سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام
من Security Proofs رو فعال کردم حالا اون اکانتایی که روشون هست ساین این براشون ارور کانکشن میده ولی بقیه اکانتام کانکت میشن.واسه دانلود پروفایلم تا اولاش میره ولی بعدش ادامه نمیده!الان پروفایلم رو هواست!
چی کار باید بکنم؟؟!!

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
348
سلام دوستان٬ مشکل xbox من این هست که اگر دیسک تو درایو نباشه٬ درایو اصلاْ Eject نمیشه٬ و باید اینقدر Eject رو برنم تا بالاخره بیرون بیاد
ولی اگر دیسک تو دستگاه باشه٬ به راحتی Eject میشه. ممنون می شوم من را راهنمایی کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان٬ مشکل xbox من این هست که اگر دیسک تو درایو نباشه٬ درایو اصلاْ Eject نمیشه٬ و باید اینقدر Eject رو برنم تا بالاخره بیرون بیاد
ولی اگر دیسک تو دستگاه باشه٬ به راحتی Eject میشه. ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
درایو شما باید یکبار باز بشه و تمیز بشه البته من توصیه نمی کنم خودت انجام بدی چون معمولا خرابش می کنن و یک هزینه اضافی در بر داره براتون.یکی از دوستان من مشکل مشابه شما را داشت برد داد بیرون براش باز کردن جلوی خودش درایو را در آوردن با اسپری تمیز کرد یک روغنی هم به چرخ دنده هاش زدو دوباره تحویلش داد از اون زمان تا الان دیگه هیچ مشکلی نداشته.
صحبت یکی از تعمییر کار ها و بعضی از متخصصان در سایت های خارجی- گفتن به هیچ عنوان دیسک را داخل دستگاه نزارید بمونه و بعد دستگاه را خاموش کنید زمانی که مجدد دستگاه را روشن می کنید به لنز صدمه می زند-دلیلش را نمی دونم

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام

دوستان مشکل ایکس باکس من خیلی وخیمه خواهشا کمک کنین

ایکس باکسم موقع بازی یهو خاموش میشه بعد 2 دقیقه دیگش هی خاموش و روشن میشه مجبور میشم از برق بکشم.بین 15 تا 1 یا 2 ساعت بیشتر نمیشه بازی کرد بعدش اون مشکلی که گفتم پیش میاد.

در ضمن تو بازیا هم افت فریم داره خلاصه اخر داغونه نمیدونم چیکار کنم مدلشم اسلیم 250 هست بازیا چه رو هارد چه از روی دیسک همون مشکل پیش میاد

اگه راهنمایی کنین ممنون میشم قبلا هم سوال کردم ولی جواب نگرفتم خواهشا اگه میتونید راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز. مشکل شما احتمالان در فلت میانیه. جدیداً دستگاهت باز شده؟

asdl

کاربر سایت
Apr 6, 2013
4
نام
Ali
سلام دوستان
من xbox 360 arcade دارم.بعضی وقت ها وست بازی سرعت چرخش بازی در xboxم پایین می یاد بعد امکان داره بازی استاپ شه که باید xbox را خاموش روشن کنم!!!!
میشه لطف کنید بگید مشکل کجاست؟؟؟؟:-/

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
من xbox 360 arcade دارم.بعضی وقت ها وست بازی سرعت چرخش بازی در xboxم پایین می یاد بعد امکان داره بازی استاپ شه که باید xbox را خاموش روشن کنم!!!!
میشه لطف کنید بگید مشکل کجاست؟؟؟؟:-/

الان مشکل شما اینه چرا بعضی وقتا سرعت چرخش کم میشه ، خوب اون بسته به خوندن دیسکه و منکه مشکلی توش نمیبینم دوست عزیز . اگه در کل دیسکو نمیخونه لنزتون ضعیف شده اگه نه میخونه که مشکلی نیست .

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
کنسول من 4گیگ و تقریبا همه بازیهارو از یه سال پیش بدون نصب بازی میکردم،جدیدا یه مشکل عجیب که بوجود اومده اینه که برای خیلی از بازیا ارور unread disc میده و با چند بار ریست کنسول و دراوردن دیسک و دوباره گذاشتن درس میشه...یا مثلا وقتی RDR بازی میکنم تکسچرا خیلی دیر لود میشن یا بعضی اوقات بازی لگ میزنه!!!نکته جالبتر اینه که وقتی کنسولو افقی میزارم خیلی بهتر میشه!:D حالا به نظرتون چه بلایی سر این لنز دستگاه ما اومده؟ چیکارش کنم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کنسول من 4گیگ و تقریبا همه بازیهارو از یه سال پیش بدون نصب بازی میکردم،جدیدا یه مشکل عجیب که بوجود اومده اینه که برای خیلی از بازیا ارور unread disc میده و با چند بار ریست کنسول و دراوردن دیسک و دوباره گذاشتن درس میشه...یا مثلا وقتی RDR بازی میکنم تکسچرا خیلی دیر لود میشن یا بعضی اوقات بازی لگ میزنه!!!نکته جالبتر اینه که وقتی کنسولو افقی میزارم خیلی بهتر میشه!:D حالا به نظرتون چه بلایی سر این لنز دستگاه ما اومده؟ چیکارش کنم؟

به نظر من احتیاج به تمیز کردن داره تا مشکلتون حل بشه.احتمالا گرد و خاک و کثیف شدن لنز را به این شکل در آورده.در صورتی که لنز دستگاه هم ضعیف شده باشه می توانید بدید یک تغمیرکار وارد براتون عوض کنه یا اگر خودت تجربه داشته باشی می توانی این کار را انجام بدی(توصیه نمی شه).

Hmd74

کاربر سایت
Mar 11, 2013
21
سلام
میخواستم بدونم راهی هست که ایمیجهای بازی های Xbox 360 رو که دانلود میکنم روی دی وی دی های معمولی (4.7 گیگ) رایت بکنم؟؟
اگه نمیشه میشه آموزش رایت روی دی وی دی 9 رو بذارید؟ تاپیک جدا داره؟ من گضتم پیدا نکردم :/
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
می خونه ولی اگه سرعتش خیلی پایین بیاد امکان ایست شدن بازی هست که باید از بازی برم بیرون بعد دوباره بازی کنم!

این اتفاق میفه یعنی کامل وایسته تا از بازی بیرون برین . اگه اینجور باشه مشکل از درایوتونو و باید یه سرویس ببرینش ، اگه درست شد درستش کنن و اگه نشد که یکی دیگه تهیه کنین .

- - -ویرایش - - -

سلام
میخواستم بدونم راهی هست که ایمیجهای بازی های Xbox 360 رو که دانلود میکنم روی دی وی دی های معمولی (4.7 گیگ) رایت بکنم؟؟
اگه نمیشه میشه آموزش رایت روی دی وی دی 9 رو بذارید؟ تاپیک جدا داره؟ من گضتم پیدا نکردم :/
ممنون
این دوتا تاپیک زیرو بخونین .
http://forum.bazicenter.com/thread54783/

http://forum.bazicenter.com/thread64221/
دوستان چه جوری میشه داشبورد یک xbox بن شده رو اپدیت کرد؟(ایکس باکس های بن شده اخر نصب داشبورد ارور میدن)

دوست عزیز خدارو شکر برا ما تا حالا بن نشده تا تست کنم ولی تا الان افلاین اپدیتش کردین با فلش .

http://forum.bazicenter.com/thread23585/

mehdi.j

کاربر سایت
Jan 19, 2012
52
دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

چه جوری میشه داشبورد یک xbox بن شده رو اپدیت کرد؟(ایکس باکس های بن شده اخر نصب داشبورد ارور میدن)

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
دوستان یه دستگاه اسلیم دارم که موقعی که میخوام روشنش کنم چراغ آداپتورش قرمز میشه وکنسول روشن نمیشه.میتونید ما رو هم یه راهنمای بکنید؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر