سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

kurized

کاربر سایت
Apr 20, 2012
3
نام
kurosh
سلام
بعضی مواقع دیسک بازیرو که میزارم داخل کنسول play game میده ولی بازی اجرا نمیشه عکس بازیم نمیاره !!
ولی بعد از چند بار خاموش و روشن کردن بازی اجرا میشه و هم عکس بازیو میاره !!
کنسول من slim 250 lt3 هست.
ممنون میشم که کمکم کنید برای حل این مشکل.:)

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام
بعضی مواقع دیسک بازیرو که میزارم داخل کنسول play game میده ولی بازی اجرا نمیشه عکس بازیم نمیاره !!

دوست عزيز اين مشکل تقريبا واسه همه پيش مياد نگران نباش چيزى نيست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام

جواب شما در صفحه قبل هست

بازی های قفل دار xg3 در همه حالت play game میدن اگر شما یک بازی قدیمی بگذارید play dvd میده

مشکلی نیست نگران نباش صفحه قبل رو بخوانید

avriler

کاربر سایت
May 31, 2012
1
سلام. دوستان من دیروز یه Xbox از یکی از دوستام خریدم می گفت ۱ هفته کارکرده از این ۴ گیگ ها همه چیش اوکیه فقط دیشب هر کاری کردم نتونستم به شبکه وصل بشم .چه وایرلس چه با کابل همش ارور میرد :( دوستان کمک کنید نکنه سرم کلاه رفته باشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
جواب شما در صفحه قبل هست

بازی های قفل دار xg3 در همه حالت play game میدن اگر شما یک بازی قدیمی بگذارید play dvd میده

مشکلی نیست نگران نباش صفحه قبل رو بخوانید
حرف ایشون کاملا درست است من هم دقیقا دو دفعه که این مشکل برام پیش اومد برای بازی قدیمی بود که پچ شده بود برای LT3.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
نمیدونم والا , آخه من زیاد تو مباحث LT اینا نبودم :d الان دقیقا باید چیکار کنم ؟ باید گیمو عوض کنم ؟

مهران جان یعنی هر بازی میزاری صفحه سیاهه یا نه فقط مکس پین اینجوری میشه . اگه فقط مکس پینه مشکل از رایت بوده حتما که همچین ایرادی داره شاید . بازی های دیگرو تست کن .

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
مهران جان یعنی هر بازی میزاری صفحه سیاهه یا نه فقط مکس پین اینجوری میشه . اگه فقط مکس پینه مشکل از رایت بوده حتما که همچین ایرادی داره شاید . بازی های دیگرو تست کن .
نه فقط مکس اینجوریه , fifa و GOW موردی ندارن , احتمالا از رایته =((

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
راهی هستش من بتونم the matrix path of neo رو روی xbox360 اجرا کنم؟؟؟ این بازی هیچ وقت برای xbox360 نیومده ولی برای xbox هستش

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من نمیدونم این سوالی که میکنم تو این تاپیک درست باشه یا نه؟ اگه اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید.میخواستم بدونم داشبورد ایکس باکسو چجوری میشه عوض کرد؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
دوستان من نمیدونم این سوالی که میکنم تو این تاپیک درست باشه یا نه؟ اگه اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید.میخواستم بدونم داشبورد ایکس باکسو چجوری میشه عوض کرد؟
hگه منظورتون اینه که چه جور اپدیتش کنید:
هیچی از سایت دانلود کنش اکسترکتش کن و بریزش داخل فلش بزن به کنسول .کنسولو روشن کن اپدیت میشه.به همین راحتی.
اما اگه میخواید عوض کنید که نمیشه.

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام
امروز داشتم x-360 slim با درایو 0225 آپدیت lt+3 رو کپی کردم .. و بعد از وصل کردن کابل sata به درایو و روشن کردن دستگاه یک بازی lt+3 برای تست گذاشتم که دیدم play game ,,,
بعد از اجرا کردن صحفه سیاه میشه و به داشبورد بر میگرده!
گفتم دوباره از این دستگاه ها برد قبلی اوردن
قاب درایو رو باز کردم برای دیدن برد,, با دیدن برد درایو 0225 و 0401 مقداری شوکه شدم !!
چیپست درایو winbound از نوع هک دریلی
دوباره برگشتم تو JF و یک باره دیگه lt+3 رو write کردم ولی بازم صحفه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه!
اگه کسی همچین بردی دیده یه ممنون میشم راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر