سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
خودم دستگاه فالکون xbox 360 داشتم حدود 5 سال باهاش کار میکردم هیچ مشکلی نداشت .شاید شانسم خوب بوده ..ولی قابلیت اجرا بازیهای xbox کلاسیک داشت..بدون جیتگ کردن ..در ضمن مونتاژ usa بود

• Like
Reactions: Love Console

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام . دوست عزیز این مشخصات پشت دستگاه منه . حالا دستگاه من جاسپره یا نه ؟View attachment 124286View attachment 124286View attachment 124287

ببخشید آیا دستگاه من با این مشخصات کپی خور jtag میشه ؟
سلام عزیزم خیر دستگاه شما فالکونه.برای راحتتر شناختن اون سمت که اخره هاردته سوراخهای زیادی داره با ی چراغ قوه نگاه کن داخل دستگات ببین چیپ سوت بریجت کلا سیاه بدان جسپره.ولی اگه وسطش نقره ای بود بدان فالکونه 124293 124295 بله هر کدامش باشه جی تگ میشه.سوالی داشتی بپرس.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
خودم دستگاه فالکون xbox 360 داشتم حدود 5 سال باهاش کار میکردم هیچ مشکلی نداشت .شاید شانسم خوب بوده ..ولی قابلیت اجرا بازیهای xbox کلاسیک داشت..بدون جیتگ کردن ..در ضمن مونتاژ usa بود
سلام دوست عزیز. بله شما درست مفرمایید .با دستگاه فالکون باید مدارا کرد بازی کردن بیش از حد.گذاشتن در محیط بسته.تعویض نکردن به موقع خمیر سیلیکون میتونه خیلی زود دستگاهرو سه چراغ کنه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
یه چیز دیگه هم هست . اینکه میگن با ایکس باکس ۳۶۰ برد falcon اگه ۴ الی ۵ روز بازی کنید چراغش قرمز میشه دقیقا یعنی اینکه پنج روز بدون وقفه دستگاه روشن باشه چراغ قرمز میشه ؟ یا اینکه مثلا من روزی ۲ ساعت بازی میکنم ولی بعد از چند ماه جمع ساعتایی که بازی کردم اندازه ۵ روز بشه دستگاه چراغ قرمز میشه ؟
در ضمن بازم امکان داره بازی جدیدی برای ایکس باکس ۳۶۰ منتشر بشه ؟
عزیزم تونم خیلی ترسیدیا.بازی کن حالشو ببر.شانسیه این دستگاها سکته ایند.توی پر کلاغ هم نگه داری .یروز روشن میکنی 3تا چراغ خوشگل میبینی.عزیزم من 3تا از اونا 3چراغ تو خونه دارم.سکته زد دعوتمون کن یادت نره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آخ جووووووووووووووووووووووووووووووون
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد
چون ارزووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونه

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
ا
سلام عزیزم خیر دستگاه شما فالکونه.برای راحتتر شناختن اون سمت که اخره هاردته سوراخهای زیادی داره با ی چراغ قوه نگاه کن داخل دستگات ببین چیپ سوت بریجت کلا سیاه بدان جسپره.ولی اگه وسطش نقره ای بود بدان فالکونهView attachment 124293View attachment 124295بله هر کدامش باشه جی تگ میشه.سوالی داشتی بپرس.
امروز زنگ زدم فروشنده گفت پس نمیگیره ولی چون آشنامون بود گفت اگه اندازه یه سر سوزن بد بود بهتون نمیدادمش . بهش گفتم برد دستگاه فالکون هستش ولی اون گفت نه جاسپر هستش . گفت اون دستگاهی که دستته از slim هم خرکار تره . یعنی ممکنه صاحابش چندین سال پیش board دستگاه رو وقتیکه قطعش توی ایران موجود بوده عوض کرده باشه یا نه ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر