سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من این بازی جدید اکشنه که برا کینکت اومده رو خریدم گزاشتم تو دستگاه بعد نوشت اپدیت yes or no من زدم yes بعد تا وسطاش رفت یهو قطع شد بعد دیگه ایک باکس رو روشن میکنم این ارور میاد :

P190911_1624.jpg

باید چیکار کنم؟

سلام.من وقتی ایکس باکس الایتمو روشن میکنم 4تا چراغ سبز روشن نمیشه و دسته هام رو هم نمیشناسه لطفا کمکم کنید
شما اون دکمه ریز روی کنسول رو همزمان با دکمه جلوی دسته 360 فشار بده درست میشه.
سلام من این بازی جدید اکشنه که برا کینکت اومده رو خریدم گزاشتم تو دستگاه بعد نوشت اپدیت yes or no من زدم yes بعد تا وسطاش رفت یهو قطع شد بعد دیگه ایک باکس رو روشن میکنم این ارور میاد :

P190911_1624.jpg

باید چیکار کنم؟
شما میری توی سایت مایکروسافت و آپدیت آخر 360 رو دانلود میکنی میریزی توی فلشی که با فرمت فت 32 فرمت شده باشه و یه پوشه به نام(یادم رفته)میسازی(یکم سرچ کنی پیداش میکنی) و وصلش میکنی به 360 و کنسول رو خاموش و روشن میکنی و آپدیت میکنه و تموم.

ســلام بــه دوستـــای عــزیـــز>:d<
مــن یــه مــشکــل بــا درایــو ایکــس بــاکــس ام دارمb-)
اونـم اینــه کــه اومــدم درب درایو ام رو بــاز کنـم و بــلــد نـــبــودم بــه زور بــازش کــردم :d یعنــی اول بــا استفاده از چــرخ دنــده هــایی کــه زیــر ردب درایـو بــود یکــم بــازش کــردم و بــعــد بــدون اینکــه اون ضــامــن مــشکــی ریلــی رو آزادش کنـم درایــو ام رو بــاز کــردم :d ( میدونــم اشتبــاه احــمــقــانـه ای کردم، ســرزنــش ام نــکــنــیــد:d ) الام مــشکــلم اینــه کــه وقتــی درایو بــاز میشــه واسـه چــنـد تانیــه بــاز میمونـه و دوبــاره خــودش بستـه میشــه !!! بــدون اینکـه مــن ببندمــش !!!
الان درایو ام کــاملا ســالمــه و کــآر میکنــه ولــی درب درایو بــاز نمیمونــه !!!:(
مـمنون میشم اگــه راهنــمــایی کنــیــد o:-)

بــا تشکــر حــمــیــد رضــا:x

---------- نوشته در 11:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

شما اون دکمه ریز روی کنسول رو همزمان با دکمه جلوی دسته 360 فشار بده درست میشه.

شما میری توی سایت مایکروسافت و آپدیت آخر 360 رو دانلود میکنی میریزی توی فلشی که با فرمت فت 32 فرمت شده باشه و یه پوشه به نام(یادم رفته)میسازی(یکم سرچ کنی پیداش میکنی) و وصلش میکنی به 360 و کنسول رو خاموش و روشن میکنی و آپدیت میکنه و تموم.

دوستــمــون درست گــفتـن، آپــدیــت رو دانلــود کــن و دوبــاره آپدیتــش کــن، مــال مـنــم هـمین مــشکــل رو داشت !!! ولــی بـایــد یــه خـــبــر بــد بهــت بــدم اونــم اینــه کــه کــپی خــور درایو ات پــریــده !!!! و بــایــد دوبــاره کــپــی خــورش کنــی !!! کـه اونــم اگــه عضــو پریمیــوم سایــت بشــی میتـونــی بــا فــایل هایی کــه تو سـایت هــست خـودت کپــی خـورش کنــی !!! بــه هـمــین راحتـی !!!
البتــه اگــه احساس میکنــی نمیتونـی خــودت انجـامــش بــدی ببر بیــرون واست کــپــی خـورش کنــن !

سلام دوستان . من هر چند ماه یک یار کنسول رو باز میکنم و داخلش رو با دستگاه باد (اسمشو نمیدونم ) تمیز میکنم . اما این دفعه وقتی این کار رو کردم . دستگاه دیگه روشن نشد . دوستان نظری ندارند؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
ببخشید برای این ابدیت lt1.91 مشکل نداره که فقظ درایو رو ببریم بعدش هم اگه بعد ریختن این فریمور و یا فریمور lt 1.9، داشبورد جدید مایکروسافت رو ، رو کنسول بریزیم مشکلی پیش نمیاد کپی خور نمیپرده ؟؟؟؟

سلام دوستان
ببخشید برای این ابدیت lt1.91 مشکل نداره که فقظ درایو رو ببریم بعدش هم اگه بعد ریختن این فریمور و یا فریمور lt 1.9، داشبورد جدید مایکروسافت رو ، رو کنسول بریزیم مشکلی پیش نمیاد کپی خور نمیپرده ؟؟؟؟
همون درایو خالی کافییه.... 1.9 به بالا مشکلی برای داشبورد ندارن.....

• Like
Reactions: Gunners Trust
سلام من پورت hd دسگام تصویر نمیده بعد از اینکه با تبدیل hd به dvi استفاده کردم اینجوری شده امکان داره پورت hd بسوزه اگر بسوزه قابل تعمیر هست کمککککککککککک

---------- نوشته در 08:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 AM ارسال شده بود ----------

یکی نیست جواب ما رو بده

سلام
من این مشکلو داشتم:

برای مشاهده تصویر اصلی (800x600) روی این نوار کلیک کنید.
P190911_1624.jpg

باید چیکار کنم؟

یکی از دوستان لطف کردن گفتند باید با فلش آپدیت کنی
ولی من هیچی از آپدیت کنسول نمیدونم
لطفا یکی یه لینک که شامل توضیحات کامل بشه به ما بده
لطفا به این نکته بازهم توجه کنید من هیچی از آپدیت و اصطلاحات و چیزای دیگه کنسول نمیدونم

help

سلام
من این مشکلو داشتم:

برای مشاهده تصویر اصلی (800x600) روی این نوار کلیک کنید.
P190911_1624.jpg

باید چیکار کنم؟

یکی از دوستان لطف کردن گفتند باید با فلش آپدیت کنی
ولی من هیچی از آپدیت کنسول نمیدونم
لطفا یکی یه لینک که شامل توضیحات کامل بشه به ما بده
لطفا به این نکته بازهم توجه کنید من هیچی از آپدیت و اصطلاحات و چیزای دیگه کنسول نمیدونم

help

سلام دوســت عــزیز :
ایــنــم لیــنک هـای مـورد نیـاز از هــمــین سـایت :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593

http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=13

http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=93

مــوفق بـاشــی;)

دوستان من یک اسلیم خریدم بعد رفتم تو قسمت گیم دیدم 1 بازی آرکید و 2 تا دمو از بازی های آرکید توش هست ! ..دستگاه نو هست و اون بازی آرکید بدون نیاز به دیسک اجرا میشه ! ..سوال من اینکه این بازی و دمو ها همین طوری هستن ( یعنی خود مایکرو میریزه) البته بعدیده اگر این طور نیست من این بازی و دمو ها رو پاک کنم چون میخوام به XBL وصل بشم و اگر این بازی غیر قانونی ریخته شده باشه احتمالا بن میشم !
خواهشا سریع پاسخ بدید یک دنیا ممنون !

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

بی زحمت پاسخ بدید به سوال ما !:|

دوستان من یک اسلیم خریدم بعد رفتم تو قسمت گیم دیدم 1 بازی آرکید و 2 تا دمو از بازی های آرکید توش هست ! ..دستگاه نو هست و اون بازی آرکید بدون نیاز به دیسک اجرا میشه ! ..سوال من اینکه این بازی و دمو ها همین طوری هستن ( یعنی خود مایکرو میریزه) البته بعدیده اگر این طور نیست من این بازی و دمو ها رو پاک کنم چون میخوام به XBL وصل بشم و اگر این بازی غیر قانونی ریخته شده باشه احتمالا بن میشم !
من هم اسليم خريدم و اين بازيا رو داره يعني بن ميشم اگه برم لايو؟

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

بی زحمت پاسخ بدید به سوال ما !:|
عزیز اون دموها و بازیهای آرکید مسئله ای نیست و فابریکی رو کنسول هست، شما لذت ببر و برو توی لایو چیزی نمیشه.

سلام دوستان ایا این نسخه iXtreme LT+ v2.0 که اومده ورژن نهایی هستش یا تسته؟ پیشنهاد می کنین الان اپدیت کنیم یا صبر کنیم؟ ایا انمکان داره نسخه دیگه ای بیاد. دستگاه من xbow360 elite با درایور benq هستش که بعد از آپدیت کپی خورش پرید>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or