سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
دوستان شدیدا می خوام بازی رو پچ کنم skyrim 1.0.40 هست می خوام این اخری رو بریزم از طریق سایت xbuc هم رفتم ولی cache هارو میزنم به کنسول پاک میکنه هر کی کمک کنه دعاش میکنم

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
باسلام و خسته نباشید
من کنسولم رو از روز اول که گرفتم کمی افت فریم در بازی ها داشت و حالا جدیدا از بعد از گذاشتن بازی MAX Payne صدا یهو یک پرشی پیدا میکنه اینم بعی وقت ها اینجوری میشه.
من LT3 و آخرین ورژن داشبورد هستم. بنظر شما مشکل از کجاس؟
اگر Update Live رو انجام بدم اتفاق خاصی میوفته؟

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام دوستان در درایو ایکس باکسم وقتی بیرون میاد خودش بعد از 5 ثانیه میره تو ولی مال دوستم اینجوری نیست البته وقتی کنسول خوابیده میزارم دیگه خودش نمیره تو ولی وقتی ایستاده است اینجوری میشه
چیکار کنم که درست بشه ؟
ممنون.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سلام مشکل با اتصال به اینترنت دارم اینترنتمم پارس انلاین ip dns و...... درست وارد می کنم ولی میره واسه اتصال به اینترنت error میده
که با pc یه صفحه رو باز کن یا مشکل از isp حالا می خوام بدونم از پارس انلاین یعنی شاتل بگیرم درست میشه یا از چیز دیگه ای ؟ دم کسی که جواب بده ام گرم
یه سوال دیگه قیمت این Matrix Glitcher 360 چنده؟ بعد از کجا میتونم ارزون ترشو گیر بیارم اگه این جواب دادید دمتون 2 تا گرم
یه سوال دیگه من با 8000 پوینتی که دارم میتونم alan wake american nightmare رو دانلود کنم بعد نیازی به پول نیست؟؟ بعد lt3 دارم اگه برم تو قسمت دانلودش مشکل خاصی پیش نمیاد واسه کنسولم ؟؟ اگه اینم جواب دادین خوب دمتون 4 تا گرم

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام دوستان در درایو ایکس باکسم وقتی بیرون میاد خودش بعد از 5 ثانیه میره تو ولی مال دوستم اینجوری نیست البته وقتی کنسول خوابیده میزارم دیگه خودش نمیره تو ولی وقتی ایستاده است اینجوری میشه
چیکار کنم که درست بشه ؟
ممنون.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
چیکار کنم که درست بشه ؟
ممنون.
خب با دست بگیریش.

bomber man

کاربر سایت
Jan 11, 2012
3
سلامدوستان من ایکس باکسم لنزش مشکل پیدا کرده و به غیر از فیفا 12 بازی دیگه ای رو اجرا نمیکنه!!! میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میشه لنز دستگاه رو تمیز کرد؟؟؟؟ میخوام اول لنزمو تمیز کنم اگه خوب نشد بعد برم تعمیرش کنم.لطفا راهنماییم کنید ممنون اگر تونستید برام پیغام بفرستید.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلامدوستان من ایکس باکسم لنزش مشکل پیدا کرده و به غیر از فیفا 12 بازی دیگه ای رو اجرا نمیکنه!!! میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میشه لنز دستگاه رو تمیز کرد؟؟؟؟ میخوام اول لنزمو تمیز کنم اگه خوب نشد بعد برم تعمیرش کنم.لطفا راهنماییم کنید ممنون اگر تونستید برام پیغام بفرستید.
اگه لنزت مشکل پیدا کرده که هیچ بازی نباید اجراکنه

LEONARDO2014

کاربر سایت
Jan 1, 2012
50
نام
محمد
سلام. من با HDMI مشکل دارم داشتم بازی میکردم خاموش کردم چند ساعت بعد که روشن کردم تصویر نمیده با چندتا کابل امتحان کردم از کابل نیست مانیتور هم سالمه بنظر خودم از تنظیماتش باشه یا از پورت HDMI اکس باکس.......؟؟!!!!!!!!!!

اگه کسی میدونه مشکل از چیه لطفا کمک کنه ممنون.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
با سلام
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم، همه بازی ها رو اجرا میکنه اما بعضی اوقات اینجوری میشه، به چند نفری گفتم، گفتن جز jTag راهس نیست. منم خودم هنوز نفهمیدم مشکل دقیقا کجاس.
یک سئوال: شما کنسولت رو از کجا خریدی؟
سلام دوست عزیز من از مشهد خیبابان سعدی خریدم

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.تویه یه سایت معتبر دانلود رایگان ایرانی بازی های ایکس باکس برای دانلود قرار داده که قصد دانلود این بازی ها رو دارم.زیر هر کدوم از بازی ها این موضوع رو متذکر شده که((برای اجرای بازی ها ، پس از دانلود نمودن تمامی پارت های هر بازی ، یک فایل با فرمت ISO در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل را باید توسط نرم افزارهایی مانند CloneDVD به صورت Burn Image To Disc رایت نمایید. دقت داشته باشید که حتما باید از DVD9 استفاده نمایید.)).میخواستم ببینم فقط با ین روش رایت بازی راحت اجرا میشه؟نیازی به پچ نیست؟؟نیازی به رایت با برنامه خاصی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر