سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
86
34
سلام منم یه 360 دارم وقتی سی دی میزارن روش مینویسه unircozing disc پیش یکی دوتا مغازه بردم میگن لنز خرابه میخواستم تعویض کنم گفت 250 خرج لنز هست حالا شما یه مغازه که ازآن لنز عوض کنه یا جيتگ ارزان رو اگه دارین بهم بدین ممنون
سلام دوست عزیز.ایا قبلا اینطوری بود.دستگات PAL یا NTSC اگه پال همه بازیها باید اجرا بشه.شاید دستگات NTSC باشه که نمیتونه همه بازیهارو اجرا کنه.اول ببین تو بازیات NTSC هم هست .درکل ی بازی بدونه خش بزار اگه اجرا نکرد میشه گفت لنز دستگات ضعیف شده. بله لنز گرونه فکر کنم دستگات مدل جدیده چون این نوع دستگاه لنزش گرونه.برا جیتگ دستگاتونو بدید به کسی که به کارش وارد باشه.هر کسی نمیتونه خوب انجام بده.مثلا خودم دیدم خیلی از دستگاها بعد از جی تگ هنگ میکنند.ولی هستند کسانی که توی شهرت بپرسی که کی از همه خوب جیتگ میکنه.فکر کنم هزینش 150 تا 200 هزار باشه.ی چیز دیگه اگه تصمیم به جیتگ کردن کردی حتما به کسی که انجام میده بگو ناند اوریجینال دستگاتو بریزه تو یه سی دی و با خودت ببرش خوب ازش نگهداری کن.بدلیل اینکه ی موقع دچار مشکل شد بتونی دستگاتو بر گردونی به حالت اوریجینال قبل.سوالی بود بپرس دیر یا زود جواب میدم.من خودم خیلی دستگاه تعمیر وجیتگ کردم بدونه ایراد.موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟