سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام بچه ها یک مشکلی برام پیش امده از بچه هایی که اطلاع دارن میخوام کمکم کنند؟:
من اسلیم 4 گیگ دارم 5 ماهه خریدم البته نو
برای اولین بار بردم ال تی 3 برام ابدیت کنند
اما الان طرف میگه ابدیت که میکنه دستکاههمو همه چی اکیه ولی به محض اینکه یک روشن خاموش میکنه دچار مشکل میشه و بازی اجرا نمیکنه انگار یک جورایی مثلا ابدیتش بعد از خاموش روشن میپزه نمیدونم چکار کنم اصلا عقلانی نیست یک دستگاه نو. اینجوری باشه بچه ها کمکم کنید
این یارو که بردم پیشش ادم ناشی نیست و بارها بردم پیشش دستگاه الان میگه احتمالا مشکل ای سی برد پایینشه اما به نظر من این اصلا با عقل در نمیاد دستکاه نو اینطور باشه در ضمن قبلا بدون حتی کوچترین مشکل دستکاه کار میکرد
:((:((:((
دوست عزیز چه بازیهایی اجرا نمیکنه ......... و منظور از یک روشن خاموش میکنه دچار مشکل میشه و بازی اجرا نمیکنه انگار یک جورایی مثلا ابدیتش بعد از خاموش روشن میپزه یعنی چی ؟..... یعنی اینکه اگه شما یک بار خاموش و روشن میکنید دوباره دیسک میزارید پیغام ابدیت میده ..... وایا با این دیسک که کنسولتون دچارمشکل میشه قبل از این حرکت شما اجرا میشده یا اجرا نمیشده؟

---------- نوشته در 03:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 AM ارسال شده بود ----------

سلام چند وقتیه درایو گیر میکنه و بیرون نمیاد باید با هی بش ضربه بزنم تا اجکت کنه:d قابل حل شدن هست ؟ چقدر هزینش میشه ؟
دوست عزیز مشت جواب نمیده با چکش بزن ... شوخی کردم
اگه موقع زدن تاچ اجیکیت دستگاه عملکردی نداره و صدایی نمیده مشکل از فلت اجیکیت دستگاه
و اما اگه تاچ اجیکیت دستگاه کار میکنه داخل درایو یه عدد واشر کشی که از المیچر به دور حلقه اجیکیت درایو هست که این واشر اگه کشاد کنه یا خاصیت ارتجاعیش ازدست بده دردرایو به سختی باز میشه که با عوض کردن این واشر مشکل حل میشه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
[دوست عزیز چه بازیهایی اجرا نمیکنه ......... و منظور از یک روشن خاموش میکنه دچار مشکل میشه و بازی اجرا نمیکنه انگار یک جورایی مثلا ابدیتش بعد از خاموش روشن میپزه یعنی چی ؟..... یعنی اینکه اگه شما یک بار خاموش و روشن میکنید دوباره دیسک میزارید پیغام ابدیت میده ..... وایا با این دیسک که کنسولتون دچارمشکل میشه قبل از این حرکت شما اجرا میشده یا اجرا نمیشده؟

---------- نوشته در 03:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 AM ارسال شده بود ----------

الان هیچی ااجرا نمیکنه هیچ بازی نه قدیمی نه جدید بازی که میذارم بعد چند لحظه در داشبودر صفحه سیاه میشه بعد دوباره میره تو داشبود و پلی گیم میزنه و هیچ اتفاقی نمیفته الان دیگه بازی های قبلی را هم اجرا نمیکنه طرف میگه وقتی ابدیت میکنه هر بازی اجرا میکنه بدون مشکل اجرا میشه اما به محض اینکه یک بار دستگاه خاموش روشن میکنه دیگه بازی اجرا نمیشه انگار که همه چی دوباره دیفالت میشه
:((

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

الان هیچی ااجرا نمیکنه هیچ بازی نه قدیمی نه جدید بازی که میذارم بعد چند لحظه در داشبودر صفحه سیاه میشه بعد دوباره میره تو داشبود و پلی گیم میزنه و هیچ اتفاقی نمیفته الان دیگه بازی های قبلی را هم اجرا نمیکنه طرف میگه وقتی ابدیت میکنه هر بازی اجرا میکنه بدون مشکل اجرا میشه اما به محض اینکه یک بار دستگاه خاموش روشن میکنه دیگه بازی اجرا نمیشه انگار که همه چی دوباره دیفالت میشه
:((
دوست عزیز دیسکی که تو درایو میزاری عکسش میاد؟ اگه عکسش نمیاد یارو لاف زده و برات LT نزده فقط ابدیت داشبورد کرده
طرف چرت گفته میخواد بپیچونت .... اون سوال من جواب بده اگه عکس نشون نمیده که برات LT نزده .....

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
امروز دستگامو دادم به یکی که ببره واسم LT3 بریزه , بعد 2 ساعت بام تماس گرفتن گفتن شما نمیتونی دستگاتو آپدیت کنی ! چون دستگاه ماله 2007 هست و قدیمیه , باید حدوده 200 تومن پیاده بشی !! تو جزییات نرفت دیگه چون از پیش اونی که قرار بود واسم آپدیت کنه اومده بود . بنظرتون چجوریه ؟! واقعا باید قیدشو بزنم ؟!!

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوست عزیز دیسکی که تو درایو میزاری عکسش میاد؟ اگه عکسش نمیاد یارو لاف زده و برات LT نزده فقط ابدیت داشبورد کرده
طرف چرت گفته میخواد بپیچونت .... اون سوال من جواب بده اگه عکس نشون نمیده که برات LT نزده .....
سلام بعضی اوقات میاد بعضی اوقات نمیاد خیلی عجیبه حتی بعضی اوقات که عکسشم میاد بازم صفحه سیاه میشه برمیگیرده تو داشبورد بعضی اوقات میزنه دیسک نات ساپرت برای تمامی بازی ها چه جدید چه قدیم

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
امروز دستگامو دادم به یکی که ببره واسم LT3 بریزه , بعد 2 ساعت بام تماس گرفتن گفتن شما نمیتونی دستگاتو آپدیت کنی ! چون دستگاه ماله 2007 هست و قدیمیه , باید حدوده 200 تومن پیاده بشی !! تو جزییات نرفت دیگه چون از پیش اونی که قرار بود واسم آپدیت کنه اومده بود . بنظرتون چجوریه ؟! واقعا باید قیدشو بزنم ؟!!
:-/ کسی نیست ج بده ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوست عزیز میخواد سر کیست کنه .... اگه LT2 روی کنسولت هست به این روش اقدام کن اول LT3 بزن بعد داشبورد ابدیت کن ....واما اگه LT2 روی کنسول نیست اول فریمور اورجینال بزن بعد داشبورد با اخرین ورژن ابدیت کن بعد LT3 بزن ....تا کی میخوای بدی مغازه دار اگه خودت دست به کار بشی حتما موفق میشی ..اکثر دوستان که مبتدی بودن الان برا خودشون یه پا استاد شدن ...شما هم اگه تلاش کنید دری باز میکنید ...برو تو کارش هرجا مشکل داشتی در خدمتیم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا

احتمالا بخاطر قدیمی بودن دستگاهتون
درایوی که روش هست hitachi و یا سامسونگ هستش
وگرنه مشکلی در رابطه با آپدیت فیرمور به LT3.0 برای بقیه درایو ها وجود نداره .
با فرض اینکه درایو شما از سری 78 یا 79 هیتاچی باشه که فعلا LT3.0 نداره
براحتی میتونید یه درایو Liteon جایگزین کنید .
فکر نمی کنم دیگه بالای 60 تومان هزینه داشته باشه .

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
درایوش سامسونگه , و دستگام ماله 25/9/2006 هست (2007 نیست ) . تاحالا هم LT کلا رو دستگام نبوده ! یعنی میتونم یه درایو Liteon بزارم رو دستگام و LT2 یا Lt3 نصب کنم ؟؟

مشکل همینجاست
بله
البته که میشه
فقط ابتدا باید فیرمور کامل درایوت رو بخونی که کلیدش استخراج شه
بعد کلید رو ست کنی رو درایو جدید
همین

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام بعضی اوقات میاد بعضی اوقات نمیاد خیلی عجیبه حتی بعضی اوقات که عکسشم میاد بازم صفحه سیاه میشه برمیگیرده تو داشبورد بعضی اوقات میزنه دیسک نات ساپرت برای تمامی بازی ها چه جدید چه قدیم

کمک کنیددددددددددددد

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
کمک کنیددددددددددددد
با سلام
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم، همه بازی ها رو اجرا میکنه اما بعضی اوقات اینجوری میشه، به چند نفری گفتم، گفتن جز jTag راهس نیست. منم خودم هنوز نفهمیدم مشکل دقیقا کجاس.
یک سئوال: شما کنسولت رو از کجا خریدی؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من یه آپدیت بازیه فورزا 4 اومد برام منم آپدیت کردم 8 مگ بیشتر نبود. بعد آپدیت دیگه بازی رو نمیخونه !!! میگه the disk is not supported ؟؟؟

چکار کنم؟؟؟ تو رو خدا یه راه حل خوب بدید این همه رفته بودیم.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
دوستان HDMI دستگاه بنده تصویر و صدا نمیده هم رو مانیتورم تست کردم هم LCD خونه هیچ کدوم تصویر نمیده ولی با Ps3 و همون کابل HDMI رو هر دوتا تصویر میگیرم.ضمنا با کابل VGA رو دستگاه تست کردم مشکلی نبود ولی HDMI ... :(

اگه مشکل چیپ کنترلر HDMI باشه حل شدنیه یا اینکه کلاً تعطیله دیگه دستگاه ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان HDMI دستگاه بنده تصویر و صدا نمیده هم رو مانیتورم تست کردم هم LCD خونه هیچ کدوم تصویر نمیده ولی با Ps3 و همون کابل HDMI رو هر دوتا تصویر میگیرم.ضمنا با کابل VGA رو دستگاه تست کردم مشکلی نبود ولی HDMI ... :(

اگه مشکل چیپ کنترلر HDMI باشه حل شدنیه یا اینکه کلاً تعطیله دیگه دستگاه ؟
قبلا با hdmi روی مانیتور تصویر داشتی یا برای اولن بار که وصل کردی این طور میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر