سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام داداش
ممنونم از وقتی که گذاشتی و پاسخگو بودی
پس از مغازه نخرم
گفتی تنها نرو اینا بدتر ترسیدم
سلام .جای ترس نیست.ی دوست ی کی از اعضای خانوادت.برای محکم کاری.من خودم تنها رفتم تو اپارتمانهای نیاوران.حالا تو خودت داری میری توی ی خونه که نمیدانی چه خبره کی هست .من خودم تا وارد خانه شدم ی کم ترسیده بودم ولی پسر کوچیک و مادرشو دیدم خیالم راحت شد.به هر حال خودت فکرشو بکن...................................................................................................یا علی بگو بورو مرد جوان.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
دوستان میخوام یه xbox 360 بخرم هدفم رو slim و super slim ه

یه مورد slim هم پیدا کردم ۲۵۰ گیگ
ولی یکی از دوستام slim هم داره آداپتورش سوخت تازگی
یکی از دوستامم قبلا اسلیم داشت آداپتورش اونم سوخته بود

این سوختن آداپتور چقدر معموله؟
یا سوپر اسلیم هم آداپتوریه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264

با سلام دوست گرامی.بله اداپتور ایکس باکس موقعی میسوزه که جلوی هواکشش گرفته باشه داخل اون هواکش ی فن کوچیک وجود داره که هوای خنک رو میگیره از اون سمت هوای گرم رو میده بیرون.تمام کنسولهای ایکس 360 اداپتورییند.سعی کنید اداپتورو توی هوای باز بزارید.در مورد خرید ایکس باکس.ایکس باکسهای اسلیم عالیند.چرا که فن خود دستگاه صدای خیلی کمی دارند.سوپر اسلیم که اصلا صدای فن نداره.امیدوارم توی خرید موفق باشی.سوالی بود در خدمتم.

unique2019

کاربر سایت
Dec 4, 2019
4
سوال مهمی داشتم
بنده یه باطری با سیم خریدم و وقتی دسته بازی رو به کنسول وصل میکنم چراغ قرمز روشن میشه که میتونم باهاش بازی بکنم اما وقتی از طریق دکمه دسته بازی کنسول رو خاموش میکنم اینم خاموش میشه . میخوام بدونم چیکار کنم وقتی دستگاه خاموشه ولی تو برق هست دسته بازی رو شارژ بکنه و دیگه خاموش نشه . تورو خدا کمکم کنید

• Like
Reactions: che-jaleb

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد
با سلام دوست گرامی.بله اداپتور ایکس باکس موقعی میسوزه که جلوی هواکشش گرفته باشه داخل اون هواکش ی فن کوچیک وجود داره که هوای خنک رو میگیره از اون سمت هوای گرم رو میده بیرون.تمام کنسولهای ایکس 360 اداپتورییند.سعی کنید اداپتورو توی هوای باز بزارید.در مورد خرید ایکس باکس.ایکس باکسهای اسلیم عالیند.چرا که فن خود دستگاه صدای خیلی کمی دارند.سوپر اسلیم که اصلا صدای فن نداره.امیدوارم توی خرید موفق باشی.سوالی بود در خدمتم.

من یه سیدی گذاشتم توایکس باکسم اسلیم صدای هلیکوپتر میداد

• Like

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد
سوال مهمی داشتم
بنده یه باطری با سیم خریدم و وقتی دسته بازی رو به کنسول وصل میکنم چراغ قرمز روشن میشه که میتونم باهاش بازی بکنم اما وقتی از طریق دکمه دسته بازی کنسول رو خاموش میکنم اینم خاموش میشه . میخوام بدونم چیکار کنم وقتی دستگاه خاموشه ولی تو برق هست دسته بازی رو شارژ بکنه و دیگه خاموش نشه . تورو خدا کمکم کنید

سوال مهمی داشتم

فکرنکنم همجین چیزی داشته باشه

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سوال مهمی داشتم
سلام عزیزم .برای شارژ باطری باید از باطری قابل شارژ استفاده کنید.سعی کنید برای شارژ باطری از یک شارژر جداگانه استفاده کنید.برای اینکه دستگاه شما با سیمش شارژ کنه شما باید از باطری مخصوص دسته استفاده کنید اسم باطری هم باطری پک که پشت دسته می خوره.بسیار مهم از یو اس بی پشت دستگاه استفاده کنید.ی توصیه باطری پکهای خیلیهاشون بی کیفیتند.سعی کن از ی باطری شارژ کن جدا بخر.و روز اول 12 ساعت بزار شارژ بشه.بقیه روزها بستگی به خودت داره چه مقدار بزنی شارژوسوالی بود در خدمتم.

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد
سلام عزیزم .برای شارژ باطری باید از باطری قابل شارژ استفاده کنید.سعی کنید برای شارژ باطری از یک شارژر جداگانه استفاده کنید.برای اینکه دستگاه شما با سیمش شارژ کنه شما باید از باطری مخصوص دسته استفاده کنید اسم باطری هم باطری پک که پشت دسته می خوره.بسیار مهم از یو اس بی پشت دستگاه استفاده کنید.ی توصیه باطری پکهای خیلیهاشون بی کیفیتند.سعی کن از ی باطری شارژ کن جدا بخر.و روز اول 12 ساعت بزار شارژ بشه.بقیه روزها بستگی به خودت داره چه مقدار بزنی شارژوسوالی بود در خدمتم.

آقا سپهر باطری شارژی داره میگه وقتی که دستگاه خاموشه دسته را با دستگاه شارژ کنه

Ps4همچین قابلیتی داره ایکس باکس 360 نداره

دکمه وسطی دسته ایکس باکسو نگهدار دسته را خاموش کن فقط دستگاه روشن میمونه بعد دسته را بزن به شارژ

آخرین ویرایش:
  • Like

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد

ایکس باکس خریدی

• Like

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . یه سوال داشتم . یه ماه پیش یه ایکس باکس ۳۶۰ مدل ELITE گرفتم که فروشنده گفت کلا ۲۰ ساعت هم کار نکرده . تاریخ ساخت کنسول 14-7-2008 هستش . میخواستم بدونم آیا این کنسول از اوناست که مشکل سه چراغه شدن ممکنه واسش پیش بیاد یا اینکه این مشکل رو مایکروسافت تو این مدل رفع کرده ؟ سریعتر جواب بدید ممنون میشم

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام . یه سوال داشتم . یه ماه پیش یه ایکس باکس ۳۶۰ مدل ELITE گرفتم که فروشنده گفت کلا ۲۰ ساعت هم کار نکرده . تاریخ ساخت کنسول 14-7-2008 هستش . میخواستم بدونم آیا این کنسول از اوناست که مشکل سه چراغه شدن ممکنه واسش پیش بیاد یا اینکه این مشکل رو مایکروسافت تو این مدل رفع کرده ؟ سریعتر جواب بدید ممنون میشم
سلام
مادربرد جاسپر که بدون مشکل بود یکماه بعد از تاریخ ساخت کنسول شما یعنی August 2008 عرضه شد...
ولی برای اینکه مطمئن بشید قسمت پاور پشت کنسول رو ببینید

اگه مادربردتون جاسپر باشه باید پورت پاور پشت کنسول شبیه سمت راستی باشه

Sent from my K00R using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر