سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام دوست عزیز. این بازی در سایت ایرانی هست.من خودم اون موقع که گفتید.دانلود کردم.ولی متاسفانه برای دستگاههای جی تگ هست.بازی خیلی زیبایی هست.تو سایتای خارجی هم به طور جی تگ عرضه شده.برای سوالات بیشتر به تلگرامم وارد شوید.با تشکر Msepehr58
سلام . میشه لینک دانلودشو برام بفرستید ؟

سلام دوست عزیز. این بازی در سایت ایرانی هست.من خودم اون موقع که گفتید.دانلود کردم.ولی متاسفانه برای دستگاههای جی تگ هست.بازی خیلی زیبایی هست.تو سایتای خارجی هم به طور جی تگ عرضه شده.برای سوالات بیشتر به تلگرامم وارد شوید.با تشکر Msepehr58
برام جالبه شما چطور پیدا کردید از کدوم سایت من که توی هیچکدوم از سایتا لینک دانلود درست و حسابی پیدا نکردم یا میگفتن بازی موجود نیست یا لینک دانلود نسخه ps3 رو گذاشته بودن یا مرورگر بجاش لینک دانلود اویل زیرو رو بهم میداد . میشه لینک دانلودشو اینجا برام بذارید ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
برام جالبه شما چطور پیدا کردید از کدوم سایت من که توی هیچکدوم از سایتا لینک دانلود درست و حسابی پیدا نکردم یا میگفتن بازی موجود نیست یا لینک دانلود نسخه ps3 رو گذاشته بودن یا مرورگر بجاش لینک دانلود اویل زیرو رو بهم میداد . میشه لینک دانلودشو اینجا برام بذارید ؟
دستگاهت اگه Lt3 باشه نمیتونی بازی کنی ، فقط باید جیتگ باشه،من خودم از تورنت گرفتم البته فقط Remake HD ، زیرو رو داشتم HD شو، اینجا هم نمیشه لینک گذاشت پاک میکنن

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام دوستان .برای پسرم یه 360 جی تگ سال ساختش فکر کنم 2011 باشه خریدم به نظرتون داغ میکنه؟جوابگو هست؟به درد میخوره؟تا چند وقت دیگه می‌تونه عمر کنه

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان .برای پسرم یه 360 جی تگ سال ساختش فکر کنم 2011 باشه خریدم به نظرتون داغ میکنه؟جوابگو هست؟به درد میخوره؟تا چند وقت دیگه می‌تونه عمر کنه

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
سلام دوست عزیز این نوع دستگاها از نوع اسلیم ترینیتی هست دستگاه عالی هستند بدون مشکل از دستگاه استفاده کنید.خدا پسرتونو براتون حفظ کنه.فقط هرگز روی فن دستگاه را نپوشانید

آقا سلام دستتون درد نکنه . ببخشید من یه لینک دانلود از بازی Resident Evil HD remaster برای xbox 360 میخوام ولی هرچی گشتم پیدا نکردم چه سایتای ایرانی چه خارجی . بی زحمت شما یا کس دیگه ای اگه یه لینک سالم و مطمئن سراغ دارید اینجا واسم بذارید . با تشکر .
سلام دوست عزیز معزت میخوام در سایت ایرانی نیست.شما میتونید در سایت MEGA

سلام دوست عزیز معزت میخوام در سایت ایرانی نیست.شما میتونید در سایت mega بدون مشکل دانلود کنید Resident Evil HD Remaster
چند نکته در مورد دریافت لینک حتما از فیلتر شکن استفاده کنید.شما از MEGA در این لینک حتما عضو Mega شوید در موقع عضویت در لینک mega حتما تیک free رو انتخاب کنید.که بتونید مجانی دانلود کنید.این لینک قابل اعتماد هست خودم از اینجا دانلود کردم.فایلهارو یکی پس از اتمام دیگری دانلود کنید بجز فایل REV .موفق باشید.سوالی بود در خدمت دوستان عزیز هستم با تشکر مستقیم روی لینک mega بروید شروع به دانلود کنید.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
از لینک زیر می تونید بگیریدش ولی همونطور که دوستان گفتند دستگاه باید jtag/RGH باشه
Resident Evil HD Remaster [XBLA][Arcade][Jtag/RGH] - Download Game Xbox New Free
سلام . این لینک بلا استفاده است چون وقتی میزنی روی پارت ۱ که دانلود کنی میگه 404 not found

چند نکته در مورد دریافت لینک حتما از فیلتر شکن استفاده کنید.شما از MEGA در این لینک حتما عضو Mega شوید در موقع عضویت در لینک mega حتما تیک free رو انتخاب کنید.که بتونید مجانی دانلود کنید.این لینک قابل اعتماد هست خودم از اینجا دانلود کردم.فایلهارو یکی پس از اتمام دیگری دانلود کنید بجز فایل REV .موفق باشید.سوالی بود در خدمت دوستان عزیز هستم با تشکر مستقیم روی لینک mega بروید شروع به دانلود کنید.
سلام . آقا این سرعتش خیلی پایینه . فقط باید از خود سایتش دانلود کنی که سرعتشم پایینه .حتی نمیزاره از ADM برای دانلودش استفاده کنی . شما چجوری دانلود کرده راهشو به ما هم یاد بده .

آقا من میخوام با گوشی دانلود کنم این پیغامو میده چیکار کنم ؟
128414
برنامه اش هم توی گوگل پلی میگه در کشور شما قابل دسترس نیست .اگه هم از سایتای ایرانی بخوام دانلود کنم هی پیام میاد میگه برنامه نصب نشد . خواهش میکنم یه لینک به من بدید که بتونم با ADM گوشی دانلود کنم . من نمیدونم مگه یه بازی چیه که هی هرجا میری سایتای دیگه از دستت قایمش میکنن . بابا پدر آدمو در میارن اینا .

آقا یه سوال داشتم . 128416
من الان دستگاهم jtag نیست . این بازی رو از بیرون تو cd فروشی خریدم . اگه دستگاهم رو jtag کنم دیگه نمیتونم اینو بازی کنم ؟
128417

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا یه سوال داشتم .View attachment 128416
من الان دستگاهم jtag نیست . این بازی رو از بیرون تو cd فروشی خریدم . اگه دستگاهم رو jtag کنم دیگه نمیتونم اینو بازی کنم ؟
View attachment 128417
سلام عزیزم چرا میتونی بعد از جی تگ هم بازی کنی.تازه بهتر هم میتونی.نصبش میکنی بدون نیاز به سی دی اجراش میکنی از لنز هم بهتر.در مورد mega برای موبایل نمیدونم چرا این مشکل هست.من با کامپیوتر انجام میدم بله در mega سرعتش اینطوری منم باهمون سرعت دانلودش کردم.خوب کاریش نمیشه کرد.چون موقع ثبت نام تیک free رو میزنیم یعنی مجانی ی کم سرعتش پایینه.اشکال نداره.همین که سالم میده مهمه.من با کامپیوتر مشکلی نداشتم دانلودش کردم.در مورد موبایل نمیدونم شاید فضای کافی نداری.در مورد اون سوالتون که پارت اول 404 اون ایراد داره نمیشه.فقط از طریق mega امکانش هست.با AMD نمیشه .پس چرا میگی سرعتش پایینه.مگه داشتی دانلود میکردی.لطفا برای نشان تشکر و همکاری بیشتر از لایک استفاده کنید.با تشکر فراوان از تمام دوستان عزیز در این سایت.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام عزیزم چرا میتونی بعد از جی تگ هم بازی کنی.تازه بهتر هم میتونی.نصبش میکنی بدون نیاز به سی دی اجراش میکنی از لنز هم بهتر.در مورد mega برای موبایل نمیدونم چرا این مشکل هست.من با کامپیوتر انجام میدم بله در mega سرعتش اینطوری منم باهمون سرعت دانلودش کردم.خوب کاریش نمیشه کرد.چون موقع ثبت نام تیک free رو میزنیم یعنی مجانی ی کم سرعتش پایینه.اشکال نداره.همین که سالم میده مهمه.من با کامپیوتر مشکلی نداشتم دانلودش کردم.در مورد موبایل نمیدونم شاید فضای کافی نداری.در مورد اون سوالتون که پارت اول 404 اون ایراد داره نمیشه.فقط از طریق mega امکانش هست.با AMD نمیشه .پس چرا میگی سرعتش پایینه.مگه داشتی دانلود میکردی.لطفا برای نشان تشکر و همکاری بیشتر از لایک استفاده کنید.با تشکر فراوان از تمام دوستان عزیز در این سایت.
سلام . آقا دستتون درد نکنه . من فایل رو دانلود کردم و وقتی فایل ها رو با winrar اومدم extract کردم یه فایل بعدش بهم داد که حجمش 5.90 GB بود . واسه شما هم همینقدر بود ؟ در ضمن اینو چجوری بریزم تو ایکس باکس جیتگ ؟
درضمن شما مطمئنی این فایل بازی برای ایکس باکس ۳۶۰ هستش ؟ آخه من این بازی رو کامپیوتریشو داشتم اکثر فایل هاش فرمتش arc بود و این فایلی هم که دانلود کردم فرمتش arc هستش . میشه بهم بگید اینو چجوری و با چه برنامه ای میتونم آمادش کنم تا بریزمش توی فلش و بعد بریزمش تو ایکس باکس ۳۶۰ ؟

پس هر چی زودتر اقدام به جی تک کردن دستگاتون کنید هزینش 150.موفق باشید
نه بابا ۱۵۰ چیه والا تو شهر ما هرجا میری میگن ۳۰۰

پس هر چی زودتر اقدام به جی تک کردن دستگاتون کنید هزینش 150.موفق باشید
اقا کمکم کن نمیدونم اینو چجوری باید نصبش کنم . آیا باید با برنامه ای کاری بکنم ؟ یا باید همینجوری بریزم تو فلش بعدش خودش گزینه نصب بهم میده ؟ این بازی فکر کنم نصبش سخت باشه چون فرمتش ISO نیست . میشه بهم بگید بازی هایی که فرمتشون iso نیست و پر از فایل های جورواجور هستش رو چجوری نصب کنم ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اقا کمکم کن نمیدونم اینو چجوری باید نصبش کنم . آیا باید با برنامه ای کاری بکنم ؟ یا باید همینجوری بریزم تو فلش بعدش خودش گزینه نصب بهم میده ؟ این بازی فکر کنم نصبش سخت باشه چون فرمتش ISO نیست . میشه بهم بگید بازی هایی که فرمتشون iso نیست و پر از فایل های جورواجور هستش رو چجوری نصب کنم ؟
دوست عزیز این بازی نصبی نیست.این فایل rgh هست از موبایلتون بعد از اینکه از حالت rar خارج کردید درون فلش بریزید بزنید دستگاه ایکس باکستون و اجراش کنید دستگاه جی تگ شده خودش بازی رو میشناسه بازیرو با ی دکمه اجراش کنید.میتونید از فلش اجرا کنید هم از فلش بریزید داخل هارد دستگاتون. فایلهای این بازی تست شده خودم دارم استفادش میکنم.سوالی بود در خدمت دوست عزیز هستم.این بازی فقط در دستگاه جی تگ شده قابل اجراست قبلا هم گفته بودم .دستگاهای فاقد جی تگ نمی تونند این بازی رو اجرا کنند

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
دوست عزیز این بازی نصبی نیست.این فایل rgh هست از موبایلتون بعد از اینکه از حالت rar خارج کردید درون فلش بریزید بزنید دستگاه ایکس باکستون و اجراش کنید دستگاه جی تگ شده خودش بازی رو میشناسه بازیرو با ی دکمه اجراش کنید.میتونید از فلش اجرا کنید هم از فلش بریزید داخل هارد دستگاتون. فایلهای این بازی تست شده خودم دارم استفادش میکنم.سوالی بود در خدمت دوست عزیز هستم.این بازی فقط در دستگاه جی تگ شده قابل اجراست قبلا هم گفته بودم .دستگاهای فاقد جی تگ نمی تونند این بازی رو اجرا کنند
آقا من امروز زنگ زدم به یه کافینتی که البته خودش جیتگ نمیکرد میداد به یکی دیگه . اون بهم گفت مدل دستگاهتو بگو منم گفتم ELITE اونم گفت نمیشه فقط Silm یا super slim .
حالا درست گفته یا نه ؟ این یعنی دستگاه من که Elite هستش جیتگ نمیشه ؟
شما جای مطمئن تو تهران سراغ ندارید که قیمتش همون ۱۵۰ تومنی که میگید باشه ؟ چون اینجا میگن ۳۰۰ یا ۴۰۰ به بالا .

آقا اگه دستگاهم جیتگ نشد میشه رزیدنت ایول اچ دی ریمستر رو داخل CD ریخت ؟

• Like
Reactions: alicobra

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا من امروز زنگ زدم به یه کافینتی که البته خودش جیتگ نمیکرد میداد به یکی دیگه . اون بهم گفت مدل دستگاهتو بگو منم گفتم ELITE اونم گفت نمیشه فقط Silm یا super slim .
حالا درست گفته یا نه ؟ این یعنی دستگاه من که Elite هستش جیتگ نمیشه ؟
شما جای مطمئن تو تهران سراغ ندارید که قیمتش همون ۱۵۰ تومنی که میگید باشه ؟ چون اینجا میگن ۳۰۰ یا ۴۰۰ به بالا .
خیلی معزرت میخوام.هر کی گفته دستگاه شما نمیشه خیلی غلط کرده.تازه اینا نسبت به اسلیمها راحتر میشه .ببین من خودم تعمیر کارم .خودم همه جور دستگاه جی تگ کردم .تمام دستگاها ی قطعه داخلشون میزارند که گرونترینش 30 یا 50 هزار تمنه.الان اینجا با 100 تمن هم جی تگ میکنند منظورم همدان.تهران خیلی گرون میگیرند.بس دندون گردند.مگه میخواند سر سیلند ماشین تراشکاری کنند.همش نیم ساعت کار داره.فقط ی چیزی بگم اگه دادی جی تگ کنند بده به ی ادم وارد.مثلا ی اقایی هست اسمشو حقیقتا یادم نیست تهران توپ خونه پاساژ لباف طبقه پایین زیر پلها ی دکه دستگاه فروشی هست ازش بپرسی بهت همون جا نشون میده.فقط بپرسی کی وارده خودش راهنمایید میکنه.

آقا اگه دستگاهم جیتگ نشد میشه رزیدنت ایول اچ دی ریمستر رو داخل CD ریخت ؟
نه داداشم نمیشه.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
خیلی معزرت میخوام.هر کی گفته دستگاه شما نمیشه خیلی غلط کرده.تازه اینا نسبت به اسلیمها راحتر میشه .ببین من خودم تعمیر کارم .خودم همه جور دستگاه جی تگ کردم .تمام دستگاها ی قطعه داخلشون میزارند که گرونترینش 30 یا 50 هزار تمنه.الان اینجا با 100 تمن هم جی تگ میکنند منظورم همدان.تهران خیلی گرون میگیرند.بس دندون گردند.مگه میخواند سر سیلند ماشین تراشکاری کنند.همش نیم ساعت کار داره.فقط ی چیزی بگم اگه دادی جی تگ کنند بده به ی ادم وارد.مثلا ی اقایی هست اسمشو حقیقتا یادم نیست تهران توپ خونه پاساژ لباف طبقه پایین زیر پلها ی دکه دستگاه فروشی هست ازش بپرسی بهت همون جا نشون میده.فقط بپرسی کی وارده خودش راهنمایید میکنه.
سلام . آقا مطمئنید اون آقا هنوز اونجاست ؟ چون یکم راهم طولانیه میخوام فردا برم اونجا .

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه داداشم نمیشه.
یادت باشه وقتی دستگاتو دادی جی تگ کنند.حتما از کسی که کار جی تگ انجام میده بگو که ناند اوریجینال دستگاتو رایت کنه توی ی سی دی.بهش بگی خودش میفهمه منظرتو.چون موقع جی تگ این ناند اصلی باید از کل دستگات خارج بشه.متمعا باش ی روز بدردت میخوره .ی موقع دچار مشکل بشی فقط اون میتونه دستگاتو به عقب برگردونه.منظورم برگشت به اوریجنال.خوب از سی دی محافظت کن.حتما بگیرش.دوست عزیز شما باید دستگاتونو جی تگ کنید اگه لنز دستگات ضعیف بشه 250 هزار فقط قیمت لنزه.اما جی تگ کردن به هر قیمتی خدارو خوش نمیاد.دیگه نهایت تو تهران 160 170.نه 300 یا 400 چه خبره

سلام . آقا مطمئنید اون آقا هنوز اونجاست ؟ چون یکم راهم طولانیه میخوام فردا برم اونجا .
اونا 3 نفرند.خیلی کارشون درسته.منظورم از تمام لحاظه.دستشون پاک کارشون تمیزه.صدر صد هستند.ولی نمیدونم چه قدر بگیرند .من تابستون طی 2 بار اونجا بودم برای خرید قطعات جی تگ .بله اونجا هستند

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
میگم فکر کنم اگه ایکس باکس ۳۶۰ جیتگ بشه اونوقت دیگه احتمال چراغ قرمزم کمتر میشه چون دیگه CD توش قرار نیست پس کنسول کمتر درگیره و کمتر داغ میکنه درسته ؟
راستی یه ۲ بازی چراغ قرمز واسم اومد . که هر دفعه که اینطور شد همه وسایلو از برق در اوردم و دیگه اینجوری نشد . چون اون چراغا کد گذاری دارن هر وقت دکمه اجکت ایکس باکس رو نگهداری چراغ قرمزی یه سمت دیگه ظاهر میشه که هر کدومشون یه کدی دارن . من کدشو در اوردم و به انگلیسی سرچش کردم و رفتم توی سایت مایکروسافت و اونجا هم گفته بود دوباره بزنید تو برق .
راستی بعد از جیتک و کار نکردن با DVD-ROM آیا دیگه سر و صدای فن دستگاه میفته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر