سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام
امروز داشتم x-360 slim با درایو 0225 آپدیت lt+3 رو کپی کردم .. و بعد از وصل کردن کابل sata به درایو و روشن کردن دستگاه یک بازی lt+3 برای تست گذاشتم که دیدم play game ,,,
بعد از اجرا کردن صحفه سیاه میشه و به داشبورد بر میگرده!
گفتم دوباره از این دستگاه ها برد قبلی اوردن
قاب درایو رو باز کردم برای دیدن برد,, با دیدن برد درایو 0225 و 0401 مقداری شوکه شدم !!
چیپست درایو winbound از نوع هک دریلی
دوباره برگشتم تو JF و یک باره دیگه lt+3 رو write کردم ولی بازم صحفه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه!
اگه کسی همچین بردی دیده یه ممنون میشم راهنمایی کنه

من مدتی که ال تی 2 داشتم میخواستم بازی های xgd3 هم به صورت پچ شده و هم غیر پچ شده تست کنم برام اینجوری بود!!! شما مطمئنی ال تی 3 رو داری یا درسته؟

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
من مدتی که ال تی 2 داشتم میخواستم بازی های xgd3 هم به صورت پچ شده و هم غیر پچ شده تست کنم برام اینجوری بود!!! شما مطمئنی ال تی 3 رو داری یا درسته؟

مشکل کار رو پیدا کردم
این نوع برد 0225 که چیپستش winbound 0401. دو مرحله برای آپدیت داره!

اول باید یک بار درایو رو Erase کنید,,, بعد orig فریمور درایو 0401 رو Write کنید.!!
دوم. دوباره فریمور درایو {key رو که قبلا استخراج کردین} رو با lt+3 0225 اسپوف میکنین و save. دوباره درایو رو erase میکنین و write !!

مشکل اینطوری حل میشه.

gamer x360

کاربر سایت
Jun 2, 2012
7
نام
mahmoud
سلم.آقا من ی چند وقتیه که وقتی بازی تو کنسولم میزارم طول میکشه که بازیرو اجرا کنه .میخواسنم بپرسم که چیکار کنم تا این مشکل حل بشه؟ )ممنون میشم اگه راهنمایی کنید(

parfam

کاربر سایت
Jun 3, 2012
2
نام
پرفام
سلم.آقا من ی چند وقتیه که وقتی بازی تو کنسولم میزارم طول میکشه که بازیرو اجرا کنه .میخواسنم بپرسم که چیکار کنم تا این مشکل حل بشه؟ )ممنون میشم اگه راهنمایی کنید(
--
مدل دستگاه شما چیه ؟ Slim با Phat ؟

----------------------

service.php

آخرین ویرایش:

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
مدل دستگاه من phat هستش

--
مدل دستگاه شما چیه ؟ Slim با Phat ؟

----------------------

داداش بخوام لنزم رو عوض کنم چ قدر هزینش میشه؟

احتیاجی به خرید لنز نیست ، شما دستگاه رو به یک فروشگاه معتبر ببر, بگو لنز رو تنظیم کنه.

لنز درایو رو کالیبر کن , چند وفت بعد از کالیبر اگه دیدی جواب نداد لنز رو عوض کن.
{{کالیبر 5 ماه جواب میده!}}

abbas-h

کاربر سایت
Dec 9, 2009
39
سلام ...
میخواستم بدونم DVD Rom رو راحت میشه عوض کرد یا باید کار خاص دیگه ای انجام بشه .. مثلا اگه DVD rom بک xbox خراب بشه میشه از یک xbox دیگه DVD rom رو برداشت و گذاشت روش ؟

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
سلام دوستان
وقتی که کنسولو خاموش می کنم هنوز صدا می ده انگار که روشنه دکمه ی پاورش هم با رنگ سبز چشمک می زنه و بعد ازچند لحضه کنسول خاموش می شه مشکل چیه ؟ لطفا کمک کنید . مشخصات دستگاهم :
arcade phat - pal - lt3

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام دوستان
وقتی که کنسولو خاموش می کنم هنوز صدا می ده انگار که روشنه دکمه ی پاورش هم با رنگ سبز چشمک می زنه و بعد ازچند لحضه کنسول خاموش می شه مشکل چیه ؟ لطفا کمک کنید . مشخصات دستگاهم :
arcade phat - pal - lt3
برو تو تنظیمات دستگاه یه گزینه هست دقیق یادم نست اما در مورد دانلود هستش اونو خاموش کنی درست میشه..

R-Blue

کاربر سایت
Jun 6, 2012
1
دوستان سلام،
من به تازگی یک دستگاه ایکس باکس 360 با هارد 120 GB بصورت دست دوم از آلمان خریدم و با خودم آوردم ایران. کل محتویات پکیجش اینا بود:
1- کنسول + هارد
2- 2 عدد دسته بیسیم
3- کابل AV برای اتصال به پورت AV تلویزیون
4- آداپتور و کابل برق
5- 4 عدد بازی اوریجینال (فوتبال، تنیس، اتومبیل رانی و یه بازی از سونیک)

اما مشکلات:
- یکی از دسته ها وقتی روشنش میکردم، فقط چراغش خاموش روشن میشد و به دستگاه (نه به عنوان دسته 1 و نه به عنوان دسته 2) متصل نمیشد.
- سیستم باز ها پال 60 بود که اگر این تنظیم رو روی LCD انجام میدادم، تصویر لرزش پیدا میکرد و کیفیتش رو از دست میداد.
- یک پروفایل روی دستگاه ساخته شده بود (فکر میکنم هم برای اتصال آنلاین و هم بازهای داخل دستگاه) که من بلد نیستم پاکش کنم، یکی دو تا از منو ها رو هم سر زدم، دیدم مثل اینکه رمزی چیزی لازم داره.

به پیشنهاد یکی از دوستان به یکی از فروشگاه های پشت شهرداری مراجعه کردم، به قول خودشون هم آپدیتش کردن، هم کپی خور، ضمناً مشکل اون یه دسته دیگه رو هم حل کردن، یک فایل هم روی فلش مموری بهم دادن که اگر آپدیت لازم داشت از طریق USB از همون فایل بتونم استفاده کنم.
تنها مسئله ای که حل نشده، اون پروفایلیه که ساخته شده که نمیتونم و یا نمیدونم چجوری باید پاکش کنم. اگر رمز بخواد، من چیکارش باید کنم؟ و اینک بعد از پاک کردن اون، چجوری یه پروفایل برای خودم میتونم بسازم؟ آیا اگر ریست به تنظیمات کارخانه بشه، اون آپدیت ها و کپی خور کردن هم از بین میره؟

کامل نوشتم که سوالی پیش نیاد
ممنون میشم راهنماییم کنین​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر