سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام من ترینر برای دارک سولز ۲ واسه ی ایکس باکس ۳۶۰ ام دانلود کردم و ریختم توی پوشه ی بازیم و فایل ترینر رو اجرا کردم و میره توی بازی ولی وقتی بازی میکنی ترینر نمیاد و من نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا یکی کمکم کنه . بازی اجرا میشه ولی خبری از ترینر نیست . چجوری باید از ترینر استفاده کنم ؟

من توی یسری سایتا خوندم که ترینر رو توی پوشه ی بازی کپی میکنی بعدش وارد فایل trl01.xex (ترینر) میشی بعدش ازش خارج میشی و ایندفعه وارد خود بازی میشی و بعدش دکمه ی پایین و back رو با هم میزنی و ترینر میاد بالا . ولی واسه ی من همچین اتفاقی نیفتاد .

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من توی یسری سایتا خوندم که ترینر رو توی پوشه ی بازی کپی میکنی بعدش وارد فایل trl01.xex (ترینر) میشی بعدش ازش خارج میشی و ایندفعه وارد خود بازی میشی و بعدش دکمه ی پایین و back رو با هم میزنی و ترینر میاد بالا . ولی واسه ی من همچین اتفاقی نیفتاد .
ترینری که دانلود میکنی یکیش بایدtrainer xex دومیtrainer loader xex این دو فایلو میریزی توی فایل اصلی بازیت بعد میری توی file manager داخل بازیت که این دو فایلو ریختی.اونجا فایل trainer load xex رو با دکمه A اجراش میکنی.بعد از 2و ثانیه بر میگرده تو فری استایل .اینبار دیگه میری توی xbox 360 games بازی تو اجرا میکنی بازیت پچ میشه .خودش بطور اتوماتیک اول بازی مینویسه.appling tu patch بعد موقع شروع بازی دکمه جهت بالا رو نگه میداری بعد دکمه ریز روی دسته که نوشته BACK رو فشار میدی این عکس میاد که با برای مثال 11 نوشته همش .یا شماره مورد نظر رو انتخاب میکنی انجام میشه.مثل کد تقلب دیگه.لذت بازی باید بدونه این باشه 129566 شاید شما اینطوری دوست داشته باشید.لطفا از علامت لایک برای تشویق به همکاری بیشتر در اینده استفاده کنید.سوالی بود در خدمتم دوست عزیز.

ترینری که دانلود میکنی یکیش بایدtrainer xex دومیtrainer loader xex این دو فایلو میریزی توی فایل اصلی بازیت بعد میری توی file manager داخل بازیت که این دو فایلو ریختی.اونجا فایل trainer load xex رو با دکمه A اجراش میکنی.بعد از 2و ثانیه بر میگرده تو فری استایل .اینبار دیگه میری توی xbox 360 games بازی تو اجرا میکنی بازیت پچ میشه .خودش بطور اتوماتیک اول بازی مینویسه.appling tu patch بعد موقع شروع بازی دکمه جهت بالا رو نگه میداری بعد دکمه ریز روی دسته که نوشته BACK رو فشار میدی این عکس میاد که با برای مثال 11 نوشته همش .یا شماره مورد نظر رو انتخاب میکنی انجام میشه.مثل کد تقلب دیگه.لذت بازی باید بدونه این باشه 129566 شاید شما اینطوری دوست داشته باشید.لطفا از علامت لایک برای تشویق به همکاری بیشتر در اینده استفاده کنید.سوالی بود در خدمتم دوست عزیز.
این هم از این دو فایل

Attachments

• TeamXPG - DarkSouls2.rar
    120.5 KB · مشاهده: 5
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: erfan80 and kzk1381

arryann

عضو جدید
Feb 22, 2020
1
سلام
من میخوام ایکس باکسم رو جیتگ کنم ساکن تهران هستم توی سایتهایی که ایکس باکس 360 اسلیم رو جیتگ میکنن یه سایتی دیدم که اینه قیمتش نسبت به مغازه یکیه اگه کسی جایی رو توی تهران میشناسه که ارزونتر هست از این قیمت به من معرفی کنه و اگه کسی هم کامل میدونه جیتگ چیه به من اطلاعات بده که چجوری میتونم بازی دانلود کنم و بریزم داخل هاردش؟؟؟
جیتگ کردن ایکس باکس XBOX 360 - Play Pro | پلی پرو Play Pro | پلی پرو

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
من میخوام ایکس باکسم رو جیتگ کنم ساکن تهران هستم توی سایتهایی که ایکس باکس 360 اسلیم رو جیتگ میکنن یه سایتی دیدم که اینه قیمتش نسبت به مغازه یکیه اگه کسی جایی رو توی تهران میشناسه که ارزونتر هست از این قیمت به من معرفی کنه و اگه کسی هم کامل میدونه جیتگ چیه به من اطلاعات بده که چجوری میتونم بازی دانلود کنم و بریزم داخل هاردش؟؟؟
جیتگ کردن ایکس باکس XBOX 360 - Play Pro | پلی پرو Play Pro | پلی پرو
سلام دوست عزیز .هزینه جی تگ همینه .180 تا 200 هزار.خوب عزیزم در مورد جی تگ یا RGH اینکه وقتی شما سی دی بازی تونو توی هاردتون نصب می کنید.برای بازی کردن دیگه شما نیازی برای گذاشتن سی دی بازی ندارید.2.عمر لنزتون میره بالا.3 میتونید دستگاهای بازی قدیمی مثل سونی1 .میکرو.سگا.سوپر نینتندو.رو با امولاتور مخصوص خودشون بازی کنید.در مورد دانلود بازی میتونید از سایتهای ایرانی بازی مورد نظرتونو دانلود .بعد درون یک فلش 8 گیگ کپی کنید و فلشو به ایکس باکستون وصل و بازی رو تو ی هاردتون گپی واجراش کنید.در کل بعضی از بازیها 12 گیگ هم هست که اگه ی فلش 16 گیگ داشته باشید بهتره.و در اخر سعی کنید دستگاتونو جی تگ کنید چرا که اگه لنزتون ضعیف بشه خرج تعویضش 300 هزار تمنه.سعی کنید همون 180 هزار یا در نهایت 200 هزار رو بدید.نه بیشتر....هشدار....برای جی تگ کردن دستگاتون به هر کسی مراجعه نکنید.چرا که دیده شده بعضی از دستگاهای جی تگ شده مشکلاتی مثل هنگ کردن یا غیره....شما میتونید به همین سایتی که گذاشتید مراجعه ونسبت به جی تگ دستگاتون اقدام کنید.با ارزوی موفقیت .سوالی بود در خدمت شما دوست عزیز هستم

• Like
Reactions: erfan80

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام من دنبال یه فروشگاه اینترنتی هستم که برچسب ایکس باکس ۳۶۰ آرکید و ... بفروشه . ولی جایی پیدا نکردم . اگر شما پیجی رو توی اینستاگرام یا سایت دیگه ای رو سراغ دارید معرفی کنید . چون من چند تا سایت رفتم که گفتن فقط برچسب اسلیم داریم نه مدلای قدیمی . با تشکر .

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سلام من دنبال یه فروشگاه اینترنتی هستم که برچسب ایکس باکس ۳۶۰ آرکید و ... بفروشه . ولی جایی پیدا نکردم . اگر شما پیجی رو توی اینستاگرام یا سایت دیگه ای رو سراغ دارید معرفی کنید . چون من چند تا سایت رفتم که گفتن فقط برچسب اسلیم داریم نه مدلای قدیمی . با تشکر .
سلام کیارش جان منظورت اون برجسب هاست که میجسبونند روی دستگاه باور کن من اینجا دیدم چه برای دستگاهای قدیمی چه جدید .ولی توی توپ خونه زیاده.باور کن کسانی که قبلا از این برچسبها زدند به شدت پشیمان شدند کندن.باز خودت میدونی.ولی ی جور هم هست که دستگاهو زیبا میکنه اون هم باندل مخصوص که شرکت سازنده روی دستگاه از قبل چاپش کرده و نمیره.با بر چسب اشتباه نگیری اونا فروشی نیستند من الان ی عکس میزارم خیلی با برچسب فرق داره

سلام کیارش جان منظورت اون برجسب هاست که میجسبونند روی دستگاه باور کن من اینجا دیدم چه برای دستگاهای قدیمی چه جدید .ولی توی توپ خونه زیاده.باور کن کسانی که قبلا از این برچسبها زدند به شدت پشیمان شدند کندن.باز خودت میدونی.ولی ی جور هم هست که دستگاهو زیبا میکنه اون هم باندل مخصوص که شرکت سازنده روی دستگاه از قبل چاپش کرده و نمیره.با بر چسب اشتباه نگیری اونا فروشی نیستند من الان ی عکس میزارم خیلی با برچسب فرق داره
اینها باندله ایکس باکسه: 129919 129920 129922 129923 129924

Attachments

• download.jpg
    download.jpg
    6.4 KB · مشاهده: 2
  • Like
Reactions: erfan80

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
الان شما سایتی رو سراغ ندارید که برچسب بفروشه ؟

چرا باید از برچسب زدن پشیمون بشن ؟ خب اگه جنس برچسب خوب باشه میشه کندش .

من الان دنبال به سایتی هستم که برچسب مدل آرکید بفروشه . تمام .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه داداش من این سایتارو قبلا رفتم یکیشون که گفت مدل آرکید اصلا توی بازار نیست اون یکی هم میگفت سایت هک شده و هفته ی دیگه بیاید . لطفا یجا دیگه معرفی کن . توی اینستاگرام باشه بهتره .
من دیگه سراغ ندارم.اینطور که میگه خوب ی هفته صبر کن.یا بورو پاساژ لباف اونجا فراوونه اگه عجله داری.با تشکر.موفق باشی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام امروز ایکس باکسمو روشن کردم ولی قبل از ورود به بازی با چنین اروری مواجه شد
130385
یعنی قشنگ یاد میکرو افتادم که یهو وسط بازی همین شکلی میشد . کسی میدونه مشکل چیه ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سلام امروز ایکس باکسمو روشن کردم ولی قبل از ورود به بازی با چنین اروری مواجه شد
View attachment 130385
یعنی قشنگ یاد میکرو افتادم که یهو وسط بازی همین شکلی میشد . کسی میدونه مشکل چیه ؟
همه بازیا اینطوریه؟ 2 بدونه هارد چی تست کن ببین .با درایوت سیدی بزار توش ببین باز اینطوری میشه.منتظرم جوابم .نگران نباش.دستگاتو روشن میکنی اینطوری میشه؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
همه بازیا اینطوریه؟ 2 بدونه هارد چی تست کن ببین .با درایوت سیدی بزار توش ببین باز اینطوری میشه.منتظرم جوابم .نگران نباش.دستگاتو روشن میکنی اینطوری میشه؟
نه فقط همین یبار اینجوری شد . چراغشم سبز بود . بازی رو هم دانلود کردم بازیم batman arkham city بودش که امروزم تا آخر تمومش کردم . همین یبار تا الان سر بازی بتمن شد که من ریستارت کردم دستگاه رو و دیگه همچین چیزی ندیدم .

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه فقط همین یبار اینجوری شد . چراغشم سبز بود . بازی رو هم دانلود کردم بازیم batman arkham city بودش که امروزم تا آخر تمومش کردم . همین یبار تا الان سر بازی بتمن شد که من ریستارت کردم دستگاه رو و دیگه همچین چیزی ندیدم .
الان دستگات درست کار میکنه ؟دیگه اونطوری نمیشه؟سعی کن با دستگات زیاد ور نرو.به احتمال زیاد از RGH باشه همون جی تگ.این طور وضعیت خیلی کم پیش میاد.موفق باشی سوالی بود بپرس

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آره درست کار میکنه .
ولی از اون روزی که جیتگش کردیم یوقتایی وقتی روشنش میکنی یا صفحش بالا نمیاد یا اگه بالا بیاد یا وسطای صفحه ی لودینگ که آرم ایکس باکس نشون داده میشه هنگ میکنه و بالا نمیاد . البته این حالتا از وقتی پیش اومده که دستگاهمو جیتگ کردم . نه یکی دو روز پیش .
حالا میشه یکی بگه واسه چی بعضی وقتا که روشنش میکنم صفحش بالا نمیاد یا همون اولش هنگ میکنه و باید ریستارتش کنی ؟
بازم میگم این حالت که موقع روشن شدن هنگ میکنه مال امروز نیست مال وقتیه که جیتگش کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر