سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
اره درسته میاره /ولی کاش ی جور ی 500 گیگ میخریدی قبلی رو بدی راحت ی پول بدی 500 گیگ بخری اذیت هم نمیکشی
سلام خدمت دوستان علل خصوص آقا سپهر عزیز ، من یه دستگاه سوپر اسلیم دارم که متاسفانه حین اجرا بازی یه چیزی حدود ده دقیقه بعد صفحه فریز میشه پیش خیلی از تعمیر کار ها که بردم گفتن ارزش تعمیر نداره و اینا بهترین راه اینه که جی تگش کنی یه چند تا سوال داشتم : والا من بیشتر وقت گیم زدنم رو به فوتبال اختصاص میدم بیشتر مواقع هم پی اس میزنم البته که فیفا هم جای خودشو داره ولی وقتی دستگاهمو جی تگ کنم چون دیگه برای ایکس باکس به صورت رسمی نسخه جدیدی از پی اس نمیاد مجبوریم از نسخه های مادسازی شده شرکت های داخلی استفاده کنیم که متاسفانه کامل رایت نشده و نمیشه رو دستگاه نصبش کرد و نمیدونم با نسخه ۲۰۲۱ باید چیکار کرد ؟؟
یکی دیگه این که موقع جی تگ کردن به چه نکته هایی باید توجه کرد ؟
بعد اینکه من هارد ۲۵۰ گیگ دارم میخواستم بدونم هارد ۱ ترا هم برای ایکس باکس موجوده یا نه ؟؟؟
ممنونم

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
سلام خدمت دوستان علل خصوص آقا سپهر عزیز ، من یه دستگاه سوپر اسلیم دارم که متاسفانه حین اجرا بازی یه چیزی حدود ده دقیقه بعد صفحه فریز میشه پیش خیلی از تعمیر کار ها که بردم گفتن ارزش تعمیر نداره و اینا بهترین راه اینه که جی تگش کنی یه چند تا سوال داشتم : والا من بیشتر وقت گیم زدنم رو به فوتبال اختصاص میدم بیشتر مواقع هم پی اس میزنم البته که فیفا هم جای خودشو داره ولی وقتی دستگاهمو جی تگ کنم چون دیگه برای ایکس باکس به صورت رسمی نسخه جدیدی از پی اس نمیاد مجبوریم از نسخه های مادسازی شده شرکت های داخلی استفاده کنیم که متاسفانه کامل رایت نشده و نمیشه رو دستگاه نصبش کرد و نمیدونم با نسخه ۲۰۲۱ باید چیکار کرد ؟؟
بعد اینکه من هارد ۲۵۰ گیگ دارم میخواستم بدونم هارد ۱ ترا هم برای ایکس باکس موجوده یا نه ؟؟؟
ممنونم
اولین چیز مهم : فریز شدن دستگاه که احتمالا ایراد GPU هست با جی تگ تغییری نمیکنه مگر اینکه درایوتون ایراد داشته باشه که بعیده.

وقتی جی تگ کنی میتونی از هارد اکسترنال استفاده کنی . من خودم بازی های را از هارد 2 ترا اکسترنال لود میکنم.

موقع جی تگ کردن هم برد و آی سی جی تگ مهمه که قبلا ماتریکس و ایس خوب بود الان را نمی دونم.

فوتبال جدید هم برای 360 نیست pes که آخریش 2018 بود و fifa هم 2019 برای ورژن جدید باید کنسول جدید گرفت.
ولی هر چیزی که با دیسک اجرا میشه با جی تگ هم اجرا میشه

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
ممنونم
دلیل اینکه بعد ده دقیقه اینطوری میشه به احتمال زیاد واسه گرمای جی سی پی یوته
خمیرشو عوض کنه حله
با جیتگ کردن
راحت بازی رو دانلود کن
نیازی به سی دی هم نداره
حتی فیفا ۲۱ هم هست
هیچ اروری هم نمیده که سی دی کثیفه

بعد از جیتگ تو تنظیمات سرعت فن رو زیاد کنی کنسول خنک خنک میشه عمرشم زیاد

جیتگ کنی کلی قابلیت میگیره
من الان مود واسه جی تی آی وی ریختم
مثل پی سی شده
بازی با موبایل از سایت مخصوص دانلود میکنم
میریزم تو فلش انتقال میدم به هارد
اجرا میکنم نه اروری میده نه میگه سی دی کثیفه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنونم
سلام امیر جان دوست عزیز همون طور که دوستان عزیز هم اشاره کردن بیشترین دلیل فریز خشک شدن خمیر سیلیکون XCGPU هست/اما اینکه میگی پیش خیلی تعمیرکارا بردم میگن اینا ارزش تعمیر ندارند چرت میگن/پس میگفتی چطور بعد از جی تگ کردن دستگاه درست میشه/بگذریم اولین کار اینه که مشکل فریز شدن دستگاتو که 90 درصد خشک شدن خمیر سیلیکونه حل کنی یعنی باید خمیر سیلیکون خوب نه از این خمیر سیلیکون سفید بهترینشون همون رنگ خاکستری هست اونم بدی برات ی تعمیر کار خوب تعویضش کنه نیازی هم نیست خودت خمیر سیلیکون بخری چون فقط اندازه ی نخود هم کافی/اگه مشکلت به امید خدا برطرف شد بعد میتونی دستگاتو جی تگ کنی/در مورد سوال بازی جدید فوتبال پس یا فیفا 21 من شخصا اهل فوتبال نیستم ولی بخاطر دوستانی که خیلی از فیفا 21 که ماد سازی شده گله داشتند که چرا این بازی مدام فاتال کراش یا همون بی دلیل از بازی خارج میشه میره داشبرد این بازی رو من نصب کردم /حتی بدون نصب هم بازی کردم بله این بازی خوب مادسازی نشده و مشکل داره/در مورد اینکه موقع جی تگ کردن منظورتو متوجه نمیشم /حالا برداشتم اینه که کسی اینکارو برات انجام بده که وارد باشه دستگاه نهایتا زیر 1 دقیقه بوت کنه/مثلا یا 5 ثانیه/10/30 /از برد جی تگ خوب استفاده بشه/البته اینکه از برد خوب استفاده بشه فقط برای بهتر بوت شدن نه چیز دیگه//در مورد هارد سعی کن که هارد دستگات ظرفیتش کم باشه چون اذیت میکنه/حالا من ظرفیت 500 گیگ رو هم توصیه نمیکنم ولی مشکل نیست/اگه خواستی همکار حرفه ای هست هم شمارشو میدم هم ادرسشو ؟باز هم اگه مشکلی بود در خدمتم دوست عزیز

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
دلیل اینکه بعد ده دقیقه اینطوری میشه به احتمال زیاد واسه گرمای جی سی پی یوته
خمیرشو عوض کنه حله
با جیتگ کردن
راحت بازی رو دانلود کن
نیازی به سی دی هم نداره
حتی فیفا ۲۱ هم هست
هیچ اروری هم نمیده که سی دی کثیفه
یعنی اگر خمیر رو عوض کنم دیگه نیازی نیست جی تگ کنم ؟؟ مشکل حل میشه؟
فیفا ۲۱ اصلی ؟ لباس ها و اینا همه آپدیت شده ؟؟؟

سلام امیر جان دوست عزیز همون طور که دوستان عزیز هم اشاره کردن بیشترین دلیل فریز خشک شدن خمیر سیلیکون XCGPU هست/اما اینکه میگی پیش خیلی تعمیرکارا بردم میگن اینا ارزش تعمیر ندارند چرت میگن/پس میگفتی چطور بعد از جی تگ کردن دستگاه درست میشه/بگذریم اولین کار اینه که مشکل فریز شدن دستگاتو که 90 درصد خشک شدن خمیر سیلیکونه حل کنی یعنی باید خمیر سیلیکون خوب نه از این خمیر سیلیکون سفید بهترینشون همون رنگ خاکستری هست اونم بدی برات ی تعمیر کار خوب تعویضش کنه نیازی هم نیست خودت خمیر سیلیکون بخری چون فقط اندازه ی نخود هم کافی/اگه مشکلت به امید خدا برطرف شد بعد میتونی دستگاتو جی تگ کنی/در مورد سوال بازی جدید فوتبال پس یا فیفا 21 من شخصا اهل فوتبال نیستم ولی بخاطر دوستانی که خیلی از فیفا 21 که ماد سازی شده گله داشتند که چرا این بازی مدام فاتال کراش یا همون بی دلیل از بازی خارج میشه میره داشبرد این بازی رو من نصب کردم /حتی بدون نصب هم بازی کردم بله این بازی خوب مادسازی نشده و مشکل داره/در مورد اینکه موقع جی تگ کردن منظورتو متوجه نمیشم /حالا برداشتم اینه که کسی اینکارو برات انجام بده که وارد باشه دستگاه نهایتا زیر 1 دقیقه بوت کنه/مثلا یا 5 ثانیه/10/30 /از برد جی تگ خوب استفاده بشه/البته اینکه از برد خوب استفاده بشه فقط برای بهتر بوت شدن نه چیز دیگه//در مورد هارد سعی کن که هارد دستگات ظرفیتش کم باشه چون اذیت میکنه/حالا من ظرفیت 500 گیگ رو هم توصیه نمیکنم ولی مشکل نیست/اگه خواستی همکار حرفه ای هست هم شمارشو میدم هم ادرسشو ؟باز هم اگه مشکلی بود در خدمتم دوست عزیز
سپهر جان یعنی اگر خمیر رو عوض کنم شر این فریز شدن و گیر کردن وسط بازی دیگه کم میشه ؟
پس همون هارد ۲۵۰ خودم کافیه
راجب خمیر اگر آدرس و شماره این همکار محترم رو بدی ممنونت میشه
راستی هزینه تعویض خمیر چقدره؟

دوستان راستی یه چیزی یادم اومد من وقتی هارد رو از دستگاه جدا میکنم بعد وقتی میخوام دستگاه رو روشن کنم آواتارم ناپدید میشه تبدیل میشه به یه آدم بی سر و بدن و بی لباس این هم میتونه ربطی به خشک شدن خمیر سیلیکون داشته باشه ؟؟

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
دوستان راستی یه چیزی یادم اومد من وقتی هارد رو از دستگاه جدا میکنم بعد وقتی میخوام دستگاه رو روشن کنم آواتارم ناپدید میشه تبدیل میشه به یه آدم بی سر و بدن و بی لباس این هم میتونه ربطی به خشک شدن خمیر سیلیکون داشته باشه ؟؟
آپدیت داخل هارد نصب میشه کلا تو هارده
به احتمال زیاد مشکل فریز شدنت واسه گرمای بیش از حده اینم بگم
وقتی کنسول خراب میشه هیچ تعمیرکاری نمیدونه مشکلش چیه نمیدونم چرا خودشونو میزنن به اون راه
من هاردم مشکل پیدا کرد باید فایلی رو حذف میکردم با کنسول نمیشد
با پی سی میشه اونم برنامه میخواست کل پاساژ الباف رو زیررو کردن حتی بردم پیش همونی که هارد واسم گذاشت
میگفت نمیدونم اصلا نمیشناخت منو
آخر پیش یکی بردم واقعا آدم باحالی بود
به هر روشی بود درست کردش
محلشم پاساژ الباف طبقه پایین
سمت چپ کمی بری عقب زدی کپی خور کردن ایکس باکس یه مردس عینکیه کارتو راه میندازه

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
آپدیت داخل هارد نصب میشه کلا تو هارده
به احتمال زیاد مشکل فریز شدنت واسه گرمای بیش از حده اینم بگم
وقتی کنسول خراب میشه هیچ تعمیرکاری نمیدونه مشکلش چیه نمیدونم چرا خودشونو میزنن به اون راه
من هاردم مشکل پیدا کرد باید فایلی رو حذف میکردم با کنسول نمیشد
با پی سی میشه اونم برنامه میخواست کل پاساژ الباف رو زیررو کردن حتی بردم پیش همونی که هارد واسم گذاشت
میگفت نمیدونم اصلا نمیشناخت منو
آخر پیش یکی بردم واقعا آدم باحالی بود
به هر روشی بود درست کردش
محلشم پاساژ الباف طبقه پایین
سمت چپ کمی بری عقب زدی کپی خور کردن ایکس باکس یه مردس عینکیه کارتو راه میندازه
داداش دمت گرم اتفاقا دارم فردا پس فردا میرم اونجا این داستان خمیر رو هم میتونه حل کنه واسم ؟؟
این بحث داغ کردنش اتفاقا حین اجرا بازی یکم داغ میکنه و صدای جارو برقی میده دستگاه دیگه کلافم کرده

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
داداش دمت گرم اتفاقا دارم فردا پس فردا میرم اونجا این داستان خمیر رو هم میتونه حل کنه واسم ؟؟
این بحث داغ کردنش اتفاقا حین اجرا بازی یکم داغ میکنه و صدای جارو برقی میده دستگاه دیگه کلافم کرده
صدا
امکان نداره کلا بدون دیسک امکان نداره صدا بده
دستگاه رو رو به بالا گذاشتی
یا عادی

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام مجدد دوستان
من هم مشکلات مشابه دارم. کنسول واسه برادرزادمه زیاد مسلط نیستم بهش.
حالا که توجه میکنم دیسک هایی که روی حلقه نوشته w1020p رو راحت اجرا میکنه.
ولی دیسک های غیر این رو یا تو بازی به مشکل میخورم یا با کوچترین کثیفی یا خش غیر قابل استفاده میشه. ظاهرا دیسک ها کلا بی کیفیت هستن.
بعد اینکه از کجا بفهمم بردم کرونا هست یا ترینتی؟ اینو بدونم میتونم کلیپ ها رو تو یوتوب ببینم و اگه مشکل خاصی نباشه خودم خمیر سیلیکون رو عوض کنم تا کنسول بعد چن سال یه نفسی تازه کنه. فقط نگرانم چون جیتگ هس سیمو و لحیم زیاد روش باشه و موقع باز کردنش دردسر بشه.

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
سلام مجدد دوستان
ولی دیسک های غیر این رو یا تو بازی به مشکل میخورم یا با کوچترین کثیفی یا خش غیر قابل استفاده میشه. ظاهرا دیسک ها کلا بی کیفیت هستن.
بعد اینکه از کجا بفهمم بردم کرونا هست یا ترینتی؟ اینو بدونم میتونم کلیپ ها رو تو یوتوب ببینم و اگه مشکل خاصی نباشه خودم خمیر سیلیکون رو عوض کنم تا کنسول بعد چن سال یه نفسی تازه کنه. فقط نگرانم چون جیتگ هس سیمو و لحیم زیاد روش باشه و موقع باز کردنش دردسر بشه.
کلا دیسک چون کپی میشه اونم تو ایران کیفیت نداره اصلا توصیه نمیکنم
اگه جیتگ هست از داخل داشلانچ سرعت فن رو تا ۶۰ ببر تو حالت بازی کردن دما رو ۶۰ تا ۵۸ بازی کنه نیازی به تعویض نیست

سلام داش سپهر
عکس دقیق از کابل اتصال فن ایکس باکس ۳۶۰ داری

• Like
Reactions: amirswitch

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سپهر جان یعنی اگر خمیر رو عوض کنم شر این فریز شدن و گیر کردن وسط بازی دیگه کم میشه ؟
پس همون هارد ۲۵۰ خودم کافیه
راجب خمیر اگر آدرس و شماره این همکار محترم رو بدی ممنونت میشه
راستی هزینه تعویض خمیر چقدره؟
سلام امیر جان دوست عزیز اولین قدم ساده و ارزان تعویض خمیر سیلیکون که امیدوارم مشکلت حل بشه/ولی اگه با تعویض خمیر سیلیکون دستگات باز فریز شد 2 تا راه میمونه/1 یا باید XCGPUدستگات ریبال بشه /اگه با ریبال درست نشه باید کلاXCGPU دستگات تعویض بشه/تمامی این کارا کار هر کس نیست دوست عزیز حتی تعویض خمیر سیلیکون/ادرس میدم این همکارمون هم دستگاه BGA برای ریبال و تعویض داره که قیمتش حدودا 70 میلیون تومان /ادرس تهران/میدان امام خمینی پاساژ شیرازی طبقه 2 پلاک 23/اقای میرزایی/شماره تماس/09104708007/امیر جان دوست عزیز دستگاتو به این نشون بده فقط بگو که خمیر سیلیکونشو تعویض کن هزینشو میدم بهش هم بگو که مشکلش چیه/پس قدم کم هزینه تعویض خمیر سیلیکون/قدم دوم اگه جواب نده خدای نکرده ریبال کردن/قدم سوم اگه نشه باید چیپ XCGPU دستگات کلا تعویض بشه/یادت هم باشه هیچ وقت به تعمیر کار نگو XCGPU مشکل داره بعد با تعویض خمیر سیلیکون درست بشه و ی هزینه بسیار سنگین ازت بگیرند /با ارزوی اینکه دستگات درست بشه 199660

سلام مجدد دوستان
سوال اولت امیر جان به بی کیفیت بودن سی دی هم میشه اشاره کرد/سوال دومت که خمیر سیلیکون دستگاتو خودت انجام بدی این کارو نکن مثل کامپیوتر نیست دوست عزیز اینکار /چطوری بهمی که دستگات مدلش چیه به عکس زیر توجه کن 199659

سلام داش سپهر
عکس دقیق از کابل اتصال فن ایکس باکس ۳۶۰ داری
سلام مهدی جان من زیاد منظورتو متوجه نشودم ولی شاید این عکسو میگی 199661

آخرین ویرایش:

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سوال اولت امیر جان به بی کیفیت بودن سی دی هم میشه اشاره کرد/سوال دومت که خمیر سیلیکون دستگاتو خودت انجام بدی این کارو نکن مثل کامپیوتر نیست دوست عزیز اینکار /چطوری بهمی که دستگات مدلش چیه به عکس زیر توجه کنView attachment 199659
سلام. پس با این حساب بازش نمیکنم.
الان میخوام freestyle و dashlaunch نصب کنم سرعت فن رو ببرم بالا.
همین کارو ۲ ساله با کارت گرافیک کامپیوترم کردم مشکلاتم حل شده. الانم مشکلات کنسول خیلی حاد نیست احتمالا سرعت فن رو زیاد کنم درست بشه.
- راجع به عکس هم تقریبا به نمونه اول از سمت راست میخوره..

Attachments

• P_20210325_215831.jpg
    P_20210325_215831.jpg
    2.1 MB · مشاهده: 17

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
سلام مهدی جان من زیاد منظورتو متوجه نشودم ولی شاید این عکسو میگیView attachment 199661
از سوکت فن خود فن نه

سلام. پس با این حساب بازش نمیکنم.
الان میخوام freestyle و dashlaunch نصب کنم سرعت فن رو ببرم بالا.
همین کارو ۲ ساله با کارت گرافیک کامپیوترم کردم مشکلاتم حل شده. الانم مشکلات کنسول خیلی حاد نیست احتمالا سرعت فن رو زیاد کنم درست بشه.
- راجع به عکس هم تقریبا به نمونه اول از سمت راست میخوره..
ازین قسمت داش لانچ تنظیم کن

Attachments

• ۲۰۲۱۰۲۰۲_۰۱۳۴۴۳.jpg
    ۲۰۲۱۰۲۰۲_۰۱۳۴۴۳.jpg
    964.5 KB · مشاهده: 8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر