سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آره درست کار میکنه .
ولی از اون روزی که جیتگش کردیم یوقتایی وقتی روشنش میکنی یا صفحش بالا نمیاد یا اگه بالا بیاد یا وسطای صفحه ی لودینگ که آرم ایکس باکس نشون داده میشه هنگ میکنه و بالا نمیاد . البته این حالتا از وقتی پیش اومده که دستگاهمو جیتگ کردم . نه یکی دو روز پیش .
حالا میشه یکی بگه واسه چی بعضی وقتا که روشنش میکنم صفحش بالا نمیاد یا همون اولش هنگ میکنه و باید ریستارتش کنی ؟
بازم میگم این حالت که موقع روشن شدن هنگ میکنه مال امروز نیست مال وقتیه که جیتگش کردم .
خوب ی موقع که روشن میکنی صفحش بالا نمیاد یا همون بوت نمیشه .اشکال نداره.بدلیل اینکه اپدیت دستگاه رفت بالا.یجورایی حالت راندوم داره مثلا امکان داره 4 7 20 یا 40 ثانیه دستگات بوت بشه.بعضی اوقات 1دقیقه یا بیشتر هم طول میکشه.در مورد هنگ کردن دستگات احتمال 80 درصد از سیم کشی بد برد جی تگه که درست سیم کشی نکردن.در ضمن اگه الان دستگات 2 چراغ نمیشه این معمولیه چون بعد از جی تگ دیگه اون هشدارها نشون نمیده چون دستگات جی تگه.برای من دستگاه های جی تگ شده میارند میگند روشنش کردیم ارم دستگاه اومد بعد هنگ کرد خاموش روشن کردیم دیگه تصویر نداشت.خوب نتیجه چیه چرا 3 چراغ نمیشه چون دستگاهای جیتگ شده که بدونه جیتگ گاهی چراغ خطرشون روشن میشد دیگه بعد از جی تگ اون چراغ های خطر نمیاند.یعنی دیگه دستگاه هشدار نمیده.موقعی که این گونه دستگاها که دیگه تصویر نداشتو دیدم اونارو به حالت قبل جیتگ بر میگردونم بعد که روشن میکنم 3 چراغ قرمز دیده میشد.بیشتر روی مدلهای دستگاهای فالکون یا پایین دیدم که دیگه درست نمیشند.دستگاهای مدل زیر 2009 اینطوری میشوند.تو خیلی باید با دستگات کم بازی کنی چون مدلش فالکونه.اگه میدادی خمیر سیلیکونشو عوض میکردند خطر 3 چراغ از سر دستگات میگذشت.موفق باشی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
خوب ی موقع که روشن میکنی صفحش بالا نمیاد یا همون بوت نمیشه .اشکال نداره.بدلیل اینکه اپدیت دستگاه رفت بالا.یجورایی حالت راندوم داره مثلا امکان داره 4 7 20 یا 40 ثانیه دستگات بوت بشه.بعضی اوقات 1دقیقه یا بیشتر هم طول میکشه.در مورد هنگ کردن دستگات احتمال 80 درصد از سیم کشی بد برد جی تگه که درست سیم کشی نکردن.در ضمن اگه الان دستگات 2 چراغ نمیشه این معمولیه چون بعد از جی تگ دیگه اون هشدارها نشون نمیده چون دستگات جی تگه.برای من دستگاه های جی تگ شده میارند میگند روشنش کردیم ارم دستگاه اومد بعد هنگ کرد خاموش روشن کردیم دیگه تصویر نداشت.خوب نتیجه چیه چرا 3 چراغ نمیشه چون دستگاهای جیتگ شده که بدونه جیتگ گاهی چراغ خطرشون روشن میشد دیگه بعد از جی تگ اون چراغ های خطر نمیاند.یعنی دیگه دستگاه هشدار نمیده.موقعی که این گونه دستگاها که دیگه تصویر نداشتو دیدم اونارو به حالت قبل جیتگ بر میگردونم بعد که روشن میکنم 3 چراغ قرمز دیده میشد.بیشتر روی مدلهای دستگاهای فالکون یا پایین دیدم که دیگه درست نمیشند.دستگاهای مدل زیر 2009 اینطوری میشوند.تو خیلی باید با دستگات کم بازی کنی چون مدلش فالکونه.اگه میدادی خمیر سیلیکونشو عوض میکردند خطر 3 چراغ از سر دستگات میگذشت.موفق باشی
آقا دستت درد نکنه . حالا ما شاید تابستون اگه کرونا نبود با خانواده بیایم همدان چون عید سال ۹۸ هم اونجا بودیم یه سر دستگاهمو اگه فرصت شد میارم مغازه ی خودت یه دستی بهش بکشی . راستی همدان چون من یبار اومدم زیاد اطلاعات ندارم . زیادی بزرگه ؟ یعنی نمیشه مغازتونو راحت پیدا کرد ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا دستت درد نکنه . حالا ما شاید تابستون اگه کرونا نبود با خانواده بیایم همدان چون عید سال ۹۸ هم اونجا بودیم یه سر دستگاهمو اگه فرصت شد میارم مغازه ی خودت یه دستی بهش بکشی . راستی همدان چون من یبار اومدم زیاد اطلاعات ندارم . زیادی بزرگه ؟ یعنی نمیشه مغازتونو راحت پیدا کرد ؟
خوش امدی.اسم کرونا اوردی میدونی اخرین دستگاه مدل ایکس باکس 360 اسلیم اسمش چیه.NEW SLIM XBOX 360 CORONA اره اینا مدلشون کوروناست بهترین مدل من 2 تا ازشون دارم.رسیدی همدان اینجا پیام بده در خدمتتم.به روی چشم.حالا برای سلامتیت همه کارامو لایک کن دوست عزیز

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام من دارم بازی batman arkham origin رو دانلود میکنم که دو دیسکه . خواستم بدونم بازی های دو دیسک رو چجوری باید نصب کرد ؟ مثلا باید با برنامه ی خاصی توی کامپیوتر دیتای هر دو دیسک رو باهم قاطی کنیم که بشه یه دیسک ؟ یا اینکه مثل قبلیا دیتای بازی رو بریزیم توی پوشه ی games انتقالش بدیم و کاریمون نباشه ؟ اگه هر دو دیسک رو توی پوشه ی games بریزیم وسط بازی ازمون میخواد که بریم توی file browser و دیسک دوم رو اجرا کنیم ؟ بالاخره باید چیکار کنیم ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سلام من دارم بازی ba tman arkham originرو دانلود میکنم که دو دیسکه . خواستم بدونم بازی های دو دیسک رو چجوری باید نصب کرد ؟ مثلا باید با برنامه ی خاصی توی کامپیوتر دیتای هر دو دیسک رو باهم قاطی کنیم که بشه یه دیسک ؟ یا اینکه مثل قبلیا دیتای بازی رو بریزیم توی پوشه ی games انتقالش بدیم و کاریمون نباشه ؟ اگه هر دو دیسک رو توی پوشه ی games بریزیم وسط بازی ازمون میخواد که بریم توی file browser و دیسک دوم رو اجرا کنیم ؟ بالاخره باید چیکار کنیم ؟
بستگی داره فایل دانلود به چه شکل باشه.بعضی از فایلهای دانلود شده 2 دیسک جدا هستند بعضی هاش ی جا.حداقل 16 گیگ.فعلا دانلو کن ببینیم فایلهاش به چه شکله

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
دوستان سلام.سوالی داشتم من ایک باکسم را جیتگ کردم.دی وی دی رامش خرابه از بازی نمیتونه کپی بگیره.میشه با پی سی ایمج گرفت یا بازی را از نت دانلود کرد و کپی کرد تو هارد اکسترنال و بعد هارد را وصل کرد به ایکس باکس بازی را اجرا میکنه.ممنون میشم جوابم را بدین.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
nv
دوستان سلام.سوالی داشتم من ایک باکسم را جیتگ کردم.دی وی دی رامش خرابه از بازی نمیتونه کپی بگیره.میشه با پی سی ایمج گرفت یا بازی را از نت دانلود کرد و کپی کرد تو هارد اکسترنال و بعد هارد را وصل کرد به ایکس باکس بازی را اجرا میکنه.ممنون میشم جوابم را بدین.
درود
هم میتونی ایمیج بگیری هم اینکه دانلود کنی

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
ممنون از کمکت دوست عزیز یه مشکلی داره ایکس باکسم چراغ وسطش که ماله خوندن دی وی دیه بدون اینکه توش دیسکی باشه هی چشمک میزنه باید چیکارش کنم

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
بستگی داره فایل دانلود به چه شکل باشه.بعضی از فایلهای دانلود شده 2 دیسک جدا هستند بعضی هاش ی جا.حداقل 16 گیگ.فعلا دانلو کن ببینیم فایلهاش به چه شکله
سلام . فایل بازی دو دیسک هستش که هر دیسک ۸ گیگ هستش . ولی من از روشی که توی این سایت گفته شده بود استفاده کردم
آموزش های مختلف دی ال فان - نصب بازی های مولتی دیسک (دو دیسک) بدون سیدی در ایکس باکس جیتگ
و اینکه فقط دیسک یک رو اجرا کردم و بازی اجرا شد . بدون اینکه ازم بخواد اول نصب کنم . حالا با توجه به توضیحات این سایت ، آیا در آینده وسطای بازی از من دیسک ۲ میخواد ؟

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم.شما میتونید برای ایمیج گرفتن از برنامه xbox backup creator استفاده کنید.برنامه را اجرا کنید.روی گزینه image toolsبعد گزینه image browser روی file بعد DVD و در اخر روی گزینه DVD ROM کلیک راست extract رو انتخاب کنید ی پوشه درست کنید شروع کنید به اکسترکت.موفق باشید سوالی بود در خدمتم 130525 130526 130527

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از کمکت دوست عزیز یه مشکلی داره ایکس باکسم چراغ وسطش که ماله خوندن دی وی دیه بدون اینکه توش دیسکی باشه هی چشمک میزنه باید چیکارش کنم
چند تا کار میتونه این مشکلو درست کنه.1 ایا قبل از جی تگ اینطوری بود2ایا وقتی دستگاتونو روشن میکنید صدای حرکت لنزو میشنوید.3 وقتی دکمه ایجکت دستگاتونو میزنید درش بازو بسته میشه.خوب 99 دصد احتمال میدم که اگه بعد از جی تگ درایو دستگاتون اینطوری شده احتمالا کابلهای درایوتونو یادش رفته وصل کنه.اگه قبلا اینطوری بود به احتمال زیاد تسمه درایوتون از بین رفته و قادر به بستن خوب درب و بالا بردن لنزو نداره که باید تسمه تعویض بشه.سوال کنید من در اصرع وقت جواب خواهم داد.با تشکر از تمام دوستان در بازی سنتر

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
چند تا کار میتونه این مشکلو درست کنه.1 ایا قبل از جی تگ اینطوری بود2ایا وقتی دستگاتونو روشن میکنید صدای حرکت لنزو میشنوید.3 وقتی دکمه ایجکت دستگاتونو میزنید درش بازو بسته میشه.خوب 99 دصد احتمال میدم که اگه بعد از جی تگ درایو دستگاتون اینطوری شده احتمالا کابلهای درایوتونو یادش رفته وصل کنه.اگه قبلا اینطوری بود به احتمال زیاد تسمه درایوتون از بین رفته و قادر به بستن خوب درب و بالا بردن لنزو نداره که باید تسمه تعویض بشه.سوال کنید من در اصرع وقت جواب خواهم داد.با تشکر از تمام دوستان در بازی سنتر
ممنون از راهنمایتون بله وقتی دکمه اجکت را میزنم درش باز بسته میشه.دو ساله جیتگش کردم درست بود یه یک هفته هس که اینجوری شده

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از راهنمایتون بله وقتی دکمه اجکت را میزنم درش باز بسته میشه.دو ساله جیتگش کردم درست بود یه یک هفته هس که اینجوری شده
بله تسمش باید تعویض بشه.حالا برای امتحان بزن درش باز بشه بعد که بزن درش بسته بشه قبل از اینکه میخاد بسته بشه خودت با دست زود درشو فشار بده داخل منتظرم الان جواب بده

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
بله تسمش باید تعویض بشه.حالا برای امتحان بزن درش باز بشه بعد که بزن درش بسته بشه قبل از اینکه میخاد بسته بشه خودت با دست زود درشو فشار بده داخل منتظرم الان جواب بده
انجام دادم اجکتا زدم اصان فرصت نمیده در بگیری زود میره داخل

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
انجام دادم اجکتا زدم اصان فرصت نمیده در بگیری زود میره داخل
ایجکتو بزن درو بکش بیرون بعد خودت با فشار ملایم بدش تو تا چرغش دیگه چشمک نزنه.منتظرم عزیزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر