تست کردی ؟/

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
سلام یک هفته ای بعد آپدیت دستگاه به LT3.0 مشغول بازی کردن بازی های جدید مثل Max Pyne 3 بودم بعد یکسری از بازی های قدیمی دیگه که گذاشتم توی دستگاه شروع به Unsupported Disc میده
لیست بازی ها:
Driver San francisco
Call of duty MW3
Forza 4

برای اجرای این بازی ها باید چه کار کنم؟

جواب ما روهم بدین PLZ

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
من فکر میکنم که آپدیتی مکس پین 3 رو بریزی ، بعدش باید بازی هات برنرمکس باشه !
همین گوشه کنارا خوندم ! حالا نمیدونم صحیح هست یا نه !

خود مکس پین یه آپدیت باهاش بود زدم که داشبورد و آپدیت کرد
ولی برنر مکسو فکرکنم صحیح باشه دیگه دیسک معمولی نمیشه

saeed62

کاربر سایت
Sep 30, 2011
4
سلام
من یه اسلیم 4 گیگ دارم
امروز lt3 دادم ریختن روش.اومدم خونه 2 ساعت بازی کردم بعدش هنگ کرد.روشنش که کردم دیگه بالا نیومد چراغ دستگاهمم قرمز شده.
چه کنم؟چش شده؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام
من یه اسلیم 4 گیگ دارم
امروز lt3 دادم ریختن روش.اومدم خونه 2 ساعت بازی کردم بعدش هنگ کرد.روشنش که کردم دیگه بالا نیومد چراغ دستگاهمم قرمز شده.
چه کنم؟چش شده؟

ببينم 3 تا چراغش قرمز شده؟ مطمئنى؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
چراغ وسط دکمه پاور و دور دکمه پاور کامل قرمزه .تصویرم ندارم.

ببين دوست گلم من زياد در اين مورد اطلاعات ندارم. ولى کنسول خودم يک بار با نوسان برق اينطورى شد با خاموش کردن و دراوردن از پريز درست شد. اميدوارم اينطورى درست شه. انشاالله سه چراغ نشده باشه يا در کل خراب نشده باشه. اگر درست نشد منتظر جواب اساتيد محترم بمون.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

saeed62

کاربر سایت
Sep 30, 2011
4
سلام
من یه اسلیم 4 گیگ دارم
چه کنم؟چش شده؟

up.................................................................................................................

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
up.................................................................................................................

دوست عزیز اگه چراغ وسطتون چشمک قرمز میزنه روشن خاموش میشه طرف درست حسابی براتون درستش نکرده ببرین پیش خودش یه جای لحیم کاریشون برا ریختن t3 ایراد داره . و براتون درستش میکنه .

saeed62

کاربر سایت
Sep 30, 2011
4
دوست عزیز اگه چراغ وسطتون چشمک قرمز میزنه روشن خاموش میشه طرف درست حسابی براتون درستش نکرده ببرین پیش خودش یه جای لحیم کاریشون برا ریختن t3 ایراد داره . و براتون درستش میکنه .

مرسی از پاسختون.
چراغ وسط چشمک نمیزنه. قرمز ثابته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر