سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سشوار صنعتی ضربه به بقیه ی لوازماش نمی زنه ؟

میتونی قسمتهای حساس رو فویل بپیچی. سشوار رو روی درجه کم بذار (حدود 250 درجه سانتی گراد) و مرتب با حالت چرخشی اون رو حرکت بده. از نگه داشتن و تمرکز روی یک نقطه به مدت طولانی (بیشتر از چند ثانیه) هم خودداری کن.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام به دوستان و خسته نباشید..سوالی داشتم:خواستم بدونم امکانش هست کیفیت تصویر (گرافیک بازی)بخاطر کابل HDMIیی که استفاده میکنم پایین بیاد؟؟؟کابل 10 هزار تومنی هستش..!!!ورژن 1.3..احساس میکنماونطور که بایدو شاید گرافیک بالا نیست..!!!الان دارم بازی Ghost reconFSرو پیش میرم بیشتر احساس میشه این مشکل!!بعدشم اینکه بالا تر از ورژن 1.4 امده!>مرسی.خوش باشید

MohsenMpk

کاربر سایت
Jul 21, 2011
46
سلام به دوستان و خسته نباشید..سوالی داشتم:خواستم بدونم امکانش هست کیفیت تصویر (گرافیک بازی)بخاطر کابل HDMIیی که استفاده میکنم پایین بیاد؟؟؟کابل 10 هزار تومنی هستش..!!!ورژن 1.3..احساس میکنماونطور که بایدو شاید گرافیک بالا نیست..!!!الان دارم بازی Ghost reconFSرو پیش میرم بیشتر احساس میشه این مشکل!!بعدشم اینکه بالا تر از ورژن 1.4 امده!>مرسی.خوش باشید

سلام
بعید می دونم...
بنده تا قبل از اینکه ایکس باکسم مشکل پیدا کنه با کابل HDMI ده تومنی و ورژن مانند ورژن شما استفاده می کردم و راضی بودم...
کابل 10 تومنی با 50 تومنی هیچ فرقی نمی کنه و فرقش در طول عمرش است...

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام دوستان.
خواهش میکنم اگه کسی درباره این مشکل من اطلاعی داره کمکم کنه.
من دیروز یه Microsoft Xbox 360 Slim 250GB خریدم که با کپی خور کردن جلوی خودم 650 واسم آب خورد.
الان در حال حاضر آخرین ورژن کپی یعنی LT+v3.0 و آخرین آپدیت داشبورد یعنی 2.0.14719.0 رویش نصبه.
دیشب PES 2012 رو روی هاردش نصب کردم و خیلی راحت از ساعت 7 غروب تا 9 و دوباره از 11 شب تا 1 بازی کردیم. که قبل این همه بازی من بازی جدید DiRT رو هم که برنرمکس بود رو روی هارد نصب کردم که تا دیشب هر دو بازی بدونه مشکل اجرا میشد. اما...
اما امروز صبح که از دیشب دی وی دی PES 2012 که توی درایور Lite-On دستگاهم بود رو وقتی امروز صبح روشن کردم دستگاه رو دیدم وقتی میخوام بازی pes رو باز کن تا بره توو بازی یه دفعه یه صفحه دیگه سفید رنگ که تووش نوشته ایکس باکس 360 و همون جور قفل میمونه !!!!! و وقتی هم که دی وی دی DiRT رو میذارم تو کنسول اونم که انتخاب میکنم مینویسه لطفا" دیسک اورجینال رو قرار بدید !!!!!
به خاطره این مشکل امروز بردمش پیش فروشنده بهم گفت که لنز دستگاهم سوخته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ با 1000 دلخوری راضی شدیم که لنزش رو عوض کنه !!! اما همین الان که دوباره کنسول رو آوردم خونه و به برق زدمش و خواستم که PES رو اجرا کنم باز مثل صبح شدش و روی صفحه ایکس باکس 360 دیدی که تا ایکس باکس رو روشن میکنیم چه صفحه ای میاد ؟ روی همون صفحه گیر میکنه دوباره !!!!! که از دستگاه کنشول رو فیزیکی با فشار دکمه سبز خاموشش کردم و دوباره بعد 15 ثانیه روشنش کردم دیدم درست شد و راحت میشه بازی کرد !!!!!
این چه وضعشه آخه ؟ من پول دادم کنسوله سالم هم میخوام !
ایراد از چیه ؟؟؟؟؟ چیکار کنم که دیگه این مشکل واسم پیش نیاد ؟؟؟
آیا به خاطره آپدیت داشبورد جدیده یا به خاطره اینه که بد کپی خور شده "با اینکه لنزم عوض شده" یا اینکه ایراد از کنسوله ؟!!!!!
خواهش میکنم کمکم کنید...
راستی اگه من بخوام از طریق مودم وایفای دستگاهم از طریق وایمکس 512 ایرانسل بخوام بازی PES 2012 رو که پچ رسمیش رو از خود کنسول آپدیتش کنم مشکلی واسم پیش نمیاد ؟؟؟ مثل بن یا فلگ شدن ؟؟؟
کسی یه جای مطمئن واسه اینکه کنسولهای اسلیم رو کپی خور کنن میشناسه که جلوی خودمون انجام بدن ؟؟؟ من این کنسول رو از توپخونه (امام خمینی تهران پاساژ لبافی) خریدم !
راستی کنسولم ساختش واسه: 2011-05-03 هستش. کسی میدونه مدل دقیق دریاورم چیه ؟؟؟
ترو خدا کمکم کنید...

یه دنیا ممنون...

MohsenMpk

کاربر سایت
Jul 21, 2011
46
سلام دوستان.
خواهش میکنم اگه کسی درباره این مشکل من اطلاعی داره کمکم کنه.
من دیروز یه Microsoft Xbox 360 Slim 250GB خریدم که با کپی خور کردن جلوی خودم 650 واسم آب خورد.
الان در حال حاضر آخرین ورژن کپی یعنی LT+v3.0 و آخرین آپدیت داشبورد یعنی 2.0.14719.0 رویش نصبه.
دیشب PES 2012 رو روی هاردش نصب کردم و خیلی راحت از ساعت 7 غروب تا 9 و دوباره از 11 شب تا 1 بازی کردیم. که قبل این همه بازی من بازی جدید DiRT رو هم که برنرمکس بود رو روی هارد نصب کردم که تا دیشب هر دو بازی بدونه مشکل اجرا میشد. اما...
اما امروز صبح که از دیشب دی وی دی PES 2012 که توی درایور Lite-On دستگاهم بود رو وقتی امروز صبح روشن کردم دستگاه رو دیدم وقتی میخوام بازی pes رو باز کن تا بره توو بازی یه دفعه یه صفحه دیگه سفید رنگ که تووش نوشته ایکس باکس 360 و همون جور قفل میمونه !!!!! و وقتی هم که دی وی دی DiRT رو میذارم تو کنسول اونم که انتخاب میکنم مینویسه لطفا" دیسک اورجینال رو قرار بدید !!!!!
به خاطره این مشکل امروز بردمش پیش فروشنده بهم گفت که لنز دستگاهم سوخته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ با 1000 دلخوری راضی شدیم که لنزش رو عوض کنه !!! اما همین الان که دوباره کنسول رو آوردم خونه و به برق زدمش و خواستم که PES رو اجرا کنم باز مثل صبح شدش و روی صفحه ایکس باکس 360 دیدی که تا ایکس باکس رو روشن میکنیم چه صفحه ای میاد ؟ روی همون صفحه گیر میکنه دوباره !!!!! که از دستگاه کنشول رو فیزیکی با فشار دکمه سبز خاموشش کردم و دوباره بعد 15 ثانیه روشنش کردم دیدم درست شد و راحت میشه بازی کرد !!!!!
این چه وضعشه آخه ؟ من پول دادم کنسوله سالم هم میخوام !
ایراد از چیه ؟؟؟؟؟ چیکار کنم که دیگه این مشکل واسم پیش نیاد ؟؟؟
آیا به خاطره آپدیت داشبورد جدیده یا به خاطره اینه که بد کپی خور شده "با اینکه لنزم عوض شده" یا اینکه ایراد از کنسوله ؟!!!!!
خواهش میکنم کمکم کنید...
راستی اگه من بخوام از طریق مودم وایفای دستگاهم از طریق وایمکس 512 ایرانسل بخوام بازی PES 2012 رو که پچ رسمیش رو از خود کنسول آپدیتش کنم مشکلی واسم پیش نمیاد ؟؟؟ مثل بن یا فلگ شدن ؟؟؟
کسی یه جای مطمئن واسه اینکه کنسولهای اسلیم رو کپی خور کنن میشناسه که جلوی خودمون انجام بدن ؟؟؟ من این کنسول رو از توپخونه (امام خمینی تهران پاساژ لبافی) خریدم !
راستی کنسولم ساختش واسه: 2011-05-03 هستش. کسی میدونه مدل دقیق دریاورم چیه ؟؟؟
ترو خدا کمکم کنید...

یه دنیا ممنون...

سلام
شما چقدر راحت قبول کردید که لنز سوخته و از این حرفها...؟!!!
کنسول سالم که نباید به این راحتی لنزش بسوزه ؟؟؟

esieee

کاربر سایت
Jun 13, 2011
4
سلام
شما چقدر راحت قبول کردید که لنز سوخته و از این حرفها...؟!!!
کنسول سالم که نباید به این راحتی لنزش بسوزه ؟؟؟

دستگاه بعد کپی خور شده به چند دلیل
1 می تونه از درایو دستگاه باشه که اگر این قیمت اسلیم لایتون نباشه گرون گرفتی
2 می تونه از بد انلاک شدن درایو باشه
3 اگر درایوت اسلیم لایتون باشه که من ان مشکل رو داشتم این هستش که کلید درایو ناقص گرفته شده یعنی بعضی از حروف های هگز کلید گرفته نشده و جای این حروف حرف اف قرار می گیره با این که ال تی 3 زده شده و لی به علت ناقص بودن کلید یک بار بازی اجرا میشه یک بار نمیشه که با روشن خاموش شدن دستگاه درست میشه ولی با که خاموش می کنی دوباره همینطور میشه و راهی نداره یعنی تا اخهر همین طور هستش جز اینکه کلید سالم رو داشته باشی اگر فروشنده نداره دستگاهو بهش بده یه دستگاه دیگه بگیر

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقای x_yashar_x امید وارم زودتر دستگاهتون درست بشه
اساتیدمن یک سوال داشتم من هم یک Xbox 360 slim 250 گرفتم که همانجا برام LT3را ریخت روش حالا یک سوال داشتم
دو دفعه من بازی که گذاشتم داخل درایو دستگاه بازی را نتوانست بخوانه یعنی خواند اما Movie خواند و زمانی که یکبار خاموش کردم روشن کردم درست شد
اما خدارا شکر دیگر تا الان اتفاق نیافتاده حالا می خواستم از دوستانی که تجربه دارند سوال کنم که این مشکل از کجاست؟

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
لطفا" جواب بقیه سوالامو هم بدید...
تحت هیچ شرایطی دستگاه رو پس نمیگیره آخه ما توی این ایرانه... که نمایندگی ایکس باکس نداریم که !
با خشونت برم جلو به نظرتون ؟ یعنی برم باهاش دعوا کنم بگم باید یه دستگاه دیگه بهم بدی ؟

MohsenMpk

کاربر سایت
Jul 21, 2011
46
تحت هیچ شرایطی دستگاه رو پس نمیگیره آخه ما توی این ایرانه... که نمایندگی ایکس باکس نداریم که !
با خشونت برم جلو به نظرتون ؟ یعنی برم باهاش دعوا کنم بگم باید یه دستگاه دیگه بهم بدی ؟

پس بدید یه جای معتبر بهتون معرفی می کنم برید از اونجا بگیرید...

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586

دقيقا تنها راهش با خشونته. دوستات رو جمع کن برو اونجا تهديدش کن چون اگه نترسه عمرا عوض نميکنه.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

MohsenMpk

کاربر سایت
Jul 21, 2011
46

در ضمن بن شدن خیلی شانسی اتفاق میوفته و زیاد ناراحت نباشید که این اتفاق براتون بیوفته...

tars_man

کاربر سایت
Apr 23, 2012
14
سلام به همه دوستان!
یکی از دوستام یه بار ایکس باکسشو داده بیرون به lt2 آپدیت کردن الان میخواد به lt3 آپدیت کنه!الان میتونیم dvd key رو خودمون استخراج کنیم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام به همه دوستان!
یکی از دوستام یه بار ایکس باکسشو داده بیرون به lt2 آپدیت کردن الان میخواد به lt3 آپدیت کنه!الان میتونیم dvd key رو خودمون استخراج کنیم؟؟

پيشنهاد ميکنم هيچ کارى خودت نکن خيلى حساس و ظريفه چيزيشم بشه بد ميفتى تو خرج. حالا خرج و بي خيال اعصاب خورديش بده.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام به همه دوستان!
اره میتونید.قشنگ با حوصله انجمن فریمور رو جستجو کن و مطالب اموزشی رو پیدا کن بخون بعد شروع به اقدام کنید.اگرم بار اولتونه که میخواید این کارو کنید ببینید چیپست مادربردتون چیه چون بعضی چیپ ست ها خون به دل کرده اونایی که بار اول میخواستن اپدیت کنن.

tars_man

کاربر سایت
Apr 23, 2012
14
سلام!ممنون از جوابتون!
من قبلا dvd key مال خودم رو با همون آموزشی که تو سایت گذاشته بود استخراج کردم!!می خواستم بدونم الانم همینجوری هس؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر