سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دستگاه منم توسط دیسک fifa12 و هنگام آپدیت به مشکل برخورد و با خطای 335A-351F-B800-0401_C000-0001 مواجه شد حالا هم آپدیت 13599 رو دانلود و پوشه $systemupdate رو تو فلش که fat32 هست کپی کردم ولی هر کاری میکنم کنسول آپدیت تو فلش رو شناسایی نمیکنه و نمیتونم داشبورد رو آپدیت کنم لطفا اگر قلق یا روش خاصی داره بفرمایید .

سلام.

اگه من یه کنسول الایت (دارای هارد 120 گیگ) رو بدم برام ال تی بزیرن ، و یارو کلاً دستگاه داخل پوسته رو عوض کنه (هارد و پوسته همونا باشن) چه مشکلی پیش میاد ؟؟؟
بازی های توی هارد قبلی اجرا میشن ؟؟؟
شماره سریال پست کنسول با شماره سریال داخل داشبورد باید یکی باشه یا نه ؟؟؟
هارد رو تست کردم و کنسول میگفت که باید فرمت بشه و شماره سریال ها باید یکی باشه مثل IMEI گوشی.

بچه ها ببخشید اگه سوالم مبتدیانست آخه تازه یه هفتس که ایکس باکس گرفتم
سوالم اینه که من هر بازی که تو دسگاه میزارم درس می خوندش درایو و سرعتش زیاد نمیشه ولی وقتی گیرز 2 رو می زارم درایو با سرعت زیاد شروع می کنه چرخیدن و صداش بلند میشه یعنی دقیقا وقتی لوگوی اپیک رو نشون میده می خواستم بدونم این طبیعی یا دیسک مشکل داره ؟؟؟
دستگامم اسلیم 4 گیگ

بچه ها ببخشید اگه سوالم مبتدیانست آخه تازه یه هفتس که ایکس باکس گرفتم
سوالم اینه که من هر بازی که تو دسگاه میزارم درس می خوندش درایو و سرعتش زیاد نمیشه ولی وقتی گیرز 2 رو می زارم درایو با سرعت زیاد شروع می کنه چرخیدن و صداش بلند میشه یعنی دقیقا وقتی لوگوی اپیک رو نشون میده می خواستم بدونم این طبیعی یا دیسک مشکل داره ؟؟؟
دستگامم اسلیم 4 گیگ
دوست عزیز منظورت گیرز 3 هست دیگه؟؟!
اره کلا گیرز 3 رو وقتی میزاری تو 360 لنز به شدت کار میکنه و صدای زیاد میده.بریز تو هارد بازیرو

چند وقت پیش یه پست دادم که آپدیت فیفا رو انجام دادم و دستگاه رو صفحه سفید مونده و نمیاد بالا دوستان هم گفتن کپی پریده باید 1.92 رو بریزی (البته بعضی از دوستان هم گفتن که آپدیت رو برو از سایت ماکرو دان کن ولی متاسفانه این کارو نکردم)منم آموزشو خوندم و کابل برق رو اشتباها برعکس زدم و برد سوخت(دود و جرقه)بعد وقتی وصل کردم به tv سه چراغ قرمز میداد.بعد این فهمیدم از کابله و جای کابل رو درست کردم و دیگه سه چراغ نداد ولی چراغ سبز چشمک میزنه و درایو هم باز نمیشه و به کما رفته.امروز آپدیت جدید رو از سایت ماکرو دان کردم و با فلش تونستم آپدیت کنم و دستگاه اومده تو منوی اصلی خودش.ولی کماکان چراغ سبز چشمک میزنه و درایو هم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده.لطفا بگین چشه و چیکار باید بکنم

سلام.

بازی Gears Of War 3 رو ریختم روی هارد ، ولی زمانی که اجراش میکنم حدود 3 دیقه دی وی دی رام کنسول کار میکنه (منو و لود بازی که تموم میشه ، 1 دیقه بعدش که میرم تو بازی دیگه کار نمیکنه)
بقیه بازی ها مثل قبل میمونن و تا اجرا میشن دی وی دی رام از کار میوفته (ال تی پلاس 2 ریختم)

می خواستم ببینم برا همه این بازی اینجوری هست یا نه ؟؟؟

قا من بعد یه مدت اومدم بازی کنم بعد دسته رو روشن کردم ولی ایکس باکس روشن نشد.
بعد دستی روشنش کردم ولی هر کاری کردم دسته وصل نشد.
دسته رو دوباره شناسوندم بازم وصل نشد.
باطری عوض کردم بازم دسته وصل نشد.
با سیم وصل کرردم بازم وصل نشد.
حالا چی کار کنم؟

سلام.

بازی Gears Of War 3 رو ریختم روی هارد ، ولی زمانی که اجراش میکنم حدود 3 دیقه دی وی دی رام کنسول کار میکنه (منو و لود بازی که تموم میشه ، 1 دیقه بعدش که میرم تو بازی دیگه کار نمیکنه)
بقیه بازی ها مثل قبل میمونن و تا اجرا میشن دی وی دی رام از کار میوفته (ال تی پلاس 2 ریختم)

می خواستم ببینم برا همه این بازی اینجوری هست یا نه ؟؟؟

مشکلی نداره.برای همه اینجوریه بعد از چند دقیقه دیگه درایو کار نمیکنه.

دستگاه منم توسط دیسک fifa12 و هنگام آپدیت به مشکل برخورد و با خطای 335A-351F-B800-0401_C000-0001 مواجه شد حالا هم آپدیت 13599 رو دانلود و پوشه $systemupdate رو تو فلش که fat32 هست کپی کردم ولی هر کاری میکنم کنسول آپدیت تو فلش رو شناسایی نمیکنه و نمیتونم داشبورد رو آپدیت کنم لطفا اگر قلق یا روش خاصی داره بفرمایید .
ظاهرا تو این بخش خیلی از سوالها و مشکلات بی پاسخ میمونه ، بهر حال خدممتون عرض کنم که با 5 تا فلش مختلف امتحان کردم و تک تکشون رو هم فرمت کردم ولی متاسفانه فایل آپدیت رو دستگاه نمیشناسه و نصب نمیکنه .

قا من بعد یه مدت اومدم بازی کنم بعد دسته رو روشن کردم ولی ایکس باکس روشن نشد.
بعد دستی روشنش کردم ولی هر کاری کردم دسته وصل نشد.
دسته رو دوباره شناسوندم بازم وصل نشد.
باطری عوض کردم بازم دسته وصل نشد.
با سیم وصل کرردم بازم وصل نشد.
حالا چی کار کنم؟
آقا کسی نیست جواب بده

درود
دوستان من امروز یه هارد 120 گرفتم واسه ایکس باکس نصبش که میکنم تو دیوسها هست نوشته آنفرمت وقتی میزنم فرمت بشه سریال نامبر میخواد از سیستم اینفو سریال رو وارد میکنم اوکی که میزنم یه نواری پر میشه ولی وقتی برمیگرده بازم نوشته آنفرمت مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟

دوستان فرقی بین کابل پاور درایو های لاین آن و هیتاچی هست ؟!

میشه با کابل پاور درایو هیتاچی دی وی دی کی درایو لایت آن رو با روش سوزنی استخراج کرد ؟

دوستان فرقی بین کابل پاور درایو های لاین آن و هیتاچی هست ؟!

میشه با کابل پاور درایو هیتاچی دی وی دی کی درایو لایت آن رو با روش سوزنی استخراج کرد ؟
من خودم با کابل برق بنکیو کی لایت انو گرفتم.... اگه شبیه همن ( ورودی های 1&2 خالییه ) نباید مشکلی باشه

سلام.. دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده! FIFA12 رو خریدم گذاشتم تو کنسول بعد پیغام اپدیت داشبورد 2.0.13599.0 اومد منم okay زدم نصب شد.. بعد که کنسول بالا امد هر دیسکی میذاشتم توش unrecognized disc میزنه! روی همه ی بازی ها حتی قدیمیا!! کنسولم NTSC/J 16GB هست.. مشکل چیه اساتید؟؟ :-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or