سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
118
سلام دوست عزیز و گرامی در مورد هاردت که 90 تاشو میشه استفاده کرد ببین فضای داخل هاردت توی ایکس باکس چقدر نشون میده اگه درست نشون داد مثلا حدودا 300/310/هاردت ایراد داره که بیشتر نمیشه ازش استفاده کرد.اگه نه فضای هاردت 100/120 نشون داد احتمالا هاردت چند پارتیشن داره که میشه درستش کرد برای ایکس باکس باید هارد تک پارتیشن باشه/در مورد دیر بوت شدن شما هم باید چیپ برد جی تکتونو یا تعویض کنید یا بدید براتون درست جی تگ کنند برای مثال برای جی تگ همینطوری نباید جی تگ کرد باید با هارد که حجمش زیاده طبق اون جی تگ کرد تا دچار مشکل نشید/اینو باید کسی که جی تگ میکنه بدونه/در مورد اینکه با سی دی بازی میکنید و بعضی بازیهات نمیاد یا هنگ میکنه ایراد یا از خش دار بودن بازی هست یا لنز دستگات ضعیف و به سخت افزار دستگات ربطی نداره/اینکه گفتید خمیر سیلیکون دستگاتونو تعویض کنه جواب رد داده خیلی مسخرست تعویض خمیر سیلیکون بسیار مهم چرا که به سی جی پی یو دستگاتون فشار میاد و احتمال سوختنش وجود داره اشاره کردین که خاموش میکنید دستگاتونو فن دستگاه تا چند دقیقه کار میکنه این نشون دهنده خشک شدن خمیر سیلیکونه که نمیتونه خوب گرمارو به هیت سینگ و به فن منتقل کنه و باید خمیر سیلیکون دستگاتون هر چه سریعتر تعویض بشه/کسی که میگه بیا کنسولو ببر مشکل نداره حتما زیاد وارد نیست دوست عزیز شما دستگاتونو با هارد بدید درست و حسابی ی ادم کار بلد انجام بده /سوالی بود در خدمتم دوست عزیز
کامل متوجه شدم. دقت نکردم که حجم هارد رو چقدر نشون میده. باید چک کنم.
ممنون از توضیحات کاملت..لطف کردی.
میبرم جای دیگه خمیر سیلیکون هم عوض کنن.
مرسی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
کامل متوجه شدم. دقت نکردم که حجم هارد رو چقدر نشون میده. باید چک کنم.
ممنون از توضیحات کاملت..لطف کردی.
میبرم جای دیگه خمیر سیلیکون هم عوض کنن.
مرسی
خواهش میکنم دوست عزیز/هشدار حتما خمیر سیلیکون دستگاتونو تعویض کنید و تا تعویض خمیر سیلیکون از دستگاه استفاده نشه/در ضمن فن دستگاتون هم چک بشه احتمالا ی گردگیری نیازه/در ضمن تعویض خمیر سیلیکون دستگاه کار هر کسی نیست از خمیر سیلیکون سفید استفاده نشه جنس خوب استفاده کنید شما فقط به اندازه ی لوبیای درشت خمیر نیاز دارید نه بیشتر/با ارزوی موفقیت دوست عزیز/سوالی داشتید بپرسید

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
118
خواهش میکنم دوست عزیز/هشدار حتما خمیر سیلیکون دستگاتونو تعویض کنید و تا تعویض خمیر سیلیکون از دستگاه استفاده نشه/در ضمن فن دستگاتون هم چک بشه احتمالا ی گردگیری نیازه/در ضمن تعویض خمیر سیلیکون دستگاه کار هر کسی نیست از خمیر سیلیکون سفید استفاده نشه جنس خوب استفاده کنید شما فقط به اندازه ی لوبیای درشت خمیر نیاز دارید نه بیشتر/با ارزوی موفقیت دوست عزیز/سوالی داشتید بپرسید
حتما.
سپاس فراوان ?

amirali878787

کاربر سایت
Mar 13, 2021
6
اون کابلت که میگی سالمه پس چرا مشکل رنگ داری دوست عزیز/بعضی از این کابلها ی سوییچ دارند احتمالا شما موقع استفاده از کامپوننت این سویچ رو روی حالت اچ دی نزاشتید /کلا اگه به تلوزیونتون یا دستگاتون شک دارید میتونید با ی تلوزیون از دوستات یا فامیلتون امتحان کنید هم کابل اچ دی /هم کامپوننت/سوالی بود در خدمتم دوست عزیز
اچ دی ام ای سالمه کابل ای وی سالمه ولی کامپوننت نه روی دکمه سوویچ کامپوننتم زدم اچ دی بازم نشد کابل اچ دی ام ای رو تست کردم لپ تاپ رو به مانیتور زدم کارکرد ولی ایکس باکس رو که با اچ دی ام ای به تلویزیون ال سی دی و ال ای دی جدید زدم وصل نشد
یه بار دستگام رو دادم یه تعمیر کار اون با اچ دی ام ای به تلویزیونش زد کار کرد به نظرتون مشکل از دستکامه؟؟؟؟
دستگاهم 360 اسلیمه کپی خوره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اچ دی ام ای سالمه کابل ای وی سالمه ولی کامپوننت نه روی دکمه سوویچ کامپوننتم زدم اچ دی بازم نشد کابل اچ دی ام ای رو تست کردم لپ تاپ رو به مانیتور زدم کارکرد ولی ایکس باکس رو که با اچ دی ام ای به تلویزیون ال سی دی و ال ای دی جدید زدم وصل نشد
یه بار دستگام رو دادم یه تعمیر کار اون با اچ دی ام ای به تلویزیونش زد کار کرد به نظرتون مشکل از دستکامه؟؟؟؟
نمیشه نظر قطعی داد که دستگاتون ای سی اچ دیش سوخته//شما باید موقع خاموش بودن ایکس باکس کابل اچ دی ام ای رو بزنید بعد روشنش کنید /در ضمن ببینید شماره اچ دی ام ای تلوزیونتونو درست انخاب کردید؟؟

• Like
Reactions: alicobra

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من فقط میتونم بگم که در بدترین حالت اگه کابل اچ دی تون کار نکنه منظورم تصویر نده به احتمال زیاد چیپ HANA تون سوخته که امیدوارم اینطور نباشه وگرنه اینوع چیپ از مدل BGA هست و هر کسی دستگاشو برای تعویض نداره چون دستگاش حدودا 70 میلیون تمن قیمتشه کار هر کسی نیست فقط تهران چند نفر اینکارو انجام میدند/که خواستین ادرسشو میدم/بهترین کار اینه که ی تعمیر کار معمولی بدون باز کردن دستگاتون با کابل اچ دی امتحان کنه شاید بتونه با تنضیمات بهتون کمک کنه/فقط بهش بگید اچ دی تصویر نمیده همین اجازه ندید بازش کنه/سوالی بود در خدمتم دوست عزیز 198777 198778

• Like

amirali878787

کاربر سایت
Mar 13, 2021
6
من فقط میتونم بگم که در بدترین حالت اگه کابل اچ دی تون کار نکنه منظورم تصویر نده به احتمال زیاد چیپ HANA تون سوخته که امیدوارم اینطور نباشه وگرنه اینوع چیپ از مدل BGA هست و هر کسی دستگاشو برای تعویض نداره چون دستگاش حدودا 70 میلیون تمن قیمتشه کار هر کسی نیست فقط تهران چند نفر اینکارو انجام میدند/که خواستین ادرسشو میدم/بهترین کار اینه که ی تعمیر کار معمولی بدون باز کردن دستگاتون با کابل اچ دی امتحان کنه شاید بتونه با تنضیمات بهتون کمک کنه/فقط بهش بگید اچ دی تصویر نمیده همین اجازه ندید بازش کنه/سوالی بود در خدمتم دوست عزیزView attachment 198777View attachment 198778
ممنون

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
ممنون از ر
سلام. وقتتون بخیر
من یه سوپر اسلیم دارم جیتگ شده قبلا.
هاردم ۳۲۰ هس ولی فقط ۹۰ تاشو میشه استفاده کرد. خلاصه دیر بوت میشه. مثل همین دوستمون. گاهی در عرض چند ثانیه گاهی چن دقیقه. گاهی هم بالا نمیاد.
خلاصه هارد رو خارج میکنم سریع بوت میشه.
با دیسک که بازی میکنم بعد از چند دقیقه هنگ میکنه. بعضی دیسک ها هم نمیخونه.
دادم تعمیرکار خوب تو شیراز. آدرس هم فروشگاه جزیره تو عفیف آباد. اینو گفتم واسه دوستمون که آدرس میخواست.
خلاصه الان بهم گفت دستگاتو بدون هارد یکساعت تست کردم مشکل نداره، احتمالا مشکل از بازی هاتونه!
بهش گفتم حداقل خمیر سی پی یو رو عوض میکردین یا گردو خاکی چیزی...گفت نیاز نیس. درسته همچی!
در ضمن وقتی که کنسول رو خاموش میکنم فنش تا چند دقیقه هنوز داره کار میکنه و گرما رو خارج میکنه.نمیدونم واسه همه همینجوره یا نه. بنظرم کنسول زود گرم میشه.
به هر حال نمیدونم چیکار کنم. الانم میگه بیا کنسول رو ببر مشکل نداره.
نمیدونم اگه هزینه کنم و هارد جدید فول بازی بخرم مشکلات برطرف میشه یانه.
شما نظری ندارید؟
ببخشید طولانی شد
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
مشکل من حل شد. کنسول رو به جای حالت افقی رو حالت ایستاده گذاشتم. در عرض 5 تا 30 ثانیه بوت شد
البته بدون هارد رو حالت افقی امتحان کردم
فرقی نکرد

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
وصل کنم به ایکس باکس فرمت کنم کار نمیکنه
تک پارتیشن باید باشه بعد بزن ایکس باکس میگه فرمت شماره سریال دستگاتو بزن فرمت شه/هاردهای لب تاپ چندتا پارتیشن دارند اینطوری نمیشه /باید پارتیشن هاشو پاک کنی همشو بکنی ی پارتیشن بعد بزن دستگات/دستگات کارشو انجام میده

• Like

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
وصل کنم به ایکس باکس فرمت کنم کار نمیکنه
تک پارتیشن باید باشه بعد بزن ایکس باکس میگه فرمت شماره سریال دستگاتو بزن فرمت شه/هاردهای لب تاپ چندتا پارتیشن دارند اینطوری نمیشه /باید پارتیشن هاشو پاک کنی همشو بکنی ی پارتیشن بعد بزن دستگات/دستگات کارشو انجام میده
منظورم هارد نو هستش آکبند
بعد یه فیلم دیدم با کابل ستا یو اس بی وصل میکنه به ایکس باکس فرمت میکنه بعد وصل میکنه به خود ایکس باکس بالا میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر